AnasayfaOnline EğitimlerKuantum Eğitimleri

Kuantum Eğitimleri

%30 daha zeki görünmek isteyenler için hazırlandı. Bugün kayıt olun ve başlayın.
Bu resim online bir NLP kursunu ve sertifikasını tasvir etmektedir. Resimdeki kadın gülümseyerek kursun eğlenceli ve ödüllendirici olduğunu ima ediyor. Boynunun, saçının ve ağzının yakın çekimi, kursun doğal dil işlemenin tüm yönlerini kapsadığını göstermektedir. Siyah arka plan ve merdiven, kursun kapsamlı ve ilgi çekici olduğunu gösteriyor. Arka plandaki kişinin elleri bulanıklaştırılarak kadına ve kurs materyaline odaklanıldığı vurgulanıyor. Kısacası, bu görsel NLP kursunun ve sertifikasyonunun ilgi çekici, kapsamlı ve ödüllendirici bir deneyim sunduğunu anlatmaktadır.
5
(40)

NLP Eğitimi

26 Konu10 Saat
Buket GüngenBuket Güngen
1350790
Bu görselde kameraya gülümseyen ve elinde pembe bir işaret tutan bir kadın görülüyor. Muhtemelen başarılı bir yaşam koçu olmanın önemli bir parçası olan yaşam koçluğu sertifikasyon kursuna katılıyor. Gülümsemesi yeni girişimi için duyduğu coşku ve heyecanı ifade ediyor. Boynunun yakın çekimi güven duygusunu ve başarma kararlılığını ortaya koyuyor. Ağzının yakın çekimi kararlılık ve odaklanma hissi verirken, saçlarının bulanık görüntüsü rahat bir atmosfere işaret ediyor. Burnunun yakın çekimi, başarılı bir yaşam koçu için kilit bir özellik olan detaylara verdiği önemi gösteriyor. Sonuç olarak, bu görüntü bir yaşam koçu olmak için gereken tutku ve özveriyi göstermektedir. Doğru eğitimle, bu kadının sertifikalı bir yaşam koçu olma yolculuğunda başarılı olacağından emin olabilirsiniz.
5
(15)

Yaşam Koçluğu Eğitimi

19 Konu16 Saat
Buket GüngenBuket Güngen
24001340

Kuantum mekaniği insanlık tarihinde çok önemli bir yere sahiptir. Ancak insanlar tarafından kolaylıkla anlaşılan konulardan biri değildir. Kuantum mekaniği ve felsefesi matematik hakkında kapsamlı bir bilgi sahibi olmayı gerektirir. Matematiksel bakış açısı yönünden zayıf olan insanlar pek anlayamaz ama Enstitü’de yer alan kuantum eğitimleri sayesinde bakış açınıza farklı bir şey katacaksınız. 

Ortalamanın üzerinde bir zekaya sahip olmak ve zeka seviyenizi en az %30 artırmak için kesinlikle kuantum eğitimlerine katılabilirsiniz. Matematiksel bakış açınızla birlikte karmaşık parçacıklar arasında kaybolmaya hazırsanız hemen katılın ve öğrenmeye başlayın.

Kuantum Yaşam Felsefesi ve Kuantum Eğitimleri

Kuantum fiziğinin arkasında bazı önemli kavramlar bulunuyor. Bu kavramları bir yaşam bakış açısı haline getirirseniz buna kuantum felsefesi deniyor. Kuantum felsefesini anlayarak neden bu kadar devrimci bir yapıya sahip olduğunu, neden insanlık tarihi için önemli olduğunu öğrenebilirsiniz. Gerçekliğe dair bakış açınızı kuantum yaşam felsefesi eğitimiyle değiştirebilirsiniz. Önyargıya meydan okuyan bir bilimdir. Kuantum eğitimleri ile birçok şeyi daha net anlayacaksınız.

Kuantum Eğitimleri Hayatınıza Nasıl Etki Eder?

Kuantum yaşam felsefesi, kuantum fiziğinin temeline dayanan ve sezgisel şeyleri anlamlandırmanızı sağlar. Atomlar ve atom altı parçacıklarla ilgilenen bir bilimdir. 

Klasik fizik günlük deneyimlerimizi daha basit bir şekilde tanımlar. Mesela bir topu havaya atarsanız yerçekimi nedeniyle yere düşmesini beklemeniz doğaldır. Nesneler hız ve momentum kazandıkça hızlarını arttırmaları için ek olarak kuvvetlere maruz kalması beklenir. Kuantum teorisi ise gözlemlenmeyen bir parçaçığın durumu gözlemlenene kadar bir konumdan diğerine hareket etmediğini ileri sürer. Dalga parçacık ikiliği diye buna deniyor ve bu deneylerle yüzlerce defa doğrulanmıştır. İşte burada kuantum yaşam felsefesinin karmaşıklığını anlıyorsunuz değil mi? Peki bunları daha iyi anlayabileceğinizi ve entelektüel bir yaşam felsefesi edineceğinizi söylesek? Herkesin anlayamadığı şeyleri anlamak ne kadar havalı değil mi?

Kuantum yaşam felsefesinde, kuantum fiziğinden alınan ilhamla bir belirsizlik vardır. Bir parçacığın konumu ve momentumu herhangi bir zamanda klasik fizikle açıklanabilir. Ama kuamtum felsefesinde bu miktarlar kesinlikle bilinemez. Kesin olarak bir şey denemez ama bazı çıkarımlar ileri sürülebilir. Heisenberg’in belirsizlik ilkesi dediği şey işte budur. Bir bakışta sezgisel bir sonuç ortaya çıkarsa buna kuantum karmaşıklığı deniyor. İşte bir şeyin sonucunu net olarak bilemezsiniz ama çıkarımlar yapabilirsiniz. Kuantum dolaşıklığı ve karmaşıklığı konularını hayatınıza dahil etmeye ne dersiniz?

Kuantum Eğitimlerinde Neler Öğreneceksiniz?

Kuantum felsefesi bir tuhaflıklar kümesidir. Günlük deneyimlerinizin referans noktalarını kullanarak bu tuhaflıkları açığa kavuşturmaya çalışır. Çünkü kuantum fenomenleri ne kadar tuhaf olarak gözükürse gözüksün yine de bazı evrensel kurallara uyarlar. Yani hala günlük yaşamımızı deneyimlememizi sağladığı kesindir. Kuantum yaşam felsefesi ile bir şeyin birden çok sonucunun olabileceğini anlayacaksınız. Kuantum mekaniği bir sağduyu meselesidir.

Kuantum yaşam felsefesini anlamak için bir film makarası düşünün. Bir filmde hikayenin farklı bölümlerinden sadece tek tek kareler olmasına rağmen tüm görüntüyü bir bütün olarak görürüz. Bununla birlikte yüksek hızda oyantıldığında ise tıpkı bir çizgi roman karesi gibi herhangi bir bilgi kaybı olmadan her görüntüyü ayrı ayrı görmemiz mümkün olur. İşte tam olarak bu noktada bireysel her bir anınızı izleyerek farklı görüntüler arasından bir ilişki yaratabilirsiniz. Her şeyin bir sebebi vardır ve tüm bunlar bilinmezlik içerisindedir. Senaryonun her bir repliğinden oluşturulmuş bir filmdir kısaca, işte kuantum eğitimleri size bütünü görmeyi öğretir.

Parçacıkların her birinin farklı ve garip davranışlarından dolayı buna gözlemci etkisi deniyor. Yani bakış açısı. Albert Einstein, Neils Bohr gibi bilim adamları bunları deneysel olarak kanıtlamışlardır. Fizikteki süreçler gibi kuantum yaşam felsefesinde de 2 süreç vardır. Birincisi kendiliğinden ancak belirli koşullar altında minimum koşullarda meydana gelenler, diğeri ise belli koşullar altında beklendiği gibi gerçekleşmeyenler. Hayat da böyle değil mi? Kuantum eğitimleri ile bakış açınızı geliştirin. Aynı zamanda bakış açınızın değişmesiyle birlikte hem daha yaratıcı olacaksınız hem de sosyal hayatınızda diğerlerinden daha fazla öne çıkacaksınız. Neden sizin de bir yaşam felsefeniz olmasın ki? Mesela Fizikçi Eugene Wigner bir zamanlar tüm protonların eşzamanlı olarak nötronlara dönüşmeye karar verdiği bir nükleer reaksiyon olacağını öngörmüştü. Evrendeki tüm maddenin büyük bir nötron yıldızına dönüşmesine sebep olacak bir öngörüydü. İlginç değil mi?

Aynı zamanda kuantum eğitimleri size birçok konuda anlamlı bilgiler verir. Mesela ışınlanmanın, zamanda yolculuk yapmanın bile tanımları kuantum eğitimleri ile yapılıyor. Görüşler ve durumlar bilinçli gözlemden etkilenir ama tarihte var olan her şey belirsizdir. Ne olacağı hakkında kesin bir çıkarım yapamazsınız. Kuantum felsefesi size farklı ölçümleri değerlendirmeyi öğretecektir. Eğer bir şekilde bilinçaltınızı kontrol edebilirseniz o zaman olayları en üst düzeyde gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer sizin de ilginizi çektiyse %100 IQ'nuzu artıracak kuantum eğitimlerine katılın ve hayatınızı değiştirin.

Devamını göster