Sertifika Sınavları Genel Duyuru

Sertifika Sınavları Genel Duyuru

Sertifika sınavları UZEM de online olarak yapılacaktır. Sınava girmek için bir bilgisayar ve internet bağlantınızın olması yeterlidir.

  • Sınava http://uzem.iienstitu.com adresinden giriş yapabilirsiniz.
  • Sınav esnasından beklenmeyen bir sorun yaşamamanız için deneme sınavlarına ve test uygulamalarına mutlaka giriş yapınız.
  • Sertifika sınavında süreler toplam 10 dakika olarak belirlenmiştir. ( Her derste süre aynıdır.)
  • Sınav sırasında sorular ekranınıza birer birer gelecektir. Her soruyu tek tek cevaplayınız. Emin olmadığınız soruyu cevaplamayın. Yanlış cevapları doğru cevaplarınızı etkilemeyecektir.
  • Sınava girebilmek için UZEM de dersinize giriş yapın. Ders sayfanıza girdiğiniz sınav bölümünde sertifika sınavını görebilirsiniz. Sertifika sınavına tıkladıktan sonra açılan sayfada sınavı şimdi uygula butonuna basınız.
  • Sınavınızı tamamladıktan sonra sınavı bitir butonuna basarak sistemi sonlandırınız. Siz bu tuşa basmadan pencere kendiliğinden kapanabilir. Bu durumda sistem süreniz dolduğu için ekranı sizin için kapatmış demektir.
  • Sınavlar pazar günü 12:00 – 23:59 arasında yapıldığı için sınava bu saatler arasında girmeye çalışın. Sınava girmeyen aday ertesi gün sınava alınmayacaktır.
  • Şifre sorunları için0850 840 6216 nolu destek hattından yardım alabilirsiniz.  Acil durumlar için sms ve whatsapp aracılığıyla 0545 9052858 den iletişim sağlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Sertifika Sınavı Hk.

16 Kasım 2014 pazar günü yapılacak olan sertifika sınavına öğrenciler saat 12:00 – 23:59 arasında erişim sağlayabilir. Sınavlarla ilgili bazı önemli bilgiler: Öğrenciler sınav sırasında kurallara uymak zorundadır. Sınav sırasında kopya çekmek gibi girişimler sınav sistemi tarafından otomatik olarak tespit edilir. Sınav saat 12:00 de başlayıp 23:59 da sona erecektir. Bu süre içerisinde öğrenciler sınavı […]

E Sertifika Programları

Günümüzde iş yoğunluğu ve diğer zaman alıcı etkinliklerimizden dolayı eğitime pek zaman ayıramıyoruz. Eğitim programlarına katılmak, seminerlere gitmek ve mesleki konferanslara katılmak artık bir hayli zor. İş yoğunluğunu bahane ederek sertifika programlarına bile katılamıyoruz. Ancak eğitim hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Unutmayalım ki eğitim programlarına katılmak aynı zamanda iş süreçlerinde de etkin olmamızı ve hatta kariyer […]

Yorum yaz

Yorum yaz