AnasayfaOnline Eğitimlerİspanyolca Kursu (A2)
180 Online
2.322 Öğrenci

İspanyolca Kursu (A2)

Kısa sürede İspanyolca öğrenin. Yeni teknikler ve yöntemlerle öğrenme sürecini hızlandırıyoruz.
5
(3)

A2 İspanyolca kursu, İspanyolca'da temel seviyede bilgi sahibi ve becerilerini daha da pekiştirmek isteyen öğrenciler için idealdir. Konuşma yeteneğinizi geliştirirken dilbilgisi, kelime bilgisi ve İspanyol kültür hakkında bilgi edineceksiniz!

Merhaba ben Hakan. IIENSTITU’den A2 İspanyolca dersi aldım ve buradan eğitmenimize bu dersi eğitici ve eğlenceli kıldığı için teşekkür ederim. Öncelikle enstitüden ders almamın benim için en büyük faydası derslerin kayıt altına alınıyor olmasıydı. Ama online olarak girdiğinizde de eğitmenizle etkileşim halinde olabiliyorsunuz. Çünkü chat kısmından sorular sorup, sorulan sorulara da cevap verebiliyorsunuz. Bunun dışında her dersin ön başlangıcında bir önceki dersin konusu tekrar yapılıyor ve aynı zamanda konularla ilgili küçük ipuçları da paylaşıldığı için öğrenmeniz daha kalıcı hale geliyor diyebilirim. Ve derslerin sonunda bir sertifika sınavına girmeniz gerekiyor ve belli bir notun üstünde olursanız size sertifikanızı veriyorlar ve en güzel yanlarından biriyse bu sertifikanın uluslararası bir geçerliliğinin olması. Teşekkür ederim.

Bu kurs dil öğrenme yolculuğunuzda bir sonraki seviyeye ulaşmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. İspanyolca konuşulan bir ülkeye seyahat etmek veya sadece konuşma becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız bu kurs hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır!

Peki ne bekliyorsun? Bugün bir A2 İspanyolca kursuna kaydolun ve dil becerilerinizi bir sonraki seviyeye taşımanıza yardım etmemize izin verin!

 • Belirsiz Nesneler

 • Aile ve akrabalık ilişkileri, ilişkiler

 • Sayılar (100)

 • Düzensiz ve Dönüşlü Fiiller

 • Gustar Fiili

 • Şimdiki Zaman

 • Hava Durumları

 • Sporlar

 • Sıklık zarfları

 • Yer – Yön zarfları

 • Saatler

 • İyelik Zamirleri

Devamını göster
Bu görselde kollarını kavuşturmuş, kendinden emin ve özgüvenli bir tavır sergileyen bir kadın tasvir edilmiştir. İspanyolca Kursu A2, dili orta seviyede öğrenmek için harika bir yoldur. İspanyolca gramer, telaffuz ve kelime bilgisinin tüm temellerini açık ve anlaşılması kolay bir şekilde öğretir. Kursun ses ve video dosyaları, öğrencilerin pratik yapmalarına ve İspanyolca konuşma becerilerinde güven kazanmalarına olanak tanır. Ayrıca, kurs öğretilen kavramları pekiştirmeye yardımcı olan interaktif alıştırmalar da içermektedir. Bu kurs sayesinde öğrenciler, İspanyolca konuşan kişilerle etkili bir şekilde iletişim kurmalarına yardımcı olacak güçlü bir İspanyolca temeli oluşturabilirler. Ayrıca, kursun çevrimiçi eğitmeni öğrencilere kişiselleştirilmiş tavsiye ve geri bildirim sağlamak için hazırdır. Bu kurs, orta seviyede İspanyolca öğrenmek için ideal bir yoldur.
4641112
Video5
Sınav1
Ödev1
Ders Notları6
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
17/02/2024
Sertifika Sınavı
24/02/2024
Sertifika Sınavı
02/03/2024

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.
Bu çevrimiçi kurs görseli kızıl saçlı ve kalpli bir kadını göstermektedir. İspanyolca kursunu (A1) temsil eden siyah beyaz puantiyeli bir gömlek giymektedir. Kalp ayrıca dil öğrenmenin önemini sembolize edebilecek kırmızı ve sarı şeritlerle süslenmiştir. Bence bu görsel öğrencileri İspanyolca kursuna (A1) katılmaya ve öğrenme yolculuklarını keyifli hale getirmeye teşvik ediyor.
5
(23)

İspanyolca Kursu (A1)

12 Konu5 Saat
Çağla AlperÇağla Alper
982393
Gözlüklü bir kadın elinde bir yığın kitap tutarken gülümsüyor. Mavi bir gömlek ve fermuarlı siyah bir sırt çantası giymektedir. Arka planda beyaz bir duvar ve üzerinde el yazısı ile yazılmış bazı metinler içeren siyah bir tabela var. Kadın ayakta, başı hafifçe sağa eğik, gözleri kitaplara bakıyor. Yüzünde sıcak ve dostane bir ifade var. Saçları geriye doğru at kuyruğu şeklinde toplanmış ve yüzü gözlükleriyle hafifçe çerçevelenmiş. Dudakları, elindeki kitaplardan duyduğu mutluluğu ifade eden bir gülümsemeyle hafifçe ayrılmış. Oda iyi aydınlatılmış ve renkler canlı, kadını doğal ortamında gösteriyor.
5
(152)

İngilizce Eğitimi (C1-C2)

6 Konu5 Saat
Bu görüntü, içinde bir insan olan siyah bir daireden oluşuyor. Kişi kollarını iki yana açmış, kameraya dönük bir şekilde durmaktadır. Kişi beyaz bir gömlek ve mavi bir kot pantolon giymektedir. Arka plan gri tonda. Kişinin açık kahverengi gözleri ve kısa siyah saçları var. Daire pürüzsüz, kavisli bir dokuya ve parlak bir yüzeye sahip. Kişi kendinden emin ve güçlü görünüyor. Çemberin ortasında dururken kararlı bir ifadesi var. Resmin atmosferi davetkâr ve sıcak.Ders Eğitmeni
1008411
Bu resimde bir kadın kırmızı bir kazak giyerken kameraya gülümsüyor. Arka planda siyah metinli mavi beyaz bir işaret var, bu da kadının A1 seviyesinde bir Fransızca dil kursuna katıldığını gösteriyor. Buna ek olarak, beyaz metinli siyah ve kırmızı bir dikdörtgen var ki bu bir logo ya da kursla ilgili bir mesaj olabilir. Genel olarak bu görüntü, yeni bir dil öğrenmek için harika bir motivasyon olan neşe ve başarı duygusunu yansıtıyor.
5
(12)

Fransızca Kursu (A1)

14 Konu5 Saat
Omuz hizasında, siyah saçlı genç bir kadın kameraya genişçe gülümsüyor. Gözleri parlak ve ağzı geniş bir gülümseme şeklinde kıvrılmış. Yüzünde arkadaş canlısı ve davetkâr bir ifade var. Siyah, uzun kollu bir gömlek ve bir kot pantolon giyiyor. Rahat ve mutlu görünüyor. Arka plan bulanık ve odak dışı, bu da ona ilgi odağı olduğu hissini veriyor. Genel tavrı sıcaklık ve neşe dolu. Hayattan keyif alan ve anı yaşayan birinin mükemmel bir örneği.Jenya İçliyürek
1040411
Bu çevrimiçi kurs görüntüsü uzun saçlı, mutlu bir şekilde gülümseyen bir kadını gösteriyor. İtalyanca kursundan (A1) keyif alıyor gibi görünüyor. Saçları uzun ve dalgalanıyor ve yüzünde parlak, neşeli bir ifade var. Görünüşe göre bir süredir İtalyanca öğreniyor ve artık becerilerini sergileyecek kadar kendine güveniyor. Kendini dil öğrenme yolculuğuna adamış biri için harika bir örnek. Bunu yaparak başarısını hak etti ve İtalyanca A1 kursunun mükemmel bir temsili.
5
(3)

İtalyanca Kursu (A1)

30 Konu5 Saat
Uzun siyah saçlı güzel bir kadın, beyaz bir bluz giymiş ve yüzünde parlak bir gülümsemeyle kameranın önünde duruyor. Gözleri sevinçle parlıyor ve dudakları hafifçe ayrılmış, neşeli ve memnun görünüyor. Ellerini vücudundan hafifçe uzakta tutarak ayakta duruyor ve ince vücudunu sergiliyor. Bakışları davetkâr ve kendinden emin, ifadesi ise hayat ve enerji dolu. Bu resim onun mutlu ve kaygısız tavrını yansıtıyor ve neşeli ifadesinin ona bakan herkesi gülümseteceği kesin.Duygu Çetin
1040411