Genel Muhasebe Eğitimi
 • Başlangıç Tarihi: 27 Ocak 2020
 • Bitiş Tarihi: 02 Şubat 2020
 • Eğitim Süresi: 7 gün
 • Sınav Tarihi: 02 Şubat 2020
Online Eğitim 27Ocak
Genel Muhasebe Eğitimi
Ücretsiz
Canlı Ders

CANLI DERS

 • 4,9
187 Değerlendirme
Mustafa Kalafat
Finans - Muhasebe Eğitimleri
TÜRKÇE
 • 4,9
187 Değerlendirme

Genel Muhasebe Eğitimi Uzaktan Eğitim Programı

Muhasebe, paranın olduğu her yerde yani hayatımızın her alanındadır. İşverenlerden yatırımcılara ve çalışanlara kadar herkesin bilmesi gereken temel finansal bilgiler vardır. Genel Muhasebe Eğitimi ile bu alandaki gerekli bilgi ve tecrübeleri öğrenecek, daha başarılı bir kariyer elde edeceksiniz.

Muhasebe uygulamalarının ve prosedürlerinin iyi yapılması her işletmenin ve organizasyonun ihtiyacıdır. Muhasebe işletmenin ana dilidir. Yatırımcılar, alacaklılar, çalışanlar, tedarikçiler, müşteriler ve diğer paydaşlar muhasebe alanında temel bir bilgi ve anlayışa sahiptir. Muhasebenin bu ilke ve uygulamaları şirketlerin iş yapış şekillerini de tasarlamaktadır. Muhasebe sertifika programları, hem muhasebe biriminde çalışanlar, hem üst düzey yöneticiler, hem de işverenler için önemlidir. Muhasebe servisinde çalışanlar için mesleğin inceliklerini, detaylarını öğrenebilecekleri bir program olan muhasebe sertifika programları, yöneticiler için de muhasebe uygulamalarına hakimiyet ile daha başarılı bir yönetimi, yönlendirmeyi, denetimi getirecektir.

Genel Muhasebe Online Eğitime Kimler Katılmalıdır?

Bu eğitim programını başarıyla tamamlayan öğrenciler muhasebe mesleğinin gerektirdiği yeterliliği kazananlar şirketlerde genel muhasebe işleri yapabilir ve şirketlerin muhasebe departmanlarında çalışabilirler.

 • Muhasebe ve finans alanında kendini geliştirmek isteyenler,
 • İnsan kaynakları uzmanları,
 • Muhasebe şefi ve yöneticileri,
 • Temel muhasebe bilgisine sahip olmak isteyenler,
 • Bu alanda çalışmak isteyen herkes.

Online eğitim için ihtiyacınız olan şeyler

 • Bilgisayar, tablet ya da akıllı telefon.
 • Aktif bir internet bağlantısı.

Neler öğreneceksiniz?

Bu eğitim muhasebe dilini geliştirmek ve işlemlerin daha akıcı bir şekilde yapılmasını sağlayacaktır. Mali bilgileri kullanarak daha kolay finansal kararlar almanıza da fayda sağlayacaktır. Bu ücretsiz online sertifika programında öğrenciler borç ve alacakları anlamak, hesap dönemi sonunda hesapları kapatmak ve bu ayrıntıları ve çekirdek uygulamaları öğrenecektir.

DEVAMINI OKU

Bu eğitim muhasebe dilini geliştirmek ve işlemlerin daha akıcı bir şekilde yapılmasını sağlayacaktır. Mali bilgileri kullanarak daha kolay finansal kararlar almanıza da fayda sağlayacaktır. Bu ücretsiz online sertifika programında öğrenciler borç ve alacakları anlamak, hesap dönemi sonunda hesapları kapatmak ve bu ayrıntıları ve çekirdek uygulamaları öğrenecektir.

Eğitimin Konu Başlıkları

 • Genel Muhasebenin Temeli
 • Temel Muhasebe Kavramları
 • Tablolar Ve Defterler
 • Hesaplar
 • Varlık Hesapları
 • Kaynak Hesapları
 • Gelir Tablosu Hesapları
 • Maliyet Hesapları
DEVAMINI OKU
 • Genel Muhasebenin Temeli
 • Temel Muhasebe Kavramları
 • Tablolar Ve Defterler
 • Hesaplar
 • Varlık Hesapları
 • Kaynak Hesapları
 • Gelir Tablosu Hesapları
 • Maliyet Hesapları

Eğitimle İlgili Sıkça Sorulanlar

Genel muhasebe eğitimi ücretsiz mi?

Eğitim tamamen ücretsizdir. Öğrenciler web sitemizden kayıt olarak eğitime ücretsiz kayıt olabilir. Kayıt sırasında evrak veya kimlik numarası istenmemektedir. İsim-soyisim, telefon ve eposta adresinizle eğitime kayıt olabilirsiniz.

Genel muhasebe eğitimi nerede yapılacak?

Bu eğitim internet üzerinden yapılmaktadır. İstediğiniz yerden eğitime kayıt olabilirsiniz. Uzaktan eğitim sistemimize girebilmek için bir bilgisayar veya akıllı telefon ve internetiniz olması gerekir. Dilediğiniz yerden katılma özgürlüğüyle eğitime kaydolun.

Eğitimin süresi nedir?

Bu eğitim 1 hafta sürmektedir. Katılımcılar 1 hafta boyunca canlı derslere katılabilir, videoları izleyebilir, ders notlarını okuyabilir ve diğer tüm belgelere erişim sağlayabilir.

Eğitimin sonunda sertifika alacak mıyım?

Öğrenciler eğitimde başarılı olduklarında ücretsiz dijital sertifika kodu alabilir. Bu kod öğrencinin özgeçmişine ekleyebileceği ve doğrulayabileceği özel bir alandır. LinkedIn gibi platformlara sertifika kodunuzu ekleyebilir ve tüm dünyayla paylaşabilirsiniz.

Sertifika nerelerde geçerli?

Aldığınız başarı belgesi özel ve resmi kurumlarda geçerlidir. Uluslararası işletmelerde ve başvurularda kolaylıkla kullanabilirsiniz. 

Eğitim video mu canlı ders mi?

Yeterli katılım sağlandığında eğitim canlı ders olarak yapılmaktadır. Katılımcılar ve eğitmen internet üzerinden anlık aktarımın yapıldığı bir ortamda derse katılırlar. Katılım yeterli değilse öğrenciler video ve diğer materyallerle dersi tamamlar.

Küçük ya da büyük fark etmeksizin her işletmenin muhasebe bölümü mutlaka bulunmaktadır. Çalışanların ücretlerinin düzenli ödenmesi, firma hesabına giren paralar ve firma hesabından çıkan paraların bir çizelgesinin tutulduğu bölüm, muhasebe bölümüdür. Muhasebe işlemleri konu hakkında bilgi sahibi olmadan asla yapılamaz. Bu nedenle muhasebe eğitimi bu alanda kendini geliştirmek isteyenlere büyük fırsatlar sunmaktadır. Sizlerde muhasebe departmanında kendinize bir yer bulmak istiyorsanız ücretsiz olarak verilen eğitimlere katılarak sertifika sahibi olmalısınız.
İstanbul İşletme Enstitüsü 2012 yılında kurularak kendini geliştirmek isteyen kişilere ücretsiz sertifika programları düzenlemeye başlamıştır. Ekonomik olarak kursa gidecek imkânı olmayanlara çok iyi bir fırsat olan bu programlar arasında muhasebe eğitimleri da yer alır. Eğitimler online olarak uzaktan eğitim şeklinde verilmektedir.
Hemen her alanda verilen sertifika programları, uzman eğitmenler tarafından sunulmaktadır. Eğitim sonrasında verilecek olan sertifika soğuk damgalı olup her alanda geçerliliğe sahiptir. Finans ve muhasebe alanları ekonominin var olduğu her yerde bulunmaktadır. Muhasebe ile beraber bilgisayarlı muhasebe de öğrenerek rakiplerinizi birkaç adım geçebilir ve sektörde kendinize çok daha kolay yer bulabilirsiniz. Genel muhasebe eğitimi kapsamında verilen dersler ve eğitim hakkında genel bilgiler aşağıda anlatılmıştır.

Genel Muhasebe Eğitimi

İşletmelerde muhasebe uygulamalarının düzenli olarak yapılabilmesi için muhasebe ve bilgisayarlı muhasebe dersleri öğrenmek gereklidir. Her işletmenin temeli muhasebedir. Bu şekilde bakıldığında ön muhasebe eğitimi alan kişilerin işsiz kalmayacağı ve kendilerine istedikleri firmada iş bulabilecekleri görülmektedir. Çünkü firmalar donanımlı çalışan isterler. Şirketlerin iş yapısının temel şeklini tasarlamayı öğreten muhasebe eğitimleri hem muhasebe departmanında çalışanlar hem de firma sahipleri için önem arz etmektedir.
Mevcut olarak çalışılan departmanda yükselmek için kişinin kendini geliştirmesi gerekmektedir. Bu nedenle muhasebe eğitimi sizler için büyük bir fırsattır. Muhasebe mesleğinin gerektirmiş olduğu her şeyi kazanacağınız eğitimler sonrasında işi bildiğinizi gösteren bir belgeye sahip olacaksınız.
Muhasebe eğitimi ile beraber ön muhasebe eğitimi da verilmektedir. Hatta bilgisayarlı muhasebenin inceliklerini öğrenmek isteyenlere özel kurslar da düzenlenmektedir. Eğitim kapsamında bilgisayarlı muhasebe dersleri verilerek işin önemli ayrıntıları anlatılmaktadır. Bu eğitimlerin her biri farklı alanlarda iş fırsatı demektir.

Eğitimin Temel Amacı

Muhasebe eğitimi programının temel amacı, bu alanda sizleri en iyi şekilde yetiştirmek ve kolay bir şekilde iş bulmanızı sağlamaktır. Uzman eğitmenler ile muhasebe biriminin bütün gereklilikleri en iyi şekilde öğretilmektedir. Katıldığınız muhasebe eğitimleri sonrasında alacağınız sertifika ile bu eğitimi aldığınız ispatlayabilecek ve donanımlarınızı gösterebileceksiniz. Muhasebe mesleğinin bütün inceliklerini tam olarak öğreneceksiniz.

Eğitime Kimler Katılabilir?

Düzenlenen muhasebe eğitimleri herkese açıktır. Kursa katılmanız için deneyim şartı ya da bilgi zorunluluğu aranmıyor. Muhasebe alanında kendinizi geliştirmenin en kolay yolu muhasebe eğitimi olmaktadır. Bu nedenle eğitimleri aksatmamanız önerilir.

Uzaktan eğitim şeklinde verilen muhasebe eğitimi muhasebe şeflerine, temel muhasebe alanında bilgi sahibi olmak isteyenlere ve insan kaynakları uzmanlarına uygulamalı olarak işin püf noktalarını öğretmektedir. Aktif bir internet bağlantısı olan herkes bilgisayar, tablet veya telefonu ile eğitime katılabilir. Genel muhasebenin anlatıldığı muhasebe eğitimleri sonrasında muhasebe işlemlerini akıcı bir şekilde yapabileceksiniz. Borç ve alacakları anlayarak her hesap döneminde hesabı doğru bir şekilde kapatıp firmanın karını artırabileceksiniz. Genel muhasebe ile beraber verilen diğer önemli kurslar şunlardır:

Bilgisayarlı Muhasebe eğitimi

Bilgisayarlı muhasebe eğitiminda paket programları anlatılmaktadır. Muhasebenin gerektirdiği bütün işleri başarı ile yapabilmek için bazı muhasebe programları gereklidir. Gerekli olan bu program programcılık yapan kişilere de yazdırılabilir. Ancak büyük maddi sermaye anlamına geldiği için firmalar bu seçeneğe yanaşmak istemezler. Bu işi bilgisayarlı muhasebe eğitimi almış olan bir çalışana yaptırarak işlerinin daha ekonomik yürütülmesini sağlarlar. Bu durum hem şirket için hem de çalışan için önemlidir.
Online eğitim programında verilen bilgisayarlı muhasebe dersleri sayesinde işin bütün inceliklerini öğrenerek bu alanda kendinizi geliştirebilirsiniz. Her işletmede muhasebe bilen birine ihtiyaç duyulduğu için rakiplerinize göre donanımlı hale gelerek işi siz alabilirsiniz. Bilgisayarlı muhasebe çok önemli bir bölümdür. Üniversiteler de bile yer alan bu bölümde işi bilen bireyler yetiştirilmektedir. Her öğrenciye ayrıntılı olarak verilen bilgisayarlı muhasebe dersleri ile muhasebe sektörü canlı tutulmaktadır. Sizler de bu öğrencilerden biri olabilirsiniz.
Bilgisayarlı muhasebe online eğitimlerine katılarak Netfis, Eta, Eta Windows, Mikro gibi programların ne demek olduğu ayrıntıları ile öğrenebilirsiniz. Muhasebe programlarının anlatıldığı eğitimler ile işi tam olarak kavramanız sağlanır. Sonrasında bilgisayarlı muhasebe dersleri ile ilgili sınav yapılır ve başarılı olursanız sertifikanız verilir. Sertifikanızı alarak artık sizde muhasebe sektörüne adım atmış olursunuz.

Ön Muhasebe Eğitimi
Muhasebe elemanlarında bulunması istenen donanımlardan biri de ön muhasebedir. Bu nedenle ön muhasebe eğitimi da çok fazla talep görmektedir. Şirketlerin haftalık olarak ödeme planlarını çıkaran, günlük olarak stok takibi yapan ve nakit akışını inceleyen personeller ile şirket istedikleri hedefe kısa sürede ulaşır. Önemli bir bölüm olduğu için ön muhasebe eğitimi ile işin ayrıntıları öğrenilmelidir. Bu konu hakkında eğitim almayan kişiler sektörde kendilerine yer bulamazlar.
Ön muhasebe eğitimi sonrasında verilen sertifika sayesinde ticari faaliyette bulunan her kurumda ve işletmelerin muhasebe birimlerinde çalışabilirsiniz. Ayrıca yeminli mali müşavir olma yolunda da önemli bir adım atmış olursunuz.

DEVAMINI OKU

Genel muhasebe eğitimi ücretsiz mi?

Eğitim tamamen ücretsizdir. Öğrenciler web sitemizden kayıt olarak eğitime ücretsiz kayıt olabilir. Kayıt sırasında evrak veya kimlik numarası istenmemektedir. İsim-soyisim, telefon ve eposta adresinizle eğitime kayıt olabilirsiniz.

Genel muhasebe eğitimi nerede yapılacak?

Bu eğitim internet üzerinden yapılmaktadır. İstediğiniz yerden eğitime kayıt olabilirsiniz. Uzaktan eğitim sistemimize girebilmek için bir bilgisayar veya akıllı telefon ve internetiniz olması gerekir. Dilediğiniz yerden katılma özgürlüğüyle eğitime kaydolun.

Eğitimin süresi nedir?

Bu eğitim 1 hafta sürmektedir. Katılımcılar 1 hafta boyunca canlı derslere katılabilir, videoları izleyebilir, ders notlarını okuyabilir ve diğer tüm belgelere erişim sağlayabilir.

Eğitimin sonunda sertifika alacak mıyım?

Öğrenciler eğitimde başarılı olduklarında ücretsiz dijital sertifika kodu alabilir. Bu kod öğrencinin özgeçmişine ekleyebileceği ve doğrulayabileceği özel bir alandır. LinkedIn gibi platformlara sertifika kodunuzu ekleyebilir ve tüm dünyayla paylaşabilirsiniz.

Sertifika nerelerde geçerli?

Aldığınız başarı belgesi özel ve resmi kurumlarda geçerlidir. Uluslararası işletmelerde ve başvurularda kolaylıkla kullanabilirsiniz. 

Eğitim video mu canlı ders mi?

Yeterli katılım sağlandığında eğitim canlı ders olarak yapılmaktadır. Katılımcılar ve eğitmen internet üzerinden anlık aktarımın yapıldığı bir ortamda derse katılırlar. Katılım yeterli değilse öğrenciler video ve diğer materyallerle dersi tamamlar.

Küçük ya da büyük fark etmeksizin her işletmenin muhasebe bölümü mutlaka bulunmaktadır. Çalışanların ücretlerinin düzenli ödenmesi, firma hesabına giren paralar ve firma hesabından çıkan paraların bir çizelgesinin tutulduğu bölüm, muhasebe bölümüdür. Muhasebe işlemleri konu hakkında bilgi sahibi olmadan asla yapılamaz. Bu nedenle muhasebe eğitimi bu alanda kendini geliştirmek isteyenlere büyük fırsatlar sunmaktadır. Sizlerde muhasebe departmanında kendinize bir yer bulmak istiyorsanız ücretsiz olarak verilen eğitimlere katılarak sertifika sahibi olmalısınız.
İstanbul İşletme Enstitüsü 2012 yılında kurularak kendini geliştirmek isteyen kişilere ücretsiz sertifika programları düzenlemeye başlamıştır. Ekonomik olarak kursa gidecek imkânı olmayanlara çok iyi bir fırsat olan bu programlar arasında muhasebe eğitimleri da yer alır. Eğitimler online olarak uzaktan eğitim şeklinde verilmektedir.
Hemen her alanda verilen sertifika programları, uzman eğitmenler tarafından sunulmaktadır. Eğitim sonrasında verilecek olan sertifika soğuk damgalı olup her alanda geçerliliğe sahiptir. Finans ve muhasebe alanları ekonominin var olduğu her yerde bulunmaktadır. Muhasebe ile beraber bilgisayarlı muhasebe de öğrenerek rakiplerinizi birkaç adım geçebilir ve sektörde kendinize çok daha kolay yer bulabilirsiniz. Genel muhasebe eğitimi kapsamında verilen dersler ve eğitim hakkında genel bilgiler aşağıda anlatılmıştır.

Genel Muhasebe Eğitimi

İşletmelerde muhasebe uygulamalarının düzenli olarak yapılabilmesi için muhasebe ve bilgisayarlı muhasebe dersleri öğrenmek gereklidir. Her işletmenin temeli muhasebedir. Bu şekilde bakıldığında ön muhasebe eğitimi alan kişilerin işsiz kalmayacağı ve kendilerine istedikleri firmada iş bulabilecekleri görülmektedir. Çünkü firmalar donanımlı çalışan isterler. Şirketlerin iş yapısının temel şeklini tasarlamayı öğreten muhasebe eğitimleri hem muhasebe departmanında çalışanlar hem de firma sahipleri için önem arz etmektedir.
Mevcut olarak çalışılan departmanda yükselmek için kişinin kendini geliştirmesi gerekmektedir. Bu nedenle muhasebe eğitimi sizler için büyük bir fırsattır. Muhasebe mesleğinin gerektirmiş olduğu her şeyi kazanacağınız eğitimler sonrasında işi bildiğinizi gösteren bir belgeye sahip olacaksınız.
Muhasebe eğitimi ile beraber ön muhasebe eğitimi da verilmektedir. Hatta bilgisayarlı muhasebenin inceliklerini öğrenmek isteyenlere özel kurslar da düzenlenmektedir. Eğitim kapsamında bilgisayarlı muhasebe dersleri verilerek işin önemli ayrıntıları anlatılmaktadır. Bu eğitimlerin her biri farklı alanlarda iş fırsatı demektir.

Eğitimin Temel Amacı

Muhasebe eğitimi programının temel amacı, bu alanda sizleri en iyi şekilde yetiştirmek ve kolay bir şekilde iş bulmanızı sağlamaktır. Uzman eğitmenler ile muhasebe biriminin bütün gereklilikleri en iyi şekilde öğretilmektedir. Katıldığınız muhasebe eğitimleri sonrasında alacağınız sertifika ile bu eğitimi aldığınız ispatlayabilecek ve donanımlarınızı gösterebileceksiniz. Muhasebe mesleğinin bütün inceliklerini tam olarak öğreneceksiniz.

Eğitime Kimler Katılabilir?

Düzenlenen muhasebe eğitimleri herkese açıktır. Kursa katılmanız için deneyim şartı ya da bilgi zorunluluğu aranmıyor. Muhasebe alanında kendinizi geliştirmenin en kolay yolu muhasebe eğitimi olmaktadır. Bu nedenle eğitimleri aksatmamanız önerilir.

Uzaktan eğitim şeklinde verilen muhasebe eğitimi muhasebe şeflerine, temel muhasebe alanında bilgi sahibi olmak isteyenlere ve insan kaynakları uzmanlarına uygulamalı olarak işin püf noktalarını öğretmektedir. Aktif bir internet bağlantısı olan herkes bilgisayar, tablet veya telefonu ile eğitime katılabilir. Genel muhasebenin anlatıldığı muhasebe eğitimleri sonrasında muhasebe işlemlerini akıcı bir şekilde yapabileceksiniz. Borç ve alacakları anlayarak her hesap döneminde hesabı doğru bir şekilde kapatıp firmanın karını artırabileceksiniz. Genel muhasebe ile beraber verilen diğer önemli kurslar şunlardır:

Bilgisayarlı Muhasebe eğitimi

Bilgisayarlı muhasebe eğitiminda paket programları anlatılmaktadır. Muhasebenin gerektirdiği bütün işleri başarı ile yapabilmek için bazı muhasebe programları gereklidir. Gerekli olan bu program programcılık yapan kişilere de yazdırılabilir. Ancak büyük maddi sermaye anlamına geldiği için firmalar bu seçeneğe yanaşmak istemezler. Bu işi bilgisayarlı muhasebe eğitimi almış olan bir çalışana yaptırarak işlerinin daha ekonomik yürütülmesini sağlarlar. Bu durum hem şirket için hem de çalışan için önemlidir.
Online eğitim programında verilen bilgisayarlı muhasebe dersleri sayesinde işin bütün inceliklerini öğrenerek bu alanda kendinizi geliştirebilirsiniz. Her işletmede muhasebe bilen birine ihtiyaç duyulduğu için rakiplerinize göre donanımlı hale gelerek işi siz alabilirsiniz. Bilgisayarlı muhasebe çok önemli bir bölümdür. Üniversiteler de bile yer alan bu bölümde işi bilen bireyler yetiştirilmektedir. Her öğrenciye ayrıntılı olarak verilen bilgisayarlı muhasebe dersleri ile muhasebe sektörü canlı tutulmaktadır. Sizler de bu öğrencilerden biri olabilirsiniz.
Bilgisayarlı muhasebe online eğitimlerine katılarak Netfis, Eta, Eta Windows, Mikro gibi programların ne demek olduğu ayrıntıları ile öğrenebilirsiniz. Muhasebe programlarının anlatıldığı eğitimler ile işi tam olarak kavramanız sağlanır. Sonrasında bilgisayarlı muhasebe dersleri ile ilgili sınav yapılır ve başarılı olursanız sertifikanız verilir. Sertifikanızı alarak artık sizde muhasebe sektörüne adım atmış olursunuz.

Ön Muhasebe Eğitimi
Muhasebe elemanlarında bulunması istenen donanımlardan biri de ön muhasebedir. Bu nedenle ön muhasebe eğitimi da çok fazla talep görmektedir. Şirketlerin haftalık olarak ödeme planlarını çıkaran, günlük olarak stok takibi yapan ve nakit akışını inceleyen personeller ile şirket istedikleri hedefe kısa sürede ulaşır. Önemli bir bölüm olduğu için ön muhasebe eğitimi ile işin ayrıntıları öğrenilmelidir. Bu konu hakkında eğitim almayan kişiler sektörde kendilerine yer bulamazlar.
Ön muhasebe eğitimi sonrasında verilen sertifika sayesinde ticari faaliyette bulunan her kurumda ve işletmelerin muhasebe birimlerinde çalışabilirsiniz. Ayrıca yeminli mali müşavir olma yolunda da önemli bir adım atmış olursunuz.

Eğitmen
Özgeçmiş

Lisans eğitimini Trakya Üniversitesi İşletme Bölümü’nde, tezli yüksek lisansını Afyon Kocatepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Muhasebe ve Finans alanında bölüm birincisi ve yüksek onur öğrencisi olarak tamamlayarak İşletme Bilim Uzmanı ünvanı almıştır.

Devamı
Sertifika Hakkında

Eğitimin sonunda, eğitim süresince edinmiş olduğunuz bilgiler ve örnek olaylar ışığında sınava tabi tutulursunuz. Yapılan sınavda geçerli not alarak başarılı olmanız halinde ücretsiz sertifika kodu ya da başarı sertifikası alabilirsiniz. Başarı sertifikası özel ve resmi kurumlarda geçerlidir. Başarınızı ispatlamanın en kolay yolu!

 • Soğuk damgalı,
 • Uluslararası, özel ve resmi kurumlarda geçerli,
 • 350 gr kağıda baskı.
 • Sertifikanın üzerinde not yazmamaktadır.
Sertifika
Uzman Yorumları
Yıllardır bu işlerin içinde olan biri olarak, anlattıklarınız bana katkı sağladı desem abartmış sayılmam.
İİE Enstitü
Levent Dizdar
Muhasebe Şefi
Yorumlar(187)
Yorumlar
4,9
Ortalama Değerlendirme
%95
%2
%1
%0
%0
Değerlendirmeler
Elif Eke
17.Ocak.2020

Özellikle eğitimin uygulama kısmı son derece açıklayıcı ve aydınlatıcı olmuştur. İlk eğitime başlarken çok fazla bilgim olmadığı için kaygılanmıştım bu kadar çabuk adapte olacağımı düşünmedim. Hocamıza çok teşekkür ederim.

Burak Gülay
16.Ocak.2020

Sadece yevmiye kaydı değil bilanço ve gelir tablosunu bu kadar basit ve kalıcı anlatımı konuların tekrar tekrar üzerine basarak anlatımı çok iyi sağolun hocam

Damla Altinok
16.Ocak.2020

Tavsiye ediyorum. Çok güzel özetlenmiş,aktarılıyor ve en önemlisi akılda kalıcı.