Close
Mobil Menu Bars
Online Eğitim 27 Nisan
Pazarlama İletişimi Eğitimi
Ücretsiz
Canlı Ders


Şimdiye dek 5.347 kişi katıldı.
pazarlama, iletişim, satış, iletişim, pazarlama iletişimi, online eğitim, sertifika
260 kişi kayıt oldu.
 • Başlangıç Tarihi: 27 Nisan 2020
 • Bitiş Tarihi: 03 Mayıs 2020
 • Eğitim Süresi: 7 Gün

⇒ İlk 1000 kişi ücretsiz.

Pazarlama İletişimi Eğitimi

Pazarlama İletişimi: Ürün, hizmet, satıcı ve alıcı arasında gerçekleşen tüm sürecin doğru yönetilmesinden sorumlu departmanı ifade eder. Pazarlama iletişimi alıcıların taleplerinin öğrenilmesini bu taleplerin yönlendirilmesini veya başka bir yöne kanalize edilmesi hedeflerini içeren etkileşimlerin tümüdür denilebilir. Bu eğitimde amacımız, pazarlama stratejisinin temellerini öğrenerek kurumlara nasıl faydalı olabileceğimizi aktarabilmektir.

Online eğitim için ihtiyacınız olan şeyler

 • Akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar.
 • Aktif internet bağlantısı

Pazarlama İletişimi eğitimine kimler katılmalıdır?

 • Şirketlerin Pazarlama, Marka Yönetimi departmanlarında çalışanlar veya çalışmak isteyenler
 • İletişim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve bu alana ilgi duyan üniversite öğrencileri
 • Pazarlama departmanına ilgi duyanlar veya departman değiştirmek isteyen profesyoneller

Neler öğreneceksiniz?

Pazarlama İletişimi Eğitiminde Neler Öğreneceksiniz?

Bu kursta Pazarlama İletişiminin temellerini öğreneceksiniz. Başarılı ve sürdürülebilir bir pazarlama stratejisinin oluşturulabilmesi için gerekli olan modeller ve kavramları iş dünyanızda nasıl uygulayacağınızı örnekler ve açıklamalarla öğrenme fırsatı bulacaksınız.

Eğitimin Konu Başlıkları

 • Pazarlama iletişimi nedir?
 • Pazarlama stratejisi nasıl kurulur?
 • Pazarlama İletişim modelleri nelerdir?
 • Pazarlama stratejisi hazırlamanın önemi?
 • Pazarlamada bölümlendirme ve konumlandırma için en önemli araçlar nelerdir?
 • Geleneksel pazarlama ve dijital pazarlama nedir?

Eğitimle İlgili Sıkça Sorulanlar

Pazarlama İletişimi Eğitiminde Neler Öğreneceksiniz?

Bu kursta Pazarlama İletişiminin temellerini öğreneceksiniz. Başarılı ve sürdürülebilir bir pazarlama stratejisinin oluşturulabilmesi için gerekli olan modeller ve kavramları iş dünyanızda nasıl uygulayacağınızı örnekler ve açıklamalarla öğrenme fırsatı bulacaksınız.

Devamı
Bu eğitimi beğendiysen
şimdi paylaş!
Yazar
Zeynep Kayrak
Özgeçmiş

Kocaeli Üniversitesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Zeynep Kayrak, TRT'de Pazarlama Müdürü olarak görev almaktadır.

Devamı
Sertifika Hakkında

Eğitimin sonunda, eğitim süresince edinmiş olduğunuz bilgiler ve örnek olaylar ışığında sınava tabi tutulursunuz. Yapılan sınavda geçerli not alarak başarılı olmanız halinde ücretsiz kurslar sertifika kodu ya da başarı sertifikası alabilirsiniz. Başarı sertifikası özel ve resmi kurumlarda geçerlidir. Başarınızı ispatlamanın en kolay yolu!

 • Soğuk damgalı,
 • Uluslararası, özel ve resmi kurumlarda geçerli,
 • 350 gr kağıda baskı.
Sertifika
Yorumlar(6)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Serhat Can
Halük öztekin
02 Şubat 2020
5.0

Güzel bir eğitim.

Batuhan Olukkaya
12 Ocak 2020
5.0

Her şey için teşekkürler

Ercan Okur
04 Kasım 2019
5.0

İEE önce teşekkür ediyorum.Pazarlama iletişimi eğitimi, ballı ipuçlarınızı belirleyerek kendi vizyonunuzun önemini öğrenmenizi, ana yollarınızı geliştirerek hayallerinizdeki oluşumlarınıza odaklanmanızı, fikirlerinizi besleyerek ilhamlarınızla görselleştirme adımlarınızı atmanızı, gelişmiş öz disiplinleriniz sayesinde başarılarınızla yüksekliklere ulaşmanızı, sinyalli işaretlerinizle ritimli enerji seviyelerinizi değiştirmenizi, zirve yapılarınızla çekici iştahlarınızı ve enerjilerinizi açmanızı, sağlıklı ve zengin yükselişlerinizle temel güvencelerinizi harekete geçirmenizi,başarılı inançlarınızla ölçülerinizin ne kadar önemli olduğunu anlamanızı, başarmış olduğunuz her şeye teşekkür ederek bakışlarınızla potansiyel kazanımları bulmanızı, en yüksek güçlü hislerinizle gelecek hislerinizi yakalamanızı, samimi arzularınızla çalışarak hareketlerinizle ikna sanatlarını çalıştırmanızı, en iyi şekilde niyetlerinizle açıkça yaklaşarak önceliklerinizi vermenizi, zaman yönetiminin temellerinin nasıl ayrılacağını yazmanızı, önemli çok fazla şeylerin gerçeklerini çözümlemenizi ve daha birçok uyanımlı ağaçlarınızla inançlarınızı ortaya koyacak, gülümsemelerle öncelikleriniz değişecek ve en önemli zevklerin ölçülerini pozlamalarla daha iyisini yapacaksınız.Eğitmenimiz Zeynep Kayrak, gruplara gerçek farklar arasındaki incelikleri haberdar eden, öncelikli izlenimlere karar vermek için dürüstçe fikirleri sunan, çalışım faaliyetlerinin önemli yaratıcı idealleri gösteren, uyumlu tutumlarla gönüllerin tercihlerini seren, kazanımları düşündüren, ilişkileri sevdiren birisi.Herkesin İEE eğitimlerine katılarak hedef belirleyici gelişimlere erişmelerini diliyorum.

Özge Sozer
04 Ekim 2019
5.0

İnteraktif eğitim ile akılda kalıcılığı çok yerinde buldum. Daha öncede online derslere katılmıştım ancak bu kadar verim almamıştım. Finans tarafında çalışıyor olmama rağmen çok başarılı anlatımla pazarlamayı öğrendim. Hoca öğrencilerden bağımsız değildi. İlk dersiymiş başka dersleri olursa da takip edeceğim.

Seyyah şahan
04 Ekim 2019
5.0

Akıcı bir anlatımla eğitimi yönlendirdi

şükrü Masmas
04 Ekim 2019
5.0

Ders benim için çok efektif ve öğretici oldu. Aslında bildiğimiz fakat farkında olmadığımız bir çok konudan bahsedilince iç aydınlanma yaşadım :) Bazı şeyleri de şaşkınlıkla dinledim. Verimli bir eğitimdi. Hocamın ağzına yüreğine sağlık..

Tüm Yorumlar