AnasayfaOnline EğitimlerYeni Mezun Paketi - İş Hayatına Hazır Olun (5 Eğitim)
20 Online
382 Öğrenci

Yeni Mezun Paketi - İş Hayatına Hazır Olun (5 Eğitim)

Yeni mezunlar için iş hayatına hazırlık eğitimleri. İş hayatında ihtiyacınız olan tüm eğitimler.
5
(3)

Yeni mezunlar ve yakında mezun olmayı düşünenler için bu başlangıç paketini hazırladık.

İş hayatında ihtiyacınız olan yetkinlik ve becerileri tespit ettik ve hayalinizdeki işe girebilmeniz için bu paketi hazırladık. Mükemmel bir işe girebilmeniz için diksiyon, özgeçmiş hazırlama, excel ve daha fazlasını sunuyoruz. Zaten bu yeteneklerin iş ilanlarında olduğunu biliyorsunuz. İster hayalinizdeki pozisyon olsun, ister hayatınızda gerçekten ne yapmak istediğinizi bulana kadar faturaları ödeyecek kadar bir iş olsun - biz sizin için buradayız!

Üniversitede yıllarca ders çalıştın ve hayalindeki kariyeri hak ediyorsun. Bu süreçte size rehberlik etmemize izin verin. Bu eğitimleri özgeçmişinize eklediğinizde her şey sorunsuz gidecek. Çünkü onların istediği her şeyi özgeçmişine yazmış olacaksın.

Bu pakette hangi dersler var?

  1. Diksiyon

  2. CV Hazırlama

  3. Excel

  4. Sıfırdan İngilizce

  5. Python

Diksiyon kursu

İş hayatında önemli olan sestir. Brad Pitt'e (henüz) benzemeseniz bile profesyonelleşmek istiyorsanız onun gibi konuşmanız gerekir. Eğer diksiyonunuz iyi değilse ne bildiğiniz önemi kalmaz ve nasıl söylediğinizle değerlendirilirsiniz. Söyledikleriniz %100 doğru olsa bile söylediğiniz her şeyi görmezden gelirler. Kimse konuşurken söylediklerini yuvarlayan birini anlamaya çalışmaz veya konuşurken uyuya kalan birini dinlemek istemez. Bunu zaten ailenden ve arkadaşlarından defalarca duydun. 

Bu pakette yer alan diksiyon kursuyla bir iş insanı gibi konuşmayı öğrenecek ve iş dünyasında başarılı olmak için gerekli olan telaffuzu ve diğer şeyleri nasıl geliştireceğiniz konusunda ipuçları bulacaksınız. Pahalı kurslara veya kitaplara para harcamanıza gerek yok. Özgeçmiş hazırlama, excel ve diğerlerini öğrenmeye başlayın. Çok düşük bir fiyata tüm bunları kendi hızınızda kendi başınıza öğrenebilirsiniz. Bu şekilde çok fazla zaman harcamadan tonlarca paradan tasarruf edersiniz. Ayrıca bu eğitimlerin hepsi online. Yani bir yere gelmenize gerek yok! Kendimize sorarsak kulağa mükemmel geliyor.

CV hazırlama kursu

Whatsapp grubunuza veya çevrenize bir sorun. Özgeçmişinizi hazırlayabilecek profesyone birileri var mı? Kimsenin yok. Çünkü herkes kendi özgeçmişini kendi hazırlamalı. Bu önemli bir iştir ve kişisel çaba gerektirir. İşletmelerde rekabet artık daha katı ve işletmeler en iyi personeli işe almak istiyor. Kendi özgeçmişini hazırlayabilir misin? Hayalindeki işe girme şansını artırmak için iyi bir özgeçmişe ihtiyacın var. Burada da arkanızdayız! 

Excel kursu

İş hayatının en gerekli ofis programlarından biri Excel programıdır. Neredeyse her iş alanında kullanılan Excel, yeni mezunların bilgisayar kullanımını göstermeleri adına da gerekli bir kullanımdır. Excel çeşitli kullanımlara açık bir tablolama programıdır. Excel programını kullanarak basit ve ileri seviye grafikler-tablolar, işlemler, veri işleme ve hesaplamalar yapabilirsiniz. İş sektörlerinin sıkça kullandığı bir program olarak Excel'i muhakkak öğrenerek cv'nizde bunu belirtmelisiniz.

Excel uzaktan eğitim kursu, Excel'i temel düzeyde öğrenmenize yardımcı olacaktır. Ayrıyeten Excel'i ileri düzey öğrenerek programın tüm detaylarını kullanmak isterseniz de ileri düzey Excel kursunu alabilirsiniz. İleri düzey Excel kursu; profesyonel olarak Excel programını kullanmak için verilmektedir. İşiniz için gereken takip, raporlama, kayıt ve hesaplama işlemlerini hiç kimseye sormadan kendiniz halledebilir ve kısa sürede işlerinizi yerine getirebilirsiniz. 

Excel kursu dışında bazı işletme ve kurumlar, veri işletme konusunda SPSS programını da iş ilanlarında isteyebiliyor. Özellikle iletişim, medya ya da akademik alanda bir kariyer hedefindeyseniz SPSS programını da öğrenerek kendinize önemli bir yetkinlik katabilirsiniz.

Sıfırdan İngilizce Kursu

Üniversitede İngilizce zorunlu olarak öğretilir ama iş hayatına girdiğinizde okulda öğrendiklerinizi kimse önemsemez. En iyisi sıfırdan başlayıp bilgilerinizi tazelemek. Bu hızlandırılmış kursta canlı dersler ve birçok video bulunuyor. Sıfırdan speaking seviyesine geleceksiniz.

İngilizce yalnızca iş hayatı için değil, kişisel gelişime katkı sağlamak için de en önemli yetkinlik göstergelerinden biri. Yeni mezun birinin kendine katacağı en olumlu kazanım, ara döneminde kendini iyi yetiştirmektir. İngilizce dil kullanımınızı geliştirmek adına da uzaktan eğitim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Bir dili uzaktan eğitim yoluyla kavrama noktasında tereddütleriniz olabilir; fakat dil öğrenimi hedef ve istek odaklı bir durumdur.

İster yüz yüze olsun, ister uzaktan eğitim yoluyla, kişinin kendi çalışma düzenliliği ve ilgisi yoksa verimlilik de bir hayaldir. Dolayısıyla zaten uzun yıllardır okul sıralarında alamadığınız verimi, uzaktan eğitimin uzaklığına bağlayarak değerlendirmek doğru olmayacaktır. İngilizceye geri dönersek, dil kullanımını geliştirmeye ve ilerletmeye yönelik pek çok farklı kurs içeriğinden bahsedebiliriz. Yeni mezunların kendi sektörlerinde ve kişisel hayatlarında faydasını görebilecekleri ilk kurs, seviye kurslarıdır. 

Python Course

Özgeçmişinize hava katacak ve yeni teknolojileri benimsediğinizi ve takip ettiğinizi gösterecek bir şeyler yazın desek ne yazardınız? Bir şey yazmanıza gerek yok. Python kursuna katıldığınızı ve Python ile bir şeyler yapabildiğinizi yazmanız yeterli. Python eğitimi aynı zamanda iş görüşmesine özgüvenli gitmenize yardımcı olacak.

Devamını göster
Bu görsel, elinde bir pano tutan ve iş hayatında başarıya giden yolculuğuna başlamaya hazır bir kadını gösteriyor. Yeni mezunları iş dünyasına hazırlamaya yardımcı olacak beş eğitim içeren yeni mezun paketini mükemmel bir şekilde temsil ediyor. Eğitim konuları arasında iş dünyasının temellerini öğrenme, ağ kurma, iletişim, problem çözme ve finans yer alıyor. Bu paket, öğrencilik hayatından profesyonel dünyaya sorunsuz bir geçiş yapmak için gereken tüm bilgileri sağlıyor. Bu paket sayesinde yeni mezunlar, iş kariyerinde başarılı olmak için gerekli araçlara sahip olduklarından emin olabilirler. Bu yeni mezun paketine yatırım yapmak, kişinin seçtiği kariyer yolunda gelecekte başarılı olmasını ve memnuniyet duymasını sağlamanın harika bir yoludur.
10102204
Video48
Sınav5
Ödev5
Ders Notları25
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
15/06/2024
Sertifika Sınavı
22/06/2024
Sertifika Sınavı
29/06/2024

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.