Close
Mobil Menu Bars
Online Eğitim 20 Nisan
Kariyer Yönetimi Eğitimi
Ücretsiz


Şimdiye dek 6.810 kişi katıldı.
Türkçe
5,0
10 Değerlendirme

Kariyer Yönetimi Eğitimi

Kariyer yolculuğunuzda daha tecrübeli daha donanımlı bir birey olmak ister misiniz? Kariyer Yönetimi Eğitimi ile kendi kariyer yolunuzu nasıl yönetmeniz gerektiğini ve başarılı bir kariyer için ne gibi yollar izlemeniz gerektiğini öğreneceksiniz.

Bu online eğitim programı kariyer kavramı ile kariyer planlama sürecinde kullanılan yöntem ve teknikler konusunda katılımcıları bilgilendirmeyi hedefler. Bireysel kariyer planlama sürecinde nelere dikkat edilmesi gerektiği, potansiyel kariyer yolları, kariyer yönetiminde kullanılan yöntem ve araçlar gibi konularda öğrencilere eğitim verilmektedir. Eğitimde deneme sınavı ve diğer öğretim araçları kullanılarak etkin bir eğitim süreci yürütülmektedir.

Online eğitim için ihtiyacınız olan şeyler

 • Akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar.
 • Aktif internet bağlantısı

Kariyer Yönetimi online eğitimine kimler katılmalıdır?

 • İnsan Kaynakları alanında çalışanlar,
 • Kariyer Gelişimi ve Planlaması konusunda bilgi sahibi olmak isteyenler.

Neler öğreneceksiniz?

 • Kariyer kavramını ve bireysel kariyer planlaması sürecini nasıl yönetmeniz gerektiğini,
 • Kariyer Planlama sürecinde kullanılan teknik ve yöntemleri

Eğitimin Konu Başlıkları

 • Kariyer Nedir?
 • Kariyer Yönetimi Nedir?
 • Kariyer Yönetimi Sisteminin Faydaları
 • Bireysel Kariyerin Gelişimi
 • Bireysel Kariyer Yönetimi
 • Bireysel Kariyer Planlama Süreci
 • Potansiyel Kariyer Yolları
 • Kariyer Gelişiminde Kullanılan Araçlar
 • Koçluk Nedir?
 • Mentorluk Nedir?
 • Kariyer Yönetimi Sürecinde Koçluk & Mentorluk arasındaki Farklar
 • Koçlukla ilgili Sıklıkla Sorulan Sorular
 • İş Arama Sürecinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?
Devamı
Bu eğitimi beğendiysen
şimdi paylaş!
Yazar
Aysu Altınkaya
Özgeçmiş

Uluslararası İlişkiler Lisans, İşletme & İnsan Kaynakları Yüksek Lisans eğitimi aldı. Bankacılık kariyeri sonrasında Manpower ve Randstad'da Danışman ve İK İş Ortağı olarak çalıştı. Yetkinlik bazlı mülakat teknikleri, toplu işe alım süreçleri, eğitim, kariyer yönetimi, işveren markası, yetenek yönetimi ve çalışan bağlılığı gibi alanlarda deneyimi bulunmaktadır. Özellikle kariyer koçluğu alanında çalışmalarına devam etmektedir.

Devamı
Sertifika Hakkında

Eğitimin sonunda, eğitim süresince edinmiş olduğunuz bilgiler ve örnek olaylar ışığında sınava tabi tutulursunuz. Yapılan sınavda geçerli not alarak başarılı olmanız halinde ücretsiz kurslar sertifika kodu ya da başarı sertifikası alabilirsiniz. Başarı sertifikası özel ve resmi kurumlarda geçerlidir. Başarınızı ispatlamanın en kolay yolu!

 • Soğuk damgalı,
 • Uluslararası, özel ve resmi kurumlarda geçerli.
Sertifika
Yorumlar(10)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Zuhal Özüm
03 Nisan 2020
5.0

Kesinlikle alınması gereken eğitim. Aysu Hanım gayet konusuna hakim ve herkesin anlayabileceği bir dil ile anlatıyor. Boyle bir egitimi ücretsiz sunduğu için İstanbul İsletme Enstitüsü ne teşekkür ediyorum

Ali Kayacan
Shahana Dostaliyeva
29 Mart 2020
5.0

Merhaba arkadaşlar. Aysu hocanın kapsamlı olmasına rağmen herhangi vakit kaybına neden olmadan net anlatım tarzını çok beyendim. Keyif alarak dinledim ve çok beğendim. Tavsiye ederim!

Ali Kayacan
Muharrem şengül
29 Kasım 2019
5.0

Aysu Hocamın; konu anlatımı, entelektüel bilgisi, alanındaki yetkinliği, hazırladığı materyalleri ve profesyonelliği tek kelimeyle mükemmel. Eğitim açlığınız varsa ziyafete hazır olun. Kendilerine teşekkür eder saygı ve sevgilerimi sunarım.

Ali Kayacan
Pınar Başbay
29 Temmuz 2019
5.0

İlk dersten itibaren ciddiyetle anlatılan bir eğitim. Ben çok keyif aldım herkese öneririm.

Ali Kayacan
Sevgi Tarhan
17 Nisan 2019
5.0

Hocam size yapmış olduğunuz eğitimden dolayı çok teşekkür ediyorum samimiyetiniz ve derse verimliliğiniz akıcı anlatımınızdan dolayı🙏Kendi adıma söylemek isterim ki çok şey kattınız 🙏Kesinlikle herkese tavsiye ederim alınması gerekilen bir kurs Sevgilerimle

Ali Kayacan
Muzaffer Yanik
16 Nisan 2019
5.0

Eğitimci olmama rağmen aldım,umur hocamız da iyi bir eğitmen.Tavsiye ediyorum,

ERCAN OKUR
01 Nisan 2019
5.0

İEE ilk önce teşekkür ediyorum.Kariyer yönetimi eğitimi, bütün göz oranlarınızı, güç boyuttaki ve yöndeki planları olağanüstü hale getirebilmenizi, destansı gelişme tutkuları ve doyumsuz arzularınızı, ilham verici verimlilik ve sinerjilerinizi, oyunların yörüngesini resmetmenizi, ilerleyen gayeleri kıymetlendirmenizi, zaman yönetme kapasitelerini genişletmenizi, kalbinizin derinliklerine inmenizi, dirayetlerin geçmişini yeniden kazanmanızı, parlak bakışlar altında sağlıklı enerjiler tüketmenizi ve daha çok çok sırları ve sezgi ipuçlarını keşfetmeyi öğreneceksiniz.Eğitmenimiz Aysu Altınkaya Uluğ, fikirlere gitmek istedikleri göz kamaştırıcı gerçeği gösteren, gelişmelere heves imajı kazandırarak atış yapan, etkili örgü oluşturmak için çeşitli yollar sunan, zengin enerji cazibe yeteneğine sahip ve heyecan verici birisi.Herkesin İEE eğitimlerine katılarak ışık dolu resimleri düşünmelerini diliyorum.

Fatma Zarife Uysal
03 Şubat 2019
5.0

Mutlaka katılın.Tereddüt etmeyin.

Ali Kayacan
Dervis Yücedag
21 Ocak 2019
5.0

Benim icin gerekli olduguna inanıyorum

Ali Kayacan
Şahap Bultan
20 Ocak 2019
5.0

Aysu Hanım konusuna hakim, çok samimi, içten, ilgili ve sabırlı bir eğitimci. 4 canlı yayında çok yararlandık. İlk katılan gruptuk bu derse. Sınavda 30 soru vardı. Kolaydı. Tebrikler ve teşekkürler.

Tüm Yorumlar