Murat Çelik | Blog Yazarı |

Murat Çelik

Blog Yazarı

Toplam Kalite Yönetimi üzerine uzun yıllar eğitim aldı. Çalıştığı resmi kurumda halen Şube Müdürü olarak görev yapmakta olup liderlik, etkili iletişim ve ekip çalışması konularında yeterli tecrübeye sahiptir. Elektrik-Elektronik Mühendisliği mezunudur. İkinci Üniversite kapsamında Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Sosyoloji Bölümü öğrencisidir. Editör ve blog yazarı kimliğinin yanısıra amatör fotoğrafçı ve satranç hakemidir.

Toplam Kalite Yönetimi üzerine uzun yıllar eğitim aldı. Çalışmış olduğu kurum tarafından icra edilen kısa ve uzun süreli kurs, eğitim, konferans, kongre ve seminerlere 6 yıl boyunca iştirak ederek eğitici eğitmenliği yaptı. Sürekli Gelişim kapsamında Ege Üniversitesi Rektörlüğü öğretim üyeleri tarafından 6 ay süreyle icra edilen eğitim konferanslarına iştirak etti. Liderlik, etkili iletişim ve ekip çalışması konularında yeterli tecrübeye sahiptir.

Türkiye Satranç Federasyonu Kocaeli İl Temsilciliği’nde Satranç İl Hakemi olarak 2015-2017 yılları arasında aktif görev aldı. Aynı dönemde aldığı eğitimler sonrasında 1.Kademe Yardımcı Satranç Antrenörü olmaya hak kazandı.

Çalıştığı kurum tarafından yayımlanan dergide 2 yıl süreyle Editör olarak görev aldı. Amatör fotoğrafçı kimliğiyle Kocaeli Bağımsız Fotoğrafçılar Topluluğu Derneği’nin faaliyetlerini takip etmekte, yabancı dil olarak B1 düzeyinde İngilizce ve A2 düzeyinde İspanyolca bilmektedir.

Girişimci kişiliği nedeniyle kişisel gelişim kitapları okumak favorileri arasındadır. Yaptığı her işe hobi gözüyle bakarak keyif almaya çalışır. Boş zamanlarında WordPress, Dijital Pazarlama ve SEO Uzmanlığı üzerine eğitimler alarak kendisini geliştirmektedir.

Halihazırda çalıştığı kurumda Şube Müdürü olarak görev yapmakta, İstanbul İşletme Enstitüsü’nde Blog Yazarı kimliğiyle yazılar hazırlamaktadır.

Evaluations(0)
Average Rating 5
No comments, be the first to do it!