AnasayfaOnline EğitimlerKariyer Yönetimi Eğitimi
20 Online
306.452 Öğrenci

Kariyer Yönetimi Eğitimi

Mülakatta ve hedeflediğiniz hayalinizdeki işi elde etmek için kariyer yönetimi eğitimine katılın. Profesyonel gelişimi derinlemesine uzmanından öğrenin.
5
(26)

Bir faaliyet organizasyonunda kariyer yönetimi, kişilerin kariyer planlamalarına ulaşabilmeleri adına örgüt tarafından desteklenmesi süreci olarak dikkate alınabilir. Kariyer yönetimi tanımı tam olarak, kurumda yer alan çalışanın hem örgütün gereksinimlerine hem de tercihlerinin ve ayrıca yeteneklerinin uygun olarak planlaması ve yönetmesine imkan sağlayan örgütsel bir sürecin yapılandırılması ve tasarlanması olarak tarif edilebilir. Bu kapsamda kariyer yönetiminin en nihai hedefi, örgüt üyelerinin bireysel potansiyellerini, performanslarını ve tercihlerini, örgütsel ihtiyaçların da dikkate alınmasına göre örgüt içinde yer alan bireysel ilişkilerini şekillendirmek ve planlamak olarak göz önünde bulundurulmalıdır.

Kariyer yolculuğunuzda daha tecrübeli daha donanımlı bir birey olmak ister misiniz? Bu eğitimde amacınızı, vizyonunuzu, değerlerinizi, potansiyelinizi, tutkularınızı pekiştirir, bu doğrultuda kariyer planınızı yapar/ gözden geçirir,

  • Terfi, iş geliştirme/ değiştirme süreçlerinizi etkili yönetir,

  • Kariyer yolculuğunuzda önünüze çıkan zorluklarla baş eder,

  • Doyumlu, mutlu, dengeli ve başarılı bir hayata ulaşmanın yollarını iyileştirirsiniz.

Program dahilinde her bir katılımcı kendi kariyer planını oluşturur ve farkındalık sahibi olur.

Kariyer Yönetimi Online Eğitimine Kimler Katılmalıdır?

  • Öğrenciler

  • Çalışanlar

  • Yeni mezunlar

  • Profesyoneller

  • Kendisi geliştirmek isteyen herkes

Devamını göster
Gözlüklü ve saatli yakışıklı bir adam, siyah metinli sarı bir arka planın önünde duruyor. Sakallı ve ceketinin yakasının altından görünen bir gömlek giyiyor. Sağ kolu çaprazlanmış ve göğsüne yaslanmış, sol eli ise kalçasında. Saati sol bileğinde görülebilmektedir. Adam uzaklara bakarken yüzünde ciddi bir ifade vardır. Gözlükleri yansıtıcı olduğundan gözlerini görmek zor.
316750
Video4
Sınav1
Ödev
Ders Notları1
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
09/09/2023
Sertifika Sınavı
16/09/2023
Sertifika Sınavı
23/09/2023

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.