Close
Mobil Menu Bars

Dr. Serdar Samur | Blog Yazarı |

Dr. Serdar Samur

Blog Yazarı

Eğitim hayatında birçok yerde eğitim almıştır. Yurtdışında kazandığı deneyimlerle sürekli kendini geliştirerek ilerlemeye devam etmiştir.

2008-2012 yılları arasında Göztepe AŞ. de Başkan vekili ve Genel Md.(CEO) olarak görev yaptı.

2013-2015 yılları arasında, San Diego State Üniversitesi-San Diego,CA ve Manhattan Institue of Management Business School, New York-USA’da ‘’Uluslararası İşletme (MBA)’’ eğitimi ile, 2012-2016 yılları arasında, Bulgaristan/Sofia-Vasil Levski National Spor Akademisinde, “Theory and Methods of Pyhsical Education and Sports Training’’ Doktora çalışmalarını İngilizce olarak tamamladı.

“Kurumsal Futbol Yönetimi (Futbol ama Hangi Futbol), “Building Contemporary Football Management, in Line with UEFA Criteria’’ , ‘’Spor Yönetiminde Stres Yönetimi ve Teknikleri’’ ‘’Contemporary Management in Spor Clubs’’, isimli kitapların yazarı olan Serdar SAMUR, Eylül 2017 tarihinden itibaren Gelişim Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek okulunda Md. Yardımcılığı ve AQAS tarafından akredite edilmiş, Spor Yönetimi bölüm başkanı olarak çalışmaktadır.

Edindiği bilgilerin aktarımını sağlamak, herkese ulaşmasını istediği için İstanbul İşletme Enstitü blog bölümünde içerik üretmektedir.

Bilgi Yönetimi ve İnsan Kaynakları hakkında detaylı yazılar yazmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte bunun yönetime olan etkilerini bize sunmaktadır.

Değerlendirmeler(0)
Ortalama Değerlendirme 5

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Yorum yapılmamış, yapan ilk sen ol!