AnasayfaOnline EğitimlerMotivasyon 3.0 Eğitimi
20 Online
16.634 Öğrenci

Motivasyon 3.0 Eğitimi

Motivasyonunuzu arttırmanın yolunu mu arıyorsunuz? Hem sosyal hem de iş hayatınızda başarılı olabilmenin püf noktalarını öğrenin.
5
(4)

Motivasyon 3.0, insanların ödül ya da ceza ile değil, bir işte uzmanlaşarak, belirli bir hedef doğrultusunda çalışarak, daha özerk bir ortamda motive olabileceğini ortaya koyan bir motivasyon sistemidir. Bu sistem, çalışanların işlerinde daha fazla kontrol sahibi olmalarını ve hedeflerine ulaşabilmek için motive olmalarını sağladığı için iş performansını ve iş tatminini büyük ölçüde artırma potansiyeline sahiptir. Ayrıca Motivasyon 3.0, çalışanları ortak hedefler doğrultusunda işbirliği yapmaya ve birlikte çalışmaya teşvik ettiği için daha olumlu bir çalışma ortamı yaratılmasına yardımcı olur. Çalışanlarınızın motivasyonunu ve performansını artırmanın bir yolunu arıyorsanız, Motivasyon 3.0 kesinlikle dikkate alınmaya değer.

Motivasyon 3.0 eğitimi kimler için?

  • Motivasyon kaynaklarını öğrenmek isteyenler,

  • Hem iş hem özel hayatında motivasyonunu sürekli hale getirmek isteyenler,

  • Dış motivatörlerle motive olup, bunu iç motivasyonla değiştirmek isteyenler

Devamını göster
Sarı saçlı bir kadın kollarını kavuşturmuş sarı bir arka planın önünde duruyor. Yüzü sıcak bir gülümsemeyle aydınlanıyor ve kolyesinden sarkan bir kolye takıyor. Kadının yüzünü çerçeveleyen omuz hizasında saçları var ve kıyafetleri şık ve modaya uygun. Kameraya bakarken yüzünde memnuniyet ve güven ifadesi var. Gözleri parlak ve hayat dolu ve iyi bir ruh hali içinde görünüyor. Sol elinde, bir web sitesinin ekran görüntüsünü gösteren bir akıllı telefon tutuyor.
0808
Video4
Sınav1
Ödev
Ders Notları3
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi60 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
20/07/2024
Sertifika Sınavı
27/07/2024
Sertifika Sınavı
03/08/2024

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.
Bu görselde kameraya gülümseyen ve elinde pembe bir işaret tutan bir kadın görülüyor. Muhtemelen başarılı bir yaşam koçu olmanın önemli bir parçası olan yaşam koçluğu sertifikasyon kursuna katılıyor. Gülümsemesi yeni girişimi için duyduğu coşku ve heyecanı ifade ediyor. Boynunun yakın çekimi güven duygusunu ve başarma kararlılığını ortaya koyuyor. Ağzının yakın çekimi kararlılık ve odaklanma hissi verirken, saçlarının bulanık görüntüsü rahat bir atmosfere işaret ediyor. Burnunun yakın çekimi, başarılı bir yaşam koçu için kilit bir özellik olan detaylara verdiği önemi gösteriyor. Sonuç olarak, bu görüntü bir yaşam koçu olmak için gereken tutku ve özveriyi göstermektedir. Doğru eğitimle, bu kadının sertifikalı bir yaşam koçu olma yolculuğunda başarılı olacağından emin olabilirsiniz.
5
(15)

Yaşam Koçluğu Eğitimi

19 Konu16 Saat
Buket GüngenBuket Güngen
24001340
Bir kadın çerçevenin ortasındaki büyük beyaz bir beynin önünde duruyor. Açık renkli bir bluz ve koyu renk bir pantolon giymiş olan kadın ellerini göğsünün önünde kavuşturmuş. Geniş gülümsemesi ve parlak gözleri rahat ve mutlu olduğunu gösteriyor. Uzun siyah saçları yüzünden geriye doğru toplanmış ve siyah bir fonun önünde duruyor. Beyin beyaz ve ebruli bir dokuya sahip. Çerçevenin büyük bir kısmını kaplıyor ve ince siyah bir kenarlıkla çevreleniyor. Beynin detayları çok net ve kadın ön planda hayranlık dolu bir bakışla duruyor.
4.9
(73)

Duygusal Zeka Eğitimi

36 Konu5 Saat