Sertifika Örnekleri

Sertifika Örnekleri

Kişinin sahip olduğu sertifikalar iş hayatında başarının kapılarını açan anahtarlardır. İş arama sürecinde sunum dosyasına konulacak sertifika örnekleri rakiplerinizden bir adım öne çıkmanızı sağlar. İşsizlik rakamlarının giderek büyüdüğü dünyada benzer özelliklere sahip adaylar arasından en niteliklisini seçmek için çaba sarf eden insan kaynakları yöneticileri bu aşamada adayın sahip olduğu özellikler ve kazanımlara göre değerlendirme yapmak zorunda kalır.

Değişen ihtiyaçları öngören ve yakından takip eden İstanbul İşletme Enstitüsü, bu aşamada diğer hizmetlerden öne çıkan yaratıcı online çalışmalarıyla dikkat çeker. Eğitim ve sertifika programları her geçen gün daha yoğun talep görürken konusunda deneyimli ve akademik yeterliliğe sahip ekiplerle sürdürdüğümüz eğitimler sosyal medya platformları üzerinden de hak ettiği değeri görür. Kurumumuz eğitimlerini başarıyla tamamlamış ve sertifika almaya hak kazanmış adayların tanıtımlarının yapıldığı uygulamalar, kurumsal firmaların insan kaynakları departmanı tarafından da yakından takip edilir.

En Uygun Adayı Bulmanın Önemi ve Sertifika Örnekleri

İş başvuruları arasından kurum kültürüne en uygun adayı bulmak şirket performansları ve hedefe olan yakınlık açısından son derece önemlidir. Sertifika değerlendirme kriterleri arasında yer alan sınav sistemi kalitenin en belirgin şekilde ortaya çıkmasını sağlar. Kurumumuzda devam eden online ya da örgün eğitimlerin tamamının sonunda uygulanan sınavlar, adayın değerinin ve sahip olduğu eğitimi kullanma becerisinin ölçülmesini sağlar. Sertifika sınavının sonunda alınacak puan sahip olunan başarının notla değerlendirilmesidir. Profesyonel yetkinliklerin kurumsal anlamda değer kazanmasını sağlayan sertifikalar; işletmelerden eğitim kurumlarına, kamu kurumlarından partner seçimine kadar her aşamada yanınızda olan bir güç olarak görülebilir.

Başarınızı paylaşmanın en kolay yolu olarak görülecek sertifika örnekleri eğitimlerimizin tamamlanmasının ardından iki farklı şekilde verilir. Bunlar;

  • Sertifika kodu yani dijital sertifika ve
  • Başarı sertifikasıdır. Bu belge resmi evrak olarak kullanılabilir.

Sertifika kodu özellikle sanal ortamda kişinin kendini anlatmak ve tanıtmak istediği platformlarda kullanılır. Online olarak sorgulanabilme özelliği kişinin donanımları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen herkes tarafından görüntülenebilir. Teknolojinin geliştiği günlerde iş hayatında bir adım öne çıkmanızı sağlayacak yenilikler arasında sayılabilecek dijital sertifikayla işvereni etkileyebilirsiniz. Bir işe girmek için hazırladığı portfolyo dosyasına diplomalarıyla birlikte başarı sertifikası da eklemek isteyenler eğitimlerini resmi belgeyle kanıtlayabilirler. Bu sertifika üzerinde bulunan 12 haneli kod, özgeçmiş hazırlama aşamasında kullanılabilir.

Sizin İçin Sertifika Örnekleri

Bireysel ve kurumsal eğitimler için sunduğumuz özel hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Bunun için işe sizin için en uygun içeriğin hangisi olduğunu bularak başlayabilirsiniz. Zaman sorunu yaşayanlar online eğitimlerimize ve sınıf ortamında öğrenmeyi sevenler örgün sertifika programlarına katılabilirler. Online eğitimler pazartesi ve cuma günleri arası haftanın beş günü ücretsiz, cumartesi ve pazar günleri ücretli olarak verilirken her bireyin eğitim hakkına ulaşabilmesi için de önemli bir avantaj yaratır. Örgün sertifika programlarının en büyük farkıysa aynı ortamda farklı profesyoneller, kurumsal firma yöneticileri ve iş ortaklarıyla buluşma fırsatı yaratmasıdır. Başarıya giden yolda tek anahtarın çalışmak olduğuna inanan İstanbul İşletme Enstitüsü olarak adayların sınavlarda gösterdikleri performans bizim için çok önemlidir. Eğitim sonunda uygulanacak sınavda başarılı olamayan adaylar sertifika almaya hak kazanamazlar.

Adayın başarısının kanıtlandığı bir araç olarak görülmesi gereken sertifikalar, günümüz iş hayatının vazgeçilmez parçaları arasında gösterilebilir. Farklı birey ve kurumlar için ihtiyaçların göz önünde bulundurularak planlandığı eğitimler sayesinde siz de kuruma bağlı, yeteneklerini açığa çıkarabilen, yenilikleri takip eden ve kariyer hedeflerine odaklanan çalışma arkadaşları bulabilirsiniz. Şirket hedeflerinin gerçekleşmesinde birince derece önemli olan personel seçimi, dikkatle üzerinde durulması ve düşünülmesi gereken kapsamlı bir çalışmadır.

Sertifika Kodu Nerede ve Nasıl Kullanılabilir?

İstanbul İşletme Enstitü tarafından verilen dijital kodlar, sertifika örneğinin sanal ortamda korunmasını ve herkes tarafından ulaşılır olmasını sağlar. Güncel hayatın önemli bir parçası olan dijital yenilikler, sertifika örnekleri ile kişilerin sahip oldukları özellikler ve akademik donanımın istendiği zaman incelenmesine imkân tanır. Hazırlanacak CV ve sosyal medya platform tanıtımlarında yer alacak kodla, başarınızın teknolojiden aldığınız destekle dünyanın her yerinden görünür olmasını sağlayabilirsiniz. Sertifika sorgulama işlemi son derece basit bir şekilde online olarak sertifika koduyla yapılır. Rakiplerinden daha iyi olduğunu kanıtlamak isteyenler başarıyla tamamladıkları her eğitimden sonra yeni bir koda sahip olarak mesleklerinde daha emin adımlarla ilerleyebilirler.