AnasayfaOnline EğitimlerLaravel İle Web Sitesi Kurma
30 Online
77.712 Öğrenci

Laravel İle Web Sitesi Kurma

Laravel framework kullanarak PHP dilinde web sitesi oluşturmayı bu kurs ile öğrenin. Laravel eğitimi başlangıç düzeyinde bir eğitimdir.
5
(6)

Laravel ile site kurulum aracılığıyla kendi web sitenizi kolayca kodlayabileceğiniz bir frameworktur. Laravel ile kodlama yaparak, profesyonel veya hobi amaçlı hızlı ve kolay bir şekilde istediğiniz bir yönetilebilir web sitesi yapabilirsiniz. Laravel ile blog, turizm, haber sitesi, emlak sitesi, e-ticaret sitesi ve daha birçok farklı alandaki kurum veya şahıslar için gerekli olan siteleri hazırlamak kolaylaşacaktır.

Laravel ile web sitesi kurma eğitimine kimler katılmalıdır?

  • Bir şirkette yönetilebilir web sitesi kodlamak veya serbest olarak çalışmak isteyenler

  • Kendi web sayfasını oluşturmak isteyenler,

  • Yönetilebilir site oluşturma konusunda deneyim sahibi olmak isteyenler,

  • Bu alana ilgi duyanlar.

Devamını göster
Bu görüntü metin içeren bir bilgisayar ekranını tasvir etmektedir. Muhtemelen Laravel eğitimi ile ilgili çevrimiçi bir kursun parçasıdır. Metin parlak beyaz bir arka plan üzerinde, kontrast oluşturan pembe renkte birkaç kelimeyle birlikte görülüyor. Dizüstü bilgisayarın siyah çerçevesi metinle keskin bir kontrast oluşturarak ekrana karşı öne çıkmasını sağlıyor. Ayrıca arka planda sarı zemin üzerine siyah metin içeren bir tabela da var. Renklerin kombinasyonu ekrandaki önemli bilgilere dikkat çekmeye yardımcı oluyor. Genel olarak, bu görsel çevrimiçi kursun amacını özetliyor - kullanıcılara Laravel geliştirme konusunda yetkin olmaları için bilgi ve beceri sağlamak.
0913
Video5
Sınav1
Ödev
Ders Notları2
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
20/07/2024
Sertifika Sınavı
27/07/2024
Sertifika Sınavı
03/08/2024

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.
Bu görsel çevrimiçi bir Python kursuna ait. Kollarını kavuşturmuş, kendine güven ve kararlılık sergileyen bir adam görülüyor. Yüzünün yakın çekimi, odaklanmasını ve öğrenmeye olan bağlılığını ortaya koyuyor. Bir saatin yakın çekimi zaman yönetiminin önemini vurguluyor. Siyah arka plana karşı beyaz harfler, kursun profesyonelliği ve adanmışlığı hakkında bir fikir veriyor. Kıllı kolun yakın çekimi, gerekli olacak sıkı çalışmayı ve çabayı sembolize ediyor. Siyah takım elbiseli adam otorite ve güvenilirlik havası veriyor. Tüm bu unsurlar bir araya gelerek bu kursu olağanüstü bir çevrimiçi Python kursu haline getiriyor. Öğrenciye başarılı olması için gereken bilgi ve becerileri sağlayacağından emin olabilirsiniz.
4.9
(65)

Python Eğitimi

10 Konu5 Saat
Bu, bilgisayar ekranının önünde gülümseyen bir kadının görüntüsüdür. Muhtemelen C# programlama ile ilgili bir çevrimiçi kursa katılıyor gibi görünüyor. Siyah arka plan üzerindeki beyaz yazılar muhtemelen kurs materyalinin bir parçasıdır ve ekrandaki bulanık metin görüntüsü de kursla ilgili olabilir. Kadının yüzü yakın plandadır, bu da materyale çok dikkat ettiğini göstermektedir. Ayrıca, burnunun yakın çekimi de materyali dikkatle incelediğini göstermektedir. Görüntüden, kadının çevrimiçi bir C# eğitim kursuna katıldığı anlaşılmaktadır.
5
(51)

C# Eğitimi

10 Konu5 Saat
Açık sarı saçlı güzel bir kadın kameraya gülümsüyor. Gözleri mutlulukla parıldıyor ve dudakları davetkâr bir şekilde kıvrılmış. Beyaz yakalı mavi bir üst ve beyaz bir etek giyiyor. Cildi parlıyor ve yanakları hafifçe kızarmış. Elleri önünde kenetlenmiş ve bir çift beyaz küpe takıyor. Bakışları doğrudan ve dostça. Neşe, çekicilik ve güven yayıyor.Özlem Anı
9130