AnasayfaOnline EğitimlerRusça Eğitimi - Kursu (A1-A2)
170 Online
704.206 Öğrenci

Rusça Eğitimi - Kursu (A1-A2)

Rusça A1-A2 eğitiminde sıfırdan başlıyoruz. Kiril alfabesiyle başlayıp kelimeleri ve telaffuzlarını öğreniyoruz. Rusça öğreniyorum diyebilmeniz için bugün kayıt olun ve başlayın.
4.7
(59)

Kişisel gelişim için kendini daha ileri taşımak isteyen herkes için farklı dil öğrenebilmek dünya turuna çıkmanın ilk adımıdır. Rusça dili dünyada en çok konuşulan 7. dildir. Bir zamanlar Sovyetler Birliği'nin tek resmi diliydi. Rusya, Beyaz Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan, Azerbaycan, Baltık Ülkeleri, Moldova, Gürcistan ve Ermenistan'dır.  Rusça Eğitimi (A1-A2) ile Rusça dilini temel seviyede öğreneceksiniz. Kariyerinizde fark yaratmanın yanı sıra farklı kültürlerden yeni insanlarla tanışıp iletişim kurabileceksiniz.

Çağımızın en büyük gerekliliklerinden biri olan Rusçayı öğrenmek için her birimizin çeşitli sebepleri vardır. Kimileri kariyerini daha değerli kılmak, kimileri ise arkadaş çevresini genişletmek veya yurt dışında sorunsuz iletişim kurmak için, kimileri rus edebiyatı ya da kültürüne meraklı, Rusçayı öğrenmeye ihtiyaç duyar. Her ne sebeple Rusça öğrenmek istesek de iş veya eğitim hayatındaki yoğun tempodan dolayı zaman bulamayabiliriz. Rusça uzaktan eğitim programımızla istediğiniz yerde istediğiniz zamanda dersleri takip edebilir, çalışmanızı esnek bir şekilde sürdürebilirsiniz. Arzumuz bu eğitimi alan öğrencilerin Rusçada temel olarak kendilerini ifade edebilecekleri seviyeye ulaşmalarını sağlamaktır. Eğitimimizde sağlam ve eksiksiz bir temel oluşturarak öğrencilerimizin Rusçaya artık yabancı kalmamasını amaçlıyoruz.

Rusça kursunda neler öğreneceksiniz?

Rusça eğitimde zamanları ve halleri doğru kullanma ve yeni kelimeler bilgisi olacaktır. Derslerimizde Şimdiki, Geçmiş ve Gelecek zaman konularının daha farklı şekilde kullanımını ve çekimlerini örneklendireceğiz. Ayrıca Tamamlanmış fiil konusuna da değinmiş olacağız. Bunlara ek olarak Zarf temel kalıpları inceleyeceğiz. Uzun cümle kalıplarını ve Bağlaçlar kullanarak cümle kurmayı öğreneceğiz. Hallerin cümle içerisindeki kullanımı ile ilgili daha detaylı örnekler göreceğiz. A1-A2 eğitimin sonunda Rusça dilinin temel konularının hepsini öğrenmiş olacaksınız. Daha kolay cümle kurabilecek ve duyduklarınızı anlıyor olacaksınız. Rusça eğitim içeriğimizin temelinde dil bilgisi ve sözcük bilgisi olacaktır. Rusça dil bilgisi derslerimizde, kısa sürede pek çok önemli konuyu içeren eğitim verilecektir. Derslerimizde şimdiki, geçmiş ve gelecek zaman konularını detaylı öğrenip örneklendireceğiz. Bunlara ek olarak sözcük çalışması yaparak günlük hayatta kullanılan temel kalıpları inceleyeceğiz. İçeriğimizle ilgili bu eğitime katılan her öğrencinin dikkatini çekmemiz gereken nokta şudur: Eğitim içeriğimiz çeşitli temel konulardan oluştuğundan kısıtlı süre içinde pek çok konuya hakim olmak için bireysel çalışma çok önemlidir. Eğitim içeriği yol gösterici ve açıklayıcı özellikler taşır ancak kişilere özel olarak konular üzerinde gereğinden fazla zaman harcanması mümkün değildir.

Devamını göster
Rusça Eğitimi - Kursu (A1-A2)
229550
Video5
Sınav1
Ödev
Ders Notları1
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
27/05/2023
Sertifika Sınavı
03/06/2023
Sertifika Sınavı
10/06/2023

Rusça hakkında daha fazlasını öğrenin

Rusça B1 seviyesinde bir kurs arıyorsanız aşağıdaki eğitimlerden birine katılın. Dil öğrenmek eğlenceli bir süreçtir. Bir kere başlayınca diğer dilleri de öğrenmek kolay hale gelir. Neler öğrenebileceğinizi merak ediyorsanız önerilen eğitimleri inceleyin.
İngilizce Eğitimi (C1-C2)
5
(152)

İngilizce Eğitimi (C1-C2)

6 Konu5 Saat
Ders EğitmeniDers Eğitmeni
775209
YDS Sınavına Hazırlık Kursu (Hızlandırılmış Kurs)
5
(24)

YDS Kursu

16 Konu80 Saat
Ders EğitmeniDers Eğitmeni
22501125