Close
Mobil Menu Bars
Online Eğitim 20 Nisan
Liderlik Eğitimi - Postmodern Liderlik
Ücretsiz
Canlı Ders


Şimdiye dek 15.187 kişi katıldı.
liderlik eğitimi, liderlik kursu, enstitü liderlik eğitimi
395 kişi kayıt oldu.
 • Başlangıç Tarihi: 20 Nisan 2020
 • Bitiş Tarihi: 26 Nisan 2020
 • Eğitim Süresi: 7 Gün

⇒ İlk 1000 kişi ücretsiz.

 • Canlı Ders Saatleri
 • Pzt : 21:15 - 22:15
 • Salı : 21:15 - 22:15
 • Çrş : 21:15 - 22:15
 • Perş : 21:15 - 22:15
Türkçe
5,0
43 Değerlendirme

Liderlik Eğitimi - Postmodern Liderlik

Gerek iş hayatında gerek özel hayatta aranan ve parmakla gösterilen lider olmayı kim istemez ki? Çevrenize etkin bir rol model olmak, iş ya da organizasyonların lideri olmak için Liderlik Eğitimi alarak kişisel ve profesyonel iş yaşamınızda kendinize değer katabilirsiniz.

Liderlik eğitimi iş hayatında yer alan herkese yönelik olarak tasarlanmıştır. Liderlik, iş hayatının olmazsa olmaz bir parçasıdır. Organizasyonlar, örgütler ve şirketler işlerin yürümesi için liderlere ihtiyaç duyarlar. Günümüzde, eski tip liderlik anlayışı artık örgütleri ilerletmek ve motive etmek için tek başına yetmemektedir. Eski tip liderlik anlayışı işlerin yürüyor ve hedeflerin gerçekleşiyor olmasını bir başarı ölçüsü olarak görürken, postmodern liderlik anlayışında artık işlerin sürdürülebilir, verimli, etkin yürüyor olması bir başarı ölçüsüdür. Bu tip liderlik, sadece iş ortamında değil, aile ve özel yaşamda da içinde bulunan ortamların etkili insanlarını yaratan yeni bir modeldir. Yani etkili yönetici anlayışı, “etkili insan” anlayışına dönüşmüştür. Bu yüzden, iyi yöneticiler ve liderler arasında kesin ve kalın bir çizgi oluşmuştur.

İş hayatında başarılı olmak her çalışanın hayalidir. Ancak iş başarısı hayatta mutlu olunacağı anlamını taşımaz. İş dışındaki hayatında mutlu olamayan kişiler başarılı liderlik yapamazlar. Bu yüzden lider olmak isteyen kişilerin iş yaşamında da özel yaşamında da "denge" de olması gerekir. Liderlik en öncelikle "kendinin efendisi" olabilmektir. Tüm bu tespitlerin ışığında rahatça söyleyebiliriz ki, liderlik yeni çağda bir karizmayı değil bir tercihi ifade eder. Liderlik bir seçimdir.

Liderlik eğitimi, postmodern dönemde geçerli olan liderlik felsefesini ve sanatını anlatabilmek amacıyla özel olarak tasarlanmış ve online forma getirilerek yapılandırılmış bir eğitimdir. Eğitim içeriğinde katılımcılar, yukarıda yer alan tüm bu değişim süreçleri ile alakalı kendilerini geliştirebilirler. Liderlik kavramı ile alakalı püf noktaları öğrenebilirler. Yeni çağda liderlik tipleri ile alakalı “Nasıl?” sorularının tamamına cevap bulacakları konu başlıklarında kendi uygulayabilecekleri yöntem ve yaklaşımları öğrenebilirler.

Liderlik eğitimine katılabilmek için ihtiyacınız olan şeyler

 1. Akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar.
 2. Aktif internet bağlantısı

Liderlik Eğitimine Kimler Katılmalıdır?

 • İş hayatında hızlı ve kalıcı yükselme hedefi olanlar,
 • Yönetici adayları veya yöneticiler,
 • Liderlik ve yönetim konularına ilgili olanlar,
 • Yeni mezunlar,
 • İş arama aşamasında olanlar,
 • Sektör veya iş değiştirme hedefi olanlar,
 • Kendi gelişimine önem veren kişiler,
 • Üniversite öğrencileri.

Neler öğreneceksiniz?

Liderlik eğitimine katılarak yeni dönemde liderlik anlayışını ve standart bir yöneticiden etkili bir lidere nasıl dönüşebileceğinizin tüm aşama ve püf noktalarını öğreneceksiniz.

Eğitimin Konu Başlıkları

 • Postmodern dünyada iş ve çalışan anlayışı,
 • Yeni dönemde lider ve yöneticilerin fonksiyonları,
 • 4 basamaklı liderlik modeli,
 • Liderlik basamakları,
 • Etkili insan kavramı,
 • Liderlikte güven

Eğitimle İlgili Sıkça Sorulanlar

Liderlik eğitimine katılarak yeni dönemde liderlik anlayışını ve standart bir yöneticiden etkili bir lidere nasıl dönüşebileceğinizin tüm aşama ve püf noktalarını öğreneceksiniz.

Devamı
Bu eğitimi beğendiysen
şimdi paylaş!
Yazar
Umur Çalıkoğlu
Özgeçmiş

Motivasyon, Markalama, Liderlik, Etik, Satışta Bütünlük Sistemleri eğitimleri veriyor. Türkiye Etik Değerler Merkezi Derneği Yönetim Kurulu Üyesi. İstanbul’da iki adet vakıf üniversitesinde Kariyer Uzmanı olarak görev aldı. Kendisi halen İndigo Dergisi’nde Yönetim Meselesi adlı köşesinde yazmaktadır. Kısaca, yönetim sanatına gönül vermiş bir konuşmacı, danışman ve yazar.

Devamı
Sertifika Hakkında

Eğitimin sonunda, eğitim süresince edinmiş olduğunuz bilgiler ve örnek olaylar ışığında sınava tabi tutulursunuz. Yapılan sınavda geçerli not alarak başarılı olmanız halinde ücretsiz sertifika kodu ya da başarı sertifikası alabilirsiniz. Başarı sertifikası özel ve resmi kurumlarda geçerlidir. Başarınızı ispatlamanın en kolay yolu!

 • Soğuk damgalı,
 • Uluslararası, özel ve resmi kurumlarda geçerli,
 • 350 gr kağıda baskı.
Sertifika
Yorumlar(43)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Burcu Topcu Ekelik
Arzu Yeşilyurt
27 Ocak 2020
5.0

Umur hocadan eğiticinin eğitimini aldım,gerçekten çok memnun kalınca Liderlik eğitimi için de başvurdum,eminim onu da örneklerle, anlaşılır bir şekilde anlatacaktır. Emeğinize sağlık hocam!

Burcu Topcu Ekelik
Sıla Yüksel
07 Ekim 2019
5.0

Çok verimli muhteşem bir eğitimdi, Umur hocamıza çok teşekkürler.

Burcu Topcu Ekelik
Taygun Sonat
28 Mayıs 2019
5.0

Dersin ilk öğrettiği şey "kendini tanımak". Çok güzel bir eğitimdi. Herkese tavsiye ederim. Liderlik nedir? sorusuna değil, nasıl olunur? sorusunun cevaplarını arıyorsanız doğru yerdesiniz. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Burcu Topcu Ekelik
Meriç Gülen
28 Mayıs 2019
5.0

Sayın hocamıza anlaşılabilir,akıcı ve örneklendirmelerle verdiği eğitim için çok teşekkür ederim. Çok başarılıydı.

Burcu Topcu Ekelik
Sibel korkmaz
25 Mayıs 2019
5.0

Umur Hocaya akıcı ve özgün anlatımından dolayı ayrıca teşekkür ederim. Umarım liderlik eğitimi dışında başka konularda da bilgi ve tecrübelerinden yararlanmak için İİEnstitü de kendisinden tekrar eğitim alma şansını yakalarız.

Burcu Topcu Ekelik
Sibel korkmaz
23 Mayıs 2019
5.0

oldukça verimli ve özgün bir eğitimdi, emeğinize sağlık

Narin Batkan
25 Nisan 2019
5.0

Çok zevkli ve oldukça doyurucu örneklerle somutlandırılmış bir eğitim izledik. Teşekkürler.

Nüket İçli
25 Nisan 2019
5.0

Umur Hoca ; Anlatımı ve örnekleri ile sizi konuya dahil ediyor.Oldukça kaliteli bir eğitmen Keyifle ve hevesle aldığım bir eğitim oldu. Teşekkürler

Burcu özdağ
15 Nisan 2019
5.0

Umur hoca bir harika! Hastane odasında bile derslere devam eden, hastayım deyip somurtmayan, son derece güler yüzlü, ilgili, (online ortamda bile) öğrenciyi derse dahil etmeyi başaran, akıcı bir anlatım, düzgün bir Türkçe kullanımına sahip, verdiği örnekler çok yerinde ve açıklayıcı, ne kadar ders verse alınır... Çok teşekkürler Umur hoca

Burcu Topcu Ekelik
Serdar Usta
15 Nisan 2019
5.0

Umur hocanın sade,yalın,vurgulayan anlatımı ve örnekleri ile alınması gereken ve devamında da başka eğitimler almalıyım dedirten başarılı bir süreçti,teşekkürler.Aktif sesli görüntülü yazılı ders de artısı

özlem yeşilçiçek Yaman
15 Nisan 2019
5.0

Umur hocanın hitabet sanatı ,akıcı konuşması,örneklendirmesi muhteşem.Kendimi gerçekten aynı sınıfta eğitim alıyormuş gibi hissetmek buyük mutluluk diğer eğitimlerde görüşmek dileğiyle.

Burcu özdağ
15 Nisan 2019
5.0

Umur hoca bir harika! Hastane odasında bile derslere devam eden, hastayım deyip somurtmayan, son derece güler yüzlü, ilgili, (online ortamda bile) öğrenciyi derse dahil etmeyi başaran, akıcı bir anlatım, düzgün bir Türkçe kullanımına sahip, verdiği örnekler çok yerinde ve açıklayıcı, ne kadar ders verse alınır... Çok teşekkürler Umur hoca

Tuğçe Aldemir Inal
01 Nisan 2019
5.0

Çok akıcı anlatılan ve faydalı bir eğitimdi

ülkü Orak
01 Nisan 2019
5.0

Umur hocadan aldigim ders keyifli ve ogreticiydi. Kisa, yalin, net. Gercek olaylardan ornekler anlatmasi konuyu pekistirdi. Suan Marmara Universitesi'nde yuksek lisans yapiyorum. Dersleri kiyaslama firsatim oldu. Hocam deneyiminize yureginize saglik. Ciktigim liderlik yolculugumda dogru yolda oldugumu farkettim. Daha cok yolum var. Sevgi ve saygilarimla. Ulku Orak

Ishak öter
01 Nisan 2019
5.0

Hem ders olarak hem eğitmen olarak güzel. Gerçekten de birşeylerin farkına varıyor insan ve bir şeyler öğreniyor

Elif Basan
01 Nisan 2019
5.0

Çok güzel bir eğitimdi. Çok Katkı sağlayan çok öğretici bir Eğitimdi. Herşey için çok Teşekkürler. Bu güzel sonuç da çok payınız var. Başarılarınızın devamını dilerim.

Deniz Güler
01 Nisan 2019
5.0

Umur Bey konuları gayet açıklayıcı bir şekilde bizlere aktardı. Örneklerle konuları pekiştirdi. Genel anlamda eğitim sürükleyici ve keyifli geçti. Umur Bey'in derslerde bahsettiği yeni eğitimlerini bekliyoruz. Her şey için teşekkürler.

nilgün odabaşı
01 Nisan 2019
5.0

Aldigim en guzel egitimdi. Farkındalığımi artrirdi ve hayatimin birçok alaninda ozguvene dayali liderliği pekiştirmiş oldum. Tesekkurler

Ahmet Emin Dilben
05 Şubat 2019
5.0

Kesinlikle çok başarılı ve yeterli bir eğitim. Eğitmenin sürekli sizi derse katılmaya teşvik etmesi, verilen ödevlerin sağladığı bilgiler ve derste bulunan kaynaklar ile konu hakkında kolaylıkla bilgi elde edebilirsiniz

Mehmet Mihrap öngel
16 Ocak 2019
5.0

Süperdi hocam, yoğun iş ve aile hayatımdan fırsatlar oluşturup katıldım derslere ve buna değdi.

ELÇİN YILDIRIM IŞILDAK
07 Ocak 2019
5.0

İLK DEFA ÜCRETSİZ BİR EĞİTİMİN BU KADAR KALİTELİ OLDUĞUNA ŞAHİT OLDUM HOCALAR SÜPER DÖKÜMANLAR GÖRSELLER HER ŞEY HARİKA

Seçil Silik
07 Ocak 2019
5.0

Verimli ve güzel vakit geçirebileceğiniz bir eğitim teşekkürler

Salih Yakan
07 Ocak 2019
5.0

Faydalı buldum tavsiye ederim 👍

Burcu Topcu Ekelik
Muzaffer Berna çakir
03 Ocak 2019
5.0

Çok verimli bir eğitim oldu.Umur hoca konuları sıkmadan ve bogmadan anlattı verdigi orneklerle konuyu güçlendirdi.Faydalanabileceğimiz kitap taviseyeleride bulundu.Ilk defa online bir eğitime katıldim ön yargimi degistirdim bu egitimle.Umur hoca'dan derste bahsettigi yeni egitimleri heyecanla bekliyorum.

Enes Can Güngör
31 Aralık 2018
5.0

Umur Bey her sorumuzu dikkatlice cevapladı canlı ders yayınına katıldığım için çok memnun kaldım yalnız biraz içerik detaylandırılabilir ama böyle değerli eğitimcilerle çalıştığınız için teşekkür ederim.

Tolga Bilselli
28 Aralık 2018
5.0

çok başarılı bir eğitimdi. desteğini için teşekkür ederim.

Burcu Topcu Ekelik
Seher Cansev
28 Aralık 2018
5.0

Slm eğitim kac gun sürüyor belgeyi ne zaman alabiliyorum.

Elif Kurt
24 Aralık 2018
5.0

Çok eğlenceli ve çok öğretici bir eğitimdi. Umur hoca çok kibar bir beyfendi. Çok şey öğrendim. Herkese teşekkür ederim.

Burcu Topcu Ekelik
Mehmet Emin Tosun
17 Aralık 2018
5.0

Gerçekten başarılı hocam sayesinde sınavdan 100 tam puan ile geçmeyi başardım teşekkürler :)

Fatma Gayretli
10 Aralık 2018
5.0

Çok güzel bir eğitimdi. keşke bitmeseydi. Umur hocamızdan yeni eğitimler bekliyorum

Burcu Topcu Ekelik
Emre Aşar
08 Aralık 2018
5.0

Menfaatsiz ve içten bir şekilde etkili farkındalık yarattırılan bir ders dönemi geçirdim.Harikaydı,teşekkürler.

Burcu Topcu Ekelik
Sezen Demirkan
04 Aralık 2018
5.0

herşey için çok teşekkür ederim. Bana çok şey kattınız. Emeğinize sağlık.

Burcu Topcu Ekelik
Aysun Zambak Gungor
03 Aralık 2018
5.0

Verilen bilgiler her zaman karşınıza çıkacak konulardan oluşuyor. Bu eğitimde öğrendikleriniz size yardımcı olacaktır.

Burcu Topcu Ekelik
Aysun Zambak Gungor
03 Aralık 2018
5.0

Çok keyifli ve anlaşılır bir eğitim oldu. Gerek sosyal hayatta gerek iş hayatında faydalı olacak bilgiler edindim.

SABAHAT ZEYBEK
03 Aralık 2018
5.0

Ben 25 yıllık öğretmen ve idareci olarak Umur hocama çok tesekkur ediyorum. anlatımı gayet iyi. örneklendirmeleri akılda kalıcı. emeği geçen herkese teşekkürler..

Burcu Topcu Ekelik
Arzu Çevikalp
26 Kasım 2018
5.0

Yalnız 90 olmadı ama:) Herhangi bir eğitimden 100 alana kadar tüm enstitü eğitimlerine katılacağım. Büyük bir takıntı biliyorum ama kendime karşı koyamıyorum.

Burcu Topcu Ekelik
Ebru ÖZATLAS
26 Kasım 2018
5.0

Çok otantik, çok keyifli bir eğitimdi. Umur hoca yapıcı, pozitif ve mütevazi bir insan. Yeni bir eğitim daha açarsa (özellikle motivasyon konusunda) katılacağımı bilmesini isterim.)

Burcu Topcu Ekelik
Emrah Gültekin
26 Kasım 2018
5.0

Umur hocam başta siz olmak üzere bu sertifika'yı almamıza destek olan tüm kurum çalışanlarına teşekkür ederim 😊 Umur hocamın muhteşem ders anlatış biçimi öğrencilere karşı gösterdiği ilgi ve alaka gerçekten inanılmaz yeniden teşekkürler hocam 😊😊

Burcu Topcu Ekelik
Ferit Necati Aktaş
26 Kasım 2018
5.0

Bu eğitim çok faydalı... Akıcı bir anlatım ve güncel örnekler.

İrem Tezyapar
26 Kasım 2018
5.0

Umur hoca tek kelimeyle harikaydı. Dersin ne zaman bittiğini anlamıyorsunuz ve hiç bitmesin istiyorsunuz. Kesinlikle herkesin bu dersi Umur hocayla kendisine katmasını isterim. Verdiği bilgiler ışığında yürüyeceğim sizinde bu yolda yürümenizi isterim :)

Burcu Topcu Ekelik
Arzu Çevikalp
25 Kasım 2018
5.0

Şu ana kadar en çok randıman ve keyif aldığım eğitimlerden biri oldu. Eğitim bitince gözlerim doldu neden bilmiyorum. Sanırım Umut Bey beni bambaşka yerlere götürdü. Umarım okuyordur yorumları. Yürekten isteyerek anlattı ve gerçekten de bir bütün olduk. Çok anlayışlı ve iyi niyetli. Tıpkı tüm İstanbul İşletme Enstitüsü gibi... Bilgiye ve kültüre önem veren herkese sonsuz teşekkürler.

Ilkay Simsek
23 Kasım 2018
5.0

Postmodern Liderlik derslerinin ilk etabında yer aldım. Enstitü çalışmaları ile dersin akışı ve uyumu yerindedir. Hocamızın yeni alanlarda açacağı farklı eğitimleri takip edeceğim. Teşekkürler.. Başarılar...

Burcu Topcu Ekelik
Arzu Çevikalp
21 Kasım 2018
5.0

Koçluk eğitimi almış ve eğitime değer veren biri olarak, iyi ki katıldım. Etkili bir anlatımı var, sıradan öğretmenlere benzemiyor. Hem samimi, hem dengeli... Enstitüde 3.sevdiğim eğitimcilerden biri oldu. Artık kendisini takipteyim. Kendisi ile tanışmak ise en büyük arzum. Derslerin tekrarlarını izliyorum ne yazık ki... O bile yetiyor çünkü fazlasıyla eğitici... İnsanın özüne yönelik. Ders kitaplarında çok kalıp bilgiler var ama bu eğitimde yaratıcılık ön planda...

Tüm Yorumlar