Close
Mobil Menu Bars
Online Eğitim 20 Nisan
İkna Teknikleri Eğitimi
Ücretsiz
Canlı Ders


Şimdiye dek 28.982 kişi katıldı.
ikna teknikleri, ikna eğitimi, iletişimde ikna teknikleri, ikna, iletişim
938 kişi kayıt oldu.
 • Başlangıç Tarihi: 20 Nisan 2020
 • Bitiş Tarihi: 26 Nisan 2020
 • Eğitim Süresi: 7 Gün

⇒ İlk 1000 kişi ücretsiz.

 • Canlı Ders Saatleri
 • Pzt : 20:00 - 21:00
 • Salı : 20:00 - 21:00
 • Çrş : 20:00 - 21:00
 • Perş : 20:00 - 21:00
 • Cuma : 20:00 - 21:00
Türkçe
4,9
142 Değerlendirme

İkna Teknikleri Eğitimi

Yapacağınız işlerde başarıya ulaşmada ikna kabiliyetinizin önemli bir yeri vardır. Özel hayatta, satış-pazarlamada, bireysel ilişkilerde, profesyonel hayatta ve daha pek çok yerde ikna tekniklerini kullanarak insanları amaçlarımız doğrultusunda yönlendirebiliriz. Algı yönetimi ve ikna stratejilerini öğrenmek, hayata geçirmek için İkna Teknikleri yerinde bir eğitim olacaktır.

İletişimde başarıya etki eden en önemli unsurlardan biri, ikna gücüdür. İkna hayatımızın her anında yer alan bir süreçtir. İnsanlar birbirleriyle iletişim kurarken kendi düşüncelerinin diğer kişiler tarafından kabul edilmesini beklemektedir. İkna bir toplumsal etkileme biçimidir. İknanın amacına ulaşmada kullandığı yöntem amaca doğru zorlamak yerine amacı ilgi çekici kılmaktır. Dolayısıyla başarılı bir iletişim, ikna sürecinin yönetilmesiyle doğru orantılıdır. Eğer ikna etme yeteneğiniz yüksek ise yaptığınız her işte başarıya o kadar kolay ulaşırsınız.

Günlük yaşantımızın herhangi bir döneminde etrafımızdakiler tarafından da ikna edilmeye çalışılabiliriz. Örneğin, gıda üreticileri en yeni ürünlerini almamızı isterken, giyim ya da kozmetik sektörünün kampanyalarında yaşadığımız alışveriş çılgınlığı, hiç aklımızda yokken ihtiyacımız olmayan şeyleri almaya yönelmemiz vs.. Bu örnekler çoğaltılabilir. İkna hayatımızın kaçınılmaz bir parçası olduğundan, dış etkenler tarafından nasıl etkilendiğimizi bilmek de çok önemlidir.

İkna Teknikleri Online eğitim için ihtiyacınız olan şeyler

 • Akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar.
 • Aktif internet bağlantısı

İletişimde İkna Teknikleri’ eğitimine kimler katılmalıdır?

İster avukat, ister öğrenci olun ya da mühendis, satış elemanı, garson olun. Başarılı iletişimin altın anahtarı olan ikna sanatını öğrenmek isteyen herkes bu eğitime katılabilir.

Neler öğreneceksiniz?

Bu eğitimi tamamladıktan sonra sadece kişileri ikna etmeyi değil başkalarının ikna tuzaklarına düşmemeyi de öğreneceksiniz. Bu süreçte öğrenilen teknikler insanların aldatılması, gerçeğin manipüle edilmesi için de kullanılabilir. Ancak böyle bir davranış, kişilerin kendilerini kandırmaktan başka bir sonuca ulaştırmayacaktır. Bu teknikler, kişilerin ve toplumun amaca uygun doğru yönlendirilebilmesi için kullanıldığında gerçek başarı mümkün olacaktır. 

Eğitimin Konu Başlıkları

 • İkna stratejisi
 • İknada beden dili kullanımı
 • Algı yönetimi
 • İknada kelimelerin gücü
 • Özel hayatta ikna teknikleri
 • İş hayatında ikna teknikleri
 • Satışta ikna teknikleri
Devamı
Bu eğitimi beğendiysen
şimdi paylaş!
Yazar
Ayça Törün
Özgeçmiş

Ankara Üniversitesi Antropoloji bölümü mezunudur. Muhabirlik geçmişinin yanı sıra bir yandan sunuculuk mesleğine devam etmekte, bir yandan da iletişimde ikna teknikleri, topluluk önünde konuşma korkusu, etkili konuşmanın püf noktaları, beden dili kullanımı ve kişisel imaj konularında seminerler vermektedir.

Devamı
Sertifika Hakkında

Eğitimin sonunda, eğitim süresince edinmiş olduğunuz bilgiler ve örnek olaylar ışığında sınava tabi tutulursunuz. Yapılan sınavda geçerli not alarak başarılı olmanız halinde ücretsiz sertifika kodu ya da başarı sertifikası alabilirsiniz. Başarı sertifikası özel ve resmi kurumlarda geçerlidir. Başarınızı ispatlamanın en kolay yolu!

 • Soğuk damgalı,
 • Uluslararası, özel ve resmi kurumlarda geçerli.
Sertifika
Yorumlar(142)
Ortalama Değerlendirme 4,9

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Ercan Okur
31 Mart 2020
5.0

İstanbul İşletme Enstitüsüne çok çok teşekkür ediyorum. İkna teknikleri eğitmenimiz Ayça Törün, fetheden etkileyici güven verici güçlü tekniklerle iletişim stratejilerinin işleyişlerini muazzam sonuç ve başarılar elde ettirerek hedeflerimize ulaşmamızın ustalığını kat kat fazlasıyla vücut dilinin taktikleriyle önemli gelişmeleri yol göstereci müreffeh davranışların yaratıcı sanat incelikleriyle öğreterek sürükleyici yaklaşımlarla bizlere dokunduğu için çok teşekkür ederim. Yaklaşımlarla bağlantı kurmak önemli gizli ihtiyaçlarını karşılamaktır. Temel yapısal düzeyleri artırmak radikal yeni arayışlara zevk vermektir. Özgünlük içinde doğal haliyle güçlü olmak için ayrıcalıklara sahip olmak isteyen herkesin bu eğitime katılması için kollarımı açıyorum.

Barış Kisirlioğlu
29 Mart 2020
5.0

Enstitüye üye olduktan sonra kayıt olduğum ilk eğitim olan İkna Teknikleri Eğitimi'ni sıkmadan, ilgim kaybolmadan, oldukça verimli bir şekilde, karşılıklı etkileşimli, bol örnekli ve güler yüzüyle anlatan eğitmen Ayça hanım ve İstanbul İşletme Enstitüsü'ne çok teşekkür ederim. Öğrendiklerimin gerçekten hayatımda olumlu bir sayfa açacağını düşünüyorum.

Zeynep Kayrak
Serap Safiye Karadeveci
28 Mart 2020
5.0

Ayca hocam,verdiğiniz bilgiler ile yolumuza ışık tuttunuz.Her şey için çok teşekkür ederim.Başarılar dilerim.

Hatice Kübra özen
28 Mart 2020
5.0

Ayça hocamla tanışmaktan öğrencisi olmaktan dolayı çok mutluyum.Dersin çok yararlı olduğunu düşünüyorum.

Doğa Pütgül
28 Mart 2020
5.0

Çok eğitici ve verimli bir kurstu, herkese tavsiye ederim ve teşekkür ederim.

Burak Özbek
28 Mart 2020
5.0

Ayça Hocam emeğiniz için öncelikle çok teşekkür ederim. Çok güzel bir eğitimi tamamladık. Öğrettiğiniz ilkelerin hayatımızda büyük katkısı olacağından eminim. Aynı zamanda bizi ikna etmek isteyenlere karşı da faydalı olacaktır. Kendilerine yatırım yapmayı düşünen enstitü üyelerine kesinlikle tavsiye ederim.

Kevser Balcı Sarı
27 Mart 2020
5.0

Ayça Hanım ile dersler inanılmaz verimli ; olağanüstü keyifli geçiyor. teşekkür ederim enerjiniz bol olsun :) sevgilerimle.

Zeynep Kayrak
Esra Gökkaya
27 Mart 2020
5.0

Ayça hoca sayesinde eğitim çok keyifli geçti. Kendisi çok güleryüzlü birisi :) bu eğitime iyi ki katılmışım.

Zeynep Kayrak
Nesrin özyurt
27 Mart 2020
5.0

Son dersimiz de bitti:( Ayça Hoca bence büyük kazanım oldu benim için. Kısa zamanda çok sevdim kendisini,emekleri için çok teşekkür ederim tekrar tekrar:))

Zeynep Kayrak
Sanem Yiğit
27 Mart 2020
5.0

Başta ‘Ayça Törün’ adı yetmiş olsa da derslere katılımım sonucu öğretilenlerin bana çok şey kattığını söylemek isterim. Bu ders, aslında bazen bilinçsizce uyguladığımız bir çok davranışı, ne amaçla ve daha doğru nasıl kullanabileceğimizi hayattan ve dünyadan örneklere bizlere sunuyor. Sadece kişisel gelişimim için değil her alanda uygulayabileceğim birbirinden değerli teknikleri öğrenmeme ve geliştirmeme aracı olduğu için başta favori eğitmenim Ayça Törün'e ve bu imkanı bizlere sunduğu için İstanbul İşletme Enstitüsüne teşekkür ederim. :)

Zeynep Kayrak
Hasan Eren
26 Mart 2020
5.0

Ayça hanım öncelikle çok teşekkürler dersler iyi ve çok güzel geçiyor ders anlatımız çok güzel

Zeynep Kayrak
Nesrin özyurt
26 Mart 2020
5.0

Öncelikle İşletme Enstitüsünü kuzenim vasıtasıyla öğrendiğimi belirtmemde fayda var.Ayaklı reklam işte bu:)ETKİLİ İletişim ilk aldığım dersti ve hocaya bayıldım:))İkna teknikleri benim için çok kıymetliydi çünkü öğretmenim.Ayça Hoca ki mübalağasız söylüyorum şu zor günlerde tebessüm ettiren,güleryüzüyle iyi gelen;ses tonu, vurguları ve diksiyonuyla da örnek olabilecek çok güzel bir eğitmen:)

Kıvanç Tuncer
18 Mart 2020
5.0

İlk önce Ayça Hocanın İmaj ve Algı yönetimi eğitimine katılmıştım. Sade anlatımı, örneklendirmeleri ve sunumlarıyla konuyu desteklemesi konuların oldukça akılda kalıcı bir hale gelmesini sağlıyor. Eğitim içeriğinin ne kadar kaliteli olduğundan bahsetmeme gerek bile yok. :)

Uğur Duru
19 Şubat 2020
1.0

Klasik kişisel gelişim kitaplarındaki söylemlerle dolu bir eğitim oyle hayatınızda çok büyük değişiklikler beklemeyin he buarada eğitim kötü değil alanızda olur almasanıza biraz gerçekçi olmak lazım aşırı abartı yorum yapanlar hayatında ya hiç bu tarz eğitimler alamamış yada parayla yazdiriliyor

Zeynep Kayrak
Erol Poyraz
16 Şubat 2020
5.0

Canlı eğitimlere katılamadım fakat tekrar eğitimleri bitirdim. Çok faydalı bir eğitim oldu eğitim oldu hiç sıkılmadan kendinizi yalın bir anlatımın içinde bulacaksınız örneklerle konuları daha iyi kavradığınızı anlayacaksınız. Eğitimde öğrendiklerinizi sosyal hayatınızın her aşamasında uygulamanıza katkı sağlayacağından emin olabilirsiniz düşünmeden eğitime katılın.

Şeyma Üner
16 Şubat 2020
5.0

Hocamızın güler yüzlü ve muhteşem anlatımıyla kendimize çok şey kattığımız harika bir eğitimdi. Ayça hocamıza ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Zeynep Kayrak
Elif Ceren çitak
15 Şubat 2020
5.0

Harika bir eğitmen ile keyifli bir ders.

Sena Büyükbaş
14 Şubat 2020
5.0

''Neden değil, Nasıl'ı sorun hayatınızda ve her zaman dik durun.'' Son dersler sevgililer gününe denk gelen ve en güzel hediye sözleriyle bırakan Ayça hocamıza teşekkür ederim.Her ders yeni bilgi öğrendim.

Kaan Fidan
03 Şubat 2020
5.0

Ayça hoca alanında uzman, iletişimi kuvvetli ve ilgili biri. O anlatırken zamanın nasıl geçtiğini anlamak mümkün değil. Normalde canlı derslere katılmamama rağmen interaktif ve inovatif ders işleyişi sayesinde bir hafta boyunca ders başlamadan dakikalar önce ben bilgisayarın başındaydım. Ayrıca ikna teknikleri eğitimi süresince öğrendiğiniz bilgiler hayatınızın her noktasında işinize yarayacaktır. Kesinlikle tavsiye ederim.

İrem Nurlu
02 Şubat 2020
5.0

Sık sık verilen örneklerle sıkmayan ve etkili bir anlatımı olan bir eğitmenden bu dersi almış olacaksınız. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Fatma Betül Ersoy
02 Şubat 2020
5.0

Etkili, anlaşılır ve verimli bir eğitim. Daha önce benzer bir eğitim almama rağmen bu eğitimin özellikle hocadan da kaynaklı olarak benim için daha verimli olduğunu söyleyebilirim.

Zeynep Kayrak
Beyza Yetişkin
02 Şubat 2020
5.0

çok güzel eğlenceli ve eğitici bir eğitimdi. bir an olsun sıkılmadım ve faydasını göreceğime emin olduğum bir program oldu benim için. her şey için teşekkürler :)

Beste Uzun
02 Şubat 2020
5.0

Ayça Hanım gerçekten çok başarılı bir eğitmen. Kendisi anlattıklarıyla öğrencilerine bir şeyler katabilme yetkisine sahip biri. Dersinde her zaman aktif, güler yüzlü ve sıcakkanlı. Onun anlattıkları sayesinde bakış açımda köklü değişiklikler yapabileceğime inanıyorum. Bulduğum ilk fırsatta derse tekrar kayıt olacağım. Kendisine emekleri için sonsuz teşekkürler...

Zeynep Kayrak
Ayşe Güçlü
01 Şubat 2020
5.0

Öncelikle bizlere ücretsiz yada minimum ücretle böyle güzel eğitimler sunduğunuz için İienstitü ailesine sonsuz teşekkürlerimi sunarım. İkna teknikleri eğitmenimiz Ayça hanım ile dersler harika geçiyor.Görsellerle verdiği örnekler akılda kalıcı. Eğitime katılın hayatımızın her alanında işe yarıyor.Tavsiye ediyorum herkese

Tuba Kaya
01 Şubat 2020
5.0

Ayça hanım çok başarılı bir eğitmen.Dersleri çok akıcı ve güzeldi .Gündelik hayat ve iş hayatı için verdiği bilgiler için sonsuz teşekürler.

Tuba Kaya
01 Şubat 2020
5.0

çok başarılı bir eğitmen Ayça hanım . hiç canlı dersine katılamadım ancak videolardan takip ettim kattığı bilgiler için sonsuz teşekürler..

Elçin Devran
31 Ocak 2020
5.0

Eğitim çok güzeldi. Bir hafta için oldukça detaylı ve bilgilendirmelerin olduğu bir eğitimdi gerçekten. Ayça Hanım da gerek konusundaki uzmanlığı ile gerek öğrencileri ile sohbetinde oldukça seviyeli , hoşgörülü bir insandı. Kendisini tanıma fırsatı bulduğum için çok memnunum :) Kendisine ve enstitüye teşekkürlerimi sunarım :)

Zeynep Kayrak
Feden çetiner
31 Ocak 2020
5.0

Kesinlikle katılmanızı tavsiye ederim.Hem günlük hayatta hem de iş hayatınızda kullanabileceğiniz bilgiler mevcut.Ayça Hoca gerçekten eğlenceli ve net bilgiler sunmakta.

Belkız Aslan
27 Ocak 2020
5.0

Ayça hocamın etkili ikna edici sunumdan dolayı teşekkür ediyorum. İmaj ve algı yönetimi eğitiminide alacağım. Eline Yüreğine sağlık hocam

Zeynep Kayrak
Zeynep Ipek Gençten
20 Ocak 2020
5.0

Sevgili Ayça öğretmenim sayesinde öğrenmenin keyifli, etkileyici ve akılda kalıcı sürecine kapılarak, tekrar yaparak öğrendiklerimi kolayca ve etkili olarak hayatıma uygulayarak müthiş bir maceraya dönüşen bir eğitim tamamladım. Sayesinde kendime olan öz güvenim tazelendi, insanın insana katkısı ancak bu kadar eğlenceli, sürükleyici ve eğitici olabilir. Emeğine, sesine sağlık öğretmenim, takipte kalacağım:)

Zeynep Kayrak
Simay Sezer
20 Ocak 2020
5.0

Aynı eğitimi iki defa alır mı bir insan? :)) Konular ilgi çekiciyse ve eğitmenimiz Ayça hoca ise alınır efendim. Her dersin sonunda birçok şeyi daha iyi idrak edip,analiz ettiğinizi ve öğrendiklerinizi günlük hayatta da kullanmaya başladığınızı fark edeceksiniz. Farkındalıklarla dolu muazzam bir eğitim. Eğitmenim,Ayça hocama buradan ne kadar teşekkür etsem azdır. :)

Zeynep Kayrak
Ekrem Horasan
20 Ocak 2020
5.0

Arkadaşlar bu eğitimle hayatta bir çok şeyin farkına varacaksınız gerçekten önemli bir eğitim ve Sevgili Ayça Hocamızın güler yüzü içtenliği dersi anlatma performansı inanın bunların hepsi bu dersi almaya yeter.

Zeynep Kayrak
şeyhmus altın
20 Ocak 2020
5.0

Ayça öğretmenimizden ders almak gerçekten güzel bir duygu ,hayatınızda unutamayacağınız verimli dolu dolu bir ders sizi bekliyor ,çok şanslıyız ki hocamızdan ders aldık ,her şey için teşekkürler iyi ki varsınız Ayça öğretmenimiz.

Esma Sin
20 Ocak 2020
5.0

Ayça Hanımın keyifli anlatışı, diksiyonu, akıcı konuşması, güler yüzü dersi daha da eğlenceli kılıyor. Çok zevkli ve çok güzel bir eğitim olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Kesinlikle katılmalısınız. Hiçbir şey kaybetmezsiniz aksine çok fazla şey kazanırsınız.

Zeynep Kayrak
Esranur Aydın
19 Ocak 2020
5.0

Çok mükemmel bir hocayla çok güzel şeyler öğrendiğimiz yararlı bir süreç oldu. Hocama bana kattıkları için çok teşekkür ediyorum.

Zeynep Kayrak
Bayram Aytagil
19 Ocak 2020
5.0

Muhakkak alınması gereken bir eğitim,hemde Ayça Hocamızdan almak büyük bir keyif ,şiddetle tavsiye ederim.Çok kaliteli ve yararlı oldu benim için...Teşekkürler İİENSTİTU Teşekkürkler Ayça Hocam

Kadir Tekeş
19 Ocak 2020
5.0

Hayata bakış açınızı değiştirmek ve insanlara farklı bir bakış açısından bakmak istiyorsanız eğer Ayça Hocamızın dersini kesinlikle almanızı tavsiye ederim. Alanında uzman ve ders anlatımı oldukça eğlenceli. kaçırmamanızı tavsiye ederim :)

Zeynep Kayrak
şeyhmus altın
18 Ocak 2020
5.0

Ayça öğretmenimiz samimi ,günlük yaşamdan örnekler verip müthiş ipuçlarla hayatımızda kullanabiliyoruz.Burada yer alan en iyi eğitmenden ders aldım ya çok şanslıyım.teşekkürler Ayça öğretmenim.

Ebru Güven
17 Ocak 2020
5.0

Hoca harika notlar çok iyi, tüm meslek dallarında ehemmiyeti bir hayli yüksek olan iknanın tekniklerini ayça hocadan öğrenin derim.. daha önce bir çok bu tarz eğitimler aldım, uzaktan egitim ve ücretsiz olmasına gayet başarılı buldum.

Mehmet Yambol
17 Ocak 2020
5.0

Ayça Hanım çok iyi bir eğitmen diksiyonu konuşması bilgisi öğretim tarzı ve bizlere yaklaşımıyla gerçekten çok iyi bir eğitmen. Bu kursu meslek ayrımı olmadan almanızı tavsiye ederim kişisel ilişkilerim için de büyük katkısı oldu.Herşey için teşekkür ederim Ayça Hocam.

Zeynep Kayrak
Miraç Mirza
16 Ocak 2020
5.0

Çalışma alanınız ne olursa olsun muhakkak almanız gerek bir eğitim olmakla birlikte, Alanında uzman, öğretme metotlarına hakim ve mütevazı bir eğitici olan sn. Ayça TÖRÜN'e emeklerinden ötürü teşekkür ederim.

Damra Gültekin
30 Aralık 2019
5.0

Bir egitim ancak bukadar zevkli olabilir sanirim Ayca hanim okadar anlasilir ve guzel anlatiyorki keyifle dinledim ve basarisiz olmak neredeyse imkansiz bu anlatimla hersey icin tesekkur ederim ayca hocam kesinlikle herkes almali bu egitimi cok sey katiyor insana🙏🏼😇

Tuğba Deniz
29 Aralık 2019
5.0

Ayça Hanım o kadar naif o kadar akıcı bir dile sahip ki insan videolarını izledikçe izleyesi geliyor. Aynı ortamda bulunmamamıza rağmen sanki aynı odada o eğitimi verir gibi bir enerji yolluyor size. Asla bir saniye bile sıkılmayacağınız mükemmel bir eğitim. Emeğinize sağlık Ayça Hanım her şey için çok teşekkür ederim

Sena Getir
14 Aralık 2019
5.0

Hayatımızın her alanında kullanabileceğimiz bir eğitim. Asla sıkılmadan ve yarıda bırakmadan takip edeceğiniz ve kesinlikle bir şeyler öğrenebileceğiniz bir ders. Herkesin alması gerektiğini düşünüyorum. Derslerde eğlenceli geçti çok memnunum.

Filiz özbırakmaz
12 Aralık 2019
5.0

Aldığım en zevkli akıcı eğitimlerden biriydi ..Bilgi donanımızın yanında Ayça Hanımdan sevgi alaka saygı aldık. Akademıye ve Ayça Hanıma sonsuz tesekkurlerimle

Zeynep Kayrak
Fatma Dönmez
06 Aralık 2019
5.0

Teşekkürler Ayça Hanım gerçekten alınması gereken eğitim. İlk fırsatta 2. kez katılmak isterim

Nurhan Akdoğan
03 Aralık 2019
5.0

Kesinlikle almanızı tavsiye ederim. Çok faydalandığım derslerden biri oldu. İmaj ve algı yönetimi dersini de almak istiyorum. Çok teşekkürler Ayça Hocam.Emeğinize sağlık.

Halil Türkcan
03 Aralık 2019
5.0

Ayça Hanımın sıcak ve samimi bir şekilde anlattığı faydalı bir eğitim. Kesinlikle tavsiye ederim. Bir yandan ders anlatırken bir yandan diksiyon dersi veriyor adeta. İnteraktif ve eğlenceli bir ders işleyişi var. Kendisine ve İstanbul İşletme Enstitüsü'ne bu eğitim için çok teşekkür ediyorum.

Zeynep Kayrak
özge Kartal
01 Aralık 2019
5.0

Kesinlikle mükemmel bir eğitmen Ayça hanım Mümkün olsa saatlerce dinlersiniz o derece akıcı sohbetleri(ders demek haksızlık olur), kesinlikle işine çok hakim biri👩‍⚖️

Emine Duman
26 Kasım 2019
5.0

Bu eğitim sayesinde gerek iş yaşamımda gerekse sosyal hayatımda farkındalıklarım arttı. Katılmayı düşünen arkadaşlarıma şiddetle tavsiye ediyorum. Ayrıca Ayça hocamın Profesyonel İmaj ve Algı Yönetimi eğitimine de katıldım ve neredeyse nefesim kesilerek takip ettim tüm konuları. Ayça hocamın emeğine sağlık, yeni eğitimlerini de dört gözle bekliyorum. Selamlar, Saygılar

Zeynep Kayrak
Seda Kızıl
16 Kasım 2019
5.0

Çok memnun kaldım. Hayatta karşıma çıkan bir çok durumun farkına varmamı sağladı. Kesinlikle tavsiye ederim. Ayça hocama ayrıca teşekkürler.

Bülent şener
16 Kasım 2019
5.0

Kişisel gelişim için çok faydalı bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Eğitimcimiz Ayça Hanım'ın etkili ders sunumu ve güzel örneklerle konuları açıklayarak dersleri daha ilgi çekici hale getirmesi eğitimin başarısında çok önemli bir rol oynadı. Kendini geliştirmek ve yeni bir şeyler öğrenmek isteyen arkadaşlara şiddetle tavsiye ediyorum.

Selin Yıldırım
16 Kasım 2019
5.0

Çok güzel bir eğitimdi vok teşekkür ederim umarım öğrendiklerim derste kalmayacak ve hayatımda bir davranış farkındalık hâline gelicektir herşey icin teşekkür ediyorum

Emre Eralp
15 Kasım 2019
5.0

Ayça Hanıma öncelikle bu kadar önemli bilgiyi bilgiyi bize aktardığı ve zaman ayırdığı için teşekkür ederim diğer eğitimini en kısa sürede alacağım ellerinize sağlık

Derya Peker
14 Kasım 2019
5.0

merhabalar, dersin etkisine bayıldım. akşam canlı yayınlarına yetişemiyorum ama sabahı iple çekiyorum izlemek için inanılmaz bir etki ve farkındalık yarattı bende ne kadar çok sürekli yaptığım fakat nedenini amacını bilmediğim davranışım varmış , kendimi sorguladım, insanları gözlemledim, inanılmaz. teşekkür ediyorum bu farkındalığı yarattığınız için ,teşekkür ediyorum hem Ayça hocama hemde Ayça hocamı bize ulaştıran enstitüye sevgi ve saygılarımla, *şiddetle tavsiye ediyorum.

Bilgehan Bulut
05 Kasım 2019
5.0

Gerçekten iyi bir eğitimdi. Kursu bitireli yalnızca üç gün olmasına rağmen birçok arkadaşıma gönül rahatlığıyla tavsiye ettim. Uzaktan eğitim faaliyetlerine genelde ön yargıyla yaklaşılır ve beklentiyi karşılayamayacağı düşünülür. Fakat Ayça Törün hanımefendinin, hocamızın deneyimleri, profesyonel sunumu ve derse kattığı örnekler sayesinde hem keyif aldım hem de çok değerli bilgiler edindim. Ayça Törün hocamızın her soruya cevap vermesi, dersle ilgili olsun veya olmasın katılımcıların tüm mesajlarını değerlendirmesi dikkatimden kaçmadı ki bence derslere ilgi düzeyinin artırılmasında son derece önemli bir faktördür. Ayça Törün hocamızın, kaybedilmemesi gereken bir değer olduğu konusunda hiçbir tereddüt taşımıyorum.

Elif Dilara Özkaya
04 Kasım 2019
5.0

çok çok keyifli ve doyurucu bir eğitim.ayça hocanın enerjisi ve güler yüzlülüğü dersleri daha da keyifli bir hale getiriyor.

Zeynep Kayrak
çiğdem Alça
03 Kasım 2019
5.0

Aldığım en iyi eğitimlerden birisi. Ayça hocamızın enerjisi bize de yansıyor, dersleri sıkılmadan izledim.

Şenay Dağlar
01 Kasım 2019
5.0

Son derece zengin bir içeriğe sahip olan ikna teknikleri eğitimini çok ama çok başarılı ve faydalı buldum. Eğitmenimiz Ayça Hanım ise; dersliğinin temizliği ve düzeni, kendisine verdiği fiziksel önemi, samimiyeti ve pozitif enerjisi ve eğitime dair bilgi ve yetkinliğiyle mükemmel ötesi bir performans gösteriyor. Hem eğitime katıldığım için, hem de Ayça Hanım' la tanıştığım için son derece memnunum ve herkese tavsiye ediyorum. Öğrendiklerimiz paha biçilmez, şimdi sıra hayata uyarlamakta :) Tekrar çok çok teşekkürler Ayça Hocam, teşekkürler İstanbul İşletme Enstitüsü.

Zeynep Kayrak
Diğdem Alça
01 Kasım 2019
5.0

Dersler öyle akıcı ve etkili geçiyor ki hiç bitmesin istiyorsunuz. Değerli Ayça Törün e bu güzel eğitim için çok teşekkür ederim.

Zeynep Kayrak
Özlem Özkan
21 Ekim 2019
5.0

5 gün boyunca sıkılmadan izlediğim, faydalı bilgilerle dolu muhteşem bir dersti. Ayça hoca hem anlatımıyla hem de günlük hayattan verdiği eğlenceli örneklerle bir an bile dersten kopmamamızı sağlıyor. Her meslekten insanın alabileceği, gerek iş hayatı gerekse günlük hayatta işimize yarayacak kaçırılmaması gereken bir eğitim.

Sidika Elbir
21 Ekim 2019
5.0

Son donemde almıs oldugum en etkın ve en keyıflı egıtımdı. Egitimin basindan sonuna AYCA HOCA nin tum sayginligi , cabasi,konuya hakimiyeti ve surekli dikkati toplama becerisi ve bunun gibi daha bircok sebebe dayanarak kesinlikle kacirilmamasi gereken bir egitimdir. Ve bir egitimcinin nasil olmasi gerektigi sorularimin tumune sahane yanit aldigim AYCA TORUN hocami herkesin tanimasini, bilgilerinden faydalanmasini dilerim.

Ersan Gürsoy
20 Ekim 2019
5.0

çok kaliteli bir eğitimdi. henüz ücretsiz iken kaçırmayın.

Zeynep Kayrak
Meftun Boz
20 Ekim 2019
5.0

Ayça Hocama vermiş olduğu eğitim için çok teşekkür ediyorum. Çok tatlı sohbeti ve akıcı anlatımıyla kendisine bağlamayı başaran bir eğitimci. Herkesin bu eğitime katılıp ikna kabiliyeti hakkında detaylı bilgiye sahip olmasını tevsiye ediyorum.

Zeynep Kayrak
Hasine Ertaş
20 Ekim 2019
5.0

İnanılmaz verimli. Zamanın nasıl geçtiğini anlayamadım.Akılda kalıcı örnekler, samimi içten bir anlatımı var Ayça Hocanın. Kendisine tekrar teşekkür ederim.

Zeynepnur Temel
20 Ekim 2019
5.0

Harika bir eğitimci. Örnekleri ve sunuş tarzıyla videoları severek izledim. Mutlaka eğitime katılmanızı tavsiye ederim. Katkılarınız için çok teşekkür ederim Ayça Hocam.

Ersan Gürsoy
18 Ekim 2019
5.0

çok beğendiğim bir eğitim oldu. teşekkürler:)

Zeynep Kayrak
Özlem Azuk
18 Ekim 2019
5.0

hem interaktif olup hem de ders içeriğinden de kopmadan , bilgi aktarımını keyifle veriyor Ayça öğretmen , sıkılmadan ilk defa ertelemeden keyifle katılım yaptığım bir ders oldu , Ayça öğretmenin bütün derslerine katılırım bilirim ki verdiği alınır değerli zamanımız dopdolu geçer . çok teşekkürler, sevgiler.

Zeynep Kayrak
Elanur Soylu
17 Ekim 2019
5.0

Gerek içerdiği bilgilerle gerek ayça hocamızın güzel ve keyifli anlatımıyla zamanın nasıl geçtiğini anlayamıyorsunuz.Keşke hiç bitmese ve daha uzun sürse diyeceksiniz kesinlikle. Ayça hocamızın diksiyonu , videolarla ve sorularıyla dikkatimizi toplamasıyla verimli bir hafta geçirdim. Teşekkür Ederim Ayça Hocam.

Buse Avcı
08 Ekim 2019
5.0

Ayça Törün hocanın konuşması diksiyonu ders anlatışı çok iyi. Dersin nasıl geçtiğini anlamadım. Bu derse katılmanızı kesinlikle tavsiye ederim. Öncelikle derslerde verdiği akılda kalıcı bilgilerle(Özellikle gerçek hayattan verdiği örneklerle ders anlatması akılda kalıcılığı artırıyor), konuşma tarzıyla bana kattığı güzel bilgiler için Ayça Törün'e ve İienstitü ekibine bizi böyle bir çatı altında buluştukları için çook teşekkür ederim. Iyiki varsınız. İyiki bu eğitim sitesine üye olmuşum.

Ece Ulusoy
07 Ekim 2019
5.0

Ayça Hoca diksiyonu ve aktardığı bilgilerle derslere istekli katılmamı sağladı. Kesinlike tercih etmeniz gereken bir ders.

Yasemin Ahmadi
04 Ekim 2019
5.0

Ayça hoca çok donanımlı ve bilgisini çok iyi aktarabilen bir eğitmen. Kendisinden çok faydalı bilgiler öğrendim. Özellikle ikna yöntemleri ile ilgili verdiği örneklerin çokluğu ve yalın bir dille anlatımı sayesinde zorlanmadan anlayabiliyoruz ve akılda kolaylıkla kalıyor. Kendisine paylaştığı değerli bilgiler için teşekkür ediyorum.

Batuhan çimen
23 Eylül 2019
5.0

dese katılmayı düşünen varsa hiç vakit kaybetmesin saatlerin nasıl hızlı geçtiğini anlamıyacaksınız

çilem özkeskin
23 Eylül 2019
5.0

Öncelikle ikna her iletişimde ve her an gerekli, bu cebimizdeki en iyi bilgi. Tabi ki böyle güzel platformda olması, böyle güzel yoğun emek vererek aktaran hocamla daha da etkileyici kılıyor. Hayatın gereklerinden olduğunu anlamama yardımcı olduğu için Ayça Hocama büyük teşekkür ederim.

Mehmet Yeşil
21 Eylül 2019
5.0

Ayça hanım için bu işin uzmanı diyebiliriz ders anlatma, dikkat çekme kısacası öğrenciyi derste tutma bilgisini aktarmada oldukça iyi. Ayça hanımın bilgi ve birikiminden faydalanmak bence bir ayrıcalık emekleri için teşekkürler....

Zeynep Kayrak
ömer Yaman
20 Eylül 2019
5.0

Derse katılacak isteyen arkadaşlar sizi dolu dolu bir ders bekliyor...

Zeynep Kayrak
Alperen Öz
09 Eylül 2019
5.0

Bir kere Ayça Hanım ciddi emek veriyor. Bunu size her daim hissettiriyor. Sizi sürekli derste tutacak sorular soruyor, sohbetler açıyor ve anektodlar paylaşıyor. Bu sayede etkileşim ve derse bağlılık haliyle artıyor. Ben açıkcası kayıt olurken, eğitimden bu denli memnun kalacağımı düşünmemiştim. Kendisine çok teşekkür ediyor, başarılı sunuşlarının devamını diliyorum.

Egemen Yaşar
08 Eylül 2019
5.0

Bu eğitimi alma amacım satışla ilgili işime yarayabilecek bir kaç ikna tekniği öğrenmekti. Nitekim bu eğitim sayesinde tahmin ettiğimden çok daha fazlasını öğrendim. Sadece satışla ilgili değil günlük hayatta üzerinizde uygulanan ama farkında olmadığınız ikna tekniklerini de öğreniyorsunuz. Gerçekten çok iyi bir eğitim, değerli bilgileri ve emeği için Ayça hocaya teşekkürler.

Sevinç Mutlutürk
07 Eylül 2019
5.0

Ayça Hanım'ın güleryüzü ve güzel ses tonuyla çok keyifli bir eğitimdi. İkna ,hayatın her alanında gerekli. Hem iş hayatınızda hem özel yaşamınızda kullanabileceğiniz teknikleri öğreneceğiniz bir eğitim. Üstelik ücretsiz , hazır bu fırsat verilmişken yararlanın derim. Ayça hanıma ve İstanbul İşletme Enstitüsü'ne çok teşekkürler.

Mehmet Coşkun
07 Eylül 2019
5.0

Çok düzgün bir diksiyon, örneklerle zenginleştirilmiş eğitim, etkili bir vizyon. Ayça hocam hakikaten emek vererek ve özveriyle eğitimini veriyor. Herkese tavsiye edilebilecek, çok güzel bir eğitim...

Zeynep Kayrak
Yağmur Bakanoğlu
06 Eylül 2019
5.0

Ayça hocanın eşsiz anlatımıyla kesinlikle kaçırılmaması gereken bir eğitimdir. Her kesimden her meslekten insanların mutlaka katılması gereken bir eğitimdir.

Zeynep Kayrak
Orkan Alparslan
06 Eylül 2019
5.0

güncel örneklerle süslenen ve sıkmayan bir ders, en sevdiğimiz derstir.

Hasan Aksoy
30 Ağustos 2019
3.0

Eğitim kalitesi daha iyi olabilir, geliştirilebilir, akılda kalıcılık artırılabilir.

Zeynep Kayrak
Abdulbaki Güneş
25 Ağustos 2019
5.0

Başta eğitmenimiz Ayça hanım olmak üzere İİE'ne eğitim konusundaki bu değerli paylaşımları için çok teşekkür ediyorum. Kişisel gelişimim için çok önemli katkılar sundunuz. bunu ücretsiz ve kaliteli içerikler oluşturarak yapmış olmanız benim için çok anlamlı. çalışmalarınızın daima takipçisi ve destekçisi olacağım. her meslekten ve yaştan bireylerin bu eğitimi almalarının önemli ve gerekli olduğunu düşünüyor ve bu fırsatı kaçırmamalarını tavsiye ediyorum.

Zeynep Kayrak
Yusuf Topal
25 Ağustos 2019
5.0

İkna teknikleri eğitimine katıldım. Katılmayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim. Yerinde örneklerle akılda kalıcı ve sürükleyici bir ders idi, teşekkür ederim.

Tolga Taşkıran
23 Ağustos 2019
5.0

Ayça hocanın güler yüzü ve anlatım tekniği ile anlamak kolay

Kübra Karakebap
08 Ağustos 2019
5.0

Ayça Hoca, etkili anlatımı ve akıcı konuşmasıyla dinleyicileri kendine adapte ediyor.Sanki sanal ortamda değilde yüzyüze eğitim alıyor gibi oluyorsunuz.Konulara çok hakim ve hayatın içinden örneklerle birleştirerek anlatıyor.Her yaştan, her meslekten insanların alması gereken bir eğitim programı.Kendisine vermiş olduğu emekler için çok teşekkür ederek yeni eğitim programları açmasını talep ediyorum.Sevgilerle..

Canan Salmen
08 Ağustos 2019
5.0

Ayça Hocadan öğrendiklerimiz mesleki hayatımda çok işime yarayan pusular oldu.İkna işi olunca Ayça hoca ve derslerini anımsıyorum konuları hatırlıyorum ve uyguluyorum sonuçta ben kazanıyorum hep. Ayça hanım çok iyi bir hoca ders notları çok iyiydi.ellerine sağlık sizler vesile olduğunuz için çok teşekkür ederiz

Zeynep Kayrak
Nisanur Korkmaz
06 Ağustos 2019
5.0

Gerçekten çok verimli çok eğlenceli bir ders oldu. Emeği geçen herkese başta Ayça hocamıza çok teşekkürler 🤗

Melike Yıldız
06 Ağustos 2019
4.0

Çok eğitici bir eğitim çok teşekkür ederim

İlhan Arar
06 Ağustos 2019
5.0

Her yönüyle emek verilmiş çok değerli bir eğitim ve deneyim

Zeynep Kayrak
Aynur Ataoğlu
06 Ağustos 2019
5.0

Başarılı kesinlikle

Firdevs Açar
02 Ağustos 2019
5.0

Çok keyifli ve faydalı bir eğitimdi. Eğitmenimiz ikna tekniklerini çeşitli örneklerle öğrenmemizi ve soru-cevap yöntemiyle de pekiştirmemizi sağladı. Canlı derslerde, her fırsatta soru sormamıza imkan verdi, fikrimizi çekinmeden söylememiz için bizleri teşvik etti. İçtenliği ve pozitif enerjisi hem derse hem de tüm katılımcılara yansıdı. Bize bu güzel eğitimi sunan Ayça Hanım'a ve İstanbul İşletme Enstitüsü'ne çok teşekkürler.

Mesut dikkulak
29 Temmuz 2019
5.0

Bana göre iienstitu.com'daki en güzel eğitimlerin başında gelir.

Muratcan Yanlı
27 Temmuz 2019
5.0

İstanbul İşletme Enstitüsün de aldığım en iyi eğitimdir. Kesinlikle tavsiye ederim.

Zeynep Kayrak
Eren Müslim Marz
26 Temmuz 2019
5.0

İstanbul Büyükşehir Belediyesinde Güvenlik Görevlisiyim. Daha önce ibbnin biz çalışanlarına sağladığı bir çok eğitime katıldım ve bunların birinde iienstitu bilgisi eğitimci hocam tarafından tavsiye edilmişti. Şuan eğitimi tamamlamış bulunuyorum sınavı bekliyorum. Yaptığım iş gereği gün icerisinde binlerce insanla mülâki oluyorum ve bu eğitimde ögrendigim pratik bilgiler mükemmel derecede ilk eğitime katıldığım andan itibaren hayatımda kullanılır hale geldi. Sadece iş hayati olarak değil yakın cevremdede daha güzel iletisimler kurmaya başladım. Eğitimci Ayça Hocama müthiş akıcı anlatımı ve deneyimlerini aktarması sebebiyle şükranlarımı sunuyorum. Sevgiyle kalın..

Zeynep Kayrak
BURAK ALKIŞ
26 Temmuz 2019
5.0

Ayça hocamız; kişiliği, davranışları, örnekleri ve söylemleriyle kurumsallığı yansıtan çok değerli bir hocamız oldu. “İkna Teknikleri Eğitimi” ile hayatlarınızı kolaylaştıracak birçok teknik ve bilgi ediniyorsunuz, bu eğitimi sertifika olarak belgelemekte bambaşka bir değer :) Yeni eğitimlerinizi de bekliyoruz hocam.

Emre Yıldız
16 Temmuz 2019
5.0

Canlı dersler ve yüklenilen ders notları oldukça yeterli ve güzeldi Ayça hocamıza tekrardan teşekkür ederim

Zeynep Kayrak
Esma Karapınar
12 Temmuz 2019
5.0

Merhaba aklında soru kalan arkadaşlar için yazmak istedim bende kılı kırk yaran biri olarak bu eğitimi almak isteyen düşüncesinde olan arkadaşlar tüm samimi niyetimle yazıyorum... Çok güzel bir eğitim çok tatlı çok samimi bir öğretmen çok faydalı bilgiler edindim bilmediğim yanlış bildiğim eksik bildiğim bir çok şey ... Ayça hoca o kadar içten ilgileniyor ki emin olun ki eğitimi aldıktan sonra bana hak vereceksiniz bu yazdıklarımla birilerine bir faydam olabildiyse ne mutlu bana eğitimi alıp sınava girecek olan arkadaşların hepsine başarılar diliyorum ... :)

ümmügülsüm Albayrak
30 Haziran 2019
5.0

En zevkli geçen derslerden birisiydi benim için. Hocamiz çok güzel bir şekilde her sorumuzla ilgilendi ve çok güzel şeyler öğretti bize.Tesekkurler bütün emek verenlere

Zeynep Kayrak
Eren Bayındır
29 Haziran 2019
5.0

Gerek iş hayatında gerek sosyal hayatta insanları ikna etmede daha aktif bir rol almak amacıyla bu eğitimi seçtim. Ayça Hanım sevecen ders anlatımıyla ve her zaman pozitif düşünmeye yönlendirerek dersi daha etkili dinlememizi sağladı. Ayrıca Ayça Hanım'ın sade ve anlaşılır örneklerle konuları pekiştirmesi de bahsedilmesi gereken diğer bir konudur. Bu eğitimin kişisel gelişimime katkı sağladığı kanısındayım. Bu eğitimde rol alan İstanbul İşletme Enstitüsü'ne sevgiler ve saygılarla.

Nihal Genç
23 Haziran 2019
5.0

Ayça hocamızın dersi o kadar güzeldi ki.. hem ikna teknikleri üzerine bir eğitim almış oluyorsunuz hem de yaşantınıza yeni bakış açıları katmış oluyorsunuz. İyi ki katılmışım. Hocamıza çok teşekkür ederim.

Ozancan Hayat
19 Haziran 2019
5.0

Benim gelişimime etkisi çok oldu, Eğitmenimiz Ayça Hanı çok ilgili ve deneyimli bir kadın. Ayrıca aktarımı sade ve anlaşılır.

Zeynep Kayrak
Batuhan özcan
17 Haziran 2019
5.0

Ayça Hanımın gerçekten insanlara bir şeyler öğretebilmek için, severek, özverili bir şekilde bu yola girdiği çok belli. Dilerim bütün eğitimciler onun gibi olsun, sadece enstitü için değil, tüm dünyada hakim olması gereken eğitim anlayışı tam da bu. Ayrıca beni de Üstün Başarı Ödülü'ne layık gördüğü için şükranlarımı sunarım. İyi çalışmalar dilerim ve eğitimi herkese tavsiye edeirm.

Zeynep Kayrak
Kezban Kayar
17 Haziran 2019
5.0

mükemmel

Zeynep Kayrak
Zafer Yıldız
17 Haziran 2019
5.0

O Bir prenses o kadar güzel anlatım tarzı ve örneklemeleri var ki sınavda soruların bir çoğu anlattıkları ve örnek verdiği bilgililerden çıktı. Sadece iyi bir şekilde dinleyin zaten dinlemeyi geçiyorsunuz hocamıza odaklanıyorsunuz anlatışına o kadar güzel sohbet ve eğitimden geçiyor ki hiç sıkılmıyorsunuz. Allah emanet olsun hocam bilgileriniz ve verdiğiniz eğitim için.

Simge Altindağ
16 Haziran 2019
5.0

Ayça hocam sayesinde mükemmel bir eğitim oldu benim için enerjisiyle hiç sıkılmadan soluksuz dinleyip izleyebileceğiniz birisi kesinlikle tavsiye ediyorum özellikle ilk eğitimini alacaklar için

Merve Yıldız
16 Haziran 2019
5.0

mükemmel bir dersti Sevgili Ayça TÖRÜN hocamdan ders almak o kadar keyifliydi ki. Başka bir ders daha vermekte olsaydı onu da alırdım kesinlikle . konusmasıyla dersın akıcılıgı ve konuların bizlere faydalığı konusunda kendisine çok teşekkür ediyorum :)

Zeynep Kayrak
özlem Aydoğanoğlu
16 Haziran 2019
5.0

İfade dili yerinde ve samimi, katılım ve ilgi artırma çalışmaları göz doldurucu, örnekler ve tecrübelerle pekiştirilmesini sağlaması zevkli anlatım tarzı gerek görsel gerekse algıyı yaratmada önemli etken olduğunu düşünüyorum. Bu platformdan kazandığım birçok kazanım oldu. Emeği geçen, katkı sağlayan herkese sonsuz teşekkürler. Emeklerinize sonsuz saygı ile...

Beste önkaya
15 Haziran 2019
5.0

Ayça hocanın bu güzel anlatımıyla karşılaşınca bir kez daha bu derse katılmamın ne kadar doğru bir karar olduğunu anladım. Çok faydalı bir eğitimdi. Ayça hocama buradan bir kez daha teşekkür ediyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.

Zeynep Kayrak
Yeşim Kaya
14 Haziran 2019
5.0

Kendisine bizlere bu konuda ışık tuttuğu için ne kadar teşekkür etsem az.

Zennube Karataş
13 Haziran 2019
5.0

çok güzel ve verimli bir eğitimdi. Ayça hoca aktardığı teorik bilgilerin yanı sıra gündelik hayatın içinde karşılaştığımız durumları örneklendirerek dersi oldukça verimli kıldı. kendisine yeniden teşekkür ediyorum :)

Bensu Bekdemir
30 Mayıs 2019
5.0

anlaşılır,keyifli, katıldığım harika eğitimlerden biriydi.Çok şey öğrendim,size de tavsiye ederim..

Neslihan Tuncer
26 Mayıs 2019
5.0

Bu eğitimi almakla Çok doğru ve güzel bir karar verdiği mi 'Ayça Törün 'hocamızla derse başlayınca daha iyi anladım :) İyi ki katılmışım , derslerde hiç sıkılmadım aksine bitmesin diye düşündüm durdum. Çünkü Ayça hocam o kadar güzel ve akıcı bir şekilde anlatıyor ki hiç canın sıkılmıyor ve daha keyifli aktif bir şekilde derse katıla biliyorsun. bu eğitimi almak isteyenlere mutlaka Şiddetle tavsiye ederim.

Zeynep Kayrak
Barkın Necdet Berçmen
23 Mayıs 2019
5.0

içinde eğitim ve öğrenme isteği bulunan değerli arkadaşlar, Bu eğitimi alan bir kişi olarak incelemiş olduğunuz bu eğitim sizlere neler katacak biraz bilgi vermek isterim. Alacağınız eğitim iş hayatınızda, sosyal çevrenizde ve daha birçok alanda etkili bir şekilde iletişim kapılarını sizlere açacaktır. İnsanları ikna etmek istiyorsanız, iyi bir iknacı, analizci ve sorunlara çözüm üreten bireyler olmak istiyorsanız bu eğitim sizlere çok şey katacak. İkna etmenin yolu iyi bir dinleyici ve iyi bir analizci olmaktan geçeceğini belirten eğitimci değerli Ayça Törün Hocamız ile birlikte harika, keyif verici ve adeta bilgi ansiklopedisi olan bu eğitim İşletme Enstitüsünün hazırlamış olduğu en iyi eğitimlerin başında demek hiç abartı kaçmayacaktır. Ayça Hocamızın diksiyon ve etkili beden dili kullanımı ile birlikte bütün ikna tekniklerini öğrenip hayatınıza birçok yenilik katmaya hazırlıklı olunuz. Her gün kendinizin bir adım daha önde olacağı hissine kapılmanız kaçılmaz bir duyu olacak. Eğitimde satış uzmanları, emlakçılar, reklamcılar gibi birçok meslek dalının bilmesi gereken teknikleri sizlere aktararak satışlarınızı tavan yapabilecek bir eğitimi alacaksınız. O halde değişime hazırlıklı olun. 1 haftalık enerji dolumuna, bilgi almaya, algınızı genişletmeye, bakış açılarımızı iyileştirmeye başlamak için eğitime kayıt olun! BAŞARDIĞINIZI GÖRECEKSİNİZ. AYÇA TÖRÜN Hocamıza verdiği değerli bilgiler için teşekkür ederim. Sevgilerimle BARKIN NECDET BERÇMEN

Zeynep Kayrak
Selda Payçin
23 Mayıs 2019
5.0

Güzel bir eğitim

Zeynep Kayrak
Milad Hami Ahmadi
18 Mayıs 2019
5.0

Harika bir eğitim

Zeynep Kayrak
Gül Şen
13 Mayıs 2019
5.0

Katıldığım eğitimler içerisinde en keyif aldığım eğitim, tabi Ayça Törün hocam sayesinde. Verdiği örnekler dersi anlamayı ve içselleştirmeyi kolay kılıyor, farkına varmadan günlük hayatta uygulamaya geçmiş oluyorsunuz.

Zeynep Kayrak
Emine Tuğral
11 Mayıs 2019
5.0

Ayça hocamızı keyifle dinledim.Diksiyonu,güler yüzlü tavırları ile akıcı bir dersi var.Saatin nasıl geçtiğini anlamadım.Anlattıkları akılda kolay kalıyor.Ayça hocamıza,meslek hayatında başarılar diliyorum ve kendisine çok teşekkür ediyorum.

Zeynep Kayrak
Yalçın öztürk
11 Mayıs 2019
5.0

Dersi almadan önce derste verilen bilgilerin hayata bakış açımı bukadar değiştiriceğini hiç düşünmemiştim şimdi anladımki özellikle kişisel gelişim için bu derse iyiki katılmışım Ayrıca dersi bizlere anlatan Sayın Ayça TÖRÜN Hocamızı Ayrıca tebrik ediyorum Okadar Anlaşılır ve Akıcı bir eğiti sunduki Dersi anlamama gibi bir imkanımız Kalmadı Sayın hocama ve enstitu ye çok teşekkürlerimi sunarım ve Arkadaşlar Size tavsiyem Mutlaka bu dersi almanızdan yanadır Dersi almayanlar çok şey kaçırırlar.

Nüket İçli
11 Mayıs 2019
4.0

Eğitim güncel ikna tekniklerini kapsıyor.Ayça hanım’ın yorumları örnekleri ile keyifli bir eğitim süreci geçiriyorsunuz.

Zeynep Kayrak
Elif Özgan
28 Nisan 2019
5.0

Eğitim bir hafta belki ama etkisini bir ömür görebileceğiniz, bir sürü teknik öğreniyorsunuz..Emin olun hayatınızı kolaylaştıracak çok güzel bilgiler var.Eğitim hocanın harika anlatımı,ses tonu, diksiyonu ve hayatın içinden örnekleriyle çok güzel bir bütün oluşturmuş. Hiç düşünmeden katılın derim. Ayça Hocaya bu güzel anlatımı ve emeğinden dolayı teşekkür ederim...

Zeynep Kayrak
Gönül Altan
28 Nisan 2019
5.0

Etkili ve güzel ders anlatiminiz icin cok cok tesekkur ederim Ayça hocam. Sevgiler...

Zeynep Kayrak
Burak Aktepe
27 Nisan 2019
5.0

Acaba alışverişte üzerimizde bilmeden ne gibi ikna taktikleri kullanıyorlar? Alışveriş yaparken farkındalığınızın artmasını mı istiyorsunuz? Satış rakamlarınızı mı arttırmak istiyorsunuz? Saygınlığınızı arttırmak mı istiyorsunuz? Yakınlarınızın ''evet'' ya da ''olur'' demesini mi istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz :) Mükemmel bir eğitimciyle keyifli dakikalar dilerim

Büşra Küçüker
26 Nisan 2019
5.0

Hayatımızın her alanında faydalanabileceğimiz bir eğitim olmakla beraber Sayın Ayça hocamızın harika anlatımıyla keyif alacağınızdan şüpheniz olmasın arkadaşlar..

Zeynep Kayrak
sait demir
16 Nisan 2019
5.0

günlük yaşantınızda rahatlıka kullanabileceğiniz ikna teknikleri. Ve bu teknikleri bir sohbet havasında çok güzel anlatan Ayça törün hocamız. Teşşekür ederim Ayça törün

Zeynep Kayrak
Sibel korkmaz
08 Nisan 2019
5.0

Harikasınız, emeğiniz için teşekkürler!

Ebru Aydın
03 Nisan 2019
5.0

Hiç düşünmeden herkesin alması gereken derslerden biri. Gerçekten çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Enstitüye ve Ayça hocaya çok teşekkür ederim :)

Zeynep Kayrak
Murat Nizam
03 Nisan 2019
5.0

Merhaba, eğitimi herkesin almasını şiddetle tavsiye ederim. Ayrıca Öğretmenin konuşma dili,içten ve samimi olması, sunumun açık ve seçik olması, örneklerin hatırda kalacak olması, hayatın her aşamasında kullanılabilecek olması, interaktif derse katılım....... Saymakla bitecek değil. Bence Zorunlu dersler sınıfında olması gerekir.

Zeynep Kayrak
Caner Karasüleymanoğlu
01 Nisan 2019
5.0

Hiç düşünme hemen kaydını yaptır dersin ne olduğu önemli değil,Ayça hocayı tanıyınca ne demek istediğim çok daha iyi anlaşılacak.Buradan Ayça hocama tekrar teşekkür ederim.1 hafta gibi kısa sürede gerçekten bende büyük etkiler oluşturdu.

Mürüvvet Safa Yıldız
01 Nisan 2019
5.0

Çok güzeldi Ayça Hocayla her zaman güler yüzlü ve enerjik olarak işledik dersleri çok teşekkür ederim

İzzet Erkanlılar
01 Nisan 2019
5.0

Günde 1 saat seminer tadında eğlenceli bir eğitim almak isterseniz tavsiye ederim :)

Betül Oğuz
01 Nisan 2019
5.0

Çok tatlı bir hanımefendi.. dersin nasıl geçtiği anlaşılmıyor.. canlı takip edemedim ama çok verimli oldu benim için.. anlatılanlar çok güzel akılda kalıyor ... Ayça hanıma çok teşekkür ederim.

Zeynep Kayrak
Elif Demiröz
26 Mart 2019
5.0

Ayça Törün'ün ikna teknikleri eğitimi, akıcı anlatımı, pozitif enerjisi ve iyi bir kapsamda hazırladığı ders içerikleriyle gayet başarılı bir eğitim. Derslerinde günlük hayatımda çok işime yarayarak kullanmaya başladığım ve daha önce duymamış olduğum teknikler dinledim. Öğrencileriyle de interaktif bir şekilde yürüttüğü dersleri çok keyifliydi, hayatımın her alanında faydalı olacak bilgiler öğrendim. Teşekkür ediyorum.

Zeynep Kayrak
Ömer Sincar
16 Mart 2019
5.0

Kesinlikle Ayça hocadan herkesin eğitim almasını tavsiye ediyorum. İçtenliği, Bilgi birikiminin aktarımı ve yaydığı pozitif enerji harika.. teşekkürler Ayça hocam, Teşekkürler @iienstitu

Zeynep Kayrak
erkan demircioğlu
05 Mart 2019
5.0

Buraya yorum yaptım sanıyordum yeni gördüm :/ 1 Ay önce katılmıştım, Ayça hanım çok sıcak kanlı ve pozitif bir insan ve bu pozitif enerjisini size de aktarabiliyor emin olabilirsiniz. Ders mi? Size neler kazandırabileceğini gelin ve kendiniz görün :)

Zeynep Kayrak
Arzu Çevikalp ✔️
17 Şubat 2019
5.0

Şu ana kadar en beğendiğim eğitim bu oldu. Neden mi? Çünkü böylesine enerjik, samimi ve temiz kalpli bir eğitmen zor bulunur. Yıllarca hep arzu ettiğim bir eğitmen modeliydi. O kadar güzel bir sesi var ki... Beni her anlamda ikna etti. Böylesine değerli birini kazandığım için çok şanslıyım. Bu kadar etkileneceğimi hiç düşünmemiştim, ben kolay kolay ikna olmam. Bir eğitim koçu olarak kendisini yürekten tebrik ediyorum. Enerjisi yüksek insanlar çıksın her daim karşınıza...

Ipek Tanış
15 Şubat 2019
5.0

Olağan üstü bir eğitimci herkesin başına gelmez herkese tavsiyemdir. Kesinlikle eğitime katılıp bu güzel ve keyifli vakiti sizde geçirebilirsiniz. BİR EĞİTMENİ UNUTULMAZ YAPAN ŞEY ÖĞRENCİSİNİN YÜREĞİNE DOKUNMASIDIR. 👍🌷

Ahmet Emin Dilben
05 Şubat 2019
5.0

Fazlasıyla olağanüstü ve muhteşem bir eğitim. Eğitim süresince kullanılan slaytların, anlatımın yeterliliği çok uygun. Yalnızca bir haftalık bir eğitim ile hem ikna etmeyi hem de ikna tekniklerini öğrenerek bu tekniklerin kendinize uygulanmasını önleyebilirsiniz. Eğitmenin pozitif tutumu ve dersler de ara ara verdiği örneklerin de yardımıyla bu eğitimden kesinlikle memnun kalacağınızı söyleyebilirim.

ERCAN OKUR
04 Şubat 2019
5.0

İİE evvela teşekkür ediyorum.İkna teknikleri eğitimi, kişisel gelişiminize ve diğer dönüşümlerle içten dışa çıkmanızı, yenilenerek uyumlar sağlamanızı, zaman içerisinde dengeleri dinamikleştirerek bilgiler edinmenizi, ilham alarak yeni yollar keşfetmenizi ve çeşitli yeni alanlarınıza vesile olacaktır.Eğitmenimiz Ayça Törün, dersi içsel bir anlatımla, tıpkı yıldızların altında dans eder gibi derin bağlantı kuran ve bunu yansıtan yürekten kutlanacak biri.Herkesin İİE eğitimlerine katılarak çiçeklenmelerini arzuluyorum.

Ipek Tanış
31 Ocak 2019
5.0

Çok güzel anlatım. Full enerji zaman cabuk geçiyor :) Aktardıklarınızdan dolayı teşekkür ederiz Ayça Hocam :)

Sefa Erdal çelebi
30 Ocak 2019
5.0

İkna oldum.

Tüm Yorumlar