Close
Mobil Menu Bars

Esra Girgin | Blog Yazarı |

Esra Girgin

Blog Yazarı

29 Ocak 1979 tarihinde İstanbul’un Bakırköy ilçesinde dünyaya geldim. Üç çocuklu bir ailenin ilk çocuğuyum. İlk eğitim hayatım yaşadığımız semtin disiplini ile gözde okullarından birinde başladı. Orta okul eğitimim, o dönemde popülerliği artmaya başlayan özel eğitim kurumlarından biri olan Akasya Koleji’nde devam etti. O yıllarda tercihim güzel sanatlara yönelmek olsa da lise süreci benim için farklı arayışların baş gösterdiği yıllar oldu. İşletme eğitimi alma kararı verdim. 

Üniversite eğitimi sonrasında iş hayatına adım atmam hızlı gelişti. Özel bir Üniversitenin öğrenci kayıt biriminde bölüm yöneticisi olarak 11 sene çalıştım. Gerekli olan tüm çalışma koşullarının oluşturulması, öğrenci veli iletişimi için gerekli tüm sözlü kurallar ve yazma isteğimin ön plana çıkmasını sağlayan, prosedür oluşturma süreci tüm iş akışımı oluşturdu. Resim tutkum hiçbir zaman bitmedi beş yıldır yağlıboya tablo yapmaya devam ediyorum. 2002 yılında evlendim. 2004 yılında oğlum dünyaya geldi.

Çalışma hayatım tüm yoğunluğu ile devam ederken, aynı zamanda çocuğuma iyi bir eğitim vermek ve kendimi geliştirmeye devam etmek en büyük amacım oldu. Son yıllarda yeni oluşumlar ilgimi çekmeye başladı. Yazma ve araştırma isteğimi de dikkate alarak içerik editörlüğü sertifika eğitimi aldım. Birçok konuda araştırma yapmak ve içerik yazmak bana mutluluk kattı. Kendimi bu alanda geliştirmek ideallerim arasında yerini aldı.
 

Değerlendirmeler(1)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Gülçin Balcı
Gülçin Balcı
14 Aralık 2019
5.0

Emeğinize kaleminize sağlık