Close
Mobil Menu Bars
Online Eğitim 13 Nisan
Etkili İletişim Stratejileri ve Beden Dili
Ücretsiz
Canlı Ders


Şimdiye dek 47.892 kişi katıldı.
Etkili İletişim Stratejileri ve Beden Dili
1.738 kişi kayıt oldu.
 • Başlangıç Tarihi: 13 Nisan 2020
 • Bitiş Tarihi: 19 Nisan 2020
 • Eğitim Süresi: 7 Gün

⇒ İlk 1000 kişi ücretsiz.

 • Canlı Ders Saatleri
 • Pzt : 21:15 - 22:15
 • Salı : 21:15 - 22:15
 • Çrş : 21:15 - 22:15
 • Perş : 21:15 - 22:15
Türkçe
4,8
125 Değerlendirme

Etkili İletişim Stratejileri ve Beden Dili Eğitimi

Günlük hayatta ya da iş yaşamında etkili iletişim kurabilme, başarımız için olmazsa olmazdır. Çünkü iyi bir iletişim iyi insan ilişkilerinin temelidir. Peki beden dili aslında ne ifade eder, neden önemlidir? Etkili İletişim Stratejileri ve Beden Dili Eğitimi sayesinde, etkili iletişimin yanı sıra sözsüz iletişimde beden dilini öğreneceksiniz.

Etkili iletişim stratejileri ve beden dili eğitimi uzaktan eğitim sistemi üzerinden yürütülmektedir.

Bu uzaktan eğitim programı canlı dersler, videolar, ders notları ve testlerle zenginleştirilmiştir. Ders notlarını bilgisayarınıza indirebilir veya çıktısını alabilirsiniz. Canlı dersler genellikle akşam saatlerinde yapılmaktadır. Derse katılamadığınızda dersin tekrarını dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Beden dili eğitimi iş hayatında ve sosyal hayatta size birçok fayda sağlayabilir. Karşınızdaki kişinin yalan söyleyip söylemediği ya da karşınızdaki kişinin betimlemek istediği şeyi kolayca anlayabilirsiniz. Bu online eğitim programı karşınızdaki kişinin aslında ne söylediğinden çok ne anlatmak istediğini ve ne düşündüğünü anlamanıza yardımcı olacaktır.

İletişimi etkili hale getirmek,bir takım stratejilerle güçsüz yanları kuvvetlendirmek ve Beden Dilini doğru kullanabilmekle mümkündür.

Etkili İletişim Stratejileri ve Beden Dili Eğitiminin Amacı

Vücut dili anlamak kolay değildir. Bu nedenle karşınızdaki kişilerin sizlere doğru söyleyip söylemediğini anlamanız zor olabilir. Bu ikilemi yaşamamanız için hazırlanan programda beden dili nedir tam anlamı ile öğrenmeniz amaçlanmaktadır. Bu program sonrasında karşınızdaki kişinin ne söylediğini değil neyi ifade ettiğini anlayabileceksiniz.

İnsanların birbirlerini anlamaları beden dili okuma ile mümkündür. Bazen kendinizi bile anlayamayabilirsiniz. Bu nedenle ücretsiz olarak verilen vücut dili okuma eğitimi fırsatını kaçırmamalısınız. Bilinçli bir iletişimin temel koşulu budur.

Teorik ve bununla beraber pratik bilgilerin de verildiği etkili konuşma kursu uzman eğitmenlerin tecrübesi ile birleşince başarı oranı artmaktadır. Karşınızdaki kişiyi doğru anlamanızı amaçlayan eğitmenler uygulamalı olarak eğitimin içeriğini aktarır.

İnsanların kendini ve birbirlerini daha yakından tanımasını ve doğru anlamasını sağlamak amacıyla kendi aralarında daha sağlıklı ve bilinçli iletişim kurmalarına katkıda bulunarak ,iletişimdeki olası çatışmaları önlemek ,dolayısıyla ilişki kalitesindeki verimi arttırmak amaçlanmaktadır. Ayrıca beden dili için teorik ve pratik bilgiler sağlayacaktır.

Kimler Katılmalıdır?

 • Kişisel Gelişimine katkıda bulunmak isteyenler,
 • İletişim becerilerini geliştirmek isteyenler,
 • Topluluğa hitap ederken, sunum yaparken kendine güvenli ve rahat bir izlenim yaratmak isteyenler,
 • Beden Dilini doğru okumak ve kullanmak isteyenler.

Vücut dili eğitimi için bilgi ya da deneyim sahibi olmanıza gerek yoktur. Kendinizi bu eğitim ile geliştirmek ve sosyal hayatınızı düzenli bir hale getirmek istiyorsanız programa katılabilirsiniz. Bu program sonrasında etkili iletişim nasıl olur öğrenmiş olacaksınız. Öğrendiğiniz bilgileri de günlük yaşamınıza başarılı bir şekilde uygulayarak karşınızdaki kişiler ile kolay bir iletişim kurabilirsiniz.

İletişim becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız vücut dili eğitim programı tam size göre. İşiniz gereği bir topluluğa hitap edeceğinizde karşınızdaki dinleyenlerin hangi hareketlerinizi anlayabileceğini önceden kestirmeniz gerekir. Bu sayede anlatmak istediklerinizi doğru bir şekilde iletebilirsiniz. Eğitimde beden dili nedir sorusunun cevabını normal hayatta uyguladığınızda eğitimde başarılı olmuş kabul edileceksiniz. Kendinize olan güveninizi geri getiren sertifika programı ile iş sahibi de olabilirsiniz.

Neler öğreneceksiniz?

Müşterilerinizle, arkadaşlarınızla ve ilişki kurduğunuz herkesle daha iyi bir iletişim içinde olacaksınız.

 • İletişim yeteneğiniz güçlenecek
 • Beden dili sırlarnı öğrenebilecek,
 • İş yaşamında iletişim tekniklerini öğrenebileceksiniz.

Beden dili okuma sertifika programı ile verilen eğitimlerde iletişimin ne olduğu ve etkili bir iletişim kurmanın temel teknikleri anlatılmaktadır. Yanlış iletişimin olumsuz etkileri ve bu etkilerden nasıl kurtulmanız gerektiği de vücut dili okuma eğitimi ile öğretilmektedir. Kişisel imajınızın nasıl olması gerektiği konusunda verilecek olan tüyoları unutmamalısınız.

Temel olarak neden iletişimin gerektiği ve kalabalık bir alanda nasıl bir iletişim yöntemi uygulanacağı konularında kendinizi etkili konuşma kursu sonrasında geliştirmiş olacaksınız. Genelde akşam saatlerinde verilen canlı eğitimler dışında derslerin tekrarını da izleyebilirsiniz. Eğitim süresince gerekli ders dokümanları verilmektedir.

Eğitimden sonra başarınızı ölçmek için bir sınav yapılır. Sınavda geçerli olanlara soğuk damgalı olan ve her alanda kullanabileceği geçerliliğe sahip olan bir sertifika verilmektedir. Kaliteli bir kağıda basılan sertifika üzerinde sınav notunuz görünmez.

Eğitimin Konu Başlıkları

 • Etkili iletişim nedir?
 • Beden dili iletişimimizi nasıl etkiler?
 • Hitap ederken nelere dikkat etmeliyiz?
 • İş hayatı ve sosyal hayatta kullanılan iletişim şeklinin farkı nedir?
 • Konuşmamızın uzunluğu ne olmalıdır?
 • Göz iletişimini ne şekilde kurmalıyız?
 • Konuşmalarımız, beden dilimiz ve mimiklerimizin tutarlı olması için neler yapabiliriz?
Devamı
Bu eğitimi beğendiysen
şimdi paylaş!
Yazar
Gonca Erkmen Çapkın
Özgeçmiş

Marmara Üniversitesi, İletişim Fakültesi, Radyo-TV- Sinema Bölümünü bitirdi. 2002 yılında TRT Haber Merkezinde stajla başladığı iş yaşamına çeşitli radyo ve televizyon kanallarında editörlük, muhabirlik, sunuculuk ve haber spikerliği; dergilerde sayfa editörlüğü ve çevirmenlik yapmıştır.

Devamı
Sertifika Hakkında

Eğitimin sonunda, eğitim süresince edinmiş olduğunuz bilgiler ve örnek olaylar ışığında sınava tabi tutulursunuz. Yapılan sınavda geçerli not alarak başarılı olmanız halinde ücretsiz sertifika kodu ya da başarı sertifikası alabilirsiniz. Başarı sertifikası özel ve resmi kurumlarda geçerlidir. Başarınızı ispatlamanın en kolay yolu!

 • Soğuk damgalı,
 • Uluslararası, özel ve resmi kurumlarda geçerli.
Sertifika
Uzman Yorumları
Özellikle eğitim veren ve öğretmenlik yapan herkesin bu eğitime katılmasını tavsiye ediyorum. Ne anlattığımız kadar nasıl anlattığımızda çok önemli.
Aycan Işıldar Aycan Işıldar Bilgisayar Öğretmeni
Yorumlar(125)
Ortalama Değerlendirme 4,8

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Didem Kızıltuğ
02 Nisan 2020
5.0

açıklayıcı ve eğlenceli anlatımıyla dersler çok keyifli geçti. Cidden ders almak isteyen herkese gözü kapalı öneririm.

Nazan Özen
23 Mart 2020
5.0

Kısa zamanda oldukça verimli bir eğitim olduğunu düşünüyorum.Gonca hoca Bilgi birikimini çok güzel aktarıyor.

Musab Tepe
22 Mart 2020
5.0

konular açık ve yeterliydi, eğitimcinin ise doğallığı ve akıcılığı şaşırttı

Sezer Güven
21 Mart 2020
2.0

İstanbul İşletme Enstitüsünde bir çok eğitime katıldım lakin bu eğitim beklediğimin altındaydı.

Ercan Okur
13 Şubat 2020
5.0

İstanbul İşletme Enstitüsüne çok çok teşekkür ediyorum. Etkili iletişim stratejileri ve beden dili eğitmenimiz Gonca Erkmen, mesajların iletimini ve alımını cömertçe dokunaklı bir şekilde hitabet ederek stratejik becerilerin temel amaçlarıyla konuya derinlemesine inerek daha geniş bir bakış açısıyla beden dilinin önemini vurgulayarak performanslı sürecin olumlu ve olumsuz etkilerini göstererek iletişimi entegreleştirerek farklı duygularla ifade ettiği için çok teşekkür ederim. Daha iyi ayrıntıları geliştirmek açık anlamlara güç katmaktır. Gerçek performansları artırmak yetenekleri uyandırmada süper kilittir. İddialı stille fikirlerin ilgi alanlarını avantajla açığa çıkarmak isteyen herkesin bu eğitime katılması için sinyal gönderiyorum.

Esma Sin
09 Şubat 2020
5.0

Çok verimli bir eğitimdi. Gonca Hocanın anlatımıyla ve örnekleriyle ders daha akılda kalıcı oluyor. Katılmanızı tavsiye ederim, kendinize çok şey katarsınız..

Arzu Melek Görüş
04 Şubat 2020
5.0

Gonca Hanıma çok teşekkür ediyorum güzel ve anlaşılır bir dil kullanıyor eğlenceli ve etkili ders anlatıyor

Belkız Aslan
27 Ocak 2020
5.0

gerçekten verimli bir eğitimdi tadı damağımda kaldı diyebilirim. Gonca hocamıza emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Zeynep Ipek Gençten
26 Ocak 2020
5.0

Canım Eğitmenim diyorum, 10 parmağında 10 marifet olması bir yana, eğlenceli, keyifli, katılım sağlamanız için ortam yaratan eğitmen gibi eğitmen, inanılmaz keyifle ve çalışma isteğiyle bitirdim dersini hızımı alamayıp diğer dersini de alacağım kesinlikle harikaydı! Alın bu dersi mutlaka!! Herkese lazım bence:)

Miray Ergin
12 Ocak 2020
5.0

Eglenceli ve etkili bir ders anlatim süreci yaşadım. Bu konuda farkındalığımı arttırmamı sağladı. Gonca hocamıza emekleri için çok teşekkür ederim.

Belkız Aslan
19 Aralık 2019
5.0

GERÇEKTEN KONUSUNDA UZMAN. HOCAMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM. ETKİLİ VE GÜZEL BİR EĞİTİM KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM.

Mert Vurkun
22 Kasım 2019
5.0

Çok keyifli ve bana katkı sağlayan bir eğitim oldu. Hocama emekleri için çok teşekkür ediyorum. Bütün eğitimlerine katılacağım.

Şenay Dağlar
12 Kasım 2019
5.0

Elbette içeriği derya deniz olan konular bunlar ve online eğitimde ne kadarına vakit ayrılabilirse, o kadarı aktarılabiliyor bizlere. Mevcut içerik ve vakitle verilen bu eğitimden maksimum fayda sağlanabilmesi için; dersleri müthiş doyurucu, eğlenceli, yalın ve anlaşılır halde geçirmemizi sağlayan Gonca Hoca' mı hiç unutmayacağım. Derslerde herkesle tek tek ilgilendi, her soruya aynı özenle cevap verdi. Aynı hafta iki eğitimini aldım kendisinin (peş peşe saatlerde), sosyal hayatımda bu eğitimler için iptal etmek durumunda olduğum her şeye fazlasıyla değdi. Tekrar çok teşekkür ederim Gonca Hocam, öğrettikleriniz çok kıymetli.

Diğdem Alça
10 Kasım 2019
5.0

Gonca hanımın içten, akıcı ve eğlenceli anlatımıyla derslerin nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Hiç bitmesin istediğim derslerden birisi. Kesinlikle kaçırılmaması gereken bir eğitim.

Ozgur Cetin
10 Kasım 2019
5.0

Benim için çok güzel ve verimliydi. Teşekkür ederim.

Tutku Oğul
05 Kasım 2019
5.0

Sempatik ve içten anlatımlarla çok etkili bir program oldu.

Aslıhan Murat
27 Ekim 2019
5.0

O kadar tatlı bir eğitmen ki anlatamam, samimiyeti sayesinde pür dikkat dinliyorsunuz anlattıklarını. Canlı ders oluşu ayrı güzel zaten, o an hemen soru sorabiliyorsunuz. Eğitmen sürekli sorularınızın olup olmadığını soruyor, sorularınıza anında cevap veriyor. Kişisel gelişiminize katkıda bulunabileceğiniz, oldukça güzel bir konu. Mutlaka kayıt olun.

Sinem Dinçkan
26 Ekim 2019
5.0

Dersler çok akıcıydı Gonca Hocam teşekürler

Metin Kala
13 Ekim 2019
5.0

Son derece keyifli, son derece etkili bir eğitim. İnsanların gerek sosyal ilişkilerinde , gerek ticari ilişkilerinde , gerekse özel ilişkilerinde bilmesi gereken her şey bu eğitimde. Son derece özverili , işine tutkun bir eğitimciyle öğrenilmesi gereken çok şeyi öğreneceğinize emin olabilirsiniz.

Burçin özkan
12 Ekim 2019
5.0

Bu eğitimden çok memnun kaldım. Gonca hocanın enerjisi ve yaklaşımı sayesinde hem çok şey öğrendim ve dersler keyifli geçti. Ayrıca hocamızın Diksiyon eğitimini de aldım bu sayede pekiştirmiş oldum. Hocamızın her iki eğitimini de tavsiye ediyorum.

Sema Kuşcu
30 Eylül 2019
4.0

Ders başlama günü bugünü gösteriyor ama henüz bilgilendirme mesajı almadım. Ne zaman başlayacağı ve nasıl katilacagimi nasıl bileceğim?

Serpil Tunç Içli
10 Eylül 2019
5.0

Gonca hocam size enstitü ye eğitim için çok çok teşekkürler

Duygu Kaçar
08 Eylül 2019
5.0

Çok keyifli ve verimli bir eğitimdi. Gonca hocamıza sonsuz teşekkürler. :)

Aybike Aykut
07 Ağustos 2019
5.0

Gonca Erkmen mükemmelsiniz👍

Ecem Sinemis Üke
04 Ağustos 2019
5.0

Buradaki ilk eğitimimi Gonca hocadan aldım. Onunla dersler dersten çok bir ana konu üzerinde sohbet gibi. Her şey istemeseniz de akılda kalıyor. Gülüp eğleniyorsunuz, canlı dersleri kaçırdığınızda ve kayıttan izlediğinizde ‘keşke şunu yazabilsem şimdi’ diye düşünüyorsunuz. Aynı hocadan iki farklı ders aldım. Mümkün olsa kesinlikle daha da alırım. Tavsiye ederim/etmem konusunda zaten yazacaklarımı yazdım. Daha da yazmama gerek yok. 🙃

Kadir Sarıtaş
30 Temmuz 2019
5.0

İstanbul İşletme Enstitüsü'ne, bu muhteşem dersleri ücretsiz olarak bizlere sundukları için, çok teşekkür ediyorum. Yine Gonca hocamız o muhteşem anlatım ve teknikleri ile öğrencilerini sıkmadan ve onların derse katılımını sağlayarak çok güzel bir eğitim sunuyor. Eminim katılınca sizlerde benim gibi İYİKİ katılmışım bu derse diyeceksiniz..

Buse Nur Kaya
19 Temmuz 2019
5.0

Gonca hocam sayesinde çok verimli ve keyifli geçen bir süreçti, ilk kez katılmama rağmen çok çok memnun kaldım keşke daha önce katılsaymışım :)

Emine Duman
01 Temmuz 2019
5.0

Gonca hocam çok verimli ve değerli bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederm. Ayrıca çok da keyifli ve eğlenceli bir eğitim olduğunu da söylemeden geçemeyeceğim. Diğer eğitimlerinize de hemen kayıt oldum. Emeğinize sağlık hocam. Saygılarımla

Osman Tulum
17 Haziran 2019
5.0

Uzaktan eğitimin bu kadar etkili olabileceğini Gonca hocanın anlatımı sayesinde öğrenmiş olduk. Belki farkında olmadan kullandığımız bir çok iletişim yöntemini ve beden dilini şimdi daha daha bilinçli kullanmaya, karsimizdakilerin davranış ve mimiklerinin anlamlarını çok daha kolay anlamaya başladım. Çok teşekkür ederim Gonca hocam, çok teşekkür ederim iienstitu çalışanları.

şengül Kurt
10 Mayıs 2019
5.0

Çok keyifli bir eğitimdi iyiki almışım

Büşra Küçüker
29 Nisan 2019
5.0

Bol kahkahalı ve aşırı eğlenerek geçen bir eğitim olmakla beraber hayatın her anlamında kullanacağınız bilgiler içeriyor.

Sümeyye Karaman
25 Nisan 2019
5.0

Arkadaşım bahsetti böyle bir uygulamanın olduğundan hemen girip baktım, o sıra da bulunduğum ilçede diksiyon kursu. Talebi için form vermiştim halkeğitime lakin açılmıyordu, ihtiyacıma göre tam da çıktı karşıma diyebilirim. Az zamanda çok yol katettirren iienstitu, gerçekten çok başarılı, mutlaka herkesin kendine hitap ettiği bir alanın olduğunu düşünüyorum ve bunu bu sitedeki eğitim ile taçlandırmasını tavsiye ediyorum. Üstelik ücretsiz

Kübra Vatan
15 Nisan 2019
5.0

Gonca Hocam,dersinizi dinlemek ve sizden bir şeyler öğrenmek çok güzeldi. Bana bir çok şey kattınız. En sevdiğim yönünüz dersi anlatırken kameraya bakmanız sanki birebir etkileşim halindeymiş gibiydi. Kattığınız her şey için teşekkür ederim.

Meltem Erkek
15 Nisan 2019
5.0

çok da bilmedigim ve oldukca onemli olan gizli bir iletisim dilimiz daha varmış bundan sonra daha dikkatli olurum artık :)

Ali Oluk
15 Nisan 2019
5.0

İletisim yeteneklerinizi artirmak sozsuz iletileri almak ve degerlendirmek icin yararlanabileceginiz bu egitimi kacirmayin. Gonca hoca gercekten bir duayen dersler egitici oldugu kadar eglenceli de...

Melih Can Aydınay
15 Nisan 2019
5.0

Çok faydalı bir eğitim. Temel seviyede iletişim, beden dilini kullanma ve yorumlama yeteneği katıyor. Eğitimci, online eğitim olmasına rağmen hiç sıkmıyor. Tavsiye ederim

Elif Sarıtaş
31 Mart 2019
5.0

Gonca hocanın verdiği her ders alınır. İnanılmaz keyifli ve öğretici bir ders.

Zehra Eruçar
17 Mart 2019
5.0

Gonca hocam öncelikle, size çok teşekkür ederim. İletişim harika..Ders anlatım mükemmel. Sadece sertifika için değil mutlaka sizin derslerinizi herkes izlemeli,dinlemeli... Çok yararlı bilgiler edindiğimi düşünüyorum.. Teşekkürler UZEM...

Hacer Tontaş
14 Mart 2019
5.0

Öğreticinin samimi ve akıcı bir anlatımı var

Yildiz Eyicalis
04 Mart 2019
5.0

Teşekkür ederim hocam çok güzel ders anlatımız ile başarılı oldum sayenizde. Ağzınıza sağlık. Herkese tavsiye ederim.

elif özgen
03 Mart 2019
4.0

Bu dersi alırken bu kadar eğlenceli olacağını hiç düşünmemiştim:)Teşekkürler hocam.

Aynur Kahraman
02 Mart 2019
5.0

Öncelikle Gonca Hocamızı tanıdığım için mutluyum. Dersleri çok verimli ve keyifli geçti. Çok fayda sağlayacak bilgiler öğrendim. teşekkürler. :))

Didem Yeşiltaş
28 Şubat 2019
5.0

Derslere hakim olsanız bile sadece eğitmen için mutlaka kayıt olun derim. Kendisine teşekkür ediyorum :)

Nergis Tanç
18 Şubat 2019
4.0

Hem çok eğitici, pratik hayatta kolayca karşılığını bulabileceğimiz bir eğitimdi,hem de Gonca Hanımın kendine özgü içten, akıcı diliyle profesyonelliği ustaca karmaladığı çok keyifli bir eğitimdi. Çok teşekkürler.

Hasan Yildirim
17 Şubat 2019
5.0

Çok hoş ve önemli bi ders herkesin öğrenmesi gereken katılması gereken bi şey keyiflide 😊

Nisanur Yalçın
15 Şubat 2019
5.0

Çok iyi bir hoca.Anlatım tarzı ve dersi işleyiş yönünden harika.Teşekkür ederiz hocam.

Emine Melis Ekin
08 Şubat 2019
5.0

Harika bir eğitimdi, Gonca Hocam sesi , anlatış biçimi , mimikleri ve ders notları harika bir uyum içindeydi, çok memnun kaldım . Bence daha farklı konularda da eğitim vermelisiniz , Sizin başka hangi dersleriniz var diye baktm ama bu eğitim daha dersleri alırken bile analiz yapıp sizi meraklı hale getiriyor , oldukca basarının yakın bir yerde sizi beklediği bir eğitim. Hem iş hem özel hayatımda hemen uygulanan müthiş kalıcı anlatımlı bir eğitimdi . Çok teşekkürler ❤️

Hatice Emel Sofu
26 Ocak 2019
5.0

Dersler saat kaçta başlayacak bilgi verir mısınız?

Sadiye Kekliktepe
08 Ocak 2019
5.0

Merhaba eğitimlerinize katılmak istiyorum

Büşra Kılıç
07 Ocak 2019
5.0

Eğitmenin anlattığı konulara olan hakimiyetinin mükemmel olduğunu belirterek hiç düşünmeden eğitime kayıt olmanız gerektiğini söyleyebilirim. Eğitim süresince vermiş olduğu bilgiler çok kıymetli gerçekten. Anlatımı ile tüm dinleyicilerin son derece eğitime ilgi duyacağını düşünüyorum. Yeni eğitim konularında kendisini görmeyi çok isterim.

Çiğdem Şen
05 Ocak 2019
5.0

Çok keyifli ve öğretici bir ders haftasıydı. Emeğiniz için çok teşekkür ederim. Başka eğitimler vermeye başladığınızda mutlaka katılacağım. Tekrar teşekkür ederim :))

Burak Akpinar
04 Ocak 2019
5.0

Gonca hanıma teşekkür ediyorum. Çok keyifli eğitimdi.

Bilgen Güner
01 Ocak 2019
5.0

Eğitimin süresi oldukça kısa olmasına rağmen Gonca Hanım yoğun bir bilgi akışı sağladı, sorularımızın hepsini cevapladı. Eğitim almayı düşünen arkadaşlara tavsiyem canlı dersleri kaçırmamaları olacak. Emeği geçenlere teşekkürler.

Kübra Baltacı
01 Ocak 2019
4.0

Güzel bir egitimdi,tesekkur ederim😊

Ahmet Erkan
29 Aralık 2018
5.0

Merhaba bu eğitimi bizlere Veren gonca hanıma teşekkür Eder ufkumuzu açtı Bizde bu ufku genişleteceğiz Ve bu kurumu kuran tüm çalışanlara teşekkür ederim

Sertaç Tay
23 Aralık 2018
5.0

Oncelikle egitmen sn. Gonca Erkmen konusunda yetkin olması, anlatim tarzi olarak pozitif ve etkilesimci tutum sergilemesi ile dersin verimini ve etki duzeyini artiriyor. Bunun yaninda, ders iceriginin konu ile ilgili onemli ve kritik hususlari kapsayici nitelikte oldugunu degerlendiriyorum. Fakat bunlara ek olarak; video ekraninin uygulamada daha gorunur ve buyuk olmasinin faydali olabilecegini, ayrica egitmene beden dilini daha etkin kullanabilecegi açıda olan bir video aktarim imkaniyla butun derslerde standart olarak kullanilabilecek bir sinif ortaminin saglanmasinin derslerin verimini artiracagini dusunuyorum. Şahsım adına bu dersten yeni seyler ogrenmenin mutlulugunu yasiyorum, emegi gecen herkese tesekkurler.

Mahmut Cihan Dogan
21 Aralık 2018
5.0

Derste ilk bas ilginc gelebilir ki bu önemli degil uzman egitmenle canlı derslere girdikce daha zevkli bir hal alıyor.En fazla 2 dersi aynı anda alın zorlanmayın.

Taner Soylu
19 Aralık 2018
5.0

Değerli hocamız çok güzel anlatıyor. Dersler gayet verimli işleniyor.

Besime şahbaz
19 Aralık 2018
5.0

Merhaba ben yeni katıldım. Beden dili eğitimi ne zaman başlıyor ne kadar sürecek hangi saatlerde olacak

Burak Tunç
19 Kasım 2018
3.0

Teşekkürler

Müzehher GÜNYOL
11 Kasım 2018
4.0

Çok teşekkür ederim iletişim ve beden dili konusunda verdiği güzel eğitim ve örneklemeler için iletişimin önemini bir kez daha anlamış oldum çok keyifli bir eğitim maratonu yaşadım harikaydı sevgiler

Saadet Erdoğan
01 Kasım 2018
1.0

Arkadaşlar ben yanlışlıkla bu eğitimi seçtim 5 Kasım da başlayacakmıs başlamadan iptal edip başka bir eğitimi nasıl seçebilirim. Teşekkürler şimdiden

Melike Yılmaz
29 Ekim 2018
5.0

Çok keyifli bir dersti. Hocamız konuya oldukça hakim. Dikkat çekici örneklerle konuların akılda kalmasını sağlıyor. Dersler klasik bir ders havasında değil, keyifli bir sohbetin içinde geçiyor. Bu eğitim sayesinde, gündelik hayatta ve iş hayatımda kullanabileceğim önemli stratejiler öğrendim. Bize bu imkanı sağlayan herkese teşekkür ederim.

AYŞE KALINSAZLIOĞLU
29 Ekim 2018
5.0

Hem eğlenip hem de dersi dinlemekten zevk alıp kendimizi geliştirmek mükemmel bir şey.

Özge Güldalı
28 Ekim 2018
5.0

Dersler ve sizin şahane anlatımınız gerçekten her şey harikaydı. Tecrübeleriniz bize de çok şey öğretti. Bunun için size çok teşekkür ederim hocam gerçekten harika bir insansınız. :)

Berfin Akın
28 Ekim 2018
5.0

Ders içeriği çok iyiydi teşekkürler

irem balkış
28 Ekim 2018
5.0

hiç sıkılmadan zevkle dinleyip hayatınıza bir şeyler katabileceğiniz bir ders ve hoca. keşke daha uzun sürse veya bir üst seviyesi açılsa. hem tebrik hemde teşekkür ederim :)

Yunus emre hopal
27 Ekim 2018
5.0

Gerçekten Harika bir eğitmen çok cana yakın be içten katılmak isteyen herkese tavsiye ederim alacağınız bu derler hayatınızda mutlaka karşınızda biryerde çıkacak.

Elif Nur Kılıç
27 Ekim 2018
5.0

Hangi konularda doğru yaptığımızın hangi konularda yanlış veya eksikliklerimizin oldugunu gormemiz açısından verimli bir etkinlikti.Tesekkurler.

NEDİM (TAKTAK) TAKTAK
22 Ekim 2018
3.0

Sempatik, sıcakkanlı ve telaffuzu düzgün bir eğitmenden dinlemek güzeldi.

ÖZLEM GÜNDÜZ
15 Ekim 2018
5.0

Süper donanımlı bir eğitmen.

Beyza Öztürk
14 Ekim 2018
5.0

Keyifli, samimi ve eğitici bir dersti.Teşekkürler.

Burak Yaşar
13 Ekim 2018
5.0

Teşekkürler

Uğur Eker
13 Ekim 2018
5.0

Keyifli ve alışılmışın dışında ders anlatımı ve mevcut kaynaklarla içimdeki çelişkilere paralel yaklaşımı için Salim Hocama sonsuz teşekkürler.

arzu uzun
10 Ekim 2018
5.0

16 yıllık okul hayatımda aldığım, ve dinlerken 1 saniye bile sıkılmadığım tek ders. Çok teşekkür ederim :)

zehra memis
10 Ekim 2018
3.0

Sertifikanin uzerinde not yazmamaktadirdan kasit nedir ??

Zeliha Gundogdu
01 Ekim 2018
5.0

egitimlerini keyifle izledim. teşekkür ederim

Mehtap Mutkan
30 Eylül 2018
5.0

Samimi, eğlenceli, akıcı, akılda kalan, ilham verici, tarzı olan bir öğretmen.

BÜŞRA BAYTAN
18 Eylül 2018
5.0

Salim hocaya çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle dersi en güzel şekilde kendi hayatından bizlerin hayatından örnekler vererek anlatan direk net anlamamızı sağlıyor ve emeğine sağlık iyi ki bu derse katılmışım kendimdeki eksik yada doğru bildiğim ama bazen yanlış olabilen konularda da kendimi geliştirmiş oldum tekrar emeği geçen herkese teşekkürler ?‍♀️

ezgi aral
18 Eylül 2018
5.0

Sohbet havasında, keyifli geçen güzel bir ders programı.

Sule Esra Herguner
01 Eylül 2018
5.0

Çok güzel ve etkili bir eğitimdi. Salim hocamız çok bilgili derse kendi yaşamından bilgilerde aktardığı için dersin nasıl geçtiğini anlamadım. Bu arada ben ders tekrarlarına katıldım, canlı derse katılabilsem çok daha şanslı olurdum. Yine de kendi adıma çok memnunum bu eğitime katıldığım için.Çok teşekkür ediyorum.

Gülce Alkan
01 Eylül 2018
4.0

Günlük hayatta yaptığım şeyleri, sertifikalı olarak detaylı bir şekilde öğrenmem ve bunun için hiçbir karşılık alınmaması Harikasınız ? Hocamıza ve emeği olan herkese teşekkür ederim ❤️

Vildan Sağlam
27 Ağustos 2018
5.0

Sohbet havasında geçen öğretici dersler ile tamamen verimli ?

zeki durmaz
27 Ağustos 2018
5.0

ücretsiz eğitim teklif ettiniz için teşekkür ederim . eğitimi tamamlayınca yorumumu yapayım.

ŞEYMA KADI
19 Ağustos 2018
5.0

Cok eglenceli ve ogretici bir egitim gecirdik. Salim Hocamiza tesekkurler:)

Oğuzhan mehmet AKSU
13 Ağustos 2018
5.0

Çok faydalı bir eğitim oldu. Eğitmenin güleryüzlü ve anlayışlı olup etkili iletişimin önemini bize uygulamalı olarak anlatması da beni çok etkiledi.

Neşe Usta
09 Ağustos 2018
5.0

Salim beyin akıcı anlatımları, geniş bilgi birikimi, bakış açıları ve verdiği birçok tavsiyeleri ile kısa sürede büyük yarar sağladığım son derece etkili ve keyifli bir eğitim oldu. Herkese çok teşekkür ediyorum.

Vildan Aslan
08 Ağustos 2018
5.0

Çok keyifli ve eğiticiydi, teşekkürler...

Hatice Betül Baştürk
07 Ağustos 2018
5.0

Öğrenciye değer veren samimi ve kaliteli bir eğitim ortamı.Dersler çok hızlı geçtiği için çok fazla pratik bilgi alamasak da çok güzel mesajlar aldık. Hiç düşünmeden katılmanızı öneririm.

Hediye ABIKA
07 Ağustos 2018
5.0

Uzun süre beden dili eğitimi aldım. Salim TANRIVERDİ, hikayelerle dersi etkin hale getirdi. Canlı bağlantılarla derse katılan diğer arkadaşlarla tanışma fırsatımız oldu. Ders saatini daha erken saatlere çekmesini temenni ederdim. Salim Bey'e hoş sohbeti, tatlı dili ve eğitimi sıkmadan verdiği için çok teşekkür ederim.

Ramazan özpolat
06 Ağustos 2018
1.0

ben neden katılamadım aktif kayıtta yapamadım ?

arzu ertan
06 Ağustos 2018
5.0

Çok faydalı bir eğitimdi. Bu kadar efektif bir eğitimin ücretsiz bizlere sunulması muhteşem. Teşekkürler

Ayşenur Evsen
05 Ağustos 2018
5.0

Sizi tanımak, o eğlenceli ve öğreti dolu ortamda bulunmak çok güzeldi..Yararını sonsuza dek taşıyacağımm.

Ayça çelebi
04 Ağustos 2018
5.0

Çok verimli bir eğitim oldu kesinlikle herkese öneririm

Sercan Ercan
03 Ağustos 2018
5.0

Saim Bey'in etkili ve akıcı anlatımıyla son derece eğlenceli ve öğretici geçen bir eğitim. Herkese öneririm.

Sercan Ercan
03 Ağustos 2018
5.0

Saim Bey'in etkili ve akıcı anlatımıyla son derece eğlenceli ve öğretici geçen bir eğitim. Herkese öneririm.

Merve dumanlı
01 Ağustos 2018
5.0

hocamızın anlatımı örnekleri ders işleyişi çok başarılı sıkılmadan hem öğrenip algılamamızda yardmcı oluyor

EMİNE EDA CANTÜRK
31 Temmuz 2018
4.0

çok faydalı ve verimli bir eğitimdi.Salim Bey'in anlatımı ve ilgisi gerçekten çok tecrübeli bir eğitimci teşekkürlerimi iletmek isterim..

Ilkay Simsek
21 Temmuz 2018
5.0

Akıcı ve akılda kalır sohbet dili ile ders formatından uzak ama ders notlari içeriğine hakim olarak dersimizi tamamladık. Hocamızı tebrik ederim.

Veli KOCABAŞ
16 Temmuz 2018
5.0

Gerçekten çok faydalı bir uygulama emeğinize teşekkürler...

Mustafa ates
08 Temmuz 2018
5.0

Merhabalar, Online eğitim bireysel olarak uygun zamanlarda katılım sağlanabilmesi olanağı sebebiyle oldukça faydalı ve esnekti. Eğitimin öncelikle genel bilgiler olması yanı sıra hikayeler eklenerek anlatılması oldukça akılda kalıcı oldu. İletişim gibi eğitimlerin zaten literatür anlatımından ziyade böyle hikayelerle etkileşimli olmasının daha faydalı olduğunu düşünüyorum. Sizin sayenizde böyle güzel bir platformda Salim bey gibi anlatımı akıcılığı bilgi birikimi ve gerekli yönlendirmesi bir çok tavsiyeleri ile bir iletişim ve beden dili uzmanı olarak bireylere artı bir çok değer kattığını ve dahada artı değer katacağını düşünüyorum. Hem eğitim uzmanımıza hemde size teşekkür ediyorum.

HİLAL BAL
23 Haziran 2018
4.0

Güzel ve eğlenceli sohbetiniz için teşekkür ederim.

HİLAL BAL
23 Haziran 2018
4.0

Güzel ve eğlenceli sohbetiniz için teşekkür ederim.

HATİCE ERGÜVEN DOYDUM
11 Haziran 2018
5.0

Merhabalar, Online eğitim bireysel olarak uygun zamanlarda katılım sağlanabilmesi olanağı sebebiyle oldukça faydalı ve esnekti. Eğitimin öncelikle genel bilgiler olması yanı sıra hikayeler eklenerek anlatılması oldukça akılda kalıcı oldu. İletişim gibi eğitimlerin zaten literatür anlatımından ziyade böyle hikayelerle etkileşimli olmasının daha faydalı olduğunu düşünüyorum. Sınav soruları biraz basit kalmış belki hikayelerin yorumlatılması yada bir kurgu verip burada etkili iletişim örneği var mı yok mu yada nasıl cevap verilebilir gibi uygulamalı olsa daha iyi olur. teşekkürler...

Seda Kocabaş
10 Haziran 2018
5.0

Salim hocanın gerek öğretimiyle, gerek verdiği örneklerle "İletişim ve Beden Dili" hakkında birçok faydalı yöntem öğrendim ve bu öğrendiklerimi kendi yaşantımda da kullanacağım. Verimli ve keyif dolu dersler için çok teşekkür ederim.

Talha Güvenç
09 Haziran 2018
5.0

Sanki ders değil de muhabbet ettik :D Hem çok eğlendim hem de bişeyler kazandığımı düşünüyorum.Zamanın nasıl geçtiğini hiç anlamıyorsunuz.Çok teşekkür ederim hocam inşAllah yüz yüze tanışma fırsatımız da olur :D Saygılar.

Umutcan Öztürk
09 Haziran 2018
5.0

Öncelikle Salim hocamızın güler yüzü ve bir şeyler öğretmek için çabası sizi heveslendiriyor. Derslerin online olması iletişimde kopukluk yaratabilir düşüncesi uyandırmıştı bende fakat canlı mesaj kutusu olması ve hocamızın dikkati dersin interaktif şekilde işlenmesini sağlıyor. Hocamızın konular için anlattığı hikayelerle konuların daha iyi pekiştiğini de söyleyebilirim. Ayrıca iş görüşmelerinde etkili olabilecek ekstra şeyler öğrendiğimiz için iş hayatımızı olumlu yönde etkileyeceğini umuyorum. Benim açımdan verimli ve hayatta uygulayabileceğim şeyler öğrendiğim bir eğitim oldu. Hocamıza ve kuruma teşekkür ederim.

Melike Çelebi
03 Haziran 2018
4.0

Ders saatleri hakkında bilgi verebilir misiniz?

Serpil Adanır
31 Mayıs 2018
5.0

Öncelikle böyle güzel işlere imza atıp, günümüz gençlerine yol gösterici bi ışık olduğunuz için başta kurumunuza ve kıymetli eğitmenlerinize yürekten teşekkür ediyorum. Salim hocamızla çok güzel keyifli bi eğitim oldu. Emeği geçen herkese teşekkür eder şiddetle tavsiye ederim :) Eğer bir yerlerde İstanbul İşletme Enstitüsü sayfasına denk gelirseniz bunu önemseyin muhakkak :)

Mukadder ERBİL
30 Mayıs 2018
5.0

5 yıldızlı hem de :) şahane bir eğitim şahane bir eğitmen...şiddetle tavsiye

Devrim Bayar
18 Mayıs 2018
3.0

Sertifika ücretli mi?

Burçin Mataracı
16 Mayıs 2018
5.0

Canlı ders sistemini kullanmasını bilen eğitmenle ders yapmak keyifli oluyor. Sinem Işık eğitim veriyordu bir ara, bilgisayar kullanmasını bile bilmiyordu. 

Kenan Türkmen
16 Mayıs 2018
5.0

Eğitmenin anlatımı akıcı, dersin internet üzerinden olması da güzel. 

Emine Develi
16 Mayıs 2018
5.0

Hem ücretsiz olup hem de bu kadar başarılı bir eğitim olması açıkcası beni şaşırttı. ücretsiz olarak bu kadar faydalı ve güzel bir eğitim yaptığınız için sizlere çok teşekkür ederim. Sertifkamda kısa sürede ulaşır inşallah. 

fadime baltacı
15 Mayıs 2018
5.0

Salim Hocam sizi burada görmek ne güzel :) çok güzel bir egitim olacak...

Ceylan Özyolu
14 Mayıs 2018
5.0

........ .... .... de çalışıyorum ben. Şirketimiz şirket içi eğitimi kaldırdı ve tüm personel enstitüden eğitim alıyor. sınav sonuçlarınıda enstitüden bir görevli ik departmanına iletiyor. Ortak protokolleri olabilir.

Destek Ekibi

Özel ve tüzel kişilerin isimlerini yorumlarda paylaşmanız yasaktır. Bu sebeple yorumunuz filtrelenmiştir. Ortak protokollerimiz için kurumumuzdan bilgi alabilirsiniz.

Nabi Selimoğlu
14 Mayıs 2018
4.0

Hangi şirket enstitüden eğitim almanızı istiyor?

Ceylan Özyolu
14 Mayıs 2018
5.0

Çok kaliteli sertifikalar ve eğitimler... Bu eğitimde çok şey öğrendim. Sertifikamı alıp şirketimin ik departmanına göndereceğim ve özlük dosyama koyduracağım. Bizim şirket özellikle enstitüden eğitim almamız istiyor.

Zarife Gökçe
14 Mayıs 2018
5.0

Eğitmenin anlatımı ve sunumu gerçekten çok iyiydi. Sertifika siparişinide verdim biraz önce. Enstitüyle gelişmeye DEVAM

Aybüke Kılınç
14 Mayıs 2018
5.0

Otobüs şoförü örneği :) canlı dersler aktif ve katılımlı geçiyor. enstitüden aldığım en iyi derslerden biri.

Naciye Yangın
14 Mayıs 2018
5.0

Eğitmen çok iyi! İlk derste verdiği otobüs şoförü örneğini halen unutamıyorum. 

Şule Betül Tuncer
04 Mayıs 2018
5.0

Merhaba, Aynı anda 2 eğitim alabiliyor muyum? Aynı gün olan sınavlarına nasıl katılabilirim?

Çağatay terzioğlu
26 Mart 2018
5.0

Sabırsızlıkla bekliyorum eğitim online mı yoksa kursta mı oluyo

Destek Ekibi

Merhaba, sorularınızı destek masası bölümünden göndermelisiniz.

Şilan ROÇAK
21 Mart 2018
5.0

Verimli bir eğitim oldu .Teşekkürler ?

Şebnem Altunkaya
08 Mart 2018
5.0

Sabırsızlıkla bekliyorum

Tüm Yorumlar