AnasayfaOnline EğitimlerGörsel Mağazacılık Eğitimi
1815 Online
19.556 Öğrenci

Görsel Mağazacılık Eğitimi

Görsel Mağazacılık Eğitimi ile mağazada ürün satışını arttırmaya yönelik gerçekleştirilecek tüm tasarım ve uygulama yöntemlerini alanında uzman eğitmenimizden öğrenebilirsiniz.
4.9
(11)

Perakende sektöründe marka olabilmenin en önemli kriterlerinden biri görsel standartlara sahip olmaktır. Dünyada kabul görmüş görsel teknikleri doğru zamanda e doğru yerde kullanmak, markanın imajını ve satışlarını önemli derecede etkilemektedir. 

Görsel Mağazacılık Eğitimi, katılımcıların görsel mağazacılık alanında bilgi ve donanımlarını arttırmalarını sağlar. Bu alanda vizyon sahibi olmalarını sağlar. Bu eğitim programı sektöre ticari stratejileri görsel algıyla yönetecek mağaza tasarımcıları yetiştirmek için hazırlandı.
Eğitim, perakende sektöründe olup kurumsal ya da kurumsal olmayan küçük işletmeler için satış ve metrekare (m2) verimliliğini arttırıp, farklılık yaratmak adına önemli başlıklar içerir. 

Görsel Mağazacılık Eğitimine Kimler Katılmalı?

  • Perakende sektöründeki küçük işletme sahipleri

  • Görsel düzenleme alanına yeni giriş yapmak isteyenler

  • Görsel satış, görsel ürün yönetimi mağaza görsel tasarımı alanlarında deneyimi olanlar

  • Kurumsal markalarda çalışan görsel düzenleme ekipleri

  • Kurumsal ya da bireysel marka sahibi ve mağaza müdür pozisyonunda çalışanlar

  • Bu alana ilgi duyanlar.

Devamını göster
Sıcak gülümsemeli bir kadın mağazada duruyor. Üzerinde ışıkta parlayan bir kolye ve şık bir bluz var. Gözleri güneş ışığında parlıyor ve ifadesinden neşe duygusu yayılıyor. Doğrudan elindeki tablete bakıyor ve dudakları neşeli bir gülümsemeyle kıvrılıyor. Saçları düz ve sırtından aşağı dökülüyor. Arka plan bulanık ve bir mağazanın önündeymiş gibi görünüyor. Duruşu ve kıyafeti, eğlenceli ve dışa dönük bir kişiliğe sahip, moda bilincine sahip bir birey olduğunu gösteriyor. Işıl ışıl görünüyor ve mutluluğu bulaşıcı.
5881321
Video3
Sınav1
Ödev
Ders Notları1
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
30/03/2024
Sertifika Sınavı
06/04/2024
Sertifika Sınavı
13/04/2024

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.