AnasayfaOnline EğitimlerEkip Kaynak Yönetimi Eğitimi
220 Online
5.840 Öğrenci

Ekip Kaynak Yönetimi Eğitimi

Ekip kaynak yönetimi eğitiminde havacılık operasyonlarında ekip çalışması ve liderlik ilkelerini uzmanından öğreneceksiniz. Hayatınızın her alanında kullanabileceğiniz bu bilgileri öğrenmek için hemen katılın.
5
(3)

Günümüz iş dünyasında başarı için etkili ekip çalışması şarttır. Ortak bir amaç için birlikte çalışma yeteneği, başarı ve başarısızlık arasındaki fark anlamına gelir. Bu nedenle birçok işletme ekip kaynak yönetimi kurslarına yatırım yapıyor. Bu kurslar, çalışanların nasıl etkili iletişim kuracaklarını, çatışmaları nasıl çözeceklerini ve bir ekip olarak projeleri nasıl planlayacaklarını ve yürüteceklerini öğrenmelerine yardımcı olur. Sonuç olarak, ekip kaynak yönetimi eğitimine yatırım yapan işletmeler, üretkenliğin arttığını ve iş stresinde azalma olduğunu görüyor. Günümüzün rekabetçi iş ortamında, başarılı olmak isteyen her işletme için ekip kaynak yönetimine yatırım yapmak çok önemlidir.

Bireyler için ne faydası var?

Ekip kaynak yönetimi kursunda ekibinizle daha iyi iletişim kurmayı öğrenebilirsiniz. Nasıl mı? İster bir uçak veya hava kontrolünde çalışan biri olun isterseniz de ekip olarak nasıl hareket edileceğini öğrenmek isteyen biri. Her durumda da stres ve acil durum faktörlerinde ekibinize liderlik edebilmeyi ve görevlerinizi en iyi şekilde yerine getirebilmeyi öğreneceksiniz. İş başında iletişim becerilerinizi geliştireceksiniz. Bununla birlikte güvenlik prosedürlerini uygulama konusunda uzmanlık ve deneyim kazanacaksınız.

Bu kursun sonunda havacılık operasyonlarında ekip çalışması ve liderlik yetenekleri edinecek ve hayatınızın her alanında kullanabileceksiniz.

Ekip kaynak yönetimi, ekip üyelerinin herhangi bir durumda hangi eylemleri uygulayacağını anlatmak için kullanılan kurallar ve yönergeler sistemidir. Bu tür bir planlamanın amacı insanlara nasıl davranmaları gerektiğini söylemek değil, uçuş süreci boyunca taraflar arasındaki ilişkileri kolaylaştırmaktır.

Ekip kaynak yönetimi eğitimine kimler katılmalıdır?

  • Ekip kaynak yönetimi hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler,

  • Havacılık alanında kariyer hedefleyenler,

  • Kabin memurları, pilotlar, yer hizmetleri gibi havacılık alanında çalışan kişiler.

Devamını göster
Ekip Kaynak Yönetimi Eğitimi
209775
Video5
Sınav1
Ödev1
Ders Notları10
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
18/02/2023
Sertifika Sınavı
04/02/2023
Sertifika Sınavı
11/02/2023

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.