AnasayfaOnline Eğitimlerİş Hayatında Koçluk Becerileri Geliştirme Eğitimi
205 Online
75.292 Öğrenci

İş Hayatında Koçluk Becerileri Geliştirme Eğitimi

İş hayatında koçluk becerileri eğitimimiz ile nasıl etkili bir koç olunacağını öğrenin.
4.9
(19)

Bu eğitimde bireysel ve kurumsal anlamda koçluğun uygulanabilirliği, kurum içi çalışmalarda koçluğun etkin hale getirilmesi ve kurum çalışanlarının koçluğun yapısını anlaması hedeflenir. Bunun yanında becerilerini geliştirmesi için bilgi ve tecrübe bakımından destek olacak bilgiler aktarılmaktadır. Günümüzde koçluk becerilerine sahip olmak, lider olma yolunda en önemli kişisel gelişim adımlarından biri haline gelmiştir. Kurs kişilerin bu ihtiyacına yönelik, donanımlı bir eğitim programı ile destek vermektedir.

Bu alanda kendini geliştirmek ve profesyonel koçluk bakış açısı kazanmayı sağlayacak bir eğitime katılmak, ulusal ve uluslararası geçerliliğe sahip bir sertifikaya sahip olmak oldukça önemlidir. Eğitimin sona ermesinin ardından kurs tarafından belirlenen tarihte öğrendiğiniz bilgiler ışığında bir sınava katılmanız gerekir. Sınav sonucuna göre kazandığınız sertifika sayesinde kariyer yaşamınızda fark yaratma imkanı bulacaksınız. Eğitimi tamamlayan kişiler, mevcut iş yaşamlarında ve deneyimlemek istedikleri yeni işlerde bir adım önde olma fırsatı yakalar.

Koçluk bireylerin hem özel hem de iş hayatlarında kendilerinin farkında olup, fark yaratabilmelerini sağlayan güçlü bir yetkinliktir. İş hayatında bu becerileri kullanmak aynı anda birden fazla yetkinliğe sahip olmak anlamına gelir. Koçluk becerisi olan kişiler özellikle iletişimde, problem çözme ve çatışma yönetiminde fark yaratırlar.

Günümüzde koçluk becerisi lider olma yolunda en önemli becerilerden biri haline gelmiştir. Artık ne yapacağını göstererek geliştiren lider değil, soru sorarak geliştiren lider fark yaratmaktadır. 

İş Hayatında Koçluk Becerileri Eğitimine Kimler Katılmalıdır?

  • Koçluk ile tanışmak isteyenler,

  • Koçluk yetkinliklerini geliştirmek isteyen çalışanlar,

  • İletişim, ilişki yönetimi ve empati yetkinliklerini geliştirmek isteyenler,

  • Anlama, anlaşma ve güven inşa etmeye önem verenler.

Devamını göster
Görüntüde sarı saçlı ve kollarını kavuşturmuş bir kadın görülüyor. Kadın kameraya gülümsüyor gibi görünüyor. Kadının üzerinde sarı saçlarını öne çıkaran siyah bir gömlek var. Kadının saçına yakın çekim yapılmış ve arka planda siyah beyaz bir tabela ve beyaz bir metin var. Kadının duruşu ve ifadesi kendinden emin ve kontrollü olduğunu gösteriyor. Bu görselin bir online kursu tanıtmak için kullanılabileceğine inanıyorum çünkü öğrenme yolculuğunuzun kontrolünü elinize alma fikrini aktarıyor. Kadın her türlü zorluğun üstesinden gelmeye ve yeni bir şeyler öğrenmeye hazır görünüyor.
01139
Video5
Sınav1
Ödev
Ders Notları3
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
08/06/2024
Sertifika Sınavı
15/06/2024
Sertifika Sınavı
22/06/2024

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.
Bu görselde kameraya gülümseyen ve elinde pembe bir işaret tutan bir kadın görülüyor. Muhtemelen başarılı bir yaşam koçu olmanın önemli bir parçası olan yaşam koçluğu sertifikasyon kursuna katılıyor. Gülümsemesi yeni girişimi için duyduğu coşku ve heyecanı ifade ediyor. Boynunun yakın çekimi güven duygusunu ve başarma kararlılığını ortaya koyuyor. Ağzının yakın çekimi kararlılık ve odaklanma hissi verirken, saçlarının bulanık görüntüsü rahat bir atmosfere işaret ediyor. Burnunun yakın çekimi, başarılı bir yaşam koçu için kilit bir özellik olan detaylara verdiği önemi gösteriyor. Sonuç olarak, bu görüntü bir yaşam koçu olmak için gereken tutku ve özveriyi göstermektedir. Doğru eğitimle, bu kadının sertifikalı bir yaşam koçu olma yolculuğunda başarılı olacağından emin olabilirsiniz.
5
(15)

Yaşam Koçluğu Eğitimi

19 Konu16 Saat
Buket GüngenBuket Güngen
24001340
Bu görselde muhtemelen bir satış koçluğu eğitimi sırasında bir kalemi tutan bir el görülüyor. Siyah gömlekli adam koç olabilir, beyaz top ise eğitimin amacını sembolize ediyor olabilir. Bulanık mavi ve beyaz nesne ise başarıyı sembolize ediyor olabilir. Genel olarak, satış koçluğu eğitiminin öneminin harika bir görsel temsilidir.
4.9
(17)

Satış Koçluğu Eğitimi

10 Konu5 Saat
Bu, siyah tişört giyen bir adamın görüntüsüdür. Beyaz bir arka planın önünde duruyor. Yüzünde ciddi bir ifade ile dümdüz karşıya bakıyor. Kolları yanlarında rahat bir şekilde duruyor. Yakası v yakalı, vücuda oturan siyah bir tişört giyiyor. Koyu kahverengi saçları yüzünden uzakta geriye taranmış. Koyu renk gözleri yoğun ve odaklanmış görünüyor. Güçlü bir çene çizgisi ve ince bir bıyığı var. Cildi hafif bronzlaşmış. Sol koluna gümüş bir saat takıyor. Kendinden emin ve kontrollü görünüyor.Ali Kayacan
11020
Bu resim, bilgisayarlı bir masada otururken koçluk ve eğitim alan bir öğrenciyi göstermektedir. Öğrenci muhtemelen bilgisayarı nasıl kullanacağını ve öğrendiği becerileri çalışmalarına nasıl uygulayacağını öğreniyor. Ortam sakinleştiricidir ve öğrenmeyi teşvik eder. Bu görsel, öğrenci koçluğu ve eğitimi kavramını göstermek için mükemmeldir.
Bu görüntü, içinde bir insan olan siyah bir daireden oluşuyor. Kişi kollarını iki yana açmış, kameraya dönük bir şekilde durmaktadır. Kişi beyaz bir gömlek ve mavi bir kot pantolon giymektedir. Arka plan gri tonda. Kişinin açık kahverengi gözleri ve kısa siyah saçları var. Daire pürüzsüz, kavisli bir dokuya ve parlak bir yüzeye sahip. Kişi kendinden emin ve güçlü görünüyor. Çemberin ortasında dururken kararlı bir ifadesi var. Resmin atmosferi davetkâr ve sıcak.Ders Eğitmeni
735545