İş Hayatına Hazır Olun (5 Eğitim)


13.69$16.02$

5,0
1 Ratings
14 student enrol recently.

  Course content

 • 48 Videos
 • 15 Live Class
 • 25 Document
 • 5 Quiz
 • 2 Homework
 • 15 Practice Exam Quiz
 • Group Chat
 • Discussions

Upcoming Events

Türkçe
Education Period: . Period

Yeni Mezunlar İçin Hazırlanan 5'li Eğitim Paketi

Yeni mezunlar ve yakında mezun olmayı düşünenler için bu başlangıç paketini hazırladık.

İş hayatında ihtiyacınız olan yetkinlik ve becerileri tespit ettik ve hayalinizdeki işe girebilmeniz için bu paketi hazırladık. Mükemmel bir işe girebilmeniz için diksiyon, özgeçmiş hazırlama, excel ve daha fazlasını sunuyoruz. Zaten bu yeteneklerin iş ilanlarında olduğunu biliyorsunuz. İster hayalinizdeki pozisyon olsun, ister hayatınızda gerçekten ne yapmak istediğinizi bulana kadar faturaları ödeyecek kadar bir iş olsun - biz sizin için buradayız!

Üniversitede yıllarca ders çalıştın ve hayalindeki kariyeri hak ediyorsun. Bu süreçte size rehberlik etmemize izin verin. Bu eğitimleri özgeçmişinize eklediğinizde her şey sorunsuz gidecek. Çünkü onların istediği her şeyi özgeçmişine yazmış olacaksın.

Bu pakette hangi dersler var?

 1. Diksiyon
 2. CV Hazırlama
 3. Excel
 4. Sıfırdan İngilizce
 5. Python

Diksiyon kursu

İş hayatında önemli olan sestir. Brad Pitt'e (henüz) benzemeseniz bile profesyonelleşmek istiyorsanız onun gibi konuşmanız gerekir. Eğer diksiyonunuz iyi değilse ne bildiğiniz önemi kalmaz ve nasıl söylediğinizle değerlendirilirsiniz. Söyledikleriniz %100 doğru olsa bile söylediğiniz her şeyi görmezden gelirler. Kimse konuşurken söylediklerini yuvarlayan birini anlamaya çalışmaz veya konuşurken uyuya kalan birini dinlemek istemez. Bunu zaten ailenden ve arkadaşlarından defalarca duydun. 

Bu pakette yer alan diksiyon kursuyla bir iş insanı gibi konuşmayı öğrenecek ve iş dünyasında başarılı olmak için gerekli olan telaffuzu ve diğer şeyleri nasıl geliştireceğiniz konusunda ipuçları bulacaksınız. Pahalı kurslara veya kitaplara para harcamanıza gerek yok. Özgeçmiş hazırlama, excel ve diğerlerini öğrenmeye başlayın. Çok düşük bir fiyata tüm bunları kendi hızınızda kendi başınıza öğrenebilirsiniz. Bu şekilde çok fazla zaman harcamadan tonlarca paradan tasarruf edersiniz. Ayrıca bu eğitimlerin hepsi online. Yani bir yere gelmenize gerek yok! Kendimize sorarsak kulağa mükemmel geliyor.

CV hazırlama kursu

Whatsapp grubunuza veya çevrenize bir sorun. Özgeçmişinizi hazırlayabilecek profesyone birileri var mı? Kimsenin yok. Çünkü herkes kendi özgeçmişini kendi hazırlamalı. Bu önemli bir iştir ve kişisel çaba gerektirir. İşletmelerde rekabet artık daha katı ve işletmeler en iyi personeli işe almak istiyor. Kendi özgeçmişini hazırlayabilir misin? Hayalindeki işe girme şansını artırmak için iyi bir özgeçmişe ihtiyacın var. Burada da arkanızdayız! 

Excel kursu

Burada size excel hakkında bilmeniz gerekenleri söylüyoruz. Gerçek hayatta excel kullanmamış kişilerin internette herkese açık yayınladığı videolardan bir şey öğrenemezsiniz. Bu kursun tamamı, excelin temellerini mümkün olduğunca hızlı bir şekilde öğrenmenize yardımcı olacak. Eğitmenimiz yılların deneyimiyle iş hayatında insanların hangi konularda sorun yaşadığını veya yaşayabileceğini zaten biliyor. İşletmelerin yeni mezun birinden excel hakkında ne isteyeceğini de eğitmenimiz biliyor ve sizi ona göre hazırlıyor. Tüm bilgileri öğrenerek yöneticinizi aramak zorunda kalmadan işinizi yapabilirsiniz. Başarılı olmak istiyorsanız excel'i doğru kullanmak çok önemli olduğundan, her gün tonlarca zaman kazanacaksınız.

Sıfırdan İngilizce Kursu

Üniversitede İngilizce zorunlu olarak öğretilir ama iş hayatına girdiğinizde okulda öğrendiklerinizi kimse önemsemez. En iyisi sıfırdan başlayıp bilgilerinizi tazelemek. Bu hızlandırılmış kursta canlı dersler ve birçok video bulunuyor. Sıfırdan speaking seviyesine geleceksiniz.

Python Course

Özgeçmişinize hava katacak ve yeni teknolojileri benimsediğinizi ve takip ettiğinizi gösterecek bir şeyler yazın desek ne yazardınız? Bir şey yazmanıza gerek yok. Python kursuna katıldığınızı ve Python ile bir şeyler yapabildiğinizi yazmanız yeterli. Python eğitimi aynı zamanda iş görüşmesine özgüvenli gitmenize yardımcı olacak.

What you will learn?

 1. Diksiyon Eğitimi
 2. Excel Eğitimi
 3. CV Hazırlama Eğitimi
 4. Python Eğitimi
 5. Sıfırdan İngilizce Eğitimi
More
Certificate

Bu pakette yer alan eğitimlerin sınavlarına ayrı ayrı girmeniz gerekmektedir. Her eğitimin sınavında başarılı olduğunuzda ücretsiz sertifika kodu alabilirsiniz. İsteğe bağlı PDF veya resmi sertifika da alabilirsiniz. Başarı sertifikası özel ve resmi kurumlarda geçerlidir. Başarınızı ispatlamanın en kolay yolu!

Sertifika
Comments(1)
Course Rating 5,0
Saliha Açıkgöz
24 Kasım 2021
5.0

Tam diyecektim ki neden böyle paket eğitimleriniz yok :) Bu 5 eğitimi 4 yıl önce tek tek almıştım şimdi bilgileri tazeleme zamanı. Gerçekten alanında çok kaliteli eğitmenler.