AnasayfaOnline Eğitimlerİş-Yaşam ve İş-Aile Dengesi Eğitimi
265 Online
68.052 Öğrenci

İş-Yaşam ve İş-Aile Dengesi Eğitimi

Modern dünyanın en büyük sorunlarından biri iş yaşam dengesini kurmaktır. İş hayatında profesyonelleşme arttıkça iş yaşam ve iş aile dengesini kurmanın önemi artıyor.
5
(2)

Günümüzde rekabete dayalı, dinamiklerin hızla değiştiği ve geliştiği iş dünyasında yoğun çalışma saatleri ve temposu her sektörden çalışan kişileri etkilemektedir. Yoğun çalışma saatleri ve temposu, çalışanları işleri, yaşamları ve aileleri arasında denge kurmakta zorlamaktadır. Bu dengenin sağlanmasında önemli rolü olan iş-yaşam ve iş-aile dengesi son yıllarda çokça dikkat çeken konulardan bir tanesi haline gelmiştir.

Doğal olarak tek hayatı iş olmayan çalışanların yaşamda mutlu olabilmek adına, iş ile yaşamı ve iş ile aile yaşamlarında denge kurmaları kaçınılmazdır. İş-yaşam ve iş-aile dengesinin olmaması durumunda olumsuzluklar ortaya çıkmaktadır.

İş-Yaşam, İş-Aile Dengesi Eğitiminin Amacı

İş-yaşam, iş-aile dengesi eğitimi kapsamında iş-yaşam, iş-aile dengesi konularına detaylı bir şekilde değinilecektir. Aynı zamanda kavramla yakından ilgili olan işe tutkunluk, işkolik gibi kavramlar da ele alınacaktır. İş-yaşam, iş-aile dengesi eğitiminin amacı, çalışanların iş-yaşam, iş-aile dengeleri konularında farkındalık yaratarak, dengeyi sağlamalarına destek olacaktır.

Eğitime Kimler Katılmalıdır?

  • Kavrama ilgi duyan kişiler,

  • İş-Yaşam ve İş-Aile yaşamlarını dengelemek isteyen kişiler,

  • Yoğun çalışma temposundan biraz olsun uzaklaşmak isteyenler,

  • Kendini geliştirmek ve kendine yatırım yapmak isteyen herkes eğitime katılabilir.

Devamını göster
İş-Yaşam ve İş-Aile Dengesi Eğitimi
209550
Video5
Sınav1
Ödev
Ders Notları1
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
27/05/2023
Sertifika Sınavı
03/06/2023
Sertifika Sınavı
10/06/2023

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.