AnasayfaOnline Eğitimlerİş Hayatında Koçluk Becerileri Geliştirme Eğitimi
205 Online
75.292 Öğrenci

İş Hayatında Koçluk Becerileri Geliştirme Eğitimi

İş hayatında koçluk becerileri eğitimimiz ile nasıl etkili bir koç olunacağını öğrenin.
4.9
(19)

Bu eğitimde bireysel ve kurumsal anlamda koçluğun uygulanabilirliği, kurum içi çalışmalarda koçluğun etkin hale getirilmesi ve kurum çalışanlarının koçluğun yapısını anlaması hedeflenir. Bunun yanında becerilerini geliştirmesi için bilgi ve tecrübe bakımından destek olacak bilgiler aktarılmaktadır. Günümüzde koçluk becerilerine sahip olmak, lider olma yolunda en önemli kişisel gelişim adımlarından biri haline gelmiştir. Kurs kişilerin bu ihtiyacına yönelik, donanımlı bir eğitim programı ile destek vermektedir.

Bu alanda kendini geliştirmek ve profesyonel koçluk bakış açısı kazanmayı sağlayacak bir eğitime katılmak, ulusal ve uluslararası geçerliliğe sahip bir sertifikaya sahip olmak oldukça önemlidir. Eğitimin sona ermesinin ardından kurs tarafından belirlenen tarihte öğrendiğiniz bilgiler ışığında bir sınava katılmanız gerekir. Sınav sonucuna göre kazandığınız sertifika sayesinde kariyer yaşamınızda fark yaratma imkanı bulacaksınız. Eğitimi tamamlayan kişiler, mevcut iş yaşamlarında ve deneyimlemek istedikleri yeni işlerde bir adım önde olma fırsatı yakalar.

Koçluk bireylerin hem özel hem de iş hayatlarında kendilerinin farkında olup, fark yaratabilmelerini sağlayan güçlü bir yetkinliktir. İş hayatında bu becerileri kullanmak aynı anda birden fazla yetkinliğe sahip olmak anlamına gelir. Koçluk becerisi olan kişiler özellikle iletişimde, problem çözme ve çatışma yönetiminde fark yaratırlar.

Günümüzde koçluk becerisi lider olma yolunda en önemli becerilerden biri haline gelmiştir. Artık ne yapacağını göstererek geliştiren lider değil, soru sorarak geliştiren lider fark yaratmaktadır. 

İş Hayatında Koçluk Becerileri Eğitimine Kimler Katılmalıdır?

  • Koçluk ile tanışmak isteyenler,

  • Koçluk yetkinliklerini geliştirmek isteyen çalışanlar,

  • İletişim, ilişki yönetimi ve empati yetkinliklerini geliştirmek isteyenler,

  • Anlama, anlaşma ve güven inşa etmeye önem verenler.

Devamını göster
İş Hayatında Koçluk Becerileri Geliştirme Eğitimi
209775
Video5
Sınav1
Ödev
Ders Notları3
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
27/05/2023
Sertifika Sınavı
03/06/2023
Sertifika Sınavı
10/06/2023

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.
Yaşam Koçluğu Eğitimi
5
(15)

Yaşam Koçluğu Eğitimi

19 Konu16 Saat
Buket GüngenBuket Güngen
800399
Satış Koçluğu Eğitimi
4.9
(17)

Satış Koçluğu Eğitimi

10 Konu5 Saat
Ali KayacanAli Kayacan
750209
Öğrenci Koçluğu Eğitimi
Ders EğitmeniDers Eğitmeni
500269