Close
Mobil Menu Bars
Online Eğitim 24 Ağustos
Liderlik Eğitimi - Postmodern Liderlik
Canlı Ders Ücretsiz Eğitim
Ücretsiz


Şimdiye dek 22.002 kişi katıldı.
liderlik eğitimi, liderlik kursu, enstitü liderlik eğitimi
189 kişi kayıt oldu.
 • Başlangıç Tarihi: 24 Ağustos 2020
 • Bitiş Tarihi: 30 Ağustos 2020
 • Eğitim Süresi: 7 Gün

⇒ İlk 750 kişi ücretsiz.

Canlı Ders Saatleri

 • Pzt : 21:15 - 22:15
 • Salı : 21:15 - 22:15
 • Çrş : 21:15 - 22:15
 • Perş : 21:15 - 22:15
Türkçe
5,0
55 Değerlendirme

Liderlik Eğitimi - Postmodern Liderlik

Gerek iş hayatında gerek özel hayatta aranan ve parmakla gösterilen lider olmayı kim istemez ki? Çevrenize etkin bir rol model olmak, iş ya da organizasyonların lideri olmak için Liderlik Eğitimi alarak kişisel ve profesyonel iş yaşamınızda kendinize değer katabilirsiniz.

Liderlik eğitimi iş hayatında yer alan herkese yönelik olarak tasarlanmıştır. Liderlik, iş hayatının olmazsa olmaz bir parçasıdır. Organizasyonlar, örgütler ve şirketler işlerin yürümesi için liderlere ihtiyaç duyarlar. Günümüzde, eski tip liderlik anlayışı artık örgütleri ilerletmek ve motive etmek için tek başına yetmemektedir. Eski tip liderlik anlayışı işlerin yürüyor ve hedeflerin gerçekleşiyor olmasını bir başarı ölçüsü olarak görürken, postmodern liderlik anlayışında artık işlerin sürdürülebilir, verimli, etkin yürüyor olması bir başarı ölçüsüdür. Bu tip liderlik, sadece iş ortamında değil, aile ve özel yaşamda da içinde bulunan ortamların etkili insanlarını yaratan yeni bir modeldir. Yani etkili yönetici anlayışı, “etkili insan” anlayışına dönüşmüştür. Bu yüzden, iyi yöneticiler ve liderler arasında kesin ve kalın bir çizgi oluşmuştur.

İş hayatında başarılı olmak her çalışanın hayalidir. Ancak iş başarısı hayatta mutlu olunacağı anlamını taşımaz. İş dışındaki hayatında mutlu olamayan kişiler başarılı liderlik yapamazlar. Bu yüzden lider olmak isteyen kişilerin iş yaşamında da özel yaşamında da "denge" de olması gerekir. Liderlik en öncelikle "kendinin efendisi" olabilmektir. Tüm bu tespitlerin ışığında rahatça söyleyebiliriz ki, liderlik yeni çağda bir karizmayı değil bir tercihi ifade eder. Liderlik bir seçimdir.

Liderlik eğitimi, postmodern dönemde geçerli olan liderlik felsefesini ve sanatını anlatabilmek amacıyla özel olarak tasarlanmış ve online forma getirilerek yapılandırılmış bir eğitimdir. Eğitim içeriğinde katılımcılar, yukarıda yer alan tüm bu değişim süreçleri ile alakalı kendilerini geliştirebilirler. Liderlik kavramı ile alakalı püf noktaları öğrenebilirler. Yeni çağda liderlik tipleri ile alakalı “Nasıl?” sorularının tamamına cevap bulacakları konu başlıklarında kendi uygulayabilecekleri yöntem ve yaklaşımları öğrenebilirler.

Liderlik eğitimine katılabilmek için ihtiyacınız olan şeyler

 1. Akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar.
 2. Aktif internet bağlantısı

Liderlik Eğitimine Kimler Katılmalıdır?

 • İş hayatında hızlı ve kalıcı yükselme hedefi olanlar,
 • Yönetici adayları veya yöneticiler,
 • Liderlik ve yönetim konularına ilgili olanlar,
 • Yeni mezunlar,
 • İş arama aşamasında olanlar,
 • Sektör veya iş değiştirme hedefi olanlar,
 • Kendi gelişimine önem veren kişiler,
 • Üniversite öğrencileri.

Neler öğreneceksiniz?

Liderlik eğitimine katılarak yeni dönemde liderlik anlayışını ve standart bir yöneticiden etkili bir lidere nasıl dönüşebileceğinizin tüm aşama ve püf noktalarını öğreneceksiniz.

Eğitimin Konu Başlıkları

 • Postmodern dünyada iş ve çalışan anlayışı,
 • Yeni dönemde lider ve yöneticilerin fonksiyonları,
 • 4 basamaklı liderlik modeli,
 • Liderlik basamakları,
 • Etkili insan kavramı,
 • Liderlikte güven

Eğitimle İlgili Sıkça Sorulanlar

Liderlik eğitimine katılarak yeni dönemde liderlik anlayışını ve standart bir yöneticiden etkili bir lidere nasıl dönüşebileceğinizin tüm aşama ve püf noktalarını öğreneceksiniz.

Devamı
Bu eğitimi beğendiysen
şimdi paylaş!
Yazar
Umur Çalıkoğlu
Özgeçmiş

Motivasyon, Markalama, Liderlik, Etik, Satışta Bütünlük Sistemleri eğitimleri veriyor. Türkiye Etik Değerler Merkezi Derneği Yönetim Kurulu Üyesi. İstanbul’da iki adet vakıf üniversitesinde Kariyer Uzmanı olarak görev aldı. Kendisi halen İndigo Dergisi’nde Yönetim Meselesi adlı köşesinde yazmaktadır. Kısaca, yönetim sanatına gönül vermiş bir konuşmacı, danışman ve yazar.

Devamı
Sertifika Hakkında

Eğitimin sonunda, eğitim süresince edinmiş olduğunuz bilgiler ve örnek olaylar ışığında sınava tabi tutulursunuz. Yapılan sınavda geçerli not alarak başarılı olmanız halinde ücretsiz sertifika kodu ya da başarı sertifikası alabilirsiniz. Başarı sertifikası özel ve resmi kurumlarda geçerlidir. Başarınızı ispatlamanın en kolay yolu!

 • Soğuk damgalı,
 • Uluslararası, özel ve resmi kurumlarda geçerli,
 • 350 gr kağıda baskı.
Sertifika
Yorumlar(55)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Sami Gençoğlu
05 Ağustos 2020
5.0

Bu eğitime katıldığım için kendimi şanslı hissediyorum. Umur Hoca alanında uzman ve dersinde hiç sıkılmadan onu dinleyebiliyorsunuz. Herkese tavsiye ederim. Ne iş yaptığınızın hiç önemi yok, bu eğitim kişisel gelişiminize anlamlı bir katkı bence. Teşekkürler iienstitü.

Burcu Topcu Ekelik
Onur Ersöz
25 Mayıs 2020
5.0

Umur Hocamızla sanal da olsa tanışın derim. Bu eğitimi bir ders veya işte sertifika için katilacagim diye düünmeyin. Bence Umur Hocayı bir kez daha dinlemek icin, sertifika sinavindan kendinizi bilerek bırakacaksiniz :). Hocam cok kiymetli ve cok degerli, hocamin ilk dersini dinledikten sonra, cevremdeki herkese şiddetle tavsiye ettim. Egitim suresi 1 saat...keske her gun iş donuşu, kahvemizi doldurup, 1 saat Umur Hocayi dinleme firsatimiz olsa. 1 saatin nasil gectigini anlamiyorsunuz bile. Bu bir egitim dersi degil, seminer ve sohbet havasinda gecen bir sunum. Egitimi alacaksaniz eger, simdiden yakin cevrenize onerebilirisiniz. İyi ki varsiniz Umur hocam :)

Belma Rodoplu
23 Mayıs 2020
5.0

Umur hocamdan eğiticinin eğitimi ve liderlik eğitimi aldım.Eğitimlerinde konuların özünü o kadar güzel anlatıyor ki gereksiz hiçbir bilgi olmadan zevkle keyifle dersi dinliyorsunuz. Oldukça dersleri verimli geçiyor. Sayenizde çok güzel bilgiler edindim. Her şey için hocama ve kuruma çok teşekkür ederim. İyi ki sizleri tanıdım.