AnasayfaOnline EğitimlerHafıza Teknikleri Eğitimi
105 Online
469.822 Öğrenci

Hafıza Teknikleri Eğitimi

Süper bir hafızaya sahip olmak için dahi olmanıza gerek yok. Çeşitli hafıza teknikleri kullanarak kendinizi geliştirebilirsiz. Uzmanından online eğitimle öğrenin.
4.9
(59)

Süper hafızayla doğmanıza gerek yok. Muhtemelen yaşayan birçok kişi de öyle doğmadı. Ama hafızanızı geliştirebilirsiniz. Harika hafıza teknikleri kullanarak geliştirmeniz mümkün. Bu programda katılımcılar; insan hafızasının sahip olduğu gücün farkına varacak, bu beceriyi daha etkili nasıl kullanabileceklerini öğrenecek ve kendi çalışma alanlarına bu gelişimi nasıl yansıtabilecekleriyle ilgili etkinlikler gerçekleştireceklerdir.

Sınava çalışmadan girmeyi veya kolayca yeni bir dil öğrenmeyi herkes istiyor. Bunların hepsini yapmak çok kolay. Tek yapmanız gereken teknikleri bilmek ve uygulamak.

Akıllı Hafıza Tekniklerinin, bilgileri kolaylıkla kodlayıp arkasından hatırlamayı nasıl sağladığını aşama aşama deneyimleme şansı bulacak olan katılımcılar, eğitimin sonunda günlük faaliyet sahalarına bu pratik metotları nasıl uygulayabileceklerini de görmüş olacaklar.

Tüm bu kazanımların yanı sıra katılımcıların gözlem ve konsantrasyon gücünde, özgüveninde, farklı yönleriyle olayları yorumlayabilme becerilerinde ve sıra dışı fikirler üretebilme kabiliyetlerinde artış hedeflenmektedir.

Hafıza Teknikleri eğitimine kimler katılmalıdır?

  • Öğrenciler

  • Çalışanlar

  • Bu alana ilgi duyanlar

Devamını göster
Hafıza Teknikleri Eğitimi
209800
Video5
Sınav1
Ödev1
Ders Notları3
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
25/02/2023
Sertifika Sınavı
11/02/2023
Sertifika Sınavı
18/02/2023

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.
Zihin Haritaları Eğitimi
Salim AkkökSalim Akkök
500209
Satranç Eğitimi
5
(44)

Satranç Eğitimi

15 Konu5 Saat
Erdem TuranErdem Turan
700209
Akıl ve Zeka Oyunları Eğitimi
Erdem TuranErdem Turan
550209