60 Online
334.802 Öğrenci

C# Eğitimi

C# programlama dili ile mobil uygulama veya web uygulaması yapmayı öğrenin. C yazılım dilini uzmanından öğrenin.
5
(51)

C#, Microsoft platformunda web uygulamaları geliştirmek için tasarlanmış bir yazılım dilidir. C# ile masaüstü uygulamaları, oyun ve web uygulamaları gibi birçok farklı türde uygulama geliştirebilirsiniz. C#'ın güzel yanı, öğrenmesi ve kullanması nispeten kolay, ancak hayal edebileceğiniz hemen hemen her tür uygulamayı oluşturacak kadar güçlü olmasıdır. Yaratıcılık becerilerinizi geliştirebileceğiniz bir dil arıyorsanız, C# kesinlikle dikkate alınmalıdır.

Akıllı telefonların ve tabletlerin yetenekleri giderek arttığı için mobil uygulama geliştirme son yıllarda daha popüler hale geldi. Dolayısıyla, mobil uygulama oluşturmak için kullanılan programlama dillerini bilen geliştiricilere olan talep de giderek artıyor. Esnekliği ve kullanım kolaylığı nedeniyle C# bu diller arasında en popüler olanlardan biridir. Mobil uygulama geliştirmeye başlamak istiyorsanız, C# öğrenmeye başlayabilirsiniz. Bu eğitimde, dile hızlı bir giriş yapacak ve kaliteli uygulamalar oluşturmak için ihtiyacınız olan temel becerileri öğreneceksiniz.

C# Eğitimi nedir?

C# kursu bu yazılım dilini öğrenmenizi sağlayacak geniş bir eğitim içeriğine sahiptir. Zaten programlama dilinin kolay bir altyapısı mevcut ve kendi kendinize hızlıca ilerleyebileceksiniz. Bu program, temel seviyede algoritma bilgisine sahip kişilere yönelik olup, C# programlama dilinde temel programcılık becerilerini kazanıp nesne tabanlı programlama yapabilecek kişiler yetiştirmeyi hedeflemektedir.

C# programlama ile şunları yapabilirsiniz:

  • Konsol uygulaması geliştirme

  • Windows uygulaması geliştirme

  • ASP.NET uygulaması geliştirme

  • Web servisleri yazma

  • Mobil uygulama geliştirme 

C# eğitimi kimler için?

  • Yazılıma yeni başlayanlar

  • Bu alana ilgi duyanlar

  • Programlama dili öğrenmek isteyenler

  • Bilişim ile ilgili alanlarda eğitim gören öğrenciler

Devamını göster
Bu, bilgisayar ekranının önünde gülümseyen bir kadının görüntüsüdür. Muhtemelen C# programlama ile ilgili bir çevrimiçi kursa katılıyor gibi görünüyor. Siyah arka plan üzerindeki beyaz yazılar muhtemelen kurs materyalinin bir parçasıdır ve ekrandaki bulanık metin görüntüsü de kursla ilgili olabilir. Kadının yüzü yakın plandadır, bu da materyale çok dikkat ettiğini göstermektedir. Ayrıca, burnunun yakın çekimi de materyali dikkatle incelediğini göstermektedir. Görüntüden, kadının çevrimiçi bir C# eğitim kursuna katıldığı anlaşılmaktadır.
411715
Video5
Sınav1
Ödev
Ders Notları5
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
25/11/2023
Sertifika Sınavı
02/12/2023
Sertifika Sınavı
09/12/2023

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.
Bu görsel çevrimiçi bir Python kursuna ait. Kollarını kavuşturmuş, kendine güven ve kararlılık sergileyen bir adam görülüyor. Yüzünün yakın çekimi, odaklanmasını ve öğrenmeye olan bağlılığını ortaya koyuyor. Bir saatin yakın çekimi zaman yönetiminin önemini vurguluyor. Siyah arka plana karşı beyaz harfler, kursun profesyonelliği ve adanmışlığı hakkında bir fikir veriyor. Kıllı kolun yakın çekimi, gerekli olacak sıkı çalışmayı ve çabayı sembolize ediyor. Siyah takım elbiseli adam otorite ve güvenilirlik havası veriyor. Tüm bu unsurlar bir araya gelerek bu kursu olağanüstü bir çevrimiçi Python kursu haline getiriyor. Öğrenciye başarılı olması için gereken bilgi ve becerileri sağlayacağından emin olabilirsiniz.
4.9
(65)

Python Eğitimi

10 Konu5 Saat
Kameranın önünde siyah tişörtlü ve koyu renk saçlı bir adam durmaktadır. Yüz ifadesi ciddi ve duruşu kendinden emin. Gözleri kameraya odaklanmıştır ve kolları iki yanındadır. Güçlü, kaslı bir yapısı var ve siyah tişörtü soluk teniyle tezat oluşturuyor. Koyu renk saçları kısa, düzgün bir kesimle şekillendirilmiş ve yüzünü güzel bir şekilde çerçeveliyor. Kararlı görünüyor ve kararlı ifadesi onu öne çıkarıyor. Karşısına ne çıkarsa çıksın üstesinden gelmeye hazır görünüyor.Hanifi Çetinkaya
1105780
Bir kadın gülümsüyor ve arkasında dijital bir arka planla kameraya bakıyor. Yüzü yakın plandadır ve gözlerini, burnunu ve ağzını göstermektedir. Açık tenli ve koyu renk saçlı. Üzerinde O logosu olan beyaz bir üst giyiyor ve arka plan bulanık bir sayı görüntüsüyle dolu. Yüz ifadesi parlak ve neşeli ve gözleri neşe dolu. Mutlu ve memnun bir insana benziyor.
4.8
(5)

Algoritma Eğitimi

8 Konu5 Saat
Açık sarı saçlı güzel bir kadın kameraya gülümsüyor. Gözleri mutlulukla parıldıyor ve dudakları davetkâr bir şekilde kıvrılmış. Beyaz yakalı mavi bir üst ve beyaz bir etek giyiyor. Cildi parlıyor ve yanakları hafifçe kızarmış. Elleri önünde kenetlenmiş ve bir çift beyaz küpe takıyor. Bakışları doğrudan ve dostça. Neşe, çekicilik ve güven yayıyor.Özlem Anı
910411