AnasayfaOnline Eğitimlerİngilizce - Özel Ders (Dr. Mustafa Ceylan)
0 Online
6 Öğrenci

İngilizce - Özel Ders (Dr. Mustafa Ceylan)

İngilizce öğrenmek biraz dikkat ve odaklanma gerektirir. Özel ders satın alarak bunu sağlayabilirsiniz. Uzman eğitmen eşliğinde İngilizce özel dersler.
5
(100)

İngilizce özel dersler mükemmel bir çözümdür. Deneyimli öğretmenlerimiz ve bireysel yaklaşımları sayesinde A1 seviyesinden başlayarak tüm İngilizce eksiklerinizi tamamlama fırsatına sahip olacaksınız. Size özel eğitim programı ile bireysel bir İngilizce kursunu uygun fiyata alın.

Dil becerilerinizi özel derste geliştirmek çok daha kolay. Eğitime kayıt olduktan sonra sizinle iletişime geçiyoruz ve gününü planlıyoruz. Ardından online eğitim avantajıyla dilediğiniz yerden katılıyorsunuz. Özel dersi bir uzmandan almak ve işin uzmanını bulmak hiç kolay değil. Enstitü ile uzmanlar evinize misafir oluyor. Hemen başlayın.

1 saatlik özel ders alın ve sadece değişiminizi izleyin. Hemen kayıt olun ve sizinle iletişime geçelim.

Ben İngilizce öğretmeni Dr. Mustafa CEYLAN. ODTÜ İngilizce Öğretmenliğinden 2010’da mezun oldum. Hacettepe üniversitesi doktoramı eğitim üzerine tamamladım. 11 yıllık öğretmenlik tecrübem var. Yetişkinlere ve sınav gruplarına SPEAKING ve WRITING ağırlıklı dersler verdim. IELTS ve TOEFL gibi uluslararası sınavlara öğrenci hazırladığım gibi genel İngilizce ile ilgili de pek çok ders verdim. Dahası İngilizce iş mülakatlarına öğrenci hazırladım ve İş İngilizcesi ’ne yönelik dersler vermekteyim. Daha önce ilkokulda ve ortaokulda da çalıştım İlkokul kademesinden ileri düzey sınavlara hazırlık öğrencilerine kadar her kademede ders tecrübem vardır.

Bir öğretmen olarak en büyük gözlemim seviyesi fark etmeksizin dil öğrenme yolcuğunda öğrenenlerin konuşma ve yazma becerilerinin önemeni bilmesine rağmen bu becerilerini geliştirmekte zorlanmaları. Bu tecrübeme dayanarak ders planımı şu şekilde tasarlamaktayım. Derse hazırlık sürecinde LISTENING ve READING, ders boyu SPEAKING ve ders sonrası WRITING becerilerine yönelik çalışmalar planlıyorum. Bununla birlikte ders işleyişim öğrencimin hangi alanda gelişmek istediğine göre şekillenebilir.

İngilizce Özel Ders Detayları

  • Eğitim online olarak yapılacaktır.

  • Dersler Enstitü online eğitim sistemi üzerinden canlı olarak yapılır.

  • Katılımcıların herhangi bir program indirmesi gerekmez. Bilgisayar, akıllı telefon veya tablet cihazlardan giriş yapılabilir.

  • Eğitim kişiye özel olarak yapılır ve harici erişime kapalıdır.

Devamını göster
İngilizce - Özel Ders (Dr. Mustafa Ceylan)
400550
Video
Sınav
Ödev
Ders Notları
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaHayır
Abonelik Süresi365 Gün

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.