AnasayfaOnline EğitimlerDijital Çağ Becerileri Eğitimi
20 Online
60.623 Öğrenci

Dijital Çağ Becerileri Eğitimi

Dijital çağda öğrenme, etkin teknoloji kullanımı ve iş ağı geliştirme konularında yeni bakış açıları kazanacaksınız. Kişisel dönüşüm planlarınızı hayata geçirebileceksiniz.
5
(62)

Değişimin ve dönüşümün baş döndürücü hızla ilerlediği bir çağda yaşıyoruz. Bilgi teknolojileri alanında yaşanan muazzam gelişmelerin etkilerini eğitim, sağlık, ekonomi, istihdam, ticaret, ulaşım, barınma, aile, sanat ve daha birçok alanda görmeye çoktan başladık. Hiç şüphesiz tüm bu büyük değişimler bir yandan öğrenme sürecini yaşantımızın vazgeçilmez bir unsuru haline getirmemizi öte yandan gerektiğinde öğrendiklerimizin bir bölümünü hızla unutarak yeni beceri setleri edinmemizi gerekli kılıyor.

Dijital Çağ Becerileri Eğitimi, Dünya Ekonomik Forumu tarafından 2025 yılında profesyonel yaşamda en çok aranılacak yetkinlikler arasında sayılan aktif öğrenme, teknoloji kullanımı, analiz, yılmazlık, özgünlük, eleştirel düşünme, yaratıcılık, liderlik ve duygusal zekâ becerilerimizi geliştirmeyi amaçlıyor. Eğitim, bu alanlardaki öz farkındalığımızı arttırmayı ve kişisel dönüşüm planlarımızı hayata geçirmemizi hedefliyor. Bu eğitimin sonunda profesyonel yaşamda aranılan yetkinlikler, dijital beceriler, öğrenmeyi öğrenme, etkin sosyal medya kullanımı, etkin teknoloji kullanımı, özfarkındalık ve özyönetim konularına yönelik yeni bakış açıları kazanacaksınız.

Dijital Çağ Becerileri Eğitimine Kimler Katılmalıdır?

  • Öğrenmeyi yaşam felsefesi haline getirenler

  • Yaşam boyu öğrenci olarak kalabilenler

  • Kamu, özel sektör ve sivil toplum alanındaki tüm profesyoneller

  • Öğrenciler

  • Bu alana ilgi duyan herkes

Devamını göster
Dijital Çağ Becerileri Eğitimi
209550
Video4
Sınav1
Ödev
Ders Notları2
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
27/05/2023
Sertifika Sınavı
03/06/2023
Sertifika Sınavı
10/06/2023

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.