AnasayfaOnline EğitimlerEvde Hasta Bakım Asistanlığı Eğitimi
30 Online
77.073 Öğrenci

Evde Hasta Bakım Asistanlığı Eğitimi

Evde hasta bakım koşullarını öğreneceğiniz Evde Hasta Bakım Asistanlığı eğitimi sağlık alanında çalışmak isteyenlere göre. Hasta bakımı konusundaki düzenlemeleri öğreneceksiniz.
5
(4)

Sağlık hizmetlerinin dünyanın her yerinde kullanımı ve ertelenemez bir hizmet olması nedeniyle maliyetlerin sürekli katlanarak devam etmesi, hastaların evde bakımı ve kısmi olarak tedavi etme ihtiyacının ortaya çıkmasına neden olmuştur. Evde hasta bakımın desteklenmesi ve iyi yönetilmesi her yaşta bulunan hastaların yaşam kalitesini yükseltirken aynı zamanda hasta bakım asistanının da yaşam kalitesini hiç kukusuz artıracaktır.

Evde Hasta Bakım Asistanlığı Eğitimi programı, evde bakımı yapılacak hastalara yaşam kalitesini artırmayı amaçlıyor. Eğitim sayesinde bir profesyonelden destek almanın yararını elde edecek ve ayrıca evde hasta bakım asistanlığı içinde bir istihdamın oluşması sağlanacaktır.

Evde Hasta Bakım Asistanlığı Eğitimine Kimler Katılabilir?

Programımıza sağlık çalışanları katılabileceği gibi okuma yazma bilen ve fiziksel becerisi olan herkes katılabilir.

Devamını göster
Bu resimde el ele tutuşan ve biri gülümseyen iki kadın görülüyor. Bir hasta ile evde hasta bakım asistanı arasındaki önemli bağın mükemmel bir örneği. Arka plandaki mavi beyaz tabela, kurs hakkında yardımcı bir metin sunarak bunun bir eğitim programı olduğunu gösteriyor. Kadının gülümseyen yüzünün yakın çekimi de evde hasta bakımında şefkat ve anlayışın önemini anlatıyor. Kadının diğer kadınınkini tutan ellerinin yakın çekimi, ihtiyaç duyulan fiziksel bakım ve desteği gösteriyor. Boynunun ve at kuyruğu yapılmış saçlarının yakın çekimi hastanın rahat ve güvende olduğunu gösteriyor. Arka plandaki adam bize evde hasta bakım asistanlarının içinde çalıştığı daha geniş bir topluluğu hatırlatıyor. Tüm bu unsurlar bir araya gelerek evde hasta bakım asistanı eğitiminin önemini aktaran güçlü bir görüntü oluşturuyor.
06267
Video5
Sınav1
Ödev1
Ders Notları1
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
18/05/2024
Sertifika Sınavı
25/05/2024
Sertifika Sınavı
01/06/2024

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.