AnasayfaOnline EğitimlerE-Ticaret Eğitimi
340 Online
159.335 Öğrenci

E-Ticaret Eğitimi

E-ticaret eğitimi ile hemen online satış yapmayı öğrenebilir ve başarılı bir girişimci olabilirsiniz. Sevkiyat süreçleri veya size en uygun başka herhangi bir konuda eğitim alarak kendi işinizi kurun ya da geliştirin.
5
(29)

Zamanla yarıştığımız dünyada e-ticaret hayatımıza büyük kolaylıklar sağlıyor. Tüm dünyada her geçen gün artarak talep gören ve yararlanılan e-ticaretten neden geri kalasınız ki? İlgi duyduğunuz ya da duymak istediğiniz e-ticaret alanında eğitim alarak bu konudaki tüm süreçleri öğrenebilir, yeni bir gelir kaynağı elde edebilirsiniz.

E-ticaret sistemini tanıtımdan kargo sürecine kadar detaylı olarak ele alan ilk program. Sektör örnekleri ve uygulamaların detaylı olarak ele alınacağı bu program yoğun talep görüyor.

Dijital dönüşüm ile birlikte tüketicilerin yaşam şekli ve bir hizmet/ürüne ulaşma şekli değişti. Bu yolculukta artık bilinen her şey bir kenara atılarak zamanla yarışılan ve her ürün/hizmetin dijital dünyadan satın alındığı bir döneme giriş yaptık. Müşterilerin kendi kendine öncülük ettiği (puan ve yorum) verdiği buna göre sonraki aday müşterilerin o ürün ve hizmeti alıp almaya giden bir dünyada para kazanma şekilleri artık her ölçekten işletme ve kişiye erişilir oldu. 

Bu program içinde e-ticaret sitelerinin nasıl yönetildiğini / hangi alanlarda neye ihtiyacının olduğunu belirleyerek o konuda uzmanlaşmaya giden yolda yeni bilgi ve beceriler elde edeceksiniz. E-ticaret ile nasıl fark edileceğinizi bunun yoldaki bütün hikayelerini detaylıca öğreneceksiniz. Gerek kariyer yaşamınızda gerek iş hayatınızda katkı sağlayarak fark katacak yeni yetkinlikler sahibi olacaksınız.

E-Ticaret kursuna kimler katılmalı?

 • E-Ticaret sektöründe yer almak isteyen şirket ve şirket çalışanları,

 • Kendine yeni bir iş alanı oluşturmayı hedefleyen e-ticaret girişimcileri,

 • E-ticaretin işleyiş şekliyle ilgili her türlü bilgiyi öğrenmek ve bu alanda kariyer yapmak isteyen kişiler,

 • Şirketlerin satış ve pazarlama birimlerinde çalışanlar,

 • İş hayatına atılmamış yeni mezun ve öğrenciler,

 • Kendi e-ticaret sitelerini kurmak isteyenler,

 • Ofis ortamında, masa başı işlerde çalışmak istemeyenler,

 • Var olan ticaret şirketlerini e-ticaret platformuna doğru bir şekilde taşımak isteyenler,

 • Yeni nesil iş tanımlarından e-ticaret uzmanı olarak kendisine kariyer hedefleyenler,

 • Üst düzet şirket yöneticileri, 

 • Hobilerini ticarete dönüştürmek isteyenler.

Kısacası ev hanımlarından şirket yöneticilerine kadar e-ticaret platformunda yer almak isteyen herkes bu eğitiminden faydalanabilir. 

Devamını göster
E-Ticaret Eğitimi
3491550
Video15
Sınav1
Ödev
Ders Notları23
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
08/04/2023
Sertifika Sınavı
25/03/2023
Sertifika Sınavı
01/04/2023

E-Ticaret eğitimine benzer kurslar

Hızla gelişen e-ticaret dünyasında başarılı olmak için bir adım önde olmanız şart. Bunu yapmanın yolu, E-Ticaret eğitimine benzer kurslara katılmaktır. Bu kurslar genellikle sektördeki en son trend ve teknolojilere kapsamlı bir özetin yanı sıra bunları kendi işinizde nasıl uygulayacağınıza dair pratik tavsiyeler de sunar. Ayrıca bu kurslar, diğer e-ticaret profesyonelleriyle ağ kurmanıza yardımcı olur ve değerli kaynaklara erişmenizi sağlar.
Amazon dropshipping eğitimi
5
(11)

Amazon Eğitimi

6 Konu8 Saat
EğitmenSedat Ateş
550229
Dijital Pazarlama Eğitimi
4.9
(331)

Dijital Pazarlama Eğitimi

15 Konu5 Saat
EğitmenSedat Ateş
775259
Web sitenizin trafiğini ve arama motorlarındaki görünürlüğünü artırmak için SEO konusunda uzmanlaşın. SEO kursumuz temel bilgilerden ileri düzey tekniklere kadar her şeyi kapsamaktadır, sitenizi nasıl optimize edeceğinizi öğreneceksiniz.
4.9
(28)

SEO Eğitimi

11 Konu5 Saat
Yemliha TokerYemliha Toker
550209
Sosyal medya becerilerinizi geliştirmek mi istiyorsunuz? Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimimize göz atın. Bu kapsamlı eğitim, kitlenizin ilgisini çeken içerikler oluşturmaktan stratejinizi yönlendirmek için verileri Insights'ta kullanmaya kadar sosyal medyada ustalaşmak için bilmeniz gereken her şeyi öğretecek. Bu eğitimin sonunda bir sosyal medya uzmanı olacaksınız!
EğitmenSedat Ateş
775259