AnasayfaOnline Eğitimlerİngilizce Mülakata Hazırlık Eğitimi
55 Online
4.463 Öğrenci

İngilizce Mülakata Hazırlık Eğitimi

İngilizce mülakata mı hazırlanıyorsunuz? Sorulara nasıl cevap vermeniz gerektiğini ve nasıl özgeçmiş hazırlamanız gerektiğini bu eğitimle öğrenin. Uzmanından İngilizce mülakat teknikleri eğitimi. Hemen katılın.
5
(5)

İngilizce mülakatına mı hazırlanıyorsunuz? İngilizce Mülakata Hazırlık Eğitimi, mülakatta tam olarak ne yapmanız gerektiğine yönelik hazırlanmıştır. Ne yapacağınızı öğrenmenize yardımcı olacaktır. Nasıl hazırlanacağınızı anlatan ve soruları yanıtlamaya yönelik çözüm odaklı ipuçları veren adım adım bir kılavuza sahip olun. Ayrıca gerçek görüşmenizin zamanı geldiğinde eskisi kadar korkutucu hissetmeyecek ve bu eğitimde pratik yapma imkanı edineceksiniz.

Düşüncesi bile korkutucu gelen İngilizce mülakatlara kendinizden emin bir şekilde hazırlıklı olabilmeniz için yardımcı olacak bu eğitimi sizlere hazırladık. Eğitimi tamamladıktan sonra tüm çabalarına değeceğinin garantisini veriyoruz. Bu eğitime kayıt olan herkesin programı tamamladıktan sonra kendileri ve yetenekleri hakkında harika hissetmelerini sağlıyoruz. Vizyonumuz tam olarak herkesin İngilizce mülakatından başarılı bir şekilde ayrılmanızdır. Bunun için etkili stratejileri ve teknikleri eğitimde sizlere sunuyoruz.

İngilizce mülakatlarında fark yaratmak ve kendinizden emin olmak için hemen kayıt olun.

Bu eğitim İngilizce mülakatları İK uzmanı yönünden incelemektedir. Birleşmiş Milletler Ulusal İnsan Kaynakları Danışmanı olan Yelda Ökten tarafından verilecek bu eğitim, İngilizce mülakatı başarıyla geçebilmeniz için gereken tüm yetkinlikleri kazandıracaktır.

Yabancı şirketlere iş başvurusu yapmaya hazırlanan orta ya da ileri seviye İngilizce dil bilgisine sahip; ancak iş hayatında pratik yapma şansı olmamış ya da mülakatlarda akıcı konuşmakta zorlanan, heyecanını yenemeyen adayların yüz yüze-Skype ya da telekonferans yöntemiyle yapılacak İngilizce mülakatlarda karşılaşabilecekleri sorular, cevap verme yöntemleri ve varsa yazılı sınava hazırlıklı olmalarını sağlayarak şekilde tasarlanmış pratiğe yönelik bu programda katılımcıların yabancı dil ile girecekleri mülakatlarda başarılı olmaları planlanmıştır.

İngilizce Mülakata Hazırlık Eğitimine Kimler Katılmalıdır?

  • İş hayatından profesyoneller,

  • Yabancı şirketlerde çalışmak isteyenler,

  • Yeni mezun iş hayatına yeni atılacak genç yetişkinler,

  • Kariyerinde değişiklik yapmak ve ilerlemek isteyen en az orta seviye İngilizce Dil bilgisine sahip yetişkinler

İngilizce Mülakata Hazırlık Eğitimi Detayları

  • Bu eğitime kayıt olduğunuzda 1 yıl boyunca erişim sağlayabilirsiniz. 365 gün sonunda aboneliğiniz silinir.

  • Forum aboneliği: Eğitimde forum aboneliğine 1 yıl boyunca abone olabilirsiniz.

  • Sertifika: Eğitimde sınav yapılmaktadır. Sınav, ödev ve eğitmen değerlendirmesiyle başarılı olan öğrenciler dijital sertifika kodu ücretsiz olarak gönderilir.

Devamını göster
Kot ceket ve koyu renk kot pantolon giyen genç bir kadın sağ elinde bir soru işareti tutuyor. Diğer kolunu bükmüş ve elini düşünceli bir pozda alnına koymuş. Gözleri işarete odaklanmış, dudakları ise konsantrasyon içinde hafifçe aralanmış. Arkasında siyah beyaz çizgili bir duvar olan beyaz bir odada durmaktadır. Kahverengi saçları yüzünden geriye doğru toplanmış ve koyu renk ayakkabıları yerde görünüyor. Kot ceketinin altına beyaz bir gömlek giymiş, kıyafetleri şık ve modern. Düşünceli ve meraklı görünüyor ve ifadesi hem ciddi hem de meraklı.
02075
Video10
Sınav1
Ödev
Ders Notları10
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
13/07/2024
Sertifika Sınavı
20/07/2024
Sertifika Sınavı
27/07/2024

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.