AnasayfaOnline EğitimlerÇağrı Merkezi Uzmanlığı Eğitimi
80 Online
231.573 Öğrenci

Çağrı Merkezi Uzmanlığı Eğitimi

Etkili iletişim kurmanın önemini biliyorsunuz. Çağrı merkezi uzmanları hem satış hem destek bölümünde etkili iletişimin öncüleridir. Çağrı merkezi sertifikası ile iş bulabilir ve kariyer yapabilirsiniz.
5
(22)

Günümüzde sektörde öncü gelen tüm büyük firmaların muhakkak müşteri hizmetleri, satış, satış sonrası destek vb. konularda çağrı merkezleri var. Bu nedenle iş imkânı ve aynı zamanda kariyer planlamada çağrı merkezi ön plandadır. 

İnternet üzerinden alışverişlerin artması, oturduğun yerden hizmet alma olanaklarının artmasıyla çağrı merkezleriyle iletişimlerde aynı oranda artmıştır. Yüz yüze iletişimden farklılık gösteren telefondaki etkili iletişim tekniklerini bilmeden görüşmelere başlamak müşteri memnuniyetsizliğine ve uzaklaşmasına sebebiyet vermektedir.

Çağrı Merkezi Uzmanlığı Eğitimi sayesinde gerek iş hayatında gerek günlük hayatta telefonda iletişim sürecinin nasıl sağlıklı ilerleyeceğini öğrenebilir, işletmelerin müşterilerine olumlu imajına katkı sağlamaları için ilk iletişim araçlarından olan telefon iletişimi ile ilgili teknikleri öğrenerek başarılı bir çalışan olabilirsiniz.

Çağrı Merkezi Uzmanlığı Eğitimine Kimler Katılmalı?

  • Çağrı merkezinde müşteri temsilcisi olarak çalışmak isteyenler

  • Çağrı merkezinde müşteri temsilcisi olarak çalışanlar

  • Çağrı merkezi yöneticileri

  • Çağrı merkezi kalite birimi uzmanları

  • Telefonda müşteri ile bağlantıda olanlar

Devamını göster
Bu görüntü, bir çağrı merkezi uzmanının eğitim aldığı bir sahneyi yakalıyor. Gösterilen kadın kollarını kavuşturmuş, uzun saçlı ve siyah bir gömlek giyiyor. Arka planda kulaklık takan bir kişinin, bir kişinin başının ve bir kişinin kolunun bulanık bir görüntüsü var. Ek olarak, bir kadının yakın çekimi, siyah arka plan üzerinde beyaz bir metin, bulanık bir erkek görüntüsü ve bulanık bir lamba direği görüntüsü vardır. Bu görüntü, bir çağrı merkezi ortamında başarılı olmak için gereken eğitim ve uzmanlığın önemini vurgulamaktadır. Bilgili ve iyi eğitimli bir personele sahip olan bir çağrı merkezi, olumlu bir müşteri deneyimi ve artan müşteri memnuniyeti sağlayabilir. Doğru eğitim ve öğretim sayesinde çağrı merkezi çalışanları kaliteli hizmet sunmak için gerekli bilgi ve becerileri kazanabilir, müşterilerin bekleme sürelerini kısaltabilir ve müşteri memnuniyetini artırabilir.
01245
Video5
Sınav1
Ödev
Ders Notları2
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
06/07/2024
Sertifika Sınavı
13/07/2024
Sertifika Sınavı
20/07/2024

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.