Umut Orhan Ecer
Blog Yazarı

Lisans öğrenimini Akdeniz Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde tamamladı. 2013 bahar döneminde Litvanya Aleksandras Stulginskis University'de Erasmus programına katıldı.

İstanbul İşletme Enstitü blog bölümünde içerik üretmektedir. İş hayatı, kişisel gelişim gibi geniş kapsamlı birçok konuda yazılar yazmaktadır.

Umut Orhan Ecer | Blog Yazarı | İstanbul İşletme Enstitüsü


Enstitu Umut Orhan Ecer | Blog Yazarı | İstanbul İşletme Enstitüsü

Değerlendirmeler
Emre çelik
17.Nisan.2019

İlk önce İstanbul İşletme Enstitüsü'ne bize bu eğitim fırsatlarını verdiği için başta kendim olarak sonradan da diğer katılımcılar adına bir teşekkürü borç bilirim. Umut Orhan Ecer Hocama etkili anlatış�� için ayrıca çok teşekkür ederim. Eğitim programının konusuna gelirsek günlük hayatta ki düşünme şeklini değiştirerek olayları altı farklı açıdan bakmamızı sağlamasıdır. Özellikte yönetici pozisyon kısmında çalışanların ve beyaz yakalıların(Özellikle Mühendis Arkadaşlar) kaçırmaması gereken bir program. Tek eksiği olarak,benim katıldığım dönemde eğitim programı katılımcı sayısının yetersiz olmasından dolayı dersler canlı bir şekilde yapılamamış video kayıttan ders işlenmiştir. Katılacak arkadaşlara şimdiden güzel bilgiler ve başarılar diliyorum :)