AnasayfaOnline Eğitimler3D Görselleştirme Eğitimi
15 Online
34.192 Öğrenci

3D Görselleştirme Eğitimi

3D Modellemeyi kolay ve eğlenceli bir şekilde öğrenin. 3D görselleştirme eğitimiyle kendi modellerinizi yapın. Mimari görselleştirme ve render alma sürecini hızlandırın.
5
(3)

Üretilmesi istenilen 3D tasarımların, üretime geçmeden önce gerçeğe yakın görsel tasarımlarının sanal ortamda oluşturulması istenmesi ile birlikte 3D görsel tasarım programlarına ihtiyaç duyulmuştur.

Tekstil sektörü için, Clo3D firması Marvelous Designer programını piyasaya sunmuştur. Bununla birlikte birçok sektörde, kumaş simülasyon programı 3D tasarımlarda kullanılmak üzere piyasada tercih edilmiştir. Ayrıca sanal ortamda 3D nesnelerin materyal, ışık simülasyonlarını gerçekleştirmek üzere farklı render motorlarına ihtiyaç olması ile 3D programlar arası entegreli çalışacaktır.

3D Görselleştirme Eğitimine Kimler Katılmalı?

 • Tekstil Tasarımcıları,

 • Moda Tasarımcıları,

 • Mobilya Tasarımcıları Stilistleri,

 • CG Artist,

 • Grafik Tasarımcıları,

 • Mimarlar,

 • Oyun Tasarımcıları,

 • Karakter Tasarımcıları,

 • Ayakkabı, Çanta Üretim Sektörü 

Online Eğitim İçin İhtiyaç olan Gereçler

Bilgisayar Özellikleri:

 • Windows işletim sistemli bilgisayar

 • 2,5 MHZ işlemci

 • 6-8 Gb Ram

PC, Laptop ya da Tablet.

Devamını göster
Bir kale resmi içeren bir akıllı telefonun yakın çekim görüntüsü görülüyor. Kale siyah bir arka plan üzerine boyanmış ve resmin ortasında bir kadın yüzü görülüyor. Kadının yüzünde geniş bir gülümseme var. Telefonun yanında bir masanın üzerinde beyaz bir tabak vardır. Kalenin arka planında ağaçlar görülebilmektedir. Resim canlı mavi bir gökyüzüne karşı yerleştirilmiştir. Telefon resmin ön planında, kale ise arka planda yer alıyor. Telefon, merkezinde kale görüntüsü bulunan net bir ekrana sahiptir. Kale, ayrıntılı ağaçlar ve yemyeşil bir manzara ile çevrilidir. Görüntü net ve resmin renkleri canlı. Kadının yüzü merkezde net bir şekilde görülebiliyor ve gülümsemesi sıcak ve davetkar.
4641139
Video12
Sınav1
Ödev
Ders Notları1
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
13/04/2024
Sertifika Sınavı
20/04/2024
Sertifika Sınavı
27/04/2024

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.
Bir binanın önünde büyük bir ağaç duruyor. Bina, dikdörtgen bir penceresi ve yeşil-beyaz duvarları olan tipik bir açık renkli yapıdır. Ağaç tam çiçek açmış ve yaprakları gökyüzüne karşı görülebiliyor. Yaprakları pencereye kadar uzanıyor ve binayla güzel bir kontrast oluşturuyor. Bölgedeki çimler yemyeşil ve gür, ağacın etrafına da birkaç küçük çalı serpiştirilmiş. Arka planda yeşil zemin üzerinde beyaz bir yazı görülüyor. Atmosfer huzurlu ve dingin, havada bir rahatlama hissi var.
5
(2)

Vray Render Kursu

11 Konu12 Saat
Bu, bronz tenli ve omuz hizasında dalgalı kahverengi saçlı genç yetişkin bir kadının yakın plan çekimi. Hafif bir gülümsemeyle sol tarafa bakıyor, gözleri hafifçe kapalı. Kaşları hafifçe çatılmış ve ona düşünceli bir ifade veriyor. Çenesi ve çene hattı güçlü ve yanaklarına dağılmış birkaç çili var. Beyaz yakalı açık pembe bir gömlek giyiyor.Şerife Demir
735464