AnasayfaOnline Eğitimlerİspanyolca Kursu (A1)
64 Online
14.274 Öğrenci

İspanyolca Kursu (A1)

İspanyolca A1 eğitimiyle kısa sürede hızlı bir başlangıç yapın.
5
(23)

İspanyolca, 21 ülkenin resmi dili olması sebebiyle en önemli dillerden birisidir.  A.B.D’de ikinci yabancı dil olan İspanyolca, dünyada 500 milyon kişi tarafından konuşulmaktadır. Resmî dil olarak  İspanyolcayı kullanan ülkeler şunlardır; "İspanya, Küba, Arjantin, Bolivya, Kolombiya, Kosta Rika, Şili, Ekvador, Guatemala, Ekvator Ginesi, Honduras, Meksika, Nikaragua, Panama, Paraguay, Peru, Porto Riko, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador, Uruguay ve Venezuela."

İspanya, Avrupa'nın güneybatısındaki İber Yarımadası'nda yer almaktadır. İspanyolca okunduğu gibi yazılan fonetik bir dildir. Bu da telaffuzu kolaylaştırmaktadır. Kullandığımız alfabenin Latin Alfabesi olma sebebiyle de pek yakınız. Ayrıca birçok kelimenin İngilizcesiyle çok benzerdir. Dil eğitimleriyle, yeni kültürler tanımak, yeni arkadaşlar edinmek,  akademik veya kariyer eğitimine bir yenisini eklemenin dışında, özgüven kazanmanıza yardımcı olacak, odaklanma becerilerinizi güçlendirecek, çoklu görev yeteneklerinizi ve hafızanızı da geliştirebilceğinizi hatırlatırlatalım. 

Yeni bir dil öğrenmek yeni bir ruha sahip olmak gibidir. İspanyol kültürü gerek şarkıları ve dansları, gerek filmleri ve mutfağıyla hepimizi etkisine almayı başarmıştır.  İspanyolca (A1) Eğitimi bu dile olan merakınızı daha da ileriye taşımak ve yeni bir dile başlamanız için atmanız gereken adımı sağlamak için sizlerle!

Online eğitim için ihtiyacınız olan şeyler:

  • Bilgisayar, tablet ya da akıllı telefon.

  • Aktif bir internet bağlantısı.

İspanyolca Eğitimine Kimler Katılmalıdır?

  • İspanyolcayı online ortamda öğrenmeyi tercih edenler,

  • Yeni bir dil öğrenmeyi hedefleyenler,

  • İspanyol dili ve kültürüne ilgi duyanlar,

  • İspanyolca konuşulan bir ülkeye turist olarak gidecekler veya yerleşecek olanlar,

  • Akademik eğitiminde veya kariyerinde yer vermek isteyenler,

  • Sosyal,kültürel ve kişisel gelişimine katkı sağlamak isteyenler.

Devamını göster
İspanyolca Kursu (A1)
89170
Video5
Sınav1
Ödev1
Ders Notları30
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.
İspanyolca Kursu A2
5
(3)

İspanyolca Kursu (A2)

12 Konu5 Saat
Çağla AlperÇağla Alper
17099