AnasayfaOnline EğitimlerJaponca Günlük Konuşma Eğitimi
145 Online
2.062 Öğrenci

Japonca Günlük Konuşma Eğitimi

Japonca günlük konuşmalarda ihtiyaç duyulan kelimeler ve cümle kalıplarını uzmanından öğrenmek için Japonca Günlük Konuşma Eğitimini kaçırmayın. Japonca bilginizi adım adım ileri taşıyın.
5
(100)

Temel Japonca Eğitiminin ardından yine konuşmaya ve anlamaya yönelik bu eğitimde günlük konuşma ihtiyaçlarına odaklanacağız. Günlük konuşmalarda ihtiyaç duyulan kelimeler ve cümle kalıpları ile Japonca bilgimizi bir adım daha ileriye taşıyacağız.

Bu kurs, Japonca konuşmaya giriş niteliğindedir. Bu dersin amacı Japonca temel iletişim becerilerini geliştirmektir. Öğrenciler kendilerini nasıl tanıtacaklarını, soru sormayı ve Japonca konuşmayı öğrenecekler. Kursta ayrıca temel gramer, kelime bilgisi ve Japon kültürüne de değinilecektir. Kursun sonunda, öğrenciler Japonca basit bir konuşma yapabilecektir. Bu kurs, önceden dil bilgisi olmayan yeni başlayanlar için tasarlanmıştır.

Beklenen Fayda: Katılımcıların günlük diyaloglara hakim olması, gerekli kelime haznesinin oluşturulması ve pratik yapma fırsatları ile öğrenilen yapıların pekiştirilmesi sağlanacaktır.

Japonca günlük konuşma eğitimine kimler katılmalı?

  • Japon kültürüne ve Japonca’ya ilgi duyanlar

  • Anime Japonca’sını bir adım ileri taşımak isteyenler

  • Kısa günlük konuşmalara katılmak isteyenler

  • Japonya için seyahat planı olanlar

  • Yeni bir dil ve kültür öğrenmeye hevesli her yaştan gelişim bağımlıları

Devamını göster
Bu, Japon bayrağının önünde gülümseyen bir adamın fotoğrafı. Geleneksel kıyafetler giydiği görülüyor, bu da kültürün bir parçası olduğunu gösteriyor. Bu resim Japonya'nın dilini ve kültürünü öğrenmenin önemini sembolize ediyor olabilir. Konuşma eğitimine katılarak Japon kültürü ve sosyal görgü kuralları hakkında bir fikir edinebiliriz. Bu, daha iyi bir anlayış ve iletişimin anahtarı olabilir ve Japonlarla anlamlı konuşmalar yapmamızı sağlayabilir. Dil öğrenmek, kültürü deneyimlemek ve topluma daha fazla entegre olmak için harika bir yoldur.
01328
Video5
Sınav1
Ödev1
Ders Notları1
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
06/07/2024
Sertifika Sınavı
13/07/2024
Sertifika Sınavı
20/07/2024

Benzer Kurslar

Japonca günlük konuşma eğitimine katılan öğrenciler aşağıdaki eğitimlere de katıldı. Eğer Japon kültürüyle ilgili bir şeyler öğrenmek istiyorsanız Yalın üretim gibi eğitimlere de katılmanız faydalı olacaktır. Korece ve temel seviye Japonca eğitimini de öneririz.
Bu, siyah ve yeşil metinli bir bayrağın önünde gülümseyen takım elbiseli bir adamın görüntüsüdür. Bu görsel bir Japon online eğitim kursunun parçasıdır. Resimdeki adam, kursun öğrencileri hazırlayacağı profesyonel tipine bir örnektir. Bu kursun yardımıyla öğrenciler profesyonel dünyaya girmek için ihtiyaç duydukları bilgi ve becerileri kazanabilirler. Arka plandaki bayrak, kursun Japon kültürü ve değerlerine odaklandığını göstermektedir. Siyah ve yeşil metin muhtemelen çevrimiçi kursun logosudur. Kursun güvenilir ve iyi bir üne sahip olduğunu gösterir. Bu kursu almak, öğrencilerin başarılı olmak için gerekli becerileri kazanmalarını sağlayacaktır. Onlara herhangi bir işyeri için bir varlık haline getirecek bilgiyi verecektir.
5
(35)

Japonca Eğitimi

16 Konu5 Saat
Parlak bir gülümsemeye sahip genç bir adam doğrudan kameraya bakıyor. Açık ten rengine sahip ve kahverengi gözleri mutlulukla parlıyor. Koyu renk saçları düzgünce kesilmiş ve yüzü rahat ve memnun. Beyaz arka planla güzel bir tezat oluşturan mavi bir tişört giyiyor. Yüz ifadesi neşeli ve olumlu tavrı bulaşıcı. Gerçekten mutlu ve o andan memnun görünüyor. Bu görüntü bir neşe anını yakalıyor ve öznenin duygusunu aktarıyor.Bahadır Atmaca
12450
Bu görselde, bilgisayar ekranı olan bir çalışma masasının önünde duran bir kadın görülmektedir. Kadın kamera tarafına doğru bakmakta ve sade beyaz bir tişört giymektedir. Saçları açık kahverengi, omuzlarından biraz aşağı uzanır şekildedir ve yüzü ciddi bir ifade taşımaktadır. Görselin sol tarafında, masanın üstünde çeşitli ev bitkileri ve kırtasiye malzemeleri vardır. Duvarın açık mavi renkte olduğu ve çerçeveli bazı tablolar asılı olduğu görülüyor. Görselin sağ tarafında, masanın üzerinde daha fazla bitki ve çerçeveli bir fotoğraf yer almakta. Görselin alt kısmında turuncu ve beyaz renkte, "KORECE EĞİTİMİ" yazısı bulunmaktadır. Bu metin, bir tür eğitim veya kurs reklamı olduğunu düşündürebilir. Genel olarak görsel, düzenli ve profesyonel bir çalışma ortamını yansıtmaktadır.
5
(35)

Korece Eğitimi

7 Konu5 Saat
Resimdeki kadının omuzlarına dökülen uzun, siyah saçları var. Yakalı ve kolları üç çeyrek uzunlukta beyaz bir gömlek giyiyor. Yüz ifadesi nötrdür. Beyaz bir duvarın önünde durmaktadır. Doğrudan kameraya bakıyor, gözleri konsantrasyon içinde hafifçe kısılmış. Dudakları hafifçe ayrılmış ve kaşları hafifçe kalkmıştır. Elleri önündedir, avuç içleri yukarı bakmaktadır. Kendinden emin ve sakin görünüyor. Duruşu rahat ve kendinden emin. Yüz hatları belirgin ve cilt tonu açık bronz.Asuhan Turhal
11020
Bu bir Yalın Üretim Kursu görüntüsüdür. Fotoğraftaki adam kameraya gülümseyerek güven duygusunu ve öğrenme hevesini yansıtıyor. Arka plandaki yeşil ve siyah logo, kursun profesyonelce tasarlandığını ve kaliteli eğitim verdiğini gösteriyor. Mavi harfli sarı daire bir kurs logosu veya kursu sembolize eden bir marka öğesi olabilir. Adamın yüzüne yakından bakıldığında boynu, ağzı ve sakalı görülüyor. Bu da kursun Yalın Üretim'in temel ilkelerini öğrenmeye odaklandığını gösteriyor. Genel olarak bu görsel, Yalın Üretim Kursunun eğlenceli ve ilgi çekici bir öğrenme deneyimi olduğu mesajını iletiyor.
5
(123)

Yalın Üretim Eğitimi

5 Konu5 Saat
Parlak bir gülümsemeye sahip genç bir adam doğrudan kameraya bakıyor. Açık ten rengine sahip ve kahverengi gözleri mutlulukla parlıyor. Koyu renk saçları düzgünce kesilmiş ve yüzü rahat ve memnun. Beyaz arka planla güzel bir tezat oluşturan mavi bir tişört giyiyor. Yüz ifadesi neşeli ve olumlu tavrı bulaşıcı. Gerçekten mutlu ve o andan memnun görünüyor. Bu görüntü bir neşe anını yakalıyor ve öznenin duygusunu aktarıyor.Bahadır Atmaca
12570