AnasayfaOnline EğitimlerEtkili Sunum Teknikleri Eğitimi
115 Online
503.903 Öğrenci

Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi

Topluluk önünde konuşma konusundaki teknikler ile sunumunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz. Nasıl başarılı bir konuşmacı olunacağını alanında uzman eğitmenden öğrenin. Etkili sunum teknikleri online eğitimine katılın ve hemen öğrenmeye başlayın.
5
(124)

Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi, sunum yapma becerilerinizi geliştirmek ve etkili sunum hazırlama tekniklerini öğrenmek için ideal bir fırsat sunuyor. Bu eğitim programı sayesinde, izleyici kitlesini canlı tutmak için gerekli materyalleri (video, ses, doküman) nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz. Ayrıca, stres ve heyecan gibi duygularınızı kontrol altına alarak toplum önünde konuşma becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi, işverenler, profesyoneller, yöneticiler, satış ve pazarlama uzmanları, ürün tanıtımı yapanlar, sunum tekniklerini geliştirmek isteyenler ve öğrenciler gibi birçok kişiye hitap ediyor. Bu eğitimle, sunum becerilerinizi ve yeteneğinizi geliştirerek, iş hayatınızda veya eğitim hayatınızda daha başarılı olabilirsiniz.

Bu eğitim programı, etkili sunum teknikleri, sunum teknikleri eğitimi, sunum hazırlama teknikleri, etkili sunum hazırlama ve sunum yapma teknikleri gibi konuları kapsar. Bu sayede, sunum yaparken izleyici kitlesinin dikkatini üst düzeyde tutabilir ve etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi, online bir eğitim programıdır. Bu nedenle, bilgisayar, tablet veya telefonunuz aracılığıyla herhangi bir yerden ve herhangi bir zamanda bu eğitimi alabilirsiniz. İnternet bağlantısı dışında herhangi bir ekstra donanıma veya yazılıma ihtiyacınız yoktur.

Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi ile sunum yapma becerilerinizi geliştirin ve toplum önünde konuşma yeteneğinizi profesyonel hale getirin. Bu eğitimle, başarılı sunumların sırrını keşfedin ve izleyici kitlesini etkilemenin yollarını öğrenin.

GünKonuNeler Öğreneceksiniz?Kazanımlarınız
1. GünSunum Nedir, Sunumda Etkili İletişim, Sunumda Başarıya Ulaştıran 3 EtkenSunumun ne olduğunu ve önemini, sunumda etkili iletişimi sağlama yollarını ve sunumda başarıya ulaşmanın üç etkenini öğreneceksiniz.Sunum yaparken dikkat etmeniz gereken noktaları, etkili iletişim yöntemlerini ve sunumda başarıya ulaşmanın kilit noktalarını kavrayacaksınız.
2. GünAnlatım, Hedef Kitleye Göre Hitap-Sunum, Yetişkinler Nasıl Öğrenir?Sunum anlatım tekniklerini, hedef kitlenize nasıl hitap edebileceğinizi ve yetişkinlerin öğrenme tarzlarına uygun sunum hazırlama yöntemlerini öğreneceksiniz.Etkili anlatım tekniklerini, hedef kitleye uygun sunum stratejilerini ve yetişkin öğrenme stillerini anlayacaksınız.
3. GünDale Deneyim Piramidi, Sunumda İmaj Yönetimi, Sunumda YaratıcılıkDale Deneyim Piramidi'ni, sunumda imaj yönetimi ve yaratıcılık tekniklerini öğreneceksiniz.Öğrenme modellerini, imaj yönetimini ve sunumda yaratıcılığı kullanarak daha etkili sunumlar hazırlama becerisini edineceksiniz.
4. GünSunumda Beden Dili, İçerik Hazırlama Teknikleri, Sunum Hazırlık AşamalarıSunumda beden dilini etkin kullanmayı, içerik hazırlama tekniklerini ve sunum hazırlığında izlenmesi gereken aşamaları öğreneceksiniz.Beden dilini etkin kullanmayı, içerik hazırlarken hangi teknikleri kullanacağınızı ve sunum hazırlama sürecini yönetme becerisini kazanacaksınız.
5. GünSunumda Teknik Sorunların Çözümü, Sunumun Takibi ve DeğerlendirilmesiSunum yaparken karşılaşabileceğiniz teknik sorunların çözüm yollarını ve sunumun takibini ve değerlendirilmesini öğreneceksiniz.Teknik sorunlarla başa çıkma ve sunumunuzu değerlendirme ve takip etme becerisini kazanacaksınız.

Etkili Sunum Teknikleri Eğitimine Kimler Katılmalıdır?

  • İşverenler,

  • Profesyoneller,

  • Yöneticiler,

  • Satış ve pazarlama uzmanları,

  • Ürün tanıtımı yapanlar,

  • Sunum tekniklerini geliştirmek isteyenler,

  • Öğrenciler

Devamını göster
Bir grup insan bir odada toplanmıştır. Ortada yüzünde dostça bir gülümseme olan bir kadın var. Siyah bir palto giyiyor ve kafasında kulaklık var. İnsanların çoğu siluet halindedir ve sadece başları görünmektedir. Arka duvarda siyah harflerle yazılmış beyaz bir tabela var. Sağda, kadının yüzünün yakın çekimi hoş ifadesini ortaya koyuyor. Soldaki bir başka siluet ise sadece bir kişinin başının profilini gösteriyor. Odanın her tarafındaki ışık, karanlık ve aydınlık arasında bir kontrast oluşturarak sahneyi daha da büyüleyici hale getiriyor.
01139
Video5
Sınav1
Ödev
Ders Notları4
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
06/07/2024
Sertifika Sınavı
13/07/2024
Sertifika Sınavı
20/07/2024

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.