Dijital İK Eğitimi


  80₺

  4,8
  6 Değerlendirme
  Yakın zamanda 277 kişi kayıt oldu.

   Eğitim İçeriği

  • 10 Video İçeriği
  • 1 Sertifika Sınavı
  • Grup Sohbeti
  • Forum Tartışmaları

  Yaklaşan Etkinlikler

  Türkçe
  Eğitim Dönemi: 2. Dönem
  Abonelik Süresi: 365 Gün

  Dijital İK Eğitimi

  Dijital İK insan kaynaklarına yeni bir soluk getirdi. Teknoloji günlük hayatımızı kolaylaştırırken iş hayatımızda da etkin rol oynamakta. İnsan kaynakları departmanında dijitalleşmeniz sayesinde siz de çözüm önerilerinizi geliştirebilir, stratejik yenilikleri şirketinize taşıyabilirsiniz.

  Dijital İK, insan kaynaklarının geleceğini ilgilendiren konuların başında geliyor. Aynı zamanda İK’nın sorunlarının çözümünde dijitalleşmenin aktif olarak kullanıldığını görebiliyoruz. Dijital İK ile çalışan motivasyonundan iş analizine kadar birçok projede teknolojiden yararlanabilrsiniz.

  Neredeyse tüm departmanlar yeni nesil teknolojiyi aktif olarak kullanıyor. Artık sıra İK departmanında. İK departmanının dijitalleşmesini sağlayarak rekabet avantajını yakalayın. 

  Yapay zeka ve robotların iş dünyasında yerini almasıyla çalışanların yeteneklerini arttırmaları gerektiğini net olarak görebiliyoruz. İK departmanı çalışan yeteneklerini arttırmak için çalışmalar yapıyor. Ancak Dijital İK günümüzde hiç konuşulmuyor. İK departmanı çalışan ilişkilerini yürütüyor diye dijitalleşmeden geri kalamaz. Süreçlerin daha şeffaf ve hatasız ilerlemesi için dijitalleşmeye ihtiyacınız var.

  Dijital İK Eğitimi (Uzun Dönem) Detaylar

  Bu eğitime kayıt olduğunuzda 1 yıl boyunca erişim sağlayabilirsiniz. 365 gün sonunda aboneliğiniz silinir.

  Ders güncelleme garantisi: Bu eğitim yılda 3 kez canlı derslerle güncellenir.

  Forum aboneliği: Eğitimde forum aboneliğine 1 yıl boyunca abone olabilirsiniz.

  Canlı ders: Bu eğitimde yılda 3 dönem canlı ders yapılmaktadır. Kayıt olduğunuzda yılda sadece bir dönem canlı derse katılabilirsiniz. Videolar süresiz erişime açıktır.

  Sertifika: Eğitimde sınav yapılmaktadır. Sınav, ödev ve eğitmen değerlendirmesiyle başarılı olan öğrenciler dijital sertifika kodu ücretsiz olarak gönderilir.

  Neler öğreneceksiniz?

  Değişime öncülük edin.

  Türkiye’deki işletmelerin İK departmanları dijitalleşmeye gereken önemi veremiyor. İK departmanlarının %88’i dijitalleşme yolunda bir adım atmamış. İşte size önemli bir fırsat. İşletmenizde İK departmanının dijitalleşmesi yolunda ilk adımı siz atın. İK için gereken teknolojiyi kazandırın ve yıldız gibi parlayın.

  Bu eğitim 8 hafta sürecek ve 40 saat ders alarak bu alanda en üst düzeyde eğitim alacaksınız. Eğitimin 15 saati canlı anlatım (online) şeklinde yapılmaktadır. Kendi kendinize tamamlayabileceğiniz içerikler de bu eğitime dahildir (25 saat). Dijital İK ile ilgili dünyadan örnekleri canlı derslerle ve videolarla öğrenecek ve uygulayacaksınız. Eğitim sonunda bir Dijital İK stratejisi geliştirebileceksiniz. Ayrıca grup etkinlikleriyle İK uzmanlarıyla iletişim kurabileceksiniz.

  Eğitimin Konu Başlıkları

  • Dijital dönüşüm sebepleri
  • Dijital dönüşüm örnekleri
  • Dijital dönüşüm aşamaları
  • Dönüşüme nasıl başlarım?
  • Dönüşüm strateji oluşturmak 
  • Dijital İK vizyonu nasıl oluşturulur?
  • Dijitalleşme ve çalışanların uyumu.
  • Bitirme ödevi.
  Devamı

  İnsan Kaynakları Profesyoneli

  Celal Bayar Üniversitesi, Anadolu Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesinde Lisans eğitimleri, Yıldız Teknik Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi ve Beykent Üniversitesinde İşletme Yönetimi üzerine Tezli Yüksek Lisans yapmıştır. Halen insan kaynakları üzerine doktora tezi yazmakta ve işletmelere insan kaynakları üzerine danışmanlık yapmaktadır.

  Devamı
  Başarı Sertifikası

  Eğitimin sonunda, eğitim süresince edinmiş olduğunuz bilgiler ve örnek olaylar ışığında sınava tabi tutulursunuz. Başarı sertifikası özel ve resmi kurumlarda geçerlidir. Başarınızı ispatlamanın en kolay yolu!

  • Soğuk damgalı,
  • Uluslararası, özel ve resmi kurumlarda geçerli.
  Sertifika
  Yorumlar(6)
  Ortalama Değerlendirme 4,8

  Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

  Ecem Alperöz
  20 Şubat 2020
  5.0

  Akıcı ve keyifle geçen bir eğitim daha :) İş hayatında bizlere ön adım sağlayan tüm eğitimlerinizden yararlanmaya devam edeceğim.

  Doç. Dr. Erkut Altındağ
  Narmina Rzazade
  29 Temmuz 2019
  5.0

  Azerbaycandan katılıyorum , inshallah hayirli olur :)

  Derya Akbulak
  26 Temmuz 2019
  4.0

  Hayırlı olsun hocam, kayıt oldum bile :)