Close
Mobil Menu Bars
Online Eğitim 20 Nisan
Eğiticinin Eğitimi
Ücretsiz
Canlı Ders


Şimdiye dek 18.181 kişi katıldı.
eğiticinin eğitimi, eğiticinin eğitimi uzaktan eğitim, eğitici,
317 kişi kayıt oldu.
 • Başlangıç Tarihi: 20 Nisan 2020
 • Bitiş Tarihi: 26 Nisan 2020
 • Eğitim Süresi: 7 Gün

⇒ İlk 1000 kişi ücretsiz.

 • Canlı Ders Saatleri
 • Pzt : 20:00 - 21:00
 • Salı : 20:00 - 21:00
 • Çrş : 20:00 - 21:00
 • Perş : 20:00 - 21:00
Türkçe
4,9
31 Değerlendirme

Eğiticinin Eğitimi

Eğitimci olma yolunda alacağınız nitelikli her eğitim sizi daha iyiye taşır. Eğiticinin Eğitimi sayesinde bakış açınızı ve mevcut becerilerinizi geliştireceksiniz. Ayrıca eğitimcilikte daha başarılı olma yolunda ilerleyeceksiniz.

Eğiticinin eğitimi programının temel amacı hali hazırda eğitim veren, eğitmen vermek isteyen, mesleki veya eğitim sürecinin içinde öğretmenlik rolü üstlenecek olan eğitmen adaylarına bilgi, beceri ve bakış açıları kazandırmaktır. Katılımcılar hem eğiticilikle alakalı ve hem de eğitim yöntemleri ile ilgili temel kavram ve ilkeleri öğrenebileceklerdir. Bu şekilde katılımcıların eğitici niteliklerinde artış olması hedeflenmektedir.

Eğiticinin eğitim programında katılımcılar, yetişkin eğitiminin esaslarını öğrenecek ve yetişkin eğitiminin tüm kriterlerini temellendirebilecek. Bu program sayesinde eğitici adayları eğitim ihtiyacı analizi kavramıyla tanışacak ve etkin bir eğitim sürecinin nasıl yönetilebileceği hakkında fikir sahibi olacak. Programı başarıyla tamamlayan katılımcılar aynı zamanda eğitim sunumunda nelere dikkat etmesi gerektiğinin farkına varabilecek, zor katılımcılarla başa çıkma konusunda bilgi sahibi olacak. Eğiticinin eğitimi programının son ürünü olarak katılımcılar, bütünüyle eğitim dizaynı ve eğitmenlik hakkında derinlemesine literatür bilgisine uygulamaya dönük olarak kavuşmuş olacak.

Online eğitim için ihtiyacınız olan şeyler:

 • Akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar.
 • Aktif internet bağlantısı

Eğiticinin Eğitimi Online Eğitim Programına Kimler Katılmalıdır?

 • Şirketlerin İnsan Kaynakları ve Eğitim biriminde çalışanlar,
 • Şirketlerin İnsan Kaynakları ve Eğitim birimlerinde kariyer hedefi olanlar,
 • Başta eğitim fakülteleri öğrencileri olmak üzere kendini geliştirmek isteyen tüm öğrenciler,
 • Eğitimci becerilerini geliştirmek isteyenler,
 • Kariyerine yatırım yapmak isteyenler,
 • Sunum yapma, topluluk önünde konuşma gibi konularda bilgilerini çeşitlendirmek isteyenler,
 • Öğretmenler,
 • Gelişime ve yeni bilgiye açık olan herkes.

Neler öğreneceksiniz?

Bu eğitim programında eğitim yönetimi süreçlerini tümüyle ve eğitim dizaynını, öğrenme ve öğretim ile alakalı pek çok güncel literatür bilgisini öğreneceksiniz. Eğitimciliği temel esasları, etkin bir eğiticide bulunması gereken özellikler hakkında fikir sahibi olacaksınız. Yetişkin eğitiminin farklılıkları, yetişkin eğitiminin özelliklerini yine program kapsamında öğrenmiş olabileceksiniz.

Eğitimin Konu Başlıkları

 • Eğitim ve Eğitici Kavramları,
 • Öğrenme, Öğrenim Süreçleri,
 • Öğrenci Merkezli Yeni Öğrenim Yaklaşımları,
 • Yetişkin Eğitimi ve Androgoji,
 • Yetişkin Eğitiminin Özellikleri ve Eğitim İhtiyacı Analizi,
 • Eğitim Yönetimi ve Planlaması,
 • Sunum Teknikleri ve Sınıf Yönetimi.
   
Devamı
Bu eğitimi beğendiysen
şimdi paylaş!
Yazar
Umur Çalıkoğlu
Özgeçmiş

Motivasyon, Markalama, Liderlik, Etik, Satışta Bütünlük Sistemleri eğitimleri veriyor. Türkiye Etik Değerler Merkezi Derneği Yönetim Kurulu Üyesi. İstanbul’da iki adet vakıf üniversitesinde Kariyer Uzmanı olarak görev aldı. Kendisi halen İndigo Dergisi’nde Yönetim Meselesi adlı köşesinde yazmaktadır. Kısaca, yönetim sanatına gönül vermiş bir konuşmacı, danışman ve yazar.

Devamı
Sertifika Hakkında

Eğitimin sonunda, eğitim süresince edinmiş olduğunuz bilgiler ve örnek olaylar ışığında sınava tabi tutulursunuz. Yapılan sınavda geçerli not alarak başarılı olmanız halinde ücretsiz kurslar sertifika kodu ya da başarı sertifikası alabilirsiniz. Başarı sertifikası özel ve resmi kurumlarda geçerlidir. Başarınızı ispatlamanın en kolay yolu!

 • Soğuk damgalı,
 • Uluslararası, özel ve resmi kurumlarda geçerli,
Sertifika
Yorumlar(31)
Ortalama Değerlendirme 4,9

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Volkan Kıvanç şatana
30 Mart 2020
5.0

Umur Hoca ile ders keyifli bir ortamda çok akıcı geçti.Teşekkürler

Tuğba Kandemir
30 Ocak 2020
5.0

Çok verimli ve eğlenceli bir ders geçirdik. Umur hocanın anlatımı gerçekten dinlemeye değer.

Mehmet Fatih Çepni
30 Aralık 2019
5.0

Umur hocanın bu eğitimi gerek anlatımı ve samimiyetiyle, gerekse yaşantıdan tüyolarla bize katkı sağladı.Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.

Mesut çifçi
27 Aralık 2019
5.0

Eğitimin içeriğini ve tüm yorumları tek tek okudum. İnanın çok heyecanlandım. 13 Ocak'ta başlayacak eğitime kayıt oldum. Şimdiden sabırsızlıkla eğitimin başlamasını bekliyorum.

Aysun Emir
11 Aralık 2019
4.0

Umur Çalıkoğlu Hocamıza çok TEŞEKKÜR EDERİM. Dersi anlatımı, yorumlaması ve aktarımı çok akıcı ve güzel . İİENSTİTÜ Kurucusuna, Ekibine ayrıca Teşekkür ederim Yeni Eğitimlerle buluşmak ümidiyle

Muharrem şengül
12 Kasım 2019
5.0

Umur Hocamın; konu anlatımı, entelektüel bilgisi, alanındaki yetkinliği, hazırladığı materyalleri ve profesyonelliği tek kelimeyle mükemmel. Eğitim açlığınız varsa ziyafete hazır olun. Kendilerine teşekkür eder saygı ve sevgilerimi sunarım.

Hasret Tanyeri
11 Kasım 2019
5.0

Bir öğretmen olarak tam da ihtiyacım olan kurs.

Murat Karademir
22 Ekim 2019
5.0

Öyle şahane bir eğitim ki geçmiş ders kayıtlarını bile izledim. Hocanın sarf ettiği her cümle, kesinlikle kazanç sizin için. Sağlık ve başarı diliyorum hocamıza.

Mümin Kalinkaya
21 Ekim 2019
5.0

İyi ki varsınız. Çok şahane bir platform

Ayşegül Oğuz
17 Ekim 2019
5.0

KIYMETLİ UMUR HOCAMIZI, ÇOK BAŞARILI BİR EĞİTMEN OLARAK CAN-I GÖNÜLDEN TAKDİR VE TEBRİK EDEREK ÖNÜNDE SAYGIYLA EĞİLİYOR VE ALKIŞLIYORUM. İŞİNE SEVGİ VE ÖZVERİSİNİ KATARAK YAPMIŞ OLDUĞU KESİN. HAYATIMDA İLK DEFA ONLİNE EĞİTİM ALAN BİR KATILIMCI OLARAK, BU YIL MEZUN OLDUĞUM İŞLETME LİSANSIM İLE BERABER İNSAN KAYNAKLARI ÜZERİNDE YÜKSEK LİSANSA BAŞLAMIŞ VE GÖNLÜME YATIP İÇİME SİNEN BİR ŞİRKETİN IK' SINDA EĞİTMEN OLARAK ÇALIŞMA GÖNÜLLÜSÜYKEN, ALMIŞ OLDUĞUM BU EĞİTİMLE BERABER KENDİMİ EĞİTİMCİ OLARAK HAZIR VE TAMAMLANMIŞ HİSSEDİYORUM, MİNNETTARIM. VERECEĞİNİ ÜMİT ETTİĞİM LİDERLİK EĞİTİMİNE DE KAYIT YAPTIRARAK KENDİME ARTI DEĞERLER EKLEDİĞİM İÇİN SON DERECE GURURLU VE MUTLUYUM... HERŞEY İÇİN ÇOK DEĞERLİ UMUR ÇALIKOĞLU HOCAMIZA VE GIYABINIZDA SİZ İSTANBUL İŞLETME ENSTİTÜSÜ EKİBİNE SONSUZ TEŞEKKÜRLER...

Esmagul Aydın
22 Eylül 2019
5.0

Eğiticinin Eğitimi dersinde harika bir eğitim süreci yaşadım. Umur Hoca çok başarılı bir eğitmen. Ayrıca işine sevgi kattığı ve sevgiyle verdiği kesin. Online  eğitime karşı önyargımın kırılmasını sağladı. Verdiği çok değerli bilgilerin  her saniyesini öğrenebildim ve şimdi kendimi eğitimci olarak hazır ve tamamlanmış hissediyorum. Umur ÇALIKOĞLU'na ve emeği geçen tüm ekibe çok teşekkürler.

Güven Kaplan
16 Eylül 2019
5.0

Açıkçası iienstitü ismini ilk kez duymuştum. hatta uzaktan eğitim nasıl olur diye de düşünmüştüm. en azından denemek için ihtiyacım olan Egiticinin Eğitimi etkinliğine katıldım. eğitimlerde gördüm ki ben daha yolun başında bile değilmişim. dersler o kadar iyi geçti ki, sınavdan bu ilk defada başarılı olabileceğimi sanmıyordum. bugün itibariyle sertifikamı da aldım. herkese tavsiye ederim. bu enstitüden daha öğreneceğim çok şey var.....teşekkürler...

Nalan Oğuz
07 Ağustos 2019
5.0

Bir eğitimci olarak bu eğitimden çok yararlandım. Bundan sonra vereceğim eğitmen eğitimleri nitelik olarak çok farklı olacak. Teşekkürler Umur Hoca

Zeynep Akbulut
06 Ağustos 2019
5.0

Çok etkili bir eğitim.

Arzu Mustafayeva
06 Ağustos 2019
5.0

Umur hoca tanıdığım en iyi eğitmen. O kadar güzel ve verimli bir dersdi ki hiç unutmuycam mükemmeldi. İster dersler olsun isterse de davranışı. Tek kelimeyle mukemmel.

Yıldız Doğan Li
05 Ağustos 2019
5.0

Umur hoca harika bir eğitmen, vakti olanlar kesinlikle kaçırmayın.👍 Üzüldüğüm nokta hocamın verdiği eğitim sınavına sistemden dolayı katılamamak.umarım kimse sıkıntı ile karşılaşmadan sınavını olup geçer.

Hüseyin Hazer
27 Temmuz 2019
5.0

Umur hocamızı tanıdığım için çok mutlu oldum.Ders anlatımı yorumları muhteşem.Teşekkürler ilgilenenler sakın kaçırmayın. Arkadaşlarımda bahsettim onlarda katılacaklar

Arzu Mustafayeva
21 Temmuz 2019
5.0

derslere katilmak icin sabirsizlaniyorum

Ilhan Ezel
06 Temmuz 2019
5.0

ÇOK ÖZVERİLİ VE İNSAN SEVGİSİNİ ÖN PLANA ALAN BİR EĞİTİM PLATFORMU. TÜM ÖĞRENCİLER ADINA TEŞEKKÜRLER.

Kezban Kayar
27 Haziran 2019
5.0

Eğitimler çok güzel emeği geçen tüm eğitmenlere teşekkür ederim

Pelin Tekin
23 Haziran 2019
5.0

Umur hoca gerçekten muhteşem. Dersler inanılmaz akıcı ve verimli geçti. Ders esnasında yapılan yorum ve sorulan soruların hepsine cevap vererek katılımcılara verdiği değeri gözler önüne seriyor. Umarım Umur hocadan başka eğitimler alma imkanımız da olur. Emekleri için sonsuz teşekkürler..

Nahibe Kılıç
17 Haziran 2019
5.0

Hocam çok güzel ders anlatıyorsunuz elinize emeğinize sağlık.

Ece özkan
17 Haziran 2019
4.0

Çok faydalı bir eğitim oldu benim açımdan. Çok teşekkür ederim, emeğinize sağlık

Meliha Dirlikli
17 Haziran 2019
5.0

Umur hocam her şey için çok teşekkür ederim çok güzel bir eğitim oldu :) herkese tavsiye ederim :):)

Gonca Can
29 Mayıs 2019
5.0

Gayet güzel bir içerik ve etkili bir anlatim ile sunum vardı. Teşekkürler.

Büşra Gögdemir
07 Mayıs 2019
3.0

Sınavlar da mı online şeklinde oluyor

ERCAN OKUR
29 Nisan 2019
5.0

İEE önce teşekkür ediyorum.Eğiticinin eğitimi, her türlü güçlü hedefleri mümkün kılacak keşifleri hızlı hamlemenizi, arzu edilecek geniş noktalara dengeler çekmenizi, dolu dolu kılavuzları deneyimleyerek resimlendirmenizi, ilişkileri gözlemleyerek çözünürlükleri sarmanızı, yelkenli fikir yolculuklarında yeni duyguların tatlarını çıkarmanızı, cesur açılımları açığa vurarak hayata geçirmenizi, yaşam farkındalıklarını oyunlar haline getirmenizi, doğan duyguların düzeyini anlayarak gerçekleri şekillendirmenizi ve daha birçok tavan yapacak kırılmaları taçlandıracaksınız. Eğitmenimiz Umur Çalıkoğlu, katılımcılara tatların yaratılmasına katkıda bulunan, bekleyen nefeslerin çoşkusunu paylaşan, gözleri kapalı sırları açıklayan, bulutların üstünde yürür gibi neşe dolu ve haz duyulacak birisi.Herkesin İEE eğitimlerine katılarak fikir dirençlerini büyütmelerini diliyorum.

Arzu çetin
15 Nisan 2019
5.0

Bu derse katıldığım ve sizi tanıdığım için çok mutlu oldum. Benim için çok verimli oldu. Hatta bu akşam büyük bir boşluk hissediyorum. Teşekkür ederim.

Canan Kocaayan
15 Nisan 2019
5.0

Uzun zamandır aradığım bir eğitimdi. Çok verimli bir egitim süreci geçirdik.Umur Hocam alanında kesinlikle uzman, verdiği örnekler, sunumu oldukça başarılıydı.Kendisine teşekkür ediyorum.

Öykü Selçuk Şengül
15 Nisan 2019
5.0

Hocamız derse hakimiyeti olsun, konuyu bizlere aktarması olsun, hastanedeyken bile pozitif enerjisiyle dersleri aksatmaması olsun her yönüyle dört dörtlük bir eğitmendi. Diğer eğitimlerine de katılmayı planlıyorum. Bu arada canlı derslere katılamadım hocam o yüzden oradan diyemedim ama geçmiş olsun dileklerimi iletmek isterim. Verdiğimiz emek için çok teşekkürler hocam.

CELALETTİN KAYA
15 Nisan 2019
5.0

Çok başarılı ve dop dolu bir eğitim oldu. Hocama çok teşekkür ediyorum. Başka bir eğitim de karşılaşırız inşallah.

Tüm Yorumlar