Close
Mobil Menu Bars
Online Eğitim 20 Nisan
Genel Muhasebe Eğitimi
Ücretsiz
Canlı Ders


Şimdiye dek 38.131 kişi katıldı.
Genel Muhasebe Eğitimi
161 kişi kayıt oldu.
 • Başlangıç Tarihi: 20 Nisan 2020
 • Bitiş Tarihi: 26 Nisan 2020
 • Eğitim Süresi: 7 Gün

⇒ İlk 1000 kişi ücretsiz.

 • Canlı Ders Saatleri
 • Pzt : 22:45 - 23:45
 • Salı : 22:45 - 23:45
 • Çrş : 22:45 - 23:45
 • Prş : 22:45 - 23:45
Türkçe
4,9
221 Değerlendirme

Genel Muhasebe Eğitimi Uzaktan Eğitim Programı

Muhasebe, paranın olduğu her yerde yani hayatımızın her alanındadır. İşverenlerden yatırımcılara ve çalışanlara kadar herkesin bilmesi gereken temel finansal bilgiler vardır. Genel Muhasebe Eğitimi ile bu alandaki gerekli bilgi ve tecrübeleri öğrenecek, daha başarılı bir kariyer elde edeceksiniz.

Muhasebe uygulamalarının ve prosedürlerinin iyi yapılması her işletmenin ve organizasyonun ihtiyacıdır. Muhasebe işletmenin ana dilidir. Yatırımcılar, alacaklılar, çalışanlar, tedarikçiler, müşteriler ve diğer paydaşlar muhasebe alanında temel bir bilgi ve anlayışa sahiptir. Muhasebenin bu ilke ve uygulamaları şirketlerin iş yapış şekillerini de tasarlamaktadır. Muhasebe sertifika programları, hem muhasebe biriminde çalışanlar, hem üst düzey yöneticiler, hem de işverenler için önemlidir. Muhasebe servisinde çalışanlar için mesleğin inceliklerini, detaylarını öğrenebilecekleri bir program olan muhasebe sertifika programları, yöneticiler için de muhasebe uygulamalarına hakimiyet ile daha başarılı bir yönetimi, yönlendirmeyi, denetimi getirecektir.

Genel Muhasebe Online Eğitime Kimler Katılmalıdır?

Bu eğitim programını başarıyla tamamlayan öğrenciler muhasebe mesleğinin gerektirdiği yeterliliği kazananlar şirketlerde genel muhasebe işleri yapabilir ve şirketlerin muhasebe departmanlarında çalışabilirler.

 • Muhasebe ve finans alanında kendini geliştirmek isteyenler,
 • İnsan kaynakları uzmanları,
 • Muhasebe şefi ve yöneticileri,
 • Temel muhasebe bilgisine sahip olmak isteyenler,
 • Bu alanda çalışmak isteyen herkes.

Online eğitim için ihtiyacınız olan şeyler

 • Bilgisayar, tablet ya da akıllı telefon.
 • Aktif bir internet bağlantısı.

Neler öğreneceksiniz?

Bu eğitim muhasebe dilini geliştirmek ve işlemlerin daha akıcı bir şekilde yapılmasını sağlayacaktır. Mali bilgileri kullanarak daha kolay finansal kararlar almanıza da fayda sağlayacaktır. Bu ücretsiz online sertifika programında öğrenciler borç ve alacakları anlamak, hesap dönemi sonunda hesapları kapatmak ve bu ayrıntıları ve çekirdek uygulamaları öğrenecektir.

Eğitimin Konu Başlıkları

 • Genel Muhasebenin Temeli
 • Temel Muhasebe Kavramları
 • Tablolar Ve Defterler
 • Hesaplar
 • Varlık Hesapları
 • Kaynak Hesapları
 • Gelir Tablosu Hesapları
 • Maliyet Hesapları
Devamı
Bu eğitimi beğendiysen
şimdi paylaş!
Yazar
Mustafa Kalafat
Özgeçmiş

Lisans eğitimini Trakya Üniversitesi İşletme Bölümü’nde, tezli yüksek lisansını Afyon Kocatepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Muhasebe ve Finans alanında bölüm birincisi ve yüksek onur öğrencisi olarak tamamlayarak İşletme Bilim Uzmanı ünvanı almıştır.

Devamı
Sertifika Hakkında

Eğitimin sonunda, eğitim süresince edinmiş olduğunuz bilgiler ve örnek olaylar ışığında sınava tabi tutulursunuz. Yapılan sınavda geçerli not alarak başarılı olmanız halinde ücretsiz sertifika kodu ya da başarı sertifikası alabilirsiniz. Başarı sertifikası özel ve resmi kurumlarda geçerlidir. Başarınızı ispatlamanın en kolay yolu!

 • Soğuk damgalı,
 • Uluslararası, özel ve resmi kurumlarda geçerli
Sertifika
Uzman Yorumları
Yıllardır bu işlerin içinde olan biri olarak, anlattıklarınız bana katkı sağladı desem abartmış sayılmam.
Levent Dizdar Levent Dizdar Muhasebe Şefi
Yorumlar(221)
Ortalama Değerlendirme 4,9

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Selin Yağmur Kervancı
27 Mart 2020
5.0

Mustafa hocanın sade açık ve anlaşılır bir şekilde anlatımıyla gerçekten akılda kalıcı oluyor. Alanı olan veya ilgisi olan arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim

Mesut çağlar
27 Mart 2020
5.0

Hocam güzel anlaşılır anlatımınızdan dolayı çok teşekkür ederiz.

Nigar BABAOĞLU
Beyzanur Dermenci
26 Mart 2020
5.0

eğer muhasebeye ilginiz yok ama öğrenmek zorundaysanız muhasebeyi seveceğinize; eğer mıuhasebeyi seviiyorsanız daha da seveceğinize kefilim. inanılmaz faydalı, bilgilendirici ders akışı ve inanılmaz sabırlı mustafa hocamız :) ne kadar teşekkür etsek azdır, emeği çok büyük...

şendal öz
26 Mart 2020
5.0

Mustafa KALAFAT Hocamın ağzına sağlık. Tek bir saniyesini bile boş geçirmedi, gereksiz hiçbir muhabbette bulunmadı, sadece anlatması gerekeni anlattı. Teşekkürler.

Mustafa çoban
24 Mart 2020
5.0

Acaba sıkılır mıyım diye düşündüğüm bu kursta Mustafa hocamızın sayesinde sıkılmadan hatta zamanın nasıl geçtiğini anlamadan zevkle dinledim. Muhasebeyi ezberletmekten ziyade öğrettiği için ne kadar teşekkür etsem azdır.

Nigar BABAOĞLU
Elif Yilmaz
24 Mart 2020
5.0

Akılda kalıcı şekilde anlatım var ve ezberci eğitim yok muhteşem emeğinize sağlık artık bilgiler daha akılda kalıcı çok teşekkür ederiz

Elif Uzunöner
24 Mart 2020
5.0

harika bir eğitimci çok verimli bir ders geçirdim tebrikler

Nigar BABAOĞLU
Meğrican önel
24 Mart 2020
5.0

Ezber yapmadan muhasebenin mantığını öğretmeyi amaçlayan Mustafa hoca harika bir eğitmen. Muhasebeye karşı tüm ön yargılarımı ilk dersten yıktı. Çok zor sandığım kavramların aslında ne kadar basit bir mantığının olduğunu anlamama neden oldu. Harika bir eğitmen ve çok sade ve anlaşılır geçen bir dersti.

Adile Korumaz
24 Mart 2020
5.0

Ezberci değil, mantığa oturtarak ve kişiselleştirerek öğreten bir eğitimci. Bence ön muhasebe de takıldığınız yerler var ise bu eğitim sonunda birçok şey netleşecektir.

Nigar BABAOĞLU
Büşra Ergincan
23 Mart 2020
5.0

muhasebenin mantığını kavramamıza yönelik anlatımınız için çok teşekkürler. tavsiye ederim

Tuğçe şahin
23 Mart 2020
5.0

Şimdiye kadar karışık gelen muhasebe konuları Mustafa hocanın yalın ve sade anlatımı sayesinde hiç karışık gelmedi. Aksine sevmeye başladım. Teşekkürler Hocam.

şendal öz
23 Mart 2020
5.0

Daha ilk dersi dinlememe rağmen; Kalafat hocamın branşında iyi olduğunu ve bunu da öğrencilerine çok iyi seviyede aktardığını belirtmem gerekir. Öğretim görevlisi olması, ders anlatımına gerçekten fazlasıyla yansımaktadır. Şimdiden teşekkürler hocam.

Irem Selenay Durmaz
23 Mart 2020
5.0

mustafa hocadan daha önce finansal yönetim eğitimi alıp çok memnun kalmıştım. Şimdi de genel muhasebe eğitimi alıyorum ve çok memnunum ilgilenenlere kesinlikle iki eğitimi de tavsiye ederim

Hilal Sabancilar
23 Mart 2020
5.0

Açıklayıcı ve ezbere dayalı olmayan bir anlatımınız var. Teşekkürler hocam.

Sümeyra kayapınar
23 Mart 2020
5.0

yararlı bir eğitim hoca çok akıcı ve akılda kalıcı anlatıyor

Nigar BABAOĞLU
Gizem Irmak
20 Mart 2020
5.0

Mühendisim, özel bir şirkette 6 yıldır Sistem Analisti ve ERP Danışmanı olarak çalışıyorum ve aynı zamanda yüksek lisans yapıyorum. Şirkette ERP sistemimizde lojistik tarafında olduğu kadar bir de Türkiye Yerelleştirmesi kapsamında bazı çalışmalar yapmamız ve Muhasebe Departmanı ile birlikte çalışmamız gerekiyor. O sebeple uzun zamandır böyle bir eğitim almak istiyordum ve bu eğitim imdadıma yetişti. Bu güne kadar Muhasebe ile ilgili bir eğitim veya ders almamama rağmen; hocamınızın özünü vererek anlatımı, dersten sonra özel sorularınızı yanıtlıyor olması ve ilginize karşılık vermesi çok güzel. Bu eğitim bu anlamda benim için çok faydalı oldu ve temel sağladı. Teşekkürler hocam. İlgilenen herkese tavsiye ederim.

Nigar BABAOĞLU
Gizem Kılkış
13 Şubat 2020
5.0

Akılda kalıcı ve yalın bir anlatım. Teşekkürler hocam.

Nigar BABAOĞLU
Zeynep Soylu
13 Şubat 2020
5.0

akıcı ve anlaşılır dilde anlatması çok güzel bu sayede herkes anlayabilir ve anlaşılmayan konuda tekrar açıklama gereksinimi duyması gerçekten çok hoş emeğinize sağlık içtenlikle bize katkı sağladığınız için teşekkür ederiz.

Tuğçe Aydin
13 Şubat 2020
5.0

HARİKA ANLATIM TEŞEKKÜRLER

Bertan örnek
12 Şubat 2020
5.0

sade ve anlaşılır biçimde anlatım çok güzel hocam

Nigar BABAOĞLU
Hüsniye çömlekçi
12 Şubat 2020
5.0

"Ezber Yok" diyerek başladık, hesap kalemleri nasıl işler nereye ne yazılır? Bunları "peki NEDEN?"sorusu pekiştiriyor. Akıcı ve açıklayıcı konuşma, soru cevaplar derken bir saat geçiveriyor. Birgün sonu daha emeğiniz için teşekkürler, hocam.

Nigar BABAOĞLU
çiğdem Duman
12 Şubat 2020
5.0

anlatımınız ayrıntılı ve akılda kalıcı çok teşekkür ederiz :)iyi ki almışım bu dersi

Nigar BABAOĞLU
Ayşe çevik
12 Şubat 2020
5.0

teşekkür ederim hocam çok güzel anlatıyorsunuz

Gülşah Ileri
12 Şubat 2020
5.0

Kesinlikle hayatımda bu kadar guzel bir anlatima denk gelmedim eger gelseydim sanirim herseyim farkli olurdu cok tesekkur ededim

Begench Jumayev
11 Şubat 2020
5.0

Dersler akıcı ve anlaşılır şekilde anlatılıyor, yabancı uyruklu olmama rağmen çok iyi anlıyorum. Hocamızın da dediği gibi "ezber yok" !

Mehmet Aydemir
11 Şubat 2020
5.0

Anlaşılır örneklerle ezbere gerek kalmadan yapılan, muhasebeyi zevkli hale getiren anlatım için teşekkür ederim.

Tuğba Ceylan
11 Şubat 2020
5.0

Sıfır muhasebe bilgimle bu alanda gelişmek adına bu eğitime katıldım ve Mustafa Hoca mın anlatımına bayıldım. Etkili devam ediyor bakalım sonuç ne olacak.

Nigar BABAOĞLU
Buse Nur özçelik
11 Şubat 2020
5.0

Dün ki dersi kaçırmıştım bugün nasıp oldu hoca o kadar içten ve o kadar iyi ki gerçekten bu işi sevmeye bile başladım,teşekkür ederiz güzel yürekli hocamıza yarın ki dersi heyecanla bekliyorum

Emine özbek
11 Şubat 2020
5.0

Ders çok iyidi hocam on numara anlattınız tşk ederim👏👏👏

Nigar BABAOĞLU
Yeter özelçi
10 Şubat 2020
5.0

arkadaslar işletme son sınıf ögrencisiyim ve muhasebe dersleri aldık üniversite de ama gelin görin ki ezber :( mustafa hocamız sayesınde onun özgun ,gayet yalın,anlaşılır ve mantığını kavrayıcı örneklerle öğretmesi superdı ilk ders gunumüzdu bugun ilk dersde bile inanılmaz yol katetme saglanması vee en önemlisi basarılı bir muhasebeci olacagına inandırması tesekkurler hocam...

Nigar BABAOĞLU
Deniz Uyar
10 Şubat 2020
5.0

Genel Muhasebe eğitiminin ilk gününde olmama rağmen bakış açım Mustafa hocamız sayesinde değişti. Daha önce ezbere dayalı muhasebe bilgilerimin olduğunu farkettim. Dersimizde gayet anlaşılır ve keyifliydi. Yarın ki muhasebe dersini iple çekiyorum :)

Volkan Sarıkaya
10 Şubat 2020
5.0

''korkunla yüzleş'' muhasebe ve rakamlarla aram pek iyi değildir Mustafa hocamın örnekleriyle çok açıklayıcı ve bilgilendirici bir süreç içerisindeyim teşekkürler 👏

Ayla özcan
10 Şubat 2020
5.0

17 yıldır bu işi yapıyorum, bu akşam ilk ders ve sanki sıfırdan başlamışım gibi zevkli geçti, Mustafa Bey eminimki tecrübesi ve bilgisi ile daha da katkı sağlayacak.

Seda Koç
02 Şubat 2020
5.0

Arkadaşlar ben sağlıkçıyım muhasebe alanında hiçbir bilgim olmamasına rağmen Mustafa hocam sayesinde artık muhasebe konusunda bir farkındalığım oluştu pdfleri çıkartım videoları izlerken kendim notlar alarak çalıştım Mustafa hocam ezber yapmadan öğretiyor olayın mantığını kavrıyoruz.Mustafa hocamın tüm eğitimlerine katılmak istiyorum.

Elif Eke
17 Ocak 2020
5.0

Özellikle eğitimin uygulama kısmı son derece açıklayıcı ve aydınlatıcı olmuştur. İlk eğitime başlarken çok fazla bilgim olmadığı için kaygılanmıştım bu kadar çabuk adapte olacağımı düşünmedim. Hocamıza çok teşekkür ederim.

Burak Gülay
16 Ocak 2020
5.0

Sadece yevmiye kaydı değil bilanço ve gelir tablosunu bu kadar basit ve kalıcı anlatımı konuların tekrar tekrar üzerine basarak anlatımı çok iyi sağolun hocam

Nigar BABAOĞLU
Damla Altinok
16 Ocak 2020
5.0

Tavsiye ediyorum. Çok güzel özetlenmiş,aktarılıyor ve en önemlisi akılda kalıcı.

Sedef Çiftci
16 Ocak 2020
5.0

Çok başarılı bi anlatım.Hocamıza teşekkürler.

Nigar BABAOĞLU
Kazim Kamil Coşkun
16 Ocak 2020
5.0

Anlaşılır ve akıcı bir anlatım. Hem de derse katılarak. Keyifli saatlerdi. Teşekkürler.

Elif Eke
16 Ocak 2020
5.0

Mustafa Hoca'ya açık, anlaşılır ve öğrenmeyi kolaylaştırıcı anlatımından dolayı çok teşekkür ederim. Canlı dersler, videolar, verilmiş olan ders notları ile benim için son derece faydalı bir eğitim oldu.

Yasemin Güntaş
15 Ocak 2020
5.0

Anlaşılır tane tane anlatım.Sorulara anında cevap.Ders başarılı bence.

Burak Gülay
15 Ocak 2020
5.0

Mustafa hocam emeğinize sağlık yaklaşımı örneklemesi samimiyeti ile konuları rahatça kavramamızı sağlıyorsunuz

Nigar BABAOĞLU
Merve Yekta Karatas
15 Ocak 2020
5.0

Kesinlikle tavsiye ediyorum.Cok başarılı hocamız 👍

Nigar BABAOĞLU
özlem Karaca
14 Ocak 2020
5.0

ben hocayı çok sevdim derse hakimiyeti çok iyi ... hiç muhasebe eğitimi almadığım halde anlayabiliyorum....ben çok memnum kaldı... hocama ve enstitüye çok teşekkürler böyle bir imkan verdikleri için ...

Burak Gülay
14 Ocak 2020
5.0

hocam emeğinize yüreğinize sağlık detaylı olarak ilgilenmeniz ayrıca çok güzel teşekkürler

Meryem Ozturk
14 Ocak 2020
5.0

kesinlikle tavsiye ediyorum harika bir eğitim muhteşem anlatım

Nigar BABAOĞLU
Gülcan Kesekler
13 Ocak 2020
4.0

Çok güzel verimli bir dersi teşekkürler hocam

Nigar BABAOĞLU
Cem Caner Ercan
02 Ocak 2020
5.0

Modern öğretim yöntem ve tekniklerini uygulayıp; konu hakkından hiçbir fikir sahibi olmayanlardan uzmanlara kadar her düzeyki insanın bilgi sahibi olabileceği anlatıma sahiptir. Hocamızın bilgi ve tecrubesinin yanısıra kamu üniversitesinde öğretim görevlisi olmasının tarzını etkilediğini düşünüyorum. Enstütüde aldığım en verimli ve keyifli eğitimlerden biridir.

öykü şanlı
27 Aralık 2019
5.0

Mustafa Kalafat hocamızın sunumuyla 'önyargısız' ve 'içselleştirilebilir' bir Genel Muhasebe dersi :)

Emre şen
23 Aralık 2019
5.0

Mustafa hocamız işinin ehli. Anlatım açık ve akıcı. Keyifli ve sıkmayan bir işleyişi var. Teşekkürler hocam

Nigar BABAOĞLU
Betül çetin
16 Aralık 2019
5.0

Hocamızın ağzına sağlık. Anlaşılır, kalıcı ve akıcı ders anlatımı sayesinde karmaşık görünen durumlar dahi basitleşiyor.

Nigar BABAOĞLU
Tuğçe Işık
12 Aralık 2019
5.0

çok verimli bir dersti, çok memnun kaldım ,hocamız süper

Nigar BABAOĞLU
Deniz Korkmaz
09 Aralık 2019
5.0

bende meslek mensubuyum , hocamız daha ilk dersten kalitesini koydu ortaya , yıllardır ezbere öğrendiğim ne varsa içini doldurarak öğrenmeme yardımcı oldu , katılmanızı kesinlikle tavsiye ediyorum

Seda Yücer
09 Aralık 2019
5.0

Ders anlatımı çok güzel, akılda kalıcı ve özellikle de Mustafa eğitmenimiz tecrübesi ve ilgisiyle dersi sevdiriyor.. :)

Nursena Baş
09 Aralık 2019
5.0

Anlatım çok güzel. Kesinikle tavsiye ederim.

Nigar BABAOĞLU
Gözde Menderes
02 Aralık 2019
5.0

Hocam dersi çok etkileyici bir şekilde anlatıyorsunuz. Emekleriniz için teşekkür ederim.

çilem Ballı
28 Kasım 2019
5.0

Umduğumdan çok daha etkili ve akıcı bir eğitim süreci oldu, Mustafa Hocamın emeğine sağlık. teşekkürler iienstitü :)

Muhammed Kurt
27 Kasım 2019
5.0

Hocamız gayet akıcı ve anlaşılır şekilde dersi anlatıyor sorularımızı hiç bekletmeden cevaplıyor teşekkürler hocam

Hilal Mürsel
26 Kasım 2019
5.0

Harika bir eğitim ve anlatım. Teşekkürler Mustafa Bey.

Arzum Ekici
25 Kasım 2019
5.0

Gerçekten çok donanımlı bir dersti sorularıma yeterli cevap aldım sıkılmadan dersi dinledim çok verimliydii

Nigar BABAOĞLU
Harun Kutluay
01 Kasım 2019
5.0

Smmm sgs sınavına hazirlanmama yardımcı olabilir düşüncesi ile katılmak istedim. Mustafa hocam sağolsun çok şey kattı bilmeme rağmen. Böyle yararlı bir eğitimde bulunduğu için kendisine teşekkürlerimi sunarım. 😊

Betül Ertekin
31 Ekim 2019
5.0

Öncelikle hocamıza çok teşekkür ediyorum. Çok verimli bir ders oldu konunun nereden geldiğini kavratması benim için yararlı oldu daha önce okulda almıştım ama ezber olarak dile getirilmişti anlayamamıştım çok teşekkür ediyorum. Hocamızın dış ticaret dersini de aldım oda gayet akıcı ve güzeldi iki dersi de tavsiye ediyorum:)

Nigar BABAOĞLU
Berrak Güray
31 Ekim 2019
5.0

Mustafa Hoca çok başarılı. Ezbere dayalı değil işin mantığını anlatıyor. Sürenin kısıtlı olmasına rağmen anlamadığınız yer var mı diye soruyor ve anlatıyor. Yararlı bir eğitim oldu, çok memnun kaldım

Seda Nur Bayburt
31 Ekim 2019
5.0

Kısa sürede çok doğru noktalara parmak basan, muhasebeyi mantık çerçevesi içerisinde temel taşlarına oturtan çok yararlı bir eğitimdi.

Dilek öksüzali
29 Ekim 2019
5.0

Harikasınız hocam muhasebeyi sevmeye başladım:)

özge çelik
29 Ekim 2019
5.0

Ders harika geçiyor teşekkür ederiz :)

Selin Doyan
19 Ekim 2019
5.0

Hocamız çok iyi işin mantığını anlatıyor.Kısa sürede, online eğitimde birde üzerine gerçekten zor olan bu dersi kolaya indirgeyerek akıcı anlatımında çok başarılı. Şiddetle tavsiye ederim.

Ayşe Aksoy Çelikel
16 Ekim 2019
5.0

Mustafa Hoca muhasebe konusunu tüm mantığı ile akılda kalıcı olacak şekilde anlatıyor. Bu ders ile ezbere ve yanlış bildiklerimizi görebiliyor ve doğrusunu mantığını bilerek daha kalıcı şekilde öğreniyoruz. Benim muhasebe bilgim neredeyse sıfır düzeyinde olmasına rağmen anlatılanları tüm mantığı ile anlayabiliyorum. Derste aklımıza takılanları, karıştırılan bilgileri hocamıza ilettiğimizde, anında açıklama yaparak doğru ve düzgün şekilde öğrenmemize yardımcı oluyor. Sanırım tüm muhasebe personeli Mustafa Hoca dan ders alsa muhasebesel hatalar çok daha az olur. Sektördeki havada gezen yalan yanlış bilgilerden kurtuluruz. Mustafa Kalafat Bey'e çok teşekkür ederim bu bilgi dolu ve keyifli eğitimi için.

Nigar BABAOĞLU
Kezban Kaya
15 Ekim 2019
5.0

SMMM stajı yapıyorum ama bu zamana kadar muhasebe mantığını bu kadar iyi anlamamıştım. İyi ki ben zaten biliyorum demeyip Mustafa Hocanın dersine katılmışım. Teşekkürler

Meliha çelik
08 Ekim 2019
4.0

sade açık ve anlaşılır bi anlatım ile çok şey öğrendim. Teşekkürler.

Jale ünlü
08 Ekim 2019
5.0

Eğitimi başarıyla tamamladım hocama çok teşekkür ediyorum, muhasebeyi hiç bilmiyordum Mustafa hoca işin mantığını bize öğreterek pratik ve kolay öğrenmemizi sağladı. Tekrar teşekkür ederiz hocam.

Erhan Ertuğrul
06 Ekim 2019
5.0

Derslere canlı olarak katılmadığıma pişman oldum. Ders videolarının tamamını izledim benim için çok faydalı oldu. Mustafa Kalafat beye de göstermiş olduğu ilgi ve alaka için çok teşekkür ediyorum.

Nigar BABAOĞLU
Kemale Semedzade
04 Ekim 2019
5.0

Hocam hakkınızı helal edin. Çok iyi bir eğitim oldu. Çok fazla şey öğrendim♥️

Hatice Gökçe Arslan
03 Ekim 2019
5.0

Konu anlatımları gayet anlaşılır ve netti. Hocamız sorgulayarak ve kimsenin sorularını atlamamaya çalışarak anlattı ben çok memnun kaldım teşekkür ederim.

Melek Neyiş
30 Eylül 2019
5.0

anlaşılır ve akılda kalıcı bir anlatımınız için teşekkürler...

Berk Aktas
30 Eylül 2019
5.0

Çok verimli bir ders oldu hocanın konu anlatışındaki açıklık,anlaşılırlık ve konuya hakimiyeti mükemmeldi kitapta önemsiz görülen madde madde yazılan konuları ve kavramları örnekler ile üzerinden geçmesi muhasebe ve konulara bakış açımı değiştirdi çok verimli bir ders herkese tavsiye ederim

Nigar BABAOĞLU
Vedat Acar
30 Eylül 2019
5.0

Hocamız herşeyi sade ve anlaşılır bir şekilde anlatıyor..Teşekkür ederim kendisine

Nigar BABAOĞLU
Reşat Türksoy
30 Eylül 2019
5.0

Anlaşılır ve akıcı bir anlatım ile konuya hakim olması, farklı örneklerle de derslerin daha iyi anlaşıması nedeni ile, hocamıza teşekkür eder ve kesinlikle yeni katılacak arkadaşlara tavsiye ederim.

Nigar BABAOĞLU
Uğur Cemal Eyyüpoğlu
30 Eylül 2019
5.0

Son derece anlaşılır ve verimli bir ders oldu, ezber yerine işin mantığını kavramamızı sağladı

Nigar BABAOĞLU
Bahar Kaytaz
30 Eylül 2019
5.0

Akılda kalıcı örneklerle çok akıcı dersler işleniyor. Teşekkürler mustafa bey hocam

Nigar BABAOĞLU
Mehmet Küçükeken
24 Eylül 2019
5.0

Mustafa hoca mükemmel konu anlatıyor. Teşekkürler.....

Ece Kenar
23 Eylül 2019
5.0

Çok memnun kaldım eğitmende çok ilgiliydi teşekkürler

Ebru Şahin Mızrak
20 Eylül 2019
5.0

Süper eğitmen. Süper eğitim. Muhasebe ile ilgilenen herkese şiddetle tavsiye ederim:)

Aygün Yalvaç
18 Eylül 2019
5.0

Hakikaten canlı bir ders teşekkürler

Nigar BABAOĞLU
Bekir özer
09 Eylül 2019
5.0

Eğitim çok verimli geçti. Bilgime bilgi kattı ve başarılı bir sınav sonucu aldım.mustafa bey'e çok teşekkür ederim.

Büşra Atmaca
05 Eylül 2019
5.0

Mustafa hocanın anlatımı sade ve anlaşılır. Anlaşılmayan konularda olabildiğince yardımcı olmaya çalışıyor. Ayrıca muhasebe temelini oluşturmak adına çok yararlı bir eğitim.

Nigar BABAOĞLU
Yasemin Yıldız
05 Eylül 2019
5.0

Çok açık ve anlaşılır bir şekilde anlatıyorsunuz. Teşekkür ederim.

Nigar BABAOĞLU
Yasemin Özçelik
03 Eylül 2019
5.0

Mustafa hocanın anlatımı; kendine özgü, akıcı ve konu bütünlüğünden uzaklaşmıyor. Öğrenciye tüm bilgileri en sade ve akılda kalıcı şekilde veriyor. Konu anlaşılmadan bir sonraki konuya geçmiyor. Muhasebe sıkıcı sanırdım, Mustafa hoca zevkli hale getirdi.

Öznur Emen
03 Eylül 2019
5.0

Teşekkürler 👍

Nigar BABAOĞLU
Sebnem Filizfidan
19 Ağustos 2019
5.0

sorulara açık ve net cevapları ile çok destek oluyor. akıcı, sade ve örneklerle aklımızda soru işareti kalmadan anlaşılır diliyle derse ilgiyi artırıyor

Abdullah Yılmaz Ibrahimbaş
19 Ağustos 2019
5.0

Hocam anlattığınız her 1 kelime benim bilgimi bi tık arttırıyor. Bu da demektir ki üzerimde hakkınız vardır müteşekkirim.

Busra Gurecioglu
26 Temmuz 2019
5.0

Sade, akici bir dille mantığa dayandırarak anlatımıyla verdiği eğitimin bizde hakkını verebiliriz insallah. Saygilar

Nigar BABAOĞLU
Serdar Kaya
25 Temmuz 2019
5.0

Uzun süredir öğrenmek için aradığım kaynağı yine burada buldum Mustafa bey in örneklerle verdiği eğitim eksiklerimi tamamladı. Teşekkürler Mustafa bey ve iienstitü

Nazlıcan Uslupehlivan
25 Temmuz 2019
5.0

''MUSTAFA KALAFAT ''MUSTAFA HOCA AÇIKLAYICI VE ÖĞRETİCİ ANLATIMI İLE DERSİ MÜKEMMEL ANLATIYOR .HERKESE DERS ALIMI İÇİN TAVSİYE EDİYORUM.HOCAM HERŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Tayyibe Duygu Bigaç
24 Temmuz 2019
5.0

Boş vakit geçirmeden , yalın ve akıcı bir şekilde anlatılan bilgilerdi. Hiç bir bilgim olmamasına rağmen muhasebe raporlarını, dökümanlarını ; " okumayı , yorumlamayı " öğrendim / öğrenmeye başladım. "Ben hiçbirşey bilmiyorum ne öğrenebilirim ki?" demeyin emin olun faydası olacaktır.

Nigar BABAOĞLU
özgür Güney
23 Temmuz 2019
5.0

Güzel bir ders sıkıcı değil anlatım akıcı güncel Mustafa hoca yüreğine emeklerine sağlık .

Nigar BABAOĞLU
Umut Yasin gümüş
22 Temmuz 2019
5.0

Mükemmel bir anlatım

Yağmur özpolat
22 Temmuz 2019
5.0

Güzel bir baslangic oldu.

Kenan Selçuk
11 Temmuz 2019
5.0

Derse ait konuların mantığını basit ve anlaşılır bir dil ile anlatıyor hocamız.Bu da eksik taşları doldurmanıza yardımcı olabilir.

Ilayda Celikkol
11 Temmuz 2019
5.0

çok fazla önyargılı olmama rağmen ve sayısal alanda bilgimin yetersiz olmasına rağmen Mustafa hoca anlayabileceğim en iyi şekilde anlattı. Emeğiniz için çok teşekkürler hocam

Arzu Karasu
27 Haziran 2019
5.0

Hocamızın anlatımı çok güzeldi gerçekten muhasebenin sadece ezbere dayalı olmadığını bize öğrettiği için teşekkür ederim. çok keyifli bir dersti.

Dilek çınar
27 Haziran 2019
5.0

Genel Muhasebe dersine katılım sağladım. Mustafa Kalafat Hoca 4 saatte muhasebeyi anlayabileceği en iyi şekilde anlattı ve bana çok şey kattı. işletme Enstitüsü ne teşekkür ederim.Bize bu imkanları sunduğu için.

Nigar BABAOĞLU
Elif Suçeken
27 Haziran 2019
5.0

Muhasebede şansımı tekrar denedim lakin Mustafa hocamın bu kadar net ve konunun özünü sade bir dille anlatması, karşı tarafa bunu empoze etmesi gerçekten başarılı.Herşey için teşekkürederiz hocam

Nigar BABAOĞLU
Beyzanur Arslan
26 Haziran 2019
5.0

Hocamızın anlatımını çok beğendim. Dersi açık ve net bir şekilde anlatıp, anlayamadıklarımızı da farklı yollarla anlatmaya çalıştı. Emeğiniz için teşekkür ederim.

Esra çetin
25 Haziran 2019
5.0

Çok güzel ve faydalı bir eğitim. Ezbere dayalı değil. Muhasebenin mantığını kavramak ve sonrasında kendini kolaylıkla geliştirebilmek isteyenler için ideal bir temel eğitim olacağını düşünüyorum.

Seher Karadeniz
25 Haziran 2019
5.0

emeginize saglık cok keyıflı bır dersti :)

Nigar BABAOĞLU
Samet Varol
24 Haziran 2019
5.0

Açık ve anlaşılır yorum ile çok güzel bir anlatım yapan hocamız. Ağzınıza sağlık. Çok teşekürler 👍

Seher Karadeniz
24 Haziran 2019
5.0

sıkmadan akıcı bir anlatımınız var mustafa hocam emegınıze saglık keyıfle dınledım..cok teşekkurler :)

Nigar BABAOĞLU
Seda Nur Bastak
24 Haziran 2019
5.0

Gerçekten çok güzel ve anlaşılır bir anlatım tarzı ile muhasebeyi aktarıyorsunuz. Teşekkürler hocam..

Nigar BABAOĞLU
Mihriban şen
24 Haziran 2019
5.0

Akıcı ve anlaşılabilir birşekilde kolaya indirgeyerek herkesin anlayacağı şekilde anlatılıyor. Muhasebe hakkında sıfır bilgim olmasına rağmen şuan ilk dersle kafamda birleyler oluşmuş durumda. Emeğinize sağlık hocam.

Emine Günen
23 Haziran 2019
5.0

Çok faydalı bir eğitim oldu. Mustafa hocam çok teşekkür ederim.

Nigar BABAOĞLU
Mehmet Hamarat
17 Haziran 2019
5.0

Mustafa Hocam çok faydalı bir eğitim aldım muhasebe alanınında farkındalığım arttı teşekkürler eğitimler için 😊

Tuğba Canan
17 Haziran 2019
5.0

Mustafa hocama çok teşekkür ederim. Çok güzel ve eğitici bir eğitim oldu.

Nigar BABAOĞLU
Furkan Dayanç
17 Haziran 2019
5.0

Canli yayinlara çok düzenli katilim yapamamama ragmen fazlasiyla yararli bir kurs oldugunu kesinlikle söyleyebilirim.Tesekkürler Mustafa Hocam.

Nigar BABAOĞLU
Samet Varol
16 Haziran 2019
5.0

Bilgisayarlı muhasebe sertifikası da olacak mı hocam ? Yoksa bu sertifika bilgisarlı muhasebe sertifikasını da kapsar pozisyonda mı ?

Nigar BABAOĞLU
Meriç Gülen
14 Haziran 2019
5.0

Bilgi ve deneyimlerini bizimle paylaşan ve muhasebenin mantığını anlamamıza katkıda bulunan hocamıza teşekkür ederim. Detaylı Muhasabe uygulamalarının devamını bekliyoruz.

şaziye Tiltil
14 Haziran 2019
5.0

Derslere canlı olarak katılamadım fakat sonrasında videoları izledim ve gerçekten çok faydalı bir eğitim oldu. Teşekkürler Mustafa Hocam.

Nigar BABAOĞLU
Seçil YILDIRIM
12 Haziran 2019
5.0

Mustafa hocaya gerçekten teşekkür ederim.hiçbir muhasebe bilgim olmadan örneklerle muhasebenin temel işleyişini öğrendim.

Ilknur şahin
10 Haziran 2019
5.0

Akıcı ve anlaşılabilir birşekilde kolaya indirgeyerek herkesin anlayacağı şekilde anlatılıyor. Muhasebe hakkında sıfır bilgim olmasına rağmen şuan ilk dersle kafamda birleyler oluşmuş durumda. Teşekkürler :)

Nigar BABAOĞLU
Bedreddin Aktaş
10 Haziran 2019
5.0

İşi ehlinden öğrenmek büyük bir ayrıcalık. Genel muhasebe bitince "finans yönetimi" derslerini de alacağım. Teşekkürler Mustafa Bey :)

Nigar BABAOĞLU
Ecem Demirel
28 Mayıs 2019
5.0

Sertifikamı aldım. Anlatımınız ve emeğiniz için çok tesekkürler hocam. Haftaya bir diğer dersinizde görüsmek üzere :).

Gonca Polat
27 Mayıs 2019
5.0

Dün gerçekleşen sınavda hem finansal hemde genel muhasebe eğitiminde Mustafa hocam sayesinde başarılı oldum. Ben aylarca çalışıp karıştırdığım konuları bir kaç cümle anlatan Mustafa hocam sonsuz ederim ederim berrak bir anlatımda bulunduğunuz için. İleri seviyelerde umarım yine beraber devam edebiliriz.

Gülnur Filik
23 Mayıs 2019
5.0

Çok güzel bir eğitimdi. Akıcı ve anlaşılır. Mustafa hocaya teşekkür ederim.

Nigar BABAOĞLU
Esra Güner
22 Mayıs 2019
5.0

Ders anlatımınız o kadar açık ve net ki genel muhasebe dersini uzun süre içerisinde sizden dinlemek isterim hocam

Canan Gökçe
10 Mayıs 2019
5.0

Hocamız dersi çok açık ve öğrencilerle sürekli etkileşim halinde anlatıyor. Eğitim sonunda ders içeriğiyle ilgili aklınızda hiçbir soru işareti kalmayacağına eminim.

Ruhan Aydoğan
09 Mayıs 2019
5.0

Mustafa Hocadan Genel muhasebe eğitimi alıyorum gerçekten çok anlaşılır anlatıyor., ve her fırsatta anlaşılmayan bir yer var mı diye sorarak bizlerinde derse katılımını cesaretlendiriyor bu anlamda çok ilgili bir hoca, buradan da kendisine çok teşekkür ediyorum. IFRS eğitimi de olursa çok faydalı olacaktır. tekrardan hocam çok teşekkürler.

özlem Tekbaş
07 Mayıs 2019
5.0

Kısa sürede akıcı anlatım.

Yasemin öksüz
29 Nisan 2019
5.0

Mustafa hocam, anlatımınız akıcı ve örneklerle tamamlayıcı idi. Öğrendiğimiz bilgiler iş hayatımızda çok faydalı olacak.Emeğinize sağlık..

Erman Adıgüzel
26 Nisan 2019
5.0

Mustafa hocamın dersi işleyişinden, geri dönütler verişinden ve bilgisinden oldukça memnun kaldım. Faydalı ve bir o kadar da keyifli bir eğitim oldu. Kendisinin verdiği tüm dersleri almaya talibim :) Muhasebe ile ilgili olarak Hocamın vereceği başka eğitimlerin de açılması dileğiyle. Emeğiniz için teşekkür ederim Saygıdeğer Hocam .

Nigar BABAOĞLU
Ercan Gülen
25 Nisan 2019
5.0

Öğrenci ile çok iyi bir iletişim içine girerek özverili ders anlatımlarınız ile akılda kalıcı 4 saat için teşekkürler Mustafa Hocam.

Nigar BABAOĞLU
Elshan Gojali
25 Nisan 2019
5.0

Tesekkurler Hocam cok guzel anlatdiniz...

Nigar BABAOĞLU
Esra Er
25 Nisan 2019
5.0

hocam dersi anlatışınız hem de 4 saat gibi kısa bir sürede akılda kalıcı örneklerle harikaydı. gerçekten eğitmen var eğitmen var dememe bir kere daha sebep oldunuz. bir ders bir hocayla nasıl sevilir bana bunu gösterdiniz. teşekkürler. emeğinize sağlık.

Nigar BABAOĞLU
Burcu Arslan
24 Nisan 2019
5.0

harikasınız hocam

özge Sirkeci
24 Nisan 2019
5.0

Hocamız son derece anlayışlı ve sakin. İsterseniz hiç bir şey bilmeyin sabırla sizi aydınlatacaktır. Ben derslerden memnun kaldım .

MUHARREM KILIÇÇEKER
15 Nisan 2019
5.0

Mustafa hocama bizlere aktardığı değerlı bilgiler için tesekkür ediyorum.

Tuğba çökük
14 Nisan 2019
5.0

Hocamızın açıklayıcı ve akıcı anlatımı vardı çok güzel anlattı tavsiye ederim teşekkürler hocam

Koray BAROT
13 Nisan 2019
5.0

Muhasebeyi hiç bilmeyen birinin bile anlayacağı dilde basit ve anlaşılır anlatımınız için teşekkür ederiz.

Nigar BABAOĞLU
Hayriye Tekin
11 Nisan 2019
5.0

Çok verimli derslerdi, Mustafa Hocaya bir kez daha teşekkür ederim

Nigar BABAOĞLU
Hayriye Tekin
10 Nisan 2019
5.0

Hocamızın akıcı ve açıklayıcı anlatımıyla normalde haftalarca süren eğitimlerde aldığımız bilgiyi 1 saat içerisinde bize günlük yaşamdan örneklerle anlatıyor ve aklımıza takılan her bir soruyu yine aynı sabır ve açıklıkla cevaplıyor

Nigar BABAOĞLU
Battal Mustafa Gemici
10 Nisan 2019
3.0

Ders iyi anlaşılır bir şekilde devam ediyor

Nigar BABAOĞLU
Mahmut Akyel
10 Nisan 2019
5.0

Kısa ve öz söyleyim 10 numara 5 yıldız

Elif Kaya
09 Nisan 2019
5.0

Muhasebe dersi ancak bu kadar kolaylaştırılabilir. Günlük yaşantimizdan örnekler vererek, çok akıcı keyifli hem de akılda kalacak şekilde muhteşem bir ders anlatma tekniği olan Mustafa Bey'e sonsuz teşekkürler.

Azize Sibel Arici
08 Nisan 2019
5.0

Muhasebenin genel işleyişi hakkında bilgi sahibi olsak bile özünde bilmediğimiz çok şey varmış. Teşekkür ederiz Mustafa bey derslere ve öğrenmeye devam ...

Nigar BABAOĞLU
Erman Arslan
31 Mart 2019
5.0

Sade ve temiz anlatım için teşekkürler.

Reyhan Helvacioğlu
29 Mart 2019
5.0

Ezberleri Bozan Öğretmen .. Amacı Eğitim ve Öğretmeden Konuyu Geçmiyor .. Müthiş Güzel 1 Anlatım .. Dersin Sonunda Kaç Kez Teşekkür Ettim Bilmiyorum ..

Ali Oduncu
29 Mart 2019
5.0

Eğitimcimiz Mustafa Bey'in tüm birikimini çok akıcı bir şekilde aktardığı, gayet faydalı bir eğitim. Konuyla ilgili farkındalık yaratıyor. Tavsiye ediyorum.

Feyza Seven
29 Mart 2019
5.0

Finansal Yönetim Eğitimine de katıldım. Diğerinde oldugu gibi genel muhasebe eğitiminde de çok ilgili alakalı ve verimli olduğu için kendisine teşekkür ederim. Kısa zamana verilebilecek en iyi eğitimi verdiğini düşünüyorum. başka hocalardan başka derslere katılğımda bu farkındalığı çok daha fazlasyla hissettim. Umarım verdiğiniz eğitimler artar bizde katılırız.

Büşra Taşcı
28 Mart 2019
5.0

Diyebilirim ki, sınavlara hazırlanırken aylarca ezberlemeye çalıştığım konuların mantığını bu eğitimle anladım. hocamız örnekler üzerinden tüm konulara değinmeye çalıştı, benim adıma çok verimli geçti. hocamıza teşekkürler.

Melek Acar
28 Mart 2019
5.0

Mustafa kalafat hocam gerçekten bir dahisiniz. Çok güzel anlatıyorsunuz... Allah razi olsun sizden..

Nigar BABAOĞLU
Begüm Bütüner
28 Mart 2019
5.0

Mustafa hocanın güzel anlatımı için teşekkür ediyorum hayatımda hiç muhasebe görmedim ama detaylı anlatımından dolayı bir çok şeyi öğrendim :)

Nigar BABAOĞLU
Berna Çevik
28 Mart 2019
5.0

Anlamayan insan bile bu dersten sonra anlar iki kere aynı yeri anlamasak bile defalarca anlatıyor.Hiçbirşekilde ezber yok mantığımıza oturtarak bu dersi bize aşılıyor.Hocamıza sonsuz teşekkür ederim.

Nurhayat öz
27 Mart 2019
5.0

Muhasebenin aslında ne kadar hayatın içinde olduğunu gösterdiği için eğitmenimiz Mustafa Kalafat'a teşekkürler. Yeni bilgiler öğrenmek isteyen herkese tavsiye ederim.

Erman Adıgüzel
25 Mart 2019
5.0

Muhasebeyi bilmek bir yana, bunu herkesin anlayabileceği bir lisanda anlatabilmek mühim bence. Bu konuda Ezber bozan biri olduğunuzu düşünüyorum. Ağzınıza sağlık hocam.

Melike Isman
19 Mart 2019
5.0

Dersler gercekten cok faydali oluyo. Mustafa hoca harika bir sekilde anlatiyo konuyu.

Aybüke Oğuz
16 Mart 2019
5.0

Hocam teşekkür ederim :)

Elif Kaya
15 Mart 2019
5.0

Bize aktardığınız bilgiler için teşekkür ederim.Keşke tüm hocaların anlatımı sizin gibi olsa.Emeğiniz için tekrar teşekkürler Mustafa Hocam

Nigar BABAOĞLU
Rabia özer
11 Mart 2019
5.0

universitede okurken sıkıldığım dersti muhasebe. aradan geçen yıllar mıdır yoksa Mustafa hocanın farkı mıdır bilmiyorum ama gayet anlaşılır bir başlangıç oldu. Emeğinize sağlık..

Nigar BABAOĞLU
erkan demircioğlu
28 Şubat 2019
5.0

Muhasebe ortaokulda iken aldığım çok sevdiğim ve severek yaptığım bir dersti. Yıllar sonra tekrar karşıma çıktı. Hatırlayacağımı hiç sanmıyordum ama Mustafa Hocanın anlatımıyla hafızamda eksik kalan yerler tamamlanmaya başladı. Teşekkürler :)

Nigar BABAOĞLU
Sinem özyürekli
28 Şubat 2019
5.0

Bizlere aktardığınız değerlı bilgiler için çok tesekkurler.

Melis Esengün
27 Şubat 2019
5.0

Mustafa hocama bizlere aktardığı degerlı bilgiler için tesekkur ediyorum.

Nigar BABAOĞLU
Didem Yeşiltaş
26 Şubat 2019
5.0

İşletme mezunu olmama rağmen katkısı çok olan hocama teşekkür ediyorum. Bilen veya öğrenmek isteyen arkadaşlara tavsiye ederim.

Nigar BABAOĞLU
Esma Yilmaz
26 Şubat 2019
5.0

Gayet güzel bir eğitim

Gulay Afacan
17 Şubat 2019
5.0

Mustafa hocam ın anlatımı çok güzel ve başarılı,kısa zamanda pek çok temel bilginin eğitimini, hiç muhasebe temeli olmayanın bile kolaylıkla anlayabileceği şekilde anlatıyor, kendisine çok teşekkür ediyorum.

Nuhat Dağkiran
15 Şubat 2019
5.0

Çok anlaşılır ve faydalı bir eğitim oldu. Muhasebeyi bu defa tam anlamıyla anladım diyebilirim. Teşekkür ederim Hocam, emeğinize sağlık :)

Aylin Haçat
14 Şubat 2019
5.0

hiç muhasebe bilgim yoktu sadece yorumların iyi olmasından ve muhasebe acaba gerçekten denildiği kadar sıkıcı mı diye merakımdan derse kayıt oldum ve gerçekten çok memnun kaldım, eminim biraz bilginiz ve ilginiz varsa daha çok şey öğrenirsiniz. teşekkür ederim her şey için hocam.

Nigar BABAOĞLU
Bahar Kaytaz
04 Şubat 2019
5.0

Hocam herşey için çok teşekkür ederim emeğiniz büyük. Diğer eğitimlerde görüşmek üzere

Nigar BABAOĞLU
Hilal şafak Kırtay
04 Şubat 2019
5.0

Mustafa hocam anlatır da ben de karşılığında 100 almaz mıyım :) Daha önce kitaplardan okuduğum muhasebenin sözel kısımlarının kafamda üç boyutlu canlanmasına yardım ettiği için hocama teşekkürü borç bilirim. Süreklilik temel kavramını da hayatına geçirip bizleri eğitimden sonra da desteklemeye devam ettiği için ayrıca sonsuz teşekkürler..

Ramazan Demirli
01 Şubat 2019
5.0

uygulamada muhasebenin içerisindeyim Mustafa hocamın derslerine katıldıktan sonra farkında olmadığım bazı noktaları öğrendim ve muhasebeye hakimiyetim 1 hafta öncesine göre daha farklı. teşekkürler

Nigar BABAOĞLU
Fahrettin Aslan
01 Şubat 2019
5.0

Mükemmel bir anlatım başarılı bir eğitmen tebrik ederim

Sevilay KÖSTEKCİ
31 Ocak 2019
5.0

Muhasebe dersi eğitimini bizlere sunduğunuz için teşekkür ederim. Eğitimin faydasını görüyorum.

Nigar BABAOĞLU
Talha Erdoğan
31 Ocak 2019
5.0

Ders işleyişi ve akiciligi çok güzel teşekkür ederiz.

Zeynep Akdemir
31 Ocak 2019
5.0

Bu platformda aldığım eğitimler arasında en verimli ve en anlaşılır sıkılmadan dinlediğim tek ders diyebilirim. Bazen bilmek yetmez anlatmak için bazı şeyleri. Hocamız gerçekten işi iyi biliyor ve çok iyi anlatıyor. Çok teşekkür ederim bizi Mustafa Hoca gibi biriyle buluşturduğunuz için burada.

Nigar BABAOĞLU
Ipek Kera
30 Ocak 2019
5.0

Mustafa hocam size ne kadar teşekkür etsem az.Anlatımınız süper dersteki donanımınız anlatımınız konunun özünü öğretmeniz çok iyi. Sizin gibi hocalar hep olsun mümkünse :)

EMRE AKBULUT
23 Ocak 2019
4.0

Merhaba ; Ders anlatımları ve iletişim kurabilmemiz için hazırlanan sistemler çok başarılıydı öncelikle hocamıza sonrasında kuruma ve ilgili arkadaşlara çok teşekkür ederiz

çiğdem Uysal
18 Ocak 2019
5.0

Hocamız gerçekten her şeyi çok güzel aktardı çok faydalı oldu tebrik ederim kendisini başka eğitimler yapmasını isterim. diğer muhasebe dallarında finansal tablo analizlerinde örnek olarak eğitimlerinizi bekliyorumm

Nigar BABAOĞLU
Kübra Alpay
18 Ocak 2019
5.0

çok kısa sürede bana muhasebeyi sevdirdiğiniz için çok teşekkür ederim. keşke daha uzun zaman da daha çok bilgi alabilseydik sizden.

Büşranur çetin
18 Ocak 2019
5.0

Muhasebe öğrenmeye yeni başlayan biri olarak en temelden ezbere dayalı değil mantığa dayalı öğretiminizden çok memnun kaldım.Dersler gerçekten verimliydi

Kadir Okurgan
18 Ocak 2019
5.0

Sade ve Herkesin Kolaylıkla Kavrayabileceği Şekilde Anlatım Tarzınızdan Dolaylı Teşekkür Ederim . Dersler Çok Eğlenceli Geçti . Emekleriniz İçin Teşekkürler.

Nigar BABAOĞLU
hatice tekin
14 Ocak 2019
5.0

Egitim cok guzel gecti .videolari fa tekrardan izlereyerek pekistirme yapma imkanimiz da oluyor.Cok eglenceli ve egitici👌👍

SEMA ÇITAK
13 Ocak 2019
5.0

Çok faydalı oldu eğıtiminiz teşekkür ederim. Maliyet Muhasebesi eğitimi de açılırsa çok sevinirim

şaziye Palabıyık
07 Ocak 2019
5.0

Mustafa Hoca, Alanında uzman bir kişi, bizlere genel çerçeveyi ve bütünü kavramamız konusunda bu ders saatini oldukça etkin kullanabilen, işini severek yapan, öğrenebilmeyiz için tüm iyi niyeti ve bilgisiyle destek olan iyi bir eğitmen. Ben dersine katılmaktan çok mutlu oldum.

Medine Goncagül Bölükbaş
07 Ocak 2019
5.0

Mustafa hoca çok donanımlı ve bu eğitim süresi boyunca muhasebe ile ilgili bize birçok faydalı bilgiyi açık ve anlaşılır bir şekilde aktardı.Temel taşların yerine oturmasını sağlayan faydalı bir eğitim oldu benim için teşekkür ederim.

Nigar BABAOĞLU
Eren Temel
06 Ocak 2019
5.0

Eğitmenin enerjisi, öğreniciyi cesaretlendirmesi, sürekli etkileşim halinde dersi izlemesi, öğreticiliği, dersin izlenme yöntemi, kapsamı ve akla gelebilecek tüm konularda çok başarılı bulduğum bir eğitim.

Damla Gündoğan
04 Ocak 2019
5.0

Muhasebe dersi bana hep zor gelmiştir ama Mustafa Hoca'nın anlatımıyla çok net bir şekilde anladım dersi. Çok iyi bir şekilde akıcı bir tarzda anlatıyor.

Gaye Boztaş
01 Ocak 2019
5.0

Gerçekten çok içten söylüyorum, Gerek ilgileri,Gerek ortamı olsun herşeyiyle mükemmel bir ortam sunuyorlar. Ben sertifikamı aldım :) Başarabileceğimi düşünmüyordum ama kendinizi gerçekten derslere verirseniz programda aktif olursanız size artı olarak dönüyor emin olun :)

Oğuz şahin
01 Ocak 2019
5.0

Ben daha önce bu konu hakkında hiçbir bilgisi olmayan biriyim. Mustafa Hocam ile birlikte bir hafta bütün bu konu hakkında ki ön yargı ve korkularımı sildi artık baya bu işin üstüne gitme kararı aldım. Mucize gibi herşey için teşekkürler...

Nigar BABAOĞLU
Yağmur Akyol
25 Aralık 2018
5.0

DEĞERLİ MUSTAFA HOCA DONANIMLI BİLGİSİ İLE BİZLERİ BİLGİLENDİRDİ.YENİ BİLGİLER ÖĞRETTİ.KATKILARINDAN DOLAYI KENDİSİNE VE HOCAMIZI TANIMAMIZA VESİLE OLAN PROJEYİ HAYATA GEÇİREN İSTANBUL İŞLETME ENSTİTÜSÜ ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR EDERİM.BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM.

Hamdiye Oruk
20 Aralık 2018
5.0

Çok iyi çok teşekkür ederim saygı ve sevgi ile kalın

Nigar BABAOĞLU
Fazilet Taşar
20 Aralık 2018
5.0

KENDİSİ İLE 1 HAFTA ÇALIŞMA İMKANI BULMUŞ OLMUŞ GERÇEKTEN BANA BİR ŞANS OLDU .BIKMADAN USANMADAN TEKRARLAYAN BİZLERİ AYDINLATMAKTAN KAÇINMAYAN DEĞERLİ HOCAM UMARIM SİZLERLE BİR ARA TEKRAR YOLUMUZ KESİŞİR . BAŞARILAR DİLERİM

Nigar BABAOĞLU
Rabia Ketenci
05 Aralık 2018
5.0

Genel muhasebe eğitimi kurstan kaydımı sildirmek istiyorum diğer kursla aynı saate geldiği icin nasil yapabilirim

Burcu Günday
26 Kasım 2018
5.0

Muhasebeyi bu kadar açık ve net anlatan bir hoca görmedim... Her şeyi nedene dayandırarak, mantığa oturtarak anlatıyor. Umarım başka ücretsiz eğitimler de verir biz de katılırız...

Nigar BABAOĞLU
Öznur Ağlamaz
26 Kasım 2018
5.0

Hocam egitim cok guzeldi.tesekkurler

Cevahir özdikmen
20 Kasım 2018
5.0

Kendisi dersi çok güzrl anlatıyor ezber değil tamamen öğretmek amaçlı çalışıyor hocamıza teşekkür ederim 😊

Nigar BABAOĞLU
Semrah Yıldırım
18 Kasım 2018
5.0

ders saatleri nasıl oluyor acaba bide kaç saat sürüyor

Nigar BABAOĞLU
Semrah Yıldırım
18 Kasım 2018
4.0

ders saatleri kaçta acaba

Nigar BABAOĞLU
Öznur Ağlamaz
13 Kasım 2018
5.0

Supersiniz

Nüket Urkan Karaman
12 Kasım 2018
5.0

Teşekkürler

Nigar BABAOĞLU
Merve OLGUN
09 Kasım 2018
5.0

Hocamız 4 saatlik muhasebe gibi bir dersi bize çok verimli anlattı. Hocamızın yeni eğitimlerini merakla bekliyorum :)

BAHAR YILMAZ
09 Kasım 2018
5.0

YÜREĞİNİZE SAĞLIK İNSALLH DEVAMİ GELSİN

MERVE GÜDEN
08 Kasım 2018
5.0

Hocamızın konuya hakimiyeti ve her örneğin ardından anlaşılıp anlaşılmadığını sorması ayrıca sorularımızı cevapsız bırakmadan konuyu işlemesi örgün eğitimdeki ortamdan farksızdı .İlgi ve alakanızdan dolayı tesekkur ederiz .Ayrıca vergi dersi egitimi de olursa katılmayı istiyorum.

Tugba Budak
08 Kasım 2018
5.0

Ağzınıza yüreğinize sağlık Mustafa hocam çok teşekkür ederim

Nigar BABAOĞLU
serpil kurt
08 Kasım 2018
5.0

Sosyoloji bölümü mezunuyum. On muhasebe ve büro personeli olarak çalıyorum. Kendimi geliştirmek için genel muhasebe eğitimi ne katıldım. Benim açımdan çok verimli gecti. Bu fırsatı sundugunuz için teşekkür ederim.

Büşra ÇELİK
08 Kasım 2018
5.0

Harika umarım devamı gelir.

Nigar BABAOĞLU
Aysun Emir
08 Kasım 2018
5.0

Genel muhasebe dersini Mustafa Kalafat hocamızın egitimiyle yeniden sevdim iyi bir anlatımı ve konuya hakimiyeti bulunmaktadır kendilerine teşekkür ederim ve sınav pazar günü olursa daha iyi olur eğitimleri birebir yaşamamızı sağlayan iiensitü ekibine çok teşekkür ederim

Nigar BABAOĞLU
Süleyman Doğan
08 Kasım 2018
5.0

Dersler eğlenceli, eğitici ve akıcı bir şekilde işleniyor. Sıkılıp bilgisayarı kapatma kesinlikle söz konusu değil. Hayatın olağan akışında canlı olarak izlenemese bile müsait olunan bir vakitte izlenebilir. Çok teşekkür ederim.

ORHAN SARGIN
08 Kasım 2018
5.0

ÖNCELİKLE BÖYLE BİR PROJEYİ PLANLAYAN, HAYATA GEÇİREN VE DEVAMLILIĞINI SAĞLAYIP, YAPILAN KONTROLLERLE DAHA İLERİYE TAŞIMAK İÇİN UĞRAŞAN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜRLER EDERİM. BÖYLE BİR UYGULAMAYI DUYDUĞUMDA ÇOK HEYECANLANDIM VE MUTLU OLDUM. ÇALIŞTIĞIM KURUMDA HERKES FAYDALANSIN DİYE TÜM PERSONELİMİZE DUYURUSUNU SAĞLADIM. MEMUR OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM. SUNDUĞUNUZ HİZMET ÖĞRENMEK İSTEDİĞİM BİLGİ SAHİBİ OLMAK İSTEDİĞİM BİR ÇOK ŞEYİ BANA SUNUYOR ARTI OLARAK SERTİFİKA SUNUYOR. ŞİMDİLİK FİNANS MUHASEBE VE GENEL MUHASEBEDEN BAŞLADIM. TEKRAR TEŞEKKÜR EDER BAŞARILAR DİLERİM SİZE VE TAKİPTE OLANLARA...

Emine Ateş
08 Kasım 2018
5.0

Eğitimleri oldukça canlı işlediğiniz için Sayın Mustafa Kalafat'a teşekkür ederim. Online olarak bize bu şansı tanıdığınız için de İstanbul işletme Enstitüsüne teşekkür ederim.

FIRAT KOÇ
08 Kasım 2018
4.0

derslerın saat kaçta başlayıp kaçta bittiği bilgisi yok acaba bu konuda bilgilendirirseniz çok sevinirim

Faik TAN
08 Kasım 2018
5.0

Son derece iyi düzenlenmiş bir eğitim, çok faydalandım. Eğitmen ise son derece tecrübeli, çok teşekkür ederim.

Zeynep Duran
15 Ekim 2018
5.0

Eğitmenimiz her şeyden önce çok donanımlı ve bu eğitim süresi boyunca genel muhasebe ile ilgili bize cok faydalı bilgiler aktardı.Temelinden başlayarak bütün taşları yerine oturtan bir eğitim oldu.Ders anlatırken bize olan ilgisi her sorumuza cevap vermesi sürekli olarak bizim bu alanda daha donanımlı olmamızı isteyecek ve bu alanı daha cok sevdirecek bir anlatım tarzıyla cok ama cok memnun kaldım.ve daha donanımlı daha cok severek bu egitimi tamamladım.her şey için çok teşekkürler

Deniz Ersoy
14 Ekim 2018
5.0

İSTANBUL İLETME ENSTİTÜSÜ BİLGİ AÇI OLARAK SİZDEN ÖĞRENİP , İŞ İMKANLARINDA KOLAYLIK SAĞLAYALIM HER DERSİN AYRI BİR BİLGİ KAYNAĞINA SAHİP BİR ENSTİTÜSÜDÜR. BİZLERE DENEYİMLİ VE BİLGİLİ EĞİTİCİLİERİNİZLE SUNDUĞUNUZ DERSLER İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DAHA FARKLI DERSLERLE BERABER ÇALIŞMAK DİLEĞİYLE....

Nigar BABAOĞLU
Buse Yetimoğlu
14 Ekim 2018
5.0

Eğitmenimiz çok iyiydi kendisine bir kez daha teşekkür ederim. Dersi anlatımı ve her işlemden sonra bizlere anlayıp anlamadığımızı sorması. sorularımızı cevaplaması çok iyiydi. Eğitimci süper derslerde çok güzeldi. ama tabi ki de keşke birkaç kur daha olsaydı eminim ki çok şey daha öğrenirdik. Kesinlikle öneririm.

Birol tan
08 Ekim 2018
5.0

Hayırlı olsun

Nigar BABAOĞLU
Şura KAHRAMAN
20 Eylül 2018
2.0

Öncelikle eğitmen araştırmacı bir SMMM. Öğrenci az diye video ders dinledik ancak hocayı anlamak neredeyse imkansızdı yani ses kaydı kötü yapılmıştı. Ayrıca birkaç saatlik derste tüm muhasebenin olması çok verimsizdi. Bence konuları bölüp birkaç kurs bile yapabilirdiniz. Okullarda minimum 1-1,5 senede anlatılacak şeyi birkaç saate sıkıştırmışsınız. Sınavı başarıyla geçtim ama sınav da çok zordu. Yine de emek verip kurs yaptığınız için teşekkürler.

Nigar BABAOĞLU
Özge tan
02 Eylül 2018
5.0

Çok teşekkürler emekleriniz için. Dğer dersler telefonda açılıyor fakat bu dersi telefondan açamadım :(

Nazlı zehir
31 Temmuz 2018
5.0

Verimli bir anlatım

DİLEK ÖZBEY
14 Haziran 2018
3.0

Sınavlar internet üzerinden mi? Ayrıca sertifika için ücret ödemesi yapılıyor mu ?

Ayşe Mine Karadaşlı
29 Mayıs 2018
5.0

Yüzyüze eğitimin aynısı diyemeyiz haksızlık olur çünkü gerçekten daha iyi olduğunu düşünüyorum Teşekkürler istanbul işletme enstitüsü

Kadir Koçak
29 Mayıs 2018
5.0

Eğitimin yararlı olduğu su götürmez bir gerçek.

Çiğdem cimcimoglu
28 Mayıs 2018
5.0

Cok memnun kaldım

Sevgi Ördek
17 Mayıs 2018
5.0

Kendi şirketimin muhasebesini yakından takip etmek istiyordum. Almış olduğum online eğitim sayaesinde işlerim daha da kolaylaştı.

Tüm Yorumlar