AnasayfaOnline EğitimlerMobil Uygulamalar ve Bulanık Mantık (Fuzzy Logic)
35 Online
67.662 Öğrenci

Mobil Uygulamalar ve Bulanık Mantık (Fuzzy Logic)

Mobil Uygulamalar ve Bulanık Mantık (Fuzzy Logic) Eğitimi ile mobil uygulamaların temelinde yatan bulanık mantığı öğreneceksiniz. Yapay zekanın temelini oluşturan bulanık mantığı çözeceksiniz.
5
(10)

Mobil Uygulamalar ve Bulanık Mantık (Fuzzy Logic) Eğitimi ile teknoloji ile ilgilenenlerin mobil uygulamaların temelinde yatan bulanık mantığı öğrenmeleri sağlanacak. Ayrıca bulanık mantık sisteminin mobil uygulamalar üzerinde yaptığı katkıları kavrayabilecekler. Eğitim sayesinde yapay zekanın temelini oluşturan bulanık mantığın ne kadar önemli olduğunu anlaşılacak. 

Mobil Uygulamalar ve Bulanık Mantık (Fuzzy Logic) Eğitimine Kimler Katılmalı?

Bulanık mantık kuramıyla girişimcilik yapmak isteyenler katılmalıdır. Özellikle mobil uygulamalar üzerine farklı bir bakış açısı getirmek isteyen kimseler katılmalı. Kısacası teknoloji meraklıları ve bu alanda kendini geliştirmek isteyenler olarak özetleyebiliriz.

Devamını göster
Resimde gözlüklü bir adam gülümserken görülüyor, yüzü gerçek bir mutlulukla aydınlanmış. Beyaz gömlekli ve kravatlı siyah bir takım elbise giymiş olan adamın gömleğinin üzerinde bir logo görülüyor. Adamın gözlükleri takılı ve gözleri camların arkasından görülebiliyor. Yüzü koyu renk saçlar ve açık renk bir arka planla çerçevelenmiş ve doğrudan kameraya bakıyor. Dostça ve davetkâr bir ifadesi var ve ağzı gülümseme şeklinde kıvrılmış. Gözleri parlak ve uyanık görünüyor ve yüzünde rahat ve memnun bir ifade var. Görüntünün odağında o var ve ifadesi neşe ve mutluluk saçıyor.
0808
Video5
Sınav1
Ödev
Ders Notları1
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
08/06/2024
Sertifika Sınavı
15/06/2024
Sertifika Sınavı
22/06/2024

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.