AnasayfaOnline EğitimlerFlutter İle Mobil Uygulama Geliştirme Eğitimi
200 Online
8.232 Öğrenci

Flutter İle Mobil Uygulama Geliştirme Eğitimi

Flutter ile uygulama oluşturmayı öğrenmenin en kolay yolu bu kapsamlı kursu almaktır. Bilmeniz gereken her şeyi göstereceğiz.
5
(4)

Son bir kaç yıldır Flutter teknolojisi adından çok fazla söz ettirmeye başladı. 2018 yılının sonlarında Google tarafından ilk kararlı sürümü yayınlanan Flutter’ı, kısaca uygulama geliştirme kiti olarak nitelendirebiliriz.

Yeni başlayanlar için Flutter eğitiminde, sıfırdan öğrenmenize yardımcı olacak bilgileri edineceksiniz. Flutter ile uygulama geliştirmeye başlamadan önce mutlaka bilmeniz gerekenlerin hepsi hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olacaksınız.

Aslında tam olarak Flutter ile mobil uygulama geliştirme kursunu tamamladıktan sonra kendi uygulamalarınızı oluşturabileceksiniz. Yani en kötü ihtimalle basit bir uygulama yapabileceksiniz. Kısaca uygulama geliştirme garantili. Bununla beraber size en iyisini öğreteceğiz.

Flutter ile Mobil Uygulama Geliştirme Eğitimi Nedir?

Yeni başlayanlar için bu eğitim, Flutter ile geliştirilebilecek kolay ve hızlı uygulama geliştirme süreçlerini öğrenmeniz üzere tasarlanmıştır. Aynı zamanda daha önceden başka bir programlama dili veya Dart programlama dili hakkında da bilgi sahibiyseniz öğrenme süreciniz 2 kat daha fazla artacak.

Flutter'ı Neden Öğrenmeliyiz?

Flutter, bireysel ve kurumsal fark etmeksizin herkesin yardımına yetişir. Flutter ile mobil uygulama geliştirme eğitimi alıp yeni bir alana adım atabilirsiniz. Peki, bu teknolojiyi neden öğrenmeliyiz?

 • Modern bir framework olan Flutter, uygulamaları geliştirmenizi sağlar. Kolay bir şekilde öğrenilir.

 • Hot Reload özelliği, yazılım geliştirme sürecinin hızını ve üretkenliğini artırır.

 • Projesini kısa sürede yatırımcılara göstermek isteyen girişimciler için ideal bir kullanıma sahiptir.

 • Eğitim dokümanları açısından oldukça zengin bir içeriğe vardır. Temel kavramları ve örnekleri ile keyifli bir öğrenme süreci sunar.

 • Büyümekte olan bir topluluk olduğu için aradığınız yardımı rahatlıkla zamanında bulabilirsiniz.

 • Farklı IDE'lerde kullanılan Flutter, Android Studio (IntelliJ) ve VS Code olmak üzere 2 ana kod düzenleyicisine sahiptir. Android Studio entegre edilmiş eksiksiz bir yazılımdır. Dart ve Flutter eklentilerini indirdikten sonra başlayabilirsiniz.  

Bu eğitime kimler katılmalı?
 • Mobil uygulama geliştirmek isteyenler ancak nereden başlayacağını bilemeyenler,

 • Mobil uygulamalar konusunda merakı olanlar,

 • Dart programlama dilinin temellerini öğrenmek isteyenler,

 • Hem iOS hem de Android destekli mobil uygulama üretmek isteyenler,

 • Flutter hakkında bilgi edinmek isteyenler,

 • Yazılım geliştirici olmak isteyenler,

 • Mobil uygulama yazılımı alanında uzmanlaşmak isteyenler.

Devamını göster
Siyah gömlekli bir adam, üzerinde siyah yazılar olan beyaz dikdörtgen bir tabelanın önünde duruyor. Gülümsüyor ve kamera çenesine yakından bakıyor. Yüzünde hoş bir ifade vardır ve giysileri tam oturmuştur. Gömleği düz siyahtır ve omzunda koyu renkli bir kumaş parçası vardır. Tabela mavi kare şeklinde ve üzerinde beyaz yazılar var ve yazılar uzaktan net bir şekilde okunabiliyor. Adamın elleri tabelanın üzerinde ve fotoğraf çektirmek için poz verdiği görülüyor. Arka plan net, ışık parlak ve eşit.
01139
Video5
Sınav1
Ödev0
Ders Notları1
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
13/07/2024
Sertifika Sınavı
20/07/2024
Sertifika Sınavı
27/07/2024

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.