Kimler sertifika başvurusu yapabilir?

Sertifika kodu ya da başarı sertifikasına yalnızca sınavda 50 puan ve üstü alan adaylar başvurabilir. Bunun haricinde başvuru yapan adayların sistemi gereksiz yere meşgul ettikleri için öğrenci bilgileri tüm öğrenci sisteminden silinecektir.*

* Sınava girmediği halde sertifika başvurusu yapan aday sayısı aylık ortalama 240 kişidir.

Aşağıdaki formu görüntüleyemiyorsanız Başvuru formu için buraya tıklayınız.

Sertifika Başvurusu

Başarı Sertifikası Nedir ?

Başarı sertifikası, katıldığınız eğitimi ve o eğitimdeki başarınızı kanıtlamak için en uygun araçlardan biridir. İş görüşmesinde size “hangi sertifikalarınız var?” sorusu soruluyorsa en etkili cevaplar sertifika belgeleriyle mümkündür. Sertifika belgenizin yanında küresel olarak kullanabilmeniz için bir sertifika kodu da verilir.

Sertifika belgesi ücreti 59 TL dir. Kargo ücreti ( 13 TL ) alıcıya aittir. Ödemeyi sertifikayı teslim aldıktan sonra UPS kargo görevlisine yapılacaktır. Öğrencinin ödemesi gereken toplam tutar 72 TL dir.

Sertifika Kodu Nedir?

Sertifika kodları 12 haneden oluşan rakamlar topluluğudur. Sertifika kodu cep telefonunuza sms olarak ya da mail adresinize e-posta yoluyla gönderilir. Belge halinde verilmeyecektir. Bu numara kişiye özeldir ve başka birinde olma ihtimali imkansızdır.

Sertifika sınavları sınav güvenliği çerçevesinde yapıldığı için sertifika numarasına sahip öğrencinin sınava gerçekten onun girip girmediği konusunda şüphe taşımaz.

Sertifika kodu ilgili kişiler tarafından www.sorgu.iienstitu.com adresinden sorgulanabilir.

Yorumlar