Bordro ve Bordro Uygulamaları Eğitimi

Bordro ve Bordro Uygulamaları eğitimi, uzaktan eğitim, online eğitim, esertifika, eğitim

Ücretsiz eğitime katılın!

Örnek Sertifika

BAŞLANGIÇ:
29/01/2018
SÜRE:
1 Hafta
EĞİTİM KODU:
BOR3929

EĞİTMENLER:

Çiğdem-Özçakıcılar-Arslan
Çiğdem Özçakıcılar Arslan
İnsan Kaynakları Profesyoneli

Eğitim Yeri

Uzaktan Eğitim   Detay

Kategoriler

İnsan Kaynakları

Bordro ve Bordro Uygulamaları Eğitimi

 • Eğitim Türü: Uzaktan Eğitim
 • Süre: 1 Hafta
 • Eğitmen: Çiğdem Özçakıcılar Arslan
 • Ücret: Ücretsiz

Bordro eğitimi uzaktan eğitim sistemi üzerinden yürütülmektedir.

Bu uzaktan eğitim programı canlı dersler, videolar, ders notları ve testlerle zenginleştirilmiştir. Ders notlarını bilgisayarınıza indirebilir veya çıktısını alabilirsiniz. Canlı dersler genellikle akşam saatlerinde yapılmaktadır. Derse katılamadığınızda dersin tekrarını dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Bu eğitime katılmak için bilgisayar, tablet ya da akıllı cep telefonu ve aktif bir internet bağlantınızın olması yeterlidir. Ayrıca güncel bir Adobe Flash Player yüklü olması gerekmektedir.

Bordrolama kavramı genelde hem insan kaynakları hem de  muhasebe ilkelerine dayanmaktadır. İnsan kaynakları yönetimi açısından bakıldığında bordrolama kavramı; işçi ve işveren arasındaki ilişkinin yerini belirlemektir. Muhasebe açısından bakıldığında ise tüm işletmelerin düzenli bir şekilde takip etmesi ve uygulaması gereken işlemlerdir.

Bordrolama ve Bordro Uygulamaları Eğitiminde; özlük dosyası, ücretler, tazminatlar, izinler, asgari geçim indirimi, vergiler, bordro parametreleri ve bordro hazırlama örnekleri geniş kapsamda yer almaktadır. Bu eğitim bordrolamada uzmanlaşmayı sağlamaya yönelik hazırlanmıştır.

Bordro ve Bordro Uygulamaları Eğitiminin Amacı

Bu eğitimin amacı bordrolama işlemleri için kritik temel becerileri geliştirmenize yardımcı olmak ve yasal prosedürleri anlamanıza yardımcı olmaktır.

Özlük dosyası, ücretler, tazminatlar, izinler, asgari geçim indirimi, vergiler, bordrolama parametreleri ve bordro hazırlama örnekleri  geniş kapsamda yer almaktadır. Bu eğitim bordroda uzmanlaşmayı sağlamaya yönelik hazırlanmıştır.

Eğitim Süresi

Eğitim toplam 1 hafta sürecektir. Canlı ders saatleri daha sonra belirlenecek ve katılımcılara duyurulacaktır.

Eğitim İçeriği

 • Özlük dosyası,
 • Ücretler,
 • Tazminatlar,
 • İzinler,
 • Asgari geçim indirimi,
 • Vergiler,
 • Bordrolama parametreleri ve bordro hazırlama örnekleri

Kimler Katılmalıdır?

İnsan kaynakları alanında çalışanların ve personel yönetimi uzmanlarının iş yetkinliklerinde personel özlük işlemleri ve bordrolama uygulamaları çok önemli yer tutmaktadır. Bu eğitime Kariyerine İnsan Kaynakları, personel özlük işlerinde eden veya edecek olanları, mali müşavir sınavına hazırlanan veya bu konudaki stajına devam edenleri kapsamaktadır.

Sertifika Kodu ya da Başarı Belgesi Alma Hakkı

İstanbul İşletme Enstitüsü sertifika kodu ya da başarı belgesi alabilmek için yapılan sınavda en az 50 puan alma şartı vardır.

Eğitim Başvuru Formu

Formu Doldurun

Bordro ve bordro uygulamaları eğitimi uzaktan eğitim yöntemiyle yapılmaktadır. Başvurunuzu takiben eğitimin başladığı tarihte kullanıcı adı ve şifre gönderilecektir. Eğitim sonunda sertifika sınavı yapılmaktadır. Sınavda başarılı olan öğrencilere ücretsiz sertifika kodu gönderilmektedir. Başarısını belgelemek isteyen öğrenciler ise 59 TL ye başarı belgesini alabilir.

Ücretsiz Eğitime Katıl

22 yorum

Yorum yaz

Yorum yaz

%d blogcu bunu beğendi: