AnasayfaOnline EğitimlerOnline (Uzaktan) Sunum Teknikleri Eğitimi
245 Online
77.254 Öğrenci

Online (Uzaktan) Sunum Teknikleri Eğitimi

Online olarak yapacağınız sunumunuzu başarılı bir şekilde gerçekleştirmenin yollarını uzmanından öğreneceksiniz. Online Sunum Teknikleri Eğitimi ile etkin bir sunum yapabileceksiniz.
5
(9)

Beyaz ekran aracılığı ile insanların yüreklerine dokunmaya var mısınız? Enerjisi yüksek bir online sunum yapmanın karşınızdaki kişi ve grubu etkilemenin teknikleri için doğru yerdesiniz! Dünya’daki gelişmeler ve sizin sahada hemen kullanabileceğiniz pratik sunum teknikleri ile;

  • Teknolojik ve zihinsel gerginliği atmak,

  • Kitleyi hızlı anlamak,

  • Tüm katılımcıları online ortamda interaktif tutmak,

  • Sanal ortamda mesajınızın SİZ olduğunu deneyimlemek için bu eğitime katılmalısınız.

Üniversitelerin, şirketlerin, kurumların online platforma taşınması karbon azaltımından, maliyetlerdeki düşüşe, zaman tasarrufundan daha yüksek etkileşime pozitif etkiler sundu. Pandemi, tercihlerle dünyanın 10-20 yıl sonra geleceği dijital çağın kapılarını zorlayarak açtı. Yeni dünya düzeninde hangi alanda çalışıyor ya da çalışmayı hedefliyorsanız; hayatın olağan akışında online sunumlar mutlaka yer alacaktır.

Online (Uzaktan) Sunum Teknikleri Eğitimi'nde verilerle hikaye anlatıcılığından, iş sunum becerilerine, para kazandıran sunumlardan, kitlesel konuşmalara kadar birçok alanda sunum yapmak isteyenler buluşuyor. İlk etkileşim becerisi, muhteşem giriş teknikleri, beden dili ve öz güven mesajları, ilham veren özgün içerikler, sıra dışı anekdotlar sayesinde online platformda neler yapabileceğinizi göreceksiniz. Teknolojiyi harika kullanacak, sahnede vaat etmediğiniz sürprizlerle kalıcı iz bırakacaksınız. Nasıl hazırlık yapacağınızı, kapanışta nasıl izler bırakacağınızı bu eğitimde deneyimleyeceksiniz. Günceli takip etme, kitleyi okuma, hissetme ve interaktif etkileşim teknikleri bu eğitimde. Sunumda hızlı soru sorma yetenekleri, etkin dinleme becerileri ve ego savaşlarını yönetme yolları…

Aslında sizde var olan, 4 yaşında özgürce kullandığınız potansiyeli geri çağırarak hedefinize varacaksınız. Ne derler baskısından ve engellerden kurtulacaksınız. Eğitimde davranış değişimi için en önemli ilke; elde ettiğin bilgileri önce beceriye sonra tavra çevirmektir. Bilginin havada uçtuğu çağımızda sunumunuz için bildiklerinizden seçim yapmanız gerekmekte. Seçkin bilginizi "ne derler" baskısından arınarak kullanmak için hemen başlayalım. Şu anda burada iseniz ve bunları okuyorsanız kendinizin, potansiyelinizin farkındasınız.

Ertelemeyin, harekete geçin! Eylem duygudan önce gelir. Bir işi yapmanın zamanı şimdi ve burasıdır. Zig Zagler’in ifadesi ile "Başlamak için mükemmel olmak zorunda değilsin, mükemmel olmak için başlamak zorundasın!"

Hemen, şimdi..! Sevdiğiniz arkadaşlarınızı davet etmeyi unutmayın. 4-5 kişilik uygulamalar yapmak için, işbirliğine ihtiyacınız olacak. Kendinizi ve sevdiklerinizi gelecek yatırımınız ile ödüllendirin…

Online (Uzaktan) Sunum Teknikleri Eğitimi Kimler Katılmalı?

  • Uzaktan çalışanlar

  • Dijital çağda iş yaşamında var olmak, yeni dünya ile uyum yakalamak isteyen her meslek grubundan profesyoneller

  • Siyaset, STK ve örgütlerde konuşma ve ikna sürecinde olan liderler ve adaylar

  • Gelecekte eğitmen olmak isteyenler

  • Uzaktan sunumun inceliklerine sahip olmak isteyen eğitmenler, öğretmenler

  • Üniversite öğrencileri

Devamını göster
Online (Uzaktan) Sunum Teknikleri Eğitimi
209700
Video5
Sınav1
Ödev0
Ders Notları4
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
27/05/2023
Sertifika Sınavı
03/06/2023
Sertifika Sınavı
10/06/2023

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.
 Bu online kurs ile iş iletişiminizde ikna tekniklerini nasıl kullanacağınızı öğrenin.
5
(141)

İkna Teknikleri Eğitimi

14 Konu5 Saat
Fatoş KanıtemizFatoş Kanıtemiz
755209
Satış Yönetimi Eğitimi
5
(21)

Satış Yönetimi Eğitimi

18 Konu5 Saat
Ali KayacanAli Kayacan
750209
Diksiyon Kursları ile Konuşma Becerilerinizi Geliştirin!
4.7
(247)

Diksiyon Eğitimi

7 Konu5 Saat
Sibel CurcialiSibel Curciali
855499