Close
Mobil Menu Bars

Arzu Çevikalp | Blog Yazarı |

Arzu Çevikalp

Blog Yazarı

Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarım bölümünden mezun olmuştur. Medya Yönetimi üzerine yüksek lisans yapmıştır. Alcala Üniversitesi'nde İspanyol Dili ve Kültürü üzerine eğitim almıştır.

12 yaşında bilgisayarla tanışan, teknoloji aşığı, Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya sevdalısı… Öğrenmeyi araştırmayı aşırı seven, tutuşan ve o uğurda her şeyi yapmaya feda eden bir zat-ı muhterem. “Hayat bir pazardır” sözü ile yola çıkan ve bilgisayarını terk etmeyen bu zat-ı muhterem bildiklerini öğretip aktarmak adına tercihini bu şekilde kullandı.

Dijital dünya pazarının giderek içimize sokulması nedeniyle kendini birden pazarlamanın içinde buldu ve sürekli araştırarak kendini geliştirmeye devam ediyor. Yenilikleri çok yakından takip ediyor, etmeyip de ne yapsın, dijital ortamlar bunu gerektiriyor.

Şu anki arzusu, Dijital Sinema üzerine yazdığı lisans tezini pazarlama modelleri ile birleştirerek. Hem sinemayı hem de dijital pazarı aynı potada eritmek

İstanbul İşletme Enstitü blog bölümünde içerik üretmektedir. Sosyal ve geleneksel medya karşılaştırma, stratejik yönetim gibi birçok konuda yazılar yazmaktadır.

Değerlendirmeler(0)
Ortalama Değerlendirme 5

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Yorum yapılmamış, yapan ilk sen ol!