Ücretsiz Sertifikalı Eğitimler

Ücretsiz Sertifikalı Eğitimler

Sürekli değişen ve gelişen bir dünyada yaşıyoruz. Eski endüstriyel dönemlerin çok daha ötesinde bir toplum haline gelmemizin doğurmuş olduğu rekabet, eğitimli ve vasıflı insanların kariyerlerinde başarı sağlamalarını ve öne çıkmalarını sağlıyor. Kendisini yeniliklere adapte etmek için çalışmayan ve teknolojiden uzak yaşayan kişiler ise, hayallerini gerçekleştirme noktasında sıkıntı yaşıyorlar. Bugün firmaların özgeçmişlerinizde görmek istediği yönetime, iletişime, teknolojiye dair eğitim sertifikaları veya çalışmalarıdır. Bunların sağlanmasında kişi belli maddi sıkıntılar çekebilir ancak, İstanbul Enstitüsü tarafından verilen uzaktan eğitimlerle, herkesin eşit eğitim imkanlarından daha nitelikli faydalanması adına, ücretsiz sertifika eğitimleri veriliyor.

Akademisyenler tarafından verilen kaliteli eğitimler

Modern dünyanın getirmiş olduğu değişim ve dönüşümlere insanların adapte olması, firmaların da adapte olmasını sağlayıcı bir kazançtır. Bugün firmalar çalışanlarında ve işe almak istedikleri kişilerde modern dünyanın kavram ve bilgi havuzunu görmek istemektedir. Bunun sebebi iş hayatına daha hızlı adapte olabilme, firma için yenilikçi çözümler üretebilme, firma içi eğitimlerden daha hızlı ve verimli sonuçlar alabilme gibi değişik sebepler gelmektedir. Kişilerin çalışma hayatında kalite standartlarını arttıracak nitelikte eğitimler, İstanbul Eğitim Enstitüsü tarafından ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
Uzaktan eğitim modeliyle beraber verilen eğitimler sonunda başarılı olanlara sertifikaları takdim edilecektir. Online olarak yapılacak eğitimler, kontenjan sınırlamasına tabidir. İşletmeyi 4 ana kolon üzerinde ele alacak olan sertifika eğitimleri; iş hukukunu, iletişimi, yönetim ve genel işletmeyi kapsayıcı niteliklere sahiptir. İnsan kaynakları yönetiminden, stratejik yönetime, 360 derece performans ölçümlemeden, finans yönetimine kadar 7 sertifika eğitimi, teori ve pratik düzeyde verilerek, kişilerin uzmanlaşması sağlanmaktadır.

 

2 yorum

Yorum yaz

Yorum yaz