60 Online
334.802 Öğrenci

C# Eğitimi

C# programlama dili ile mobil uygulama veya web uygulaması yapmayı öğrenin. C yazılım dilini uzmanından öğrenin.
5
(51)

C#, Microsoft platformunda web uygulamaları geliştirmek için tasarlanmış bir yazılım dilidir. C# ile masaüstü uygulamaları, oyun ve web uygulamaları gibi birçok farklı türde uygulama geliştirebilirsiniz. C#'ın güzel yanı, öğrenmesi ve kullanması nispeten kolay, ancak hayal edebileceğiniz hemen hemen her tür uygulamayı oluşturacak kadar güçlü olmasıdır. Yaratıcılık becerilerinizi geliştirebileceğiniz bir dil arıyorsanız, C# kesinlikle dikkate alınmalıdır.

Akıllı telefonların ve tabletlerin yetenekleri giderek arttığı için mobil uygulama geliştirme son yıllarda daha popüler hale geldi. Dolayısıyla, mobil uygulama oluşturmak için kullanılan programlama dillerini bilen geliştiricilere olan talep de giderek artıyor. Esnekliği ve kullanım kolaylığı nedeniyle C# bu diller arasında en popüler olanlardan biridir. Mobil uygulama geliştirmeye başlamak istiyorsanız, C# öğrenmeye başlayabilirsiniz. Bu eğitimde, dile hızlı bir giriş yapacak ve kaliteli uygulamalar oluşturmak için ihtiyacınız olan temel becerileri öğreneceksiniz.

C# Eğitimi nedir?

C# kursu bu yazılım dilini öğrenmenizi sağlayacak geniş bir eğitim içeriğine sahiptir. Zaten programlama dilinin kolay bir altyapısı mevcut ve kendi kendinize hızlıca ilerleyebileceksiniz. Bu program, temel seviyede algoritma bilgisine sahip kişilere yönelik olup, C# programlama dilinde temel programcılık becerilerini kazanıp nesne tabanlı programlama yapabilecek kişiler yetiştirmeyi hedeflemektedir.

C# programlama ile şunları yapabilirsiniz:

  • Konsol uygulaması geliştirme

  • Windows uygulaması geliştirme

  • ASP.NET uygulaması geliştirme

  • Web servisleri yazma

  • Mobil uygulama geliştirme 

C# eğitimi kimler için?

  • Yazılıma yeni başlayanlar

  • Bu alana ilgi duyanlar

  • Programlama dili öğrenmek isteyenler

  • Bilişim ile ilgili alanlarda eğitim gören öğrenciler

Devamını göster
C# ile programlama hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğretecek kapsamlı bir C# Eğitimi arıyorsanız, bu kurs tam size göre!
209550
Video5
Sınav1
Ödev
Ders Notları5
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
08/04/2023
Sertifika Sınavı
25/03/2023
Sertifika Sınavı
01/04/2023

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.