Close
Mobil Menu Bars
Online Eğitim 01 Haziran
Nöropazarlama
30 ₺
Canlı Ders


norpazarlama, nöropazarlama eğitimi, nörmarketing
1.992 kişi katıldı.
 • Başlangıç Tarihi: 01 Haziran 2020
 • Bitiş Tarihi: 07 Haziran 2020
 • Eğitim Süresi: 7 Gün

⇒ İlk 2000 kişi ücretsiz.

Canlı Ders Saatleri

 • Pzt : 19:30 - 20:30
 • Salı : 19:30 - 20:30
 • Çrş : 19:30 - 20:30
 • Perş : 19:30 - 20:30
 • Cuma : 19:30 - 20:30
Türkçe
4,9
17 Değerlendirme

Nöropazarlama

Etkin bir pazarlama iletişimi için tüketicinin beynine doğru bir yolculuğa hazır mısınız? İnsan davranışları, sonsuz bir algı, düşünce ve duygu etkileşiminin bir sonucu. Alınan kararlar, yapılan seçimler ve davranışların çoğu bilinçaltı düzeyinde olur. Neden ve nasıl olduğunu bildiğimizi sandığımız davranışlarımız gerçekte irademiz dışında gerçekleşir.

Karar verme mekanizmasında bilinçaltının etkisini ve çalışma sistemini anlayarak tüketici davranışlarını önceden tahmin edilebilir kılmayı amaçlayan Nöropazarlama, araştırma ve pazarlama dünyasına farklı bir bakış açısı kazandırmıştır.

Nöropazarlama, insan davranışlarındaki karar verme mekanizmasında bilinçaltının nasıl ve ne kadar etkili olduğunu anlamak adına ortaya çıktı. Nöropazarlama Eğitimi ile müşteri davranışlarını anlamadaki değeri ve uygulama alanları incelenecek. Katılımcılar başka bir bakış açısından bakabilmeyi ve doğru sorular sormayı öğrenecek. 

Nöropazarlama eğitimini kimler almalı?

Her seviyedeki iletişim, pazarlama ve satış departmanı çalışanları ve yöneticileri, kendi işinde fark yaratmak isteyen girişimciler ile her bölümden üniversite öğrencisi ve mezunu için uygun bir programdır. 

Neler öğreneceksiniz?

Nöropazarlama eğitimi ile katılımcılar, ürün geliştirmeden markalama süreçlerine, iletişim stratejisinden reklam kampanya oluşumuna, geleneksel mecralardan dijital mecralara nasıl daha etkin bir pazarlama yönetimi yapabileceklerini pratik bilgiler ve Türkiye ile Dünya’dan uygulama örnekleri ile öğrenecekler.

Eğitimin Konu Başlıkları

 • Yeni Nesil Pazarlama ve Marka Kavramı
 • Nöropazarlama Kavramları
 • Beyinin Fonksiyonel İşlevleri
 • Davranış Temelleri
 • Karar Alma Mekanizmaları
 • Bilinçaltı ve Bilinç Düzeyi
 • Sistemleri Satın Alma Motivasyonu ve Kararına Etki Eden Faktörler
 • İknanın Psikolojisi ve İkna Yöntemleri
 • Algı Yönetimi Kavramları
 • Nöropazarlama’da Kullanılan Araştırma Yöntemleri
 • Nöropazarlama ve Etik
 • Etkin Nöropazarlama İçin İpuçları
Devamı
Bu eğitimi beğendiysen
şimdi paylaş!
Yazar
Onur Tuğman
Özgeçmiş

Dünyanın en büyük reklam ajans networklerinden birinin Türkiye’deki yapılanmasında Ajans Başkan Yardımcısı olarak görev aldı. 2016 yılında kurduğu Marka ve İletişim Danışmanlığı firması ile kurum ve kişilere; marka, pazarlama, reklam, iletişim ve yönetim danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Devamı
Sertifika Hakkında

Eğitimin sonunda, eğitim süresince edinmiş olduğunuz bilgiler ve örnek olaylar ışığında sınava tabi tutulursunuz. Yapılan sınavda geçerli not alarak başarılı olmanız halinde ücretsiz kurslar sertifika kodu ya da başarı sertifikası alabilirsiniz. Başarı sertifikası özel ve resmi kurumlarda geçerlidir. Başarınızı ispatlamanın en kolay yolu!

 • Soğuk damgalı,
 • Uluslararası, özel ve resmi kurumlarda geçerli.
Sertifika
Uzman Yorumları
Onur Tuğman Hoca’nın eğitimleri kendi projemi başlatmam için çok faydalı oldu. Herkese de tavsiye ederim.
Yakup Ulusoy Yakup Ulusoy E-Ticaret Müdürü
Dinamik ve samimi tutum eğitimi keyifli hale getiriyor. Dünyadan örneklerle uygulamalı ve güvenilir kaynaklarla zengin bir eğitim.
Ela Bozkurt Ela Bozkurt Akademisyen, Mimar
Onur Tuğman, bilgisini ve deneyimlerini tüm içtenliğiyle paylaşan samimi ve bilgili bir eğitimci. Eğitim almak için doğru adres...
Derya Büyüközkan Derya Büyüközkan Müşteri Yönetmeni
Akademik bilgisi, tecrübesi ve anlatım tarzı dersi daha anlaşılır kılıyor. Eğitim ile sektörünüzde fark yaratıp başarınızı perçinleyeceksiniz.
Çağla Daşçı Çağla Daşçı Yazı İşleri Müdürü
Çok öğretici olmasının yanı sıra Onur Hoca’nın bitmeyen enerjisi de dersi daha etkili hale getirdi. Mutlaka alınması gereken bir eğitim. 
Zeynep Yıldızaç Zeynep Yıldızaç Girişimci
Onur Hoca’nın eğitim metodundan çok etkilendim. Bilgilendim ve vizyonumu genişletti. Kariyerinde gelişim isteyenlere faydalı bir eğitim. 
Rajhad Hajiyev Rajhad Hajiyev Satış Müdürü
Yorumlar(17)
Ortalama Değerlendirme 4,9

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Gülşen Yegin
Gülcin Güngör
22 Mayıs 2020
5.0

İnanılmaz faydalı ve de katkılı bir eğitim aldım. Onur hocamıza emeklerinden ve ilgisinden ötürü de teşekkür ediyorum. Onun gibi deneyimli ve insan ilişkileri mükemmel olan bir eğitmenden ders almak büyük şanstı. Anlattıkları,yararlanmamız için önerdiği kitap ve belgeseller de ayrıca katkı oldu. Derste zaman nasıl geçti hiç anlamadım.

Evrim Sırmalı
21 Mayıs 2020
5.0

Beynin, marka ve tüketme üzerine ne şekilde çalıştığını akılda kalan örnekler ve basit anlatımlarla çok güzel aktarıyor Onur hoca. Özellikle "Yaratıcı Marka Stratejileri" eğitiminden sonra bu eğitimi almak çok faydalı oluyor. Neden ve niçinleri daha kolay cevaplayabiliyorsunuz. Zamanın nasıl geçtiğini anlamadığınız gibi, hoca insiyatif kullanıp süreyi aşıyor ve herkesin sorusunu cevaplamaya çalışıyor. Kendisine buradan da çok teşekkür ediyorum.

Gülşen Yegin
Arda Şengel
21 Mayıs 2020
5.0

Hocanın anlatımı çok keyifli ve dersi akıcı bir şekilde anlatıyor. Güncel örnekleri, esprili dili ve enerjisi öğrencinin derse aktif bir şekilde katılmasını sağlıyor. Öğrenciler için hazırlanan notlar da gayet iyi. Eğitiminiz bittiğinde ister istemez üzülüyorsunuz :)