Sertifika-Örneği

Sertifika Kodu ve Başarı Sertifikası Nedir?

İstanbul İşletme Enstitüsü, uzaktan eğitim sertifika programları düzenler. Eğitimlerin sonunda sınav yapılır ve sınavda başarılı olan öğrenciler sertifika kodu ya da başarı sertifikası alabilir.

Başarılı her öğrenci;

ÜCRETSİZ olarak, internet üzerinden sorgulanabilen SERTİFİKA KODU yada 59 TL ye, soğuk damgalı, mühürlü ve imzalı BAŞARI SERTİFİKASI alabilmektedir.

Başarı Sertifikası

Formu doldurun!

Örnek Sertifika

İnstagram hesabımıza göz atın!

Sertifika Kodu

Ücretsiz

Sertifika kodu; sertifikanın sağ üst köşesinde “Sertifika No” olarak yer alır.

İİENSTİTÜ aldığınız eğitimi kanıtlayan ve öğrenmenizi doğrulayan sertifika kodunu sizinle ücretsiz paylaşıyor. Sertifika kodunuzla işvereninizi etkileyin. Doğrulanmış sertifika kodunu almak için bizimle iletişime geçiniz.

Başarı Sertifikası

59 TL

Başarı sertifikası geleneksel ve en güvenilir doğrulama aracıdır.

Sertifika belgesi amerikan bristol üzerine baskı yapılır. Üzerinde soğuk damga, bandrol ve ıslak imza mevcuttur. Sertifikasını baskı halinde almak isteyen öğrenciler başvuru yaparak sertifikasını 59 TL ye alabilir.

Doğrulanabilir Sertifika

Online olarak sorgulanabilir bir belge! Aldığınız sertifikayı yalnızca başvuru yaptığınız işverenle değil, aynı zamanda tüm işverenlerle paylaşabilirsiniz. Linkedin gibi sosyal kanallarda ya da kariyer sitelerinde belge numaranızı paylaşabilirsiniz.

Bu kolaylık sertifikanızın örneğini göndermekten daha caziptir. Ayrıca sahteliği önleyici olduğundan işvereni etkileyecektir. Başvurduğunuz kuruluş belge numaranızı sorgulayarak doğru olup olmadığını araştırma imkanına sahiptir.

Örnek Sertifika
Örnek Sertifika

Başarı Sertifikası

Günümüzde işe girmek için en çok ihtiyaç duyduğumuz şey diploma ve sertifikalardır. Yalnızca iş başvurularında değil, hayatın birçok engelinde eğitime ihtiyaç duyarız.

Yeni şeyler öğrenmek, terfi almak, işe girmek ya da bilgiye ihtiyacınız olduğunda sizi bekleyen birçok eğitim var.

İstanbul İşletme Enstitüsü, insan kaynakları departmanına ya da işverenize sunmak için başarı sertifikanızı veriyor. Bunun için bir eğitime katılarak başarılı olmanız yeterli.

[mgl_instagram_gallery type=”user” template=”elegant” number=”12″ cols=”6″ cache=”3600″ direct_link=”” next_text=”Sonraki” previous_text=”Önceki” cut_text=”80″ username=”iienstitu”]

Katılabileceğiniz birçok kurs arasından birini seçin!

Size En Uygun Eğitimi Bulun

Günümüzde bir adım daha ileriye gidebilmek, rakiplerinizden daha iyi olabilmek ya da yalnızca hayallerinize daha yakın olmak için eğitimin ne kadar önemli olduğu herkes için çok açık! Sertifika programları da bunun için bir araç olabilir. Herkesin olmak istediği bir yer, sahip olmak istediği bir meslek vardır. Kendi mesleğinde ilerleyerek belirli bir konuda uzman olmak isteyenler de eğitimine devam ederek bu hedefe ulaşmaya çalışırlar. Ancak eğitimini almak istediğiniz okulda okumak ya da bire bir derslere katılmak her zaman mümkün olmaz. Bunun yerine teknolojinin getirilerinden de faydalanarak sertifika programları bulmak ve bunları değerlendirmek çok uygun gözüküyor. Yalnızca internet üzerinden, evinizden ayrılmadan uzaktan eğitim görüp hedeflerinize bir adım daha yaklaşmak istemez miydiniz?

Sık Sorulan Sorulara Göz Atın!

Sık Sorulanlar

Sertifika Kodu Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin!

Sertifika Kodu

Başarı Sertifikası Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin!

Başarı Sertifikası