AnasayfaOnline EğitimlerBir Atölye Yaratmak Eğitimi
20 Online
272 Öğrenci

Bir Atölye Yaratmak Eğitimi

Belirlediğiniz konu veya alanda yaptığınız Yaratıcı Drama planınızı Bir Atölye Yaratmak eğitimi ile hayata geçireceksiniz. Eğitmenimizin danışmanlığında atölyenizi projelendireceksiniz.
5
(4)

Bir Atölye Yaratmak, Yaratıcı Drama eğitimini tamamlayan katılımcıların, seçtikleri bir alanda / konuda kendi atölyelerini hayata geçirmek için denemeler yapacakları, eğitmenimizin danışmanlık desteğiyle atölyelerini projelendirip sunacakları bir uzun dönem eğitim programıdır.

Bir Atölye Yaratmak Eğitimi 20 kişilik gruplarla gerçekleşecektir. Her grupta 20 kişi olacak ve canlı yayınlarda eğitmen her katılımcının sunduğu drama planı üzerine çalışma fırsatı bulacaktır. Eğitim haftada 1 günü, günde 3 saat gerçekleşecektir. Katıldığınız grupla yapılan atölye çalışmasının tekrarını 1 yıl boyunca izleyebileceksiniz.

5 hafta boyunca canlı yayına aktif katılımlarla eğitim gerçekleşecektir. Eğitim kapsamında bir atölye ödevi hazırlamanız ve sonunda sertifika sınavından başarılı olmanız beklenmektedir.

Bir Atölye Yaratmak Eğitimine kimler katılmalı?

  • Öğretmenler / Eğitmenler,

  • Koçluk hizmeti verenler,

  • Psikologlar,

  • Sosyologlar,

  • Çocuk Gelişim Uzmanları,

  • Sundukları ürün veya hizmeti bir atölye konseptiyle tanıtmak isteyenler,

  • İş yerinde yaratıcı drama aktiviteleri yaparak motivasyon arttırmak isteyen profesyoneller,

  • Aile, arkadaş, çevre ilişkilerini güçlendirmek isteyenler,

  • Kendini ifade etme ve empati becerisini artırmak isteyenler,

  • Bu alana ilgi duyanlar.

Devamını göster
Bu görüntüde elini uzatmış, siyah gömlekli ve kolyeli bir kadın tasvir edilmiştir. Boynunun, kulağının ve elinin yakın çekimi de görülebiliyor. Arka planda, muhtemelen çevrimiçi bir kursun parçası olan siyah harfli yeşil bir dikdörtgen var. Bu, sosyal becerilerden teknik bilgiye kadar çeşitli konularda bir atölye eğitimi olabilir. Görüntüdeki kadın kursun öğretmeni, eğitmeni ya da kolaylaştırıcısı olabilir. Atölye çalışması sayesinde katılımcılar becerilerini nasıl geliştireceklerini, araçları nasıl kullanacaklarını ve nasıl çözüm üreteceklerini öğrenebilirler. Öğrencilerin soru sorabildiği, geri bildirim alabildiği ve başkalarıyla birlikte çalışabildiği interaktif bir deneyim olabilir. Atölye, eğitimden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlamak için izleyicilerin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir.
01328
Video5
Sınav1
Ödev1
Ders Notları1
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
18/05/2024
Sertifika Sınavı
25/05/2024
Sertifika Sınavı
01/06/2024

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.