AnasayfaOnline EğitimlerHTML5 ve CSS3 Eğitimi
80 Online
29.003 Öğrenci

HTML5 ve CSS3 Eğitimi

HTML5 ve CSS öğrenerek kişisel web sitesi hazırlayın ya da bu alanda çalışın. HTML etiketleme ve çok daha fazlası bu eğitimde. CSS3 eğitimini uzmanından öğrenin.
4.9
(62)

HTML (Hyper Text Markup Language) web sayfaları oluşturmak için kullanılan metin işaretleme dilidir. HTML5 ise bu dilin son sürümünün adıdır. CSS (Cascading Style Sheets) ise, sayfamıza ait görselliğe dair her türlü yapıyı düzenlememizi sağlayan bir dildir. Bu eğitim ile temel düzeydeki HTML5 etiketlerinin kullanımı ve CSS3 stil özelliklerinin temel düzeyde kullanılabilmesi öğretilecektir. Eğitim sonunda her bir öğrenci kendi temel düzey web sitelerini yapabilecek beceriye ulaşabilecektir.

HTML5 ve CSS3 Eğitimine Kimler Katılmalıdır?

  • Bu alana ilgi duyanlar,

  • Bu alanla ilgili kariyer hedefleyenler,

  • Bilişim ile ilgili alanlarda öğrenim gören öğrenciler,

  • Kendi web sayfasını oluşturmak isteyenler.

Devamını göster
Bu görüntü gözlüklü ve sakallı bir adama ait. Çevrimiçi bir HTML5 ve CSS3 Eğitim kursuna katılıyor gibi görünüyor. Dizüstü bilgisayarı açık ve konsantre olmuş görünüyor, muhtemelen not alıyor veya bir kodlama alıştırması yapıyor. Kursu ciddiye aldığı ve öğrenmeye hevesli olduğu görülüyor.
01175
Video5
Sınav1
Ödev
Ders Notları6
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
11/05/2024
Sertifika Sınavı
18/05/2024
Sertifika Sınavı
25/05/2024

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.