Münevver Birol | Blog Yazarı |

  Münevver Birol

  Blog Yazarı

  2007-2008 yıllarında ilk iş hayatına giriş yapmıştır. Anadolu Üniversitesi Turizm ve Seyahat Acenteciliği öğrenim hayatından sonra 2008-2011 yılları arasında özel bir seyahat acentesinde ofis satış yetkilisi olarak görev almasının ardından 2011 yılında yine bir turizm seyahat acentesinin çağrı merkezinde ‘agent’ olarak işe başlamıştır. Sahip olduğu iş tecrübesi ve satış başarısı ile ön plana çıkmıştır.

  2012 yılında Takım Lideri olarak çağrı merkezi hayatına devam etmiştir. Sonrasında aynı firmada 2016 yılında Eğitim ve Kalite Biriminin Eğitim Yetkilisi olarak çağrı merkezine yeni başlayan personellere İş başı eğitimleri, Oryantasyon, Çağrı yönetimi, Satış ve ikna teknikleri, Zor müşteri ile başa çıkma ve turizm eğitimleri vermiştir.

  2019 Temmuz ayında outsource çalışan bir çağrı merkezi firmasında Türkiye’nin önde gelen kargo firmalarından biri olan firma ile çalışmıştır ve bu firmada kalite birimi kurmuştur. Ardından eğitim birimi oluşturdu ve yeni başlayan personellere eğitimler vermeye devam ettmiştir.

  Belirli dönemlerde butik çağrı merkezi hizmeti veren acentelere satış eğitimi, kalite ve koçluk destekleri vermeye devam etmektedir.

  Sertifikalar

  Tele Satış Teknikleri - Call Center Masters

  Telefonda Etkin Satıs Teknikleri - UNIQ

  Etkili Geri Bildirim - Utegro

  Etkili İletişim & Beden Dili – Cem Öğretir

  Etkin Koçluk Becerileri - Call Center Masters

  Etkili İletişim Stratejileri ve Beden Dili - İstanbul İşletme Enstitüsü

  Eğiticinin Eğitimi - İstanbul İşletme Enstitüsü

  Seminer

  E-Ticarette Çağrı Merkezi - Alotech

  Değerlendirmeler(0)
  Ortalama Değerlendirme 5

  Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

  Yorum yapılmamış, yapan ilk sen ol!