AnasayfaOnline EğitimlerÇağrı Merkezi Takım Liderliği Eğitimi
40 Online
148.863 Öğrenci

Çağrı Merkezi Takım Liderliği Eğitimi

Takım Liderliği Eğitimi ile iyi bir ekip yöneticisinin sahip olması gereken tüm özellikleri göreceksiniz. İyi bir gözlem yeteneğiyle sizinle çalışan çağrı merkezi uzmanlarını adaletli bir şekilde yönetmenin yollarını öğrenin.
4.9
(10)

İş hayatında her zaman bir öncüye ihtiyaç vardır. İnsan ilişki yüksek ve kalabalık olan çağrı merkezlerinde yöneticilerin koçluk becerilerini geliştirmek ve takım ruhu oluşturmak önem taşır. Bu eğitim çağrı merkezinde yöneticiliğe yeni adım atmış ya da atacak olan kişiler için ve aynı zamanda operasyonunu geliştirmek ve motivasyonu yüksek ekiplerle çalışmak isteyen yöneticiler için uygundur. Temel çağrı merkezi dinamikleri ve liderlik becerilerini tanımak, koçluk metodolojisi ile ekip sinerjisi oluşturmak, zamanı verimli kullanmak amaçlı planlanmıştır.

Eğitime Kimler Katılabilir? 

  • Çağrı merkezi takım lideri adayları

  • Çağrı merkezi takım liderleri

  • Çağrı merkezi takım koçları

  • Ekip sorumluları

  • Supervizör adayları

Devamını göster
Gözlüklü bir kadın bir duvarın önünde duruyor, gülümsüyor ve elinde siyah yazılı beyaz bir tabela tutuyor. Kareli bir gömlek giymiş ve boynunda bir kolye var. Gözleri gözlüklerin arkasından görülebiliyor ve kahverengi saçları düşük bir at kuyruğu şeklinde toplanmış. Sağ eliyle tabelayı kameraya doğru tutuyor ve yüzünde kararlı bir ifade var. İfadesi kendinden emin ve duruşu güçlü.
01110
Video5
Sınav1
Ödev
Ders Notları2
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
18/05/2024
Sertifika Sınavı
25/05/2024
Sertifika Sınavı
01/06/2024

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.