240 Online
141.642 Öğrenci

Japonca Eğitimi

Japonca eğitiminde giriş seviyesinde bir başlangıç yapıyoruz. Harfleri ve cümle kalıplarını öğreneceksiniz.
5
(35)

Türkçe ile olan benzerliği zaman zaman abartılan Japonca'nın Türkçe ile hangi noktalarda kesiştiğini birlikte öğrenelim. Batı dillerine nazaran Türkçe'ye olan bu benzeşim Japonca'yı özellikle konuşma olarak biz Türkler için daha kolay bir dil kılmaktadır.

Bu dilin temel konuşma kalıplarını, Japon kültüründeki ilginç bilgileri ve Japonya'dan gezelim görelim notlarımı paylaştığım bu eğlenceli eğitime herkes davetlidir.

Japonca Eğitimine Kimler Katılmalı?

Global firmalarda çalışan ya da çalışmayı hedefleyen, kısa diyaloglara katılarak güçlü bir duruş sergilemek isteyenler için güzel bir başlangıç. Son zamanlarda oldukça yaygın hale gelen ve birçok izleyicisi olan Anime'lerden öğrendiğiniz Japonca'yı bir adım ileri taşıyarak kendinizi ifade edebilirsiniz. 

Dil, bir ulusun en önemli kültür göstergesidir. Bu özellik açısından Japon kültürüne ilgi duyan veya merak edenler için de seyahat notları, gezi önerileri ve Japon deyimlerine de kısa kısa yer vereceğim…

Kurs boyunca eğleneceğimizi ve eğitimin sonunda biraz gayret gösterenlerin aşağıdaki metni okuyarak diyalog halinde konuşabileceğini ve bu bu yazımdaki hatayı bulabileceğini :) garanti ediyorum…

こんにちわみなさん。
わたしわトルコのバハドヮルです。
わたしわにほんごのきょしです。

  • İş sebebi ile zaman zaman Japonca’ya ihtiyaç duyanlar

  • Anime Japonca’sını bir adım ileri taşımak isteyenler

  • Japon kültürüne ve Japonca’ya ilgi duyanlar

  • Kısa günlük konuşmalara katılmak isteyenler  

  • Japonya için seyahat planı olanlar

Devamını göster
Bu, siyah ve yeşil metinli bir bayrağın önünde gülümseyen takım elbiseli bir adamın görüntüsüdür. Bu görsel bir Japon online eğitim kursunun parçasıdır. Resimdeki adam, kursun öğrencileri hazırlayacağı profesyonel tipine bir örnektir. Bu kursun yardımıyla öğrenciler profesyonel dünyaya girmek için ihtiyaç duydukları bilgi ve becerileri kazanabilirler. Arka plandaki bayrak, kursun Japon kültürü ve değerlerine odaklandığını göstermektedir. Siyah ve yeşil metin muhtemelen çevrimiçi kursun logosudur. Kursun güvenilir ve iyi bir üne sahip olduğunu gösterir. Bu kursu almak, öğrencilerin başarılı olmak için gerekli becerileri kazanmalarını sağlayacaktır. Onlara herhangi bir işyeri için bir varlık haline getirecek bilgiyi verecektir.
01245
Video5
Sınav1
Ödev1
Ders Notları1
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
20/07/2024
Sertifika Sınavı
27/07/2024
Sertifika Sınavı
03/08/2024

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.